MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 24 72 24 0 0 182 - 8
2. Akademia Piłkarska LG 24 61 20 1 3 129 - 19
3. Gryf 2009 Tczew 24 48 16 0 8 66 - 41
4. KP Starogard Gdański 24 43 14 1 9 61 - 45
5. Bałtyk Gdynia 24 42 13 3 8 70 - 43
6. GKS Żukowo 24 41 13 2 9 71 - 50
7. Chojniczanka Chojnice 24 39 12 3 9 48 - 38
8. Stolem Gniewino 24 33 11 0 13 52 - 66
9. Gedania Gdańsk 24 20 6 2 16 47 - 106
10. Orzeł Subkowy 24 19 6 1 17 35 - 98
11. Pomezania Malbork 24 18 6 0 18 45 - 119
12. Olivia Gdańsk 24 18 5 3 16 36 - 125
13. Orzeł Choczewo 24 6 2 0 22 14 - 98
Ostatni komentarz dodał lackyluck4038 04.06.2012, 00:16:57



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Arka Gdynia SI 18 - 0 Olivia Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 11:00
3. Gryf 2009 Tczew 7 - 1 Orzeł Choczewo 27 sierpnia 2011 - 11:00
4. KP Starogard Gdański 3 - 1 Stolem Gniewino 28 sierpnia 2011 - 17:00
5. GKS Żukowo 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 28 sierpnia 2011 - 17:00
6. Orzeł Subkowy 6 - 4 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 11:00
7. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Bałtyk Gdynia 28 sierpnia 2011 - 14:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
8. Olivia Gdańsk 2 - 3 Bałtyk Gdynia 3 września 2011 - 10:30
9. Gedania Gdańsk 1 - 10 Akademia Piłkarska LG 4 września 2011 - 09:00
10. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Orzeł Subkowy 4 września 2011 - 11:00
11. Stolem Gniewino 2 - 6 GKS Żukowo 4 września 2011 - 17:00
12. Orzeł Choczewo 2 - 6 KP Starogard Gdański 3 września 2011 - 12:00
14. Arka Gdynia SI 19 - 1 Pomezania Malbork 3 września 2011 - 11:00
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
15. Pomezania Malbork 6 - 3 Olivia Gdańsk 11 września 2011 - 16:00
16. Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Arka Gdynia SI 10 września 2011 - 11:00
18. GKS Żukowo 5 - 1 Orzeł Choczewo 10 września 2011 - 10:00
19. Orzeł Subkowy 2 - 0 Stolem Gniewino 11 września 2011 - 13:30
20. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 10 września 2011 - 15:00
21. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Gedania Gdańsk 5 października 2011 - 17:30
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
22. Olivia Gdańsk 5 - 2 Gedania Gdańsk 14 września 2011 - 15:30
23. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Bałtyk Gdynia 14 września 2011 - 14:00
24. Stolem Gniewino 3 - 0 Akademia Piłkarska LG 12 listopada 2011 - 11:00
25. Orzeł Choczewo 3 - 2 Orzeł Subkowy 14 września 2011 - 16:00
27. Arka Gdynia SI 5 - 1 KP Starogard Gdański 14 września 2011 - 18:00
28. Pomezania Malbork 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 14 września 2011 - 16:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
29. Gryf 2009 Tczew 9 - 1 Olivia Gdańsk 17 września 2011 - 11:00
30. KP Starogard Gdański 9 - 2 Pomezania Malbork 17 września 2011 - 19:00
31. GKS Żukowo 0 - 5 Arka Gdynia SI 17 września 2011 - 10:00
33. Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Orzeł Choczewo 18 września 2011 - 13:00
34. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Stolem Gniewino 17 września 2011 - 11:00
35. Gedania Gdańsk 0 - 7 Chojniczanka Chojnice 18 września 2011 - 18:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
36. Olivia Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 września 2011 - 13:00
37. Stolem Gniewino 6 - 3 Gedania Gdańsk 25 września 2011 - 17:00
38. Orzeł Choczewo 0 - 4 Bałtyk Gdynia 24 września 2011 - 11:00
40. Arka Gdynia SI 8 - 0 Orzeł Subkowy 24 września 2011 - 15:00
41. Pomezania Malbork 2 - 1 GKS Żukowo 25 września 2011 - 16:00
42. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 KP Starogard Gdański 24 września 2011 - 11:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
43. KP Starogard Gdański 4 - 0 Olivia Gdańsk 5 października 2011 - 16:00
44. GKS Żukowo 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 5 października 2011
45. Orzeł Subkowy 3 - 2 Pomezania Malbork 5 października 2011 - 16:30
46. Akademia Piłkarska LG 0 - 4 Arka Gdynia SI 5 października 2011 - 16:00
48. Gedania Gdańsk 1 - 3 Orzeł Choczewo 28 września 2011 - 17:00
49. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Stolem Gniewino 28 września 2011 - 15:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
50. Olivia Gdańsk 1 - 4 Stolem Gniewino 1 października 2011 - 11:00
51. Orzeł Choczewo 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 października 2011 - 14:00
53. Arka Gdynia SI 7 - 1 Bałtyk Gdynia 1 października 2011 - 11:00
54. Pomezania Malbork 1 - 12 Akademia Piłkarska LG 1 października 2011 - 12:00
55. Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Orzeł Subkowy 1 października 2011 - 11:00
56. KP Starogard Gdański 1 - 5 GKS Żukowo 1 października 2011 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
57. GKS Żukowo 6 - 2 Olivia Gdańsk
58. Orzeł Subkowy 1 - 2 KP Starogard Gdański 8 października 2011 - 10:00
59. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 9 października 2011 - 15:00
60. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Pomezania Malbork 8 października 2011 - 11:00
61. Gedania Gdańsk 0 - 14 Arka Gdynia SI 8 października 2011 - 11:00
63. Stolem Gniewino 3 - 2 Orzeł Choczewo 8 października 2011 - 17:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
64. Olivia Gdańsk 6 - 1 Orzeł Choczewo 15 października 2011 - 11:00
66. Arka Gdynia SI 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 15 października 2011 - 15:00
67. Pomezania Malbork 6 - 5 Gedania Gdańsk 15 października 2011 - 14:00
68. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 Bałtyk Gdynia 15 października 2011 - 11:00
69. KP Starogard Gdański 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 15 października 2011 - 11:00
70. GKS Żukowo 7 - 1 Orzeł Subkowy
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
71. Orzeł Subkowy 2 - 3 Olivia Gdańsk 22 października 2011 - 11:00
72. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 GKS Żukowo 23 października 2011 - 15:00
73. Bałtyk Gdynia 1 - 4 KP Starogard Gdański 22 października 2011 - 13:00
74. Gedania Gdańsk 1 - 6 Gryf 2009 Tczew
75. Chojniczanka Chojnice 10 - 3 Pomezania Malbork 23 października 2011 - 11:00
76. Stolem Gniewino 2 - 6 Arka Gdynia SI 22 października 2011 - 19:00
Pauza: Orzeł Choczewo,
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
79. Arka Gdynia SI 14 - 0 Orzeł Choczewo 29 października 2011 - 11:00
80. Pomezania Malbork 1 - 4 Stolem Gniewino 29 października 2011 - 11:00
81. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 października 2011 - 11:00
82. KP Starogard Gdański 3 - 0 Gedania Gdańsk 29 października 2011 - 11:00
83. GKS Żukowo 1 - 1 Bałtyk Gdynia
84. Orzeł Subkowy 0 - 4 Akademia Piłkarska LG 30 października 2011 - 14:00
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
85. Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Olivia Gdańsk 6 listopada 2011 - 13:00
86. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Orzeł Subkowy 5 listopada 2011 - 13:00
87. Gedania Gdańsk 1 - 1 GKS Żukowo
88. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 KP Starogard Gdański 5 listopada 2011 - 14:30
89. Stolem Gniewino 2 - 5 Gryf 2009 Tczew 6 listopada 2011 - 15:00
90. Orzeł Choczewo 1 - 4 Pomezania Malbork 5 listopada 2011 - 12:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
92. Olivia Gdańsk 0 - 17 Arka Gdynia SI
94. Orzeł Choczewo 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
95. Stolem Gniewino 0 - 2 KP Starogard Gdański
96. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 GKS Żukowo
97. Gedania Gdańsk 3 - 3 Orzeł Subkowy
98. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Akademia Piłkarska LG
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
99. Bałtyk Gdynia 11 - 0 Olivia Gdańsk
100. Akademia Piłkarska LG 10 - 1 Gedania Gdańsk
101. Orzeł Subkowy 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
102. GKS Żukowo 4 - 1 Stolem Gniewino
103. KP Starogard Gdański 3 - 0 Orzeł Choczewo
105. Pomezania Malbork 0 - 6 Arka Gdynia SI
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
106. Olivia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork
107. Arka Gdynia SI 4 - 0 Gryf 2009 Tczew
109. Orzeł Choczewo 0 - 3 GKS Żukowo
110. Stolem Gniewino 1 - 0 Orzeł Subkowy
111. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
112. Gedania Gdańsk 1 - 5 Bałtyk Gdynia
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
113. Gedania Gdańsk 7 - 1 Olivia Gdańsk
114. Bałtyk Gdynia 6 - 1 Chojniczanka Chojnice
115. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Stolem Gniewino
116. Orzeł Subkowy 3 - 0 Orzeł Choczewo
118. KP Starogard Gdański 0 - 6 Arka Gdynia SI
119. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Pomezania Malbork
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (6) 
120. Olivia Gdańsk 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
121. Pomezania Malbork 0 - 5 KP Starogard Gdański
122. Arka Gdynia SI 6 - 0 GKS Żukowo
124. Orzeł Choczewo 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
125. Stolem Gniewino 5 - 1 Bałtyk Gdynia
126. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Gedania Gdańsk
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
127. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Olivia Gdańsk
128. Gedania Gdańsk 4 - 3 Stolem Gniewino
129. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Orzeł Choczewo
131. Orzeł Subkowy 0 - 6 Arka Gdynia SI
132. GKS Żukowo 6 - 1 Pomezania Malbork
133. KP Starogard Gdański 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
134. Olivia Gdańsk 2 - 2 KP Starogard Gdański
135. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 GKS Żukowo
136. Pomezania Malbork 1 - 4 Orzeł Subkowy
137. Arka Gdynia SI 2 - 0 Akademia Piłkarska LG
139. Orzeł Choczewo 0 - 3 Gedania Gdańsk
140. Stolem Gniewino 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
141. Stolem Gniewino 4 - 2 Olivia Gdańsk
142. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Orzeł Choczewo
144. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia SI
145. Akademia Piłkarska LG 9 - 1 Pomezania Malbork
146. Orzeł Subkowy 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
147. GKS Żukowo 4 - 0 KP Starogard Gdański
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
148. Olivia Gdańsk 0 - 6 GKS Żukowo
149. KP Starogard Gdański 5 - 1 Orzeł Subkowy
150. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
151. Pomezania Malbork 3 - 2 Bałtyk Gdynia
152. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gedania Gdańsk
154. Orzeł Choczewo 0 - 3 Stolem Gniewino
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (6) 
155. Orzeł Choczewo 0 - 3 Olivia Gdańsk
157. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Arka Gdynia SI
158. Gedania Gdańsk 3 - 1 Pomezania Malbork
159. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
160. Akademia Piłkarska LG 5 - 2 KP Starogard Gdański
161. Orzeł Subkowy 2 - 3 GKS Żukowo
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
162. Olivia Gdańsk 0 - 1 Orzeł Subkowy
163. GKS Żukowo 2 - 3 Akademia Piłkarska LG
164. KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia
165. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Gedania Gdańsk
166. Pomezania Malbork 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
167. Arka Gdynia SI 10 - 1 Stolem Gniewino
Pauza: Orzeł Choczewo,
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
170. Orzeł Choczewo 0 - 3 Arka Gdynia SI
171. Stolem Gniewino 4 - 2 Pomezania Malbork
172. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
173. Gedania Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański
174. Bałtyk Gdynia 5 - 2 GKS Żukowo
175. Akademia Piłkarska LG 20 - 0 Orzeł Subkowy
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
176. Olivia Gdańsk 0 - 7 Akademia Piłkarska LG
177. Orzeł Subkowy 0 - 4 Bałtyk Gdynia
178. GKS Żukowo 1 - 2 Gedania Gdańsk
179. KP Starogard Gdański 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
180. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Stolem Gniewino
181. Pomezania Malbork 3 - 0 Orzeł Choczewo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE