Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Arka Gdynia SI |
11 - 0 |
GKS Kowale |
27 sierpnia 2011
27.08 - 13:00 |
Concordia Wierciny |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
28 sierpnia 2011
28.08 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 10 |
Jedynka Reda |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
27 sierpnia 2011
27.08 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
27 sierpnia 2011
27.08 - 13:00 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
27 sierpnia 2011
27.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (8) |
GKS Kowale |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 września 2011
4.09 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
Jedynka Reda |
0 - 0 |
Borowiak Czersk |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Concordia Wierciny |
3 września 2011
3.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Concordia Wierciny |
3 - 0 |
GKS Kowale |
11 września 2011
11.09 - 13:30 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 7 |
Arka Gdynia SI |
10 września 2011
10.09 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Jedynka Reda |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
12 września 2011
12.09 - 16:00 |
Akademia Piłkarska LG |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
10 września 2011
10.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 2 |
Gedania Gdańsk |
10 września 2011
10.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS Kowale |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
14 września 2011
14.09 - 17:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
14 września 2011
14.09 - 15:00 |
Jedynka Reda |
5 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 września 2011
14.09 - 14:00 |
Arka Gdynia SI |
11 - 0 |
Borowiak Czersk |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Concordia Wierciny |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
15 września 2011
15.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 - 2 |
GKS Kowale |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 3 |
Concordia Wierciny |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 6 |
Arka Gdynia SI |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 3 |
Pogoń Lębork |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 1 |
Jedynka Reda |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
GOSRiT Luzino |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
18 września 2011
18.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (8) |
GKS Kowale |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
24 września 2011
24.09 - 13:00 |
Jedynka Reda |
4 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
8 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 września 2011
24.09 - 17:00 |
Concordia Wierciny |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
Borowiak Czersk |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
GKS Kowale |
28 września 2011
28.09 - 16:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
28 września 2011
28.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Concordia Wierciny |
28 września 2011
28.09 - 17:00 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Arka Gdynia SI |
|
Bałtyk Gdynia |
6 - 4 |
Pogoń Lębork |
28 września 2011
28.09 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Jedynka Reda |
27 września 2011
27.09 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
GOSRiT Luzino |
28 września 2011
28.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
GKS Kowale |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Jedynka Reda |
7 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
1 października 2011
1.10 - 13:00 |
Concordia Wierciny |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
GKS Kowale |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
8 października 2011
8.10 - 13:00 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Concordia Wierciny |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 5 |
Arka Gdynia SI |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
9 października 2011
9.10 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
1 - 3 |
Jedynka Reda |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Jedynka Reda |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
16 października 2011
16.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
15 października 2011
15.10 - 17:00 |
Concordia Wierciny |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
16 października 2011
16.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
GKS Kowale |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 4 |
Borowiak Czersk |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 3 |
Concordia Wierciny |
23 października 2011
23.10 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 13 |
Arka Gdynia SI |
22 października 2011
22.10 - 13:00 |
Jedynka Reda |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS Kowale |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
30 października 2011
30.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Jedynka Reda |
29 października 2011
29.10 - 13:00 |
Concordia Wierciny |
2 - 0 |
GOSRiT Luzino |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Akademia Piłkarska LG |
12 - 1 |
GKS Kowale |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 listopada 2011
5.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
6 listopada 2011
6.11 - 10:00 |
GOSRiT Luzino |
9 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
6 listopada 2011
6.11 - 12:00 |
Jedynka Reda |
1 - 2 |
Concordia Wierciny |
6 listopada 2011
6.11 - 10:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
5 listopada 2011
5.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Concordia Wierciny |
|
Jedynka Reda |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
Borowiak Czersk |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Bałtyk Gdynia |
11 - 1 |
GKS Kowale |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Borowiak Czersk |
1 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Concordia Wierciny |
1 - 7 |
Arka Gdynia SI |
|
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GKS Kowale |
1 - 0 |
Concordia Wierciny |
|
Arka Gdynia SI |
10 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Jedynka Reda |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 8 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 8 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
GKS Kowale |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Akademia Piłkarska LG |
5 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Borowiak Czersk |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 6 |
Concordia Wierciny |
|
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GKS Kowale |
5 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Concordia Wierciny |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Arka Gdynia SI |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Jedynka Reda |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
GKS Kowale |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Bałtyk Gdynia |
5 - 5 |
Jedynka Reda |
|
Akademia Piłkarska LG |
6 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Concordia Wierciny |
|
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GKS Kowale |
1 - 4 |
Borowiak Czersk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Concordia Wierciny |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GOSRiT Luzino |
6 - 0 |
GKS Kowale |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Jedynka Reda |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Concordia Wierciny |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GKS Kowale |
0 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Borowiak Czersk |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 8 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Concordia Wierciny |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Jedynka Reda |
6 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Jedynka Reda |
4 - 1 |
GKS Kowale |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 8 |
Concordia Wierciny |
|
Bałtyk Gdynia |
9 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Akademia Piłkarska LG |
9 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Borowiak Czersk |
2 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Concordia Wierciny |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Arka Gdynia SI |
9 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
GKS Kowale |
|
Jedynka Reda |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 5 |
Concordia Wierciny |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
GKS Kowale |
1 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
GOSRiT Luzino |
|
Concordia Wierciny |
0 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
|