MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 66 21 3 2 104 - 16
2. Czarni Pruszcz Gdański 26 53 16 5 5 61 - 24
3. Arka Gdynia SI 26 49 15 4 7 51 - 34
4. Gryf 2009 Tczew 26 45 14 3 9 61 - 49
5. Bałtyk Gdynia 26 42 13 3 10 46 - 39
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 40 11 7 8 37 - 27
7. Concordia Wierciny 26 38 11 5 10 37 - 36
8. U-2 Bytów 26 38 10 8 8 54 - 56
9. Orlęta Reda 26 29 9 2 15 27 - 64
10. Gryf Wejherowo 26 28 7 7 12 40 - 50
11. Olivia Gdańsk 26 25 7 4 15 24 - 52
12. KP Starogard Gdański 26 23 6 5 15 19 - 38
13. Chojniczanka Chojnice 26 22 6 4 16 20 - 54
14. Gedania Gdańsk 26 16 4 4 18 17 - 59
Ostatni komentarz dodał ad-niem 26.05.2012, 22:31:00



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Bałtyk Gdynia 1 - 5 Akademia Piłkarska LG 27 sierpnia 2011 - 09:00
2. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 U-2 Bytów 27 sierpnia 2011 - 13:00
3. Gryf Wejherowo 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 28 sierpnia 2011 - 13:00
4. KP Starogard Gdański 4 - 1 Gedania Gdańsk 28 sierpnia 2011 - 11:00
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Olivia Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 11:00
6. Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Orlęta Reda 27 sierpnia 2011 - 11:00
7. Concordia Wierciny 2 - 5 Arka Gdynia SI 28 sierpnia 2011 - 11:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Arka Gdynia SI 4 września 2011 - 11:00
9. Orlęta Reda 1 - 0 Concordia Wierciny 3 września 2011 - 10:00
10. Olivia Gdańsk 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 3 września 2011 - 13:00
11. Gedania Gdańsk 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 września 2011 - 12:00
12. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 KP Starogard Gdański 7 września 2011 - 17:00
13. U-2 Bytów 2 - 5 Gryf Wejherowo 4 września 2011 - 13:00
14. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 września 2011 - 17:30
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 10 września 2011 - 13:00
16. Gryf Wejherowo 1 - 4 Bałtyk Gdynia 11 września 2011 - 13:00
17. KP Starogard Gdański 0 - 1 U-2 Bytów 10 września 2011 - 11:00
18. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 10 września 2011 - 11:00
19. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Gedania Gdańsk 11 września 2011 - 11:00
20. Concordia Wierciny 3 - 0 Olivia Gdańsk 11 września 2011 - 11:00
21. Arka Gdynia SI 4 - 0 Orlęta Reda 10 września 2011 - 10:00
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
22. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Orlęta Reda 19 października 2011 - 17:30
23. Olivia Gdańsk 2 - 0 Arka Gdynia SI 14 września 2011 - 17:00
24. Gedania Gdańsk 1 - 3 Concordia Wierciny 14 września 2011 - 17:00
25. Chojniczanka Chojnice 1 - 5 Gryf 2009 Tczew 14 września 2011 - 18:00
26. U-2 Bytów 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 września 2011 - 14:00
27. Bałtyk Gdynia 2 - 0 KP Starogard Gdański 14 września 2011 - 17:00
28. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Gryf Wejherowo 14 września 2011 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
29. Gryf Wejherowo 0 - 6 Akademia Piłkarska LG 17 września 2011 - 13:00
30. KP Starogard Gdański 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 17 września 2011 - 11:00
31. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Bałtyk Gdynia 17 września 2011 - 10:00
32. Gryf 2009 Tczew 5 - 1 U-2 Bytów 17 września 2011 - 11:00
33. Concordia Wierciny 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 września 2011 - 11:00
34. Arka Gdynia SI 1 - 1 Gedania Gdańsk 17 września 2011 - 10:00
35. Orlęta Reda 2 - 3 Olivia Gdańsk 10 września 2011 - 10:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
36. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Olivia Gdańsk 24 września 2011 - 16:00
37. Gedania Gdańsk 0 - 3 Orlęta Reda 25 września 2011 - 13:00
38. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Arka Gdynia SI 25 września 2011 - 11:00
39. U-2 Bytów 2 - 1 Concordia Wierciny 25 września 2011 - 17:00
40. Bałtyk Gdynia 5 - 4 Gryf 2009 Tczew 24 września 2011 - 11:00
41. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 września 2011 - 13:30
42. Gryf Wejherowo 2 - 0 KP Starogard Gdański 24 września 2011 - 14:00
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP Starogard Gdański 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 2 listopada 2011 - 16:00
44. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Gryf Wejherowo 28 września 2011 - 15:00
45. Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 28 września 2011 - 17:00
46. Concordia Wierciny 2 - 0 Bałtyk Gdynia 27 września 2011 - 16:00
47. Arka Gdynia SI 2 - 2 U-2 Bytów 28 września 2011 - 17:00
48. Orlęta Reda 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 28 września 2011 - 17:00
49. Olivia Gdańsk 2 - 3 Gedania Gdańsk 28 września 2011 - 16:30
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Gedania Gdańsk 1 października 2011 - 15:00
51. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Olivia Gdańsk 1 października 2011 - 11:00
52. U-2 Bytów 2 - 2 Orlęta Reda 2 października 2011 - 12:30
53. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Arka Gdynia SI 1 października 2011 - 15:00
54. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Concordia Wierciny 1 października 2011 - 11:00
55. Gryf Wejherowo 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 1 października 2011 - 13:00
56. KP Starogard Gdański 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 października 2011 - 11:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 9 listopada 2011 - 15:00
58. Gryf 2009 Tczew 3 - 2 KP Starogard Gdański 9 października 2011 - 11:00
59. Concordia Wierciny 2 - 0 Gryf Wejherowo 9 października 2011 - 11:00
60. Arka Gdynia SI 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 8 października 2011 - 10:00
61. Orlęta Reda 1 - 2 Bałtyk Gdynia 8 października 2011 - 10:00
62. Olivia Gdańsk 0 - 2 U-2 Bytów 8 października 2011 - 13:30
63. Gedania Gdańsk 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 9 października 2011 - 17:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 października 2011 - 15:00
65. U-2 Bytów 8 - 1 Gedania Gdańsk 16 października 2011 - 12:00
66. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Olivia Gdańsk 15 października 2011 - 09:00
67. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Orlęta Reda 16 października 2011 - 11:00
68. Gryf Wejherowo 1 - 1 Arka Gdynia SI 15 października 2011 - 13:00
69. KP Starogard Gdański 0 - 1 Concordia Wierciny 15 października 2011 - 10:00
70. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 16 października 2011 - 11:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Akademia Piłkarska LG 22 października 2011 - 11:00
72. Concordia Wierciny 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 października 2011 - 11:00
73. Arka Gdynia SI 4 - 0 KP Starogard Gdański 22 października 2011 - 10:00
74. Orlęta Reda 2 - 0 Gryf Wejherowo 22 października 2011 - 10:00
75. Olivia Gdańsk 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 22 października 2011 - 13:00
76. Gedania Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 23 października 2011 - 09:00
77. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 U-2 Bytów 22 października 2011 - 11:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Akademia Piłkarska LG 13 - 0 U-2 Bytów 30 października 2011 - 15:00
79. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 października 2011 - 11:00
80. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Gedania Gdańsk 30 października 2011 - 11:00
81. Gryf Wejherowo 0 - 0 Olivia Gdańsk 30 października 2011 - 11:00
82. KP Starogard Gdański 0 - 1 Orlęta Reda 30 października 2011 - 15:00
83. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Arka Gdynia SI 30 października 2011 - 11:00
84. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Concordia Wierciny 30 października 2011 - 11:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Concordia Wierciny 0 - 4 Akademia Piłkarska LG 6 listopada 2011 - 11:00
86. Arka Gdynia SI 3 - 4 Gryf 2009 Tczew 5 listopada 2011 - 11:00
87. Orlęta Reda 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 listopada 2011 - 10:00
88. Olivia Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 5 listopada 2011 - 11:00
89. Gedania Gdańsk 0 - 4 Gryf Wejherowo
90. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 6 listopada 2011 - 12:00
91. U-2 Bytów 1 - 3 Bałtyk Gdynia 6 listopada 2011 - 09:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. Akademia Piłkarska LG 6 - 1 Bałtyk Gdynia
93. U-2 Bytów 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
94. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gryf Wejherowo
95. Gedania Gdańsk 0 - 0 KP Starogard Gdański
96. Olivia Gdańsk 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
97. Orlęta Reda 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
98. Arka Gdynia SI 1 - 1 Concordia Wierciny
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
99. Arka Gdynia SI 3 - 2 Akademia Piłkarska LG
100. Concordia Wierciny 2 - 0 Orlęta Reda
101. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Olivia Gdańsk
102. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Gedania Gdańsk
103. KP Starogard Gdański 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
104. Gryf Wejherowo 1 - 1 U-2 Bytów
105. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Akademia Piłkarska LG 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
107. Bałtyk Gdynia 8 - 0 Gryf Wejherowo
108. U-2 Bytów 0 - 0 KP Starogard Gdański
109. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
110. Gedania Gdańsk 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
111. Olivia Gdańsk 0 - 0 Concordia Wierciny
112. Orlęta Reda 1 - 0 Arka Gdynia SI
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Orlęta Reda 1 - 10 Akademia Piłkarska LG
114. Arka Gdynia SI 3 - 1 Olivia Gdańsk
115. Concordia Wierciny 1 - 0 Gedania Gdańsk
116. Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
117. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 U-2 Bytów
118. KP Starogard Gdański 0 - 0 Bałtyk Gdynia
119. Gryf Wejherowo 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
120. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Gryf Wejherowo
121. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 KP Starogard Gdański
122. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
123. U-2 Bytów 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
124. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Concordia Wierciny
125. Gedania Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI
126. Olivia Gdańsk 1 - 0 Orlęta Reda
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Olivia Gdańsk 1 - 5 Akademia Piłkarska LG
128. Orlęta Reda 1 - 0 Gedania Gdańsk
129. Arka Gdynia SI 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
130. Concordia Wierciny 4 - 0 U-2 Bytów
131. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Bałtyk Gdynia
132. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
133. KP Starogard Gdański 2 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 KP Starogard Gdański
135. Gryf Wejherowo 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
136. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Gryf 2009 Tczew
137. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Concordia Wierciny
138. U-2 Bytów 4 - 0 Arka Gdynia SI
139. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Orlęta Reda
140. Gedania Gdańsk 1 - 2 Olivia Gdańsk
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
141. Gedania Gdańsk 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
142. Olivia Gdańsk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
143. Orlęta Reda 2 - 6 U-2 Bytów
144. Arka Gdynia SI 2 - 1 Bałtyk Gdynia
145. Concordia Wierciny 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
146. Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Gryf Wejherowo
147. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 KP Starogard Gdański
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
149. KP Starogard Gdański 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
150. Gryf Wejherowo 0 - 0 Concordia Wierciny
151. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Arka Gdynia SI
152. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Orlęta Reda
153. U-2 Bytów 1 - 1 Olivia Gdańsk
154. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gedania Gdańsk
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
156. Gedania Gdańsk 0 - 2 U-2 Bytów
157. Olivia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia
158. Orlęta Reda 0 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
159. Arka Gdynia SI 2 - 1 Gryf Wejherowo
160. Concordia Wierciny 2 - 0 KP Starogard Gdański
161. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
162. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Gryf 2009 Tczew
163. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 Concordia Wierciny
164. KP Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia SI
165. Gryf Wejherowo 1 - 2 Orlęta Reda
166. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Olivia Gdańsk
167. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk
168. U-2 Bytów 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. U-2 Bytów 0 - 0 Akademia Piłkarska LG
170. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Bałtyk Gdynia
171. Gedania Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
172. Olivia Gdańsk 0 - 6 Gryf Wejherowo
173. Orlęta Reda 0 - 1 KP Starogard Gdański
174. Arka Gdynia SI 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
175. Concordia Wierciny 3 - 2 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Concordia Wierciny
177. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Arka Gdynia SI
178. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Orlęta Reda
179. KP Starogard Gdański 0 - 1 Olivia Gdańsk
180. Gryf Wejherowo 1 - 1 Gedania Gdańsk
181. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
182. Bałtyk Gdynia 1 - 0 U-2 Bytów




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE