POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 26 73 24 1 1 151 - 15
2. Akademia Piłkarska LG 26 72 23 3 0 106 - 14
3. Bałtyk Gdynia 26 53 17 2 7 95 - 60
4. Concordia Wierciny 26 50 16 2 8 52 - 34
5. Jedynka Reda 26 45 13 6 7 65 - 38
6. Czarni Pruszcz Gdański 26 44 13 5 8 64 - 43
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 33 10 3 13 53 - 60
8. Borowiak Czersk 26 28 8 4 14 37 - 64
9. Pogoń Lębork 26 27 8 3 15 41 - 65
10. Chojniczanka Chojnice 26 24 7 3 16 32 - 69
11. GKS Kowale 26 23 7 2 17 33 - 93
12. Gedania Gdańsk 26 22 6 4 16 39 - 76
13. GOSRiT Luzino 26 17 5 2 19 41 - 86
14. Orzeł Trąbki Wielkie 26 14 4 2 20 28 - 120
Ostatni komentarz dodał gembi 09.06.2012, 10:52:56



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. Arka Gdynia SI 11 - 0 GKS Kowale 27 sierpnia 2011 - 13:00
2. Concordia Wierciny 2 - 0 Pogoń Lębork 28 sierpnia 2011 - 17:00
3. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 10 Jedynka Reda 27 sierpnia 2011 - 11:00
4. Borowiak Czersk 1 - 3 GOSRiT Luzino 27 sierpnia 2011 - 12:00
5. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 27 sierpnia 2011 - 11:00
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 13:00
7. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2011 - 16:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
8. GKS Kowale 2 - 2 Bałtyk Gdynia 4 września 2011 - 11:00
9. Gedania Gdańsk 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
10. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 września 2011 - 13:30
11. GOSRiT Luzino 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 4 września 2011 - 13:00
12. Jedynka Reda 0 - 0 Borowiak Czersk 4 września 2011 - 11:00
13. Pogoń Lębork 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 września 2011 - 11:00
14. Arka Gdynia SI 4 - 0 Concordia Wierciny 3 września 2011 - 13:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
15. Concordia Wierciny 3 - 0 GKS Kowale 11 września 2011 - 13:30
16. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 7 Arka Gdynia SI 10 września 2011 - 15:00
17. Borowiak Czersk 0 - 0 Pogoń Lębork 10 września 2011 - 11:00
18. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Jedynka Reda 10 września 2011 - 11:00
19. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 GOSRiT Luzino 12 września 2011 - 16:00
20. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 10 września 2011 - 13:00
21. Bałtyk Gdynia 5 - 2 Gedania Gdańsk 10 września 2011 - 13:00
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
22. GKS Kowale 3 - 1 Gedania Gdańsk 14 września 2011 - 17:30
23. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Bałtyk Gdynia 14 września 2011 - 16:00
24. GOSRiT Luzino 1 - 3 Akademia Piłkarska LG 14 września 2011 - 15:00
25. Jedynka Reda 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 września 2011 - 17:00
26. Pogoń Lębork 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 14 września 2011 - 14:00
27. Arka Gdynia SI 11 - 0 Borowiak Czersk 14 września 2011 - 16:00
28. Concordia Wierciny 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 15 września 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
29. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 2 GKS Kowale 17 września 2011 - 11:00
30. Borowiak Czersk 0 - 3 Concordia Wierciny 17 września 2011 - 11:00
31. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 6 Arka Gdynia SI 17 września 2011 - 11:00
32. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 3 Pogoń Lębork 18 września 2011 - 11:00
33. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Jedynka Reda 18 września 2011 - 11:00
34. Bałtyk Gdynia 4 - 0 GOSRiT Luzino 17 września 2011 - 11:00
35. Gedania Gdańsk 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 18 września 2011 - 16:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
36. GKS Kowale 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 25 września 2011 - 11:00
37. GOSRiT Luzino 3 - 0 Gedania Gdańsk 24 września 2011 - 13:00
38. Jedynka Reda 4 - 3 Bałtyk Gdynia 25 września 2011 - 13:00
39. Pogoń Lębork 0 - 6 Akademia Piłkarska LG 24 września 2011 - 11:00
40. Arka Gdynia SI 8 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 września 2011 - 17:00
41. Concordia Wierciny 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 25 września 2011 - 11:00
42. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Borowiak Czersk 24 września 2011 - 11:00
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
43. Borowiak Czersk 3 - 0 GKS Kowale 28 września 2011 - 16:00
44. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 28 września 2011 - 16:00
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Concordia Wierciny 28 września 2011 - 17:00
46. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Arka Gdynia SI
47. Bałtyk Gdynia 6 - 4 Pogoń Lębork 28 września 2011 - 16:00
48. Gedania Gdańsk 1 - 1 Jedynka Reda 27 września 2011 - 17:00
49. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 GOSRiT Luzino 28 września 2011 - 17:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
50. GKS Kowale 4 - 1 GOSRiT Luzino 1 października 2011 - 11:00
51. Jedynka Reda 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 1 października 2011 - 11:00
52. Pogoń Lębork 1 - 2 Gedania Gdańsk 2 października 2011 - 11:00
53. Arka Gdynia SI 6 - 1 Bałtyk Gdynia 1 października 2011 - 13:00
54. Concordia Wierciny 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 2 października 2011 - 11:00
55. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 października 2011 - 11:00
56. Borowiak Czersk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 1 października 2011 - 11:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
57. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 GKS Kowale 9 października 2011 - 11:00
58. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Borowiak Czersk 8 października 2011 - 13:00
59. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 9 października 2011 - 13:00
60. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Concordia Wierciny 9 października 2011 - 13:00
61. Gedania Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia SI 9 października 2011 - 11:00
62. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pogoń Lębork 9 października 2011 - 13:30
63. GOSRiT Luzino 1 - 3 Jedynka Reda 9 października 2011 - 13:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
64. GKS Kowale 1 - 3 Jedynka Reda 15 października 2011 - 11:00
65. Pogoń Lębork 3 - 0 GOSRiT Luzino 16 października 2011 - 11:00
66. Arka Gdynia SI 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 15 października 2011 - 17:00
67. Concordia Wierciny 3 - 0 Gedania Gdańsk 16 października 2011 - 11:00
68. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 Bałtyk Gdynia 15 października 2011 - 11:00
69. Borowiak Czersk 1 - 3 Akademia Piłkarska LG 15 października 2011 - 11:00
70. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 października 2011 - 11:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
71. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 GKS Kowale 22 października 2011 - 11:00
72. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 października 2011 - 13:00
73. Bałtyk Gdynia 6 - 4 Borowiak Czersk 22 października 2011 - 11:00
74. Gedania Gdańsk 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
75. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Concordia Wierciny 23 października 2011 - 13:30
76. GOSRiT Luzino 0 - 13 Arka Gdynia SI 22 października 2011 - 13:00
77. Jedynka Reda 3 - 1 Pogoń Lębork 23 października 2011 - 11:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
78. GKS Kowale 1 - 0 Pogoń Lębork 30 października 2011 - 11:00
79. Arka Gdynia SI 3 - 0 Jedynka Reda 29 października 2011 - 13:00
80. Concordia Wierciny 2 - 0 GOSRiT Luzino 29 października 2011 - 11:00
81. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 29 października 2011 - 11:00
82. Borowiak Czersk 3 - 2 Gedania Gdańsk 29 października 2011 - 11:00
83. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Bałtyk Gdynia 29 października 2011 - 11:00
84. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 30 października 2011 - 13:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
85. Akademia Piłkarska LG 12 - 1 GKS Kowale 6 listopada 2011 - 11:00
86. Bałtyk Gdynia 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 listopada 2011 - 11:00
87. Gedania Gdańsk 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
88. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Borowiak Czersk 6 listopada 2011 - 10:00
89. GOSRiT Luzino 9 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 6 listopada 2011 - 12:00
90. Jedynka Reda 1 - 2 Concordia Wierciny 6 listopada 2011 - 10:00
91. Pogoń Lębork 0 - 4 Arka Gdynia SI 5 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
92. GKS Kowale 1 - 3 Arka Gdynia SI
93. Pogoń Lębork 1 - 2 Concordia Wierciny
94. Jedynka Reda 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
95. GOSRiT Luzino 0 - 2 Borowiak Czersk
96. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
97. Gedania Gdańsk 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
98. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
99. Bałtyk Gdynia 11 - 1 GKS Kowale
100. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Gedania Gdańsk
101. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
102. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GOSRiT Luzino
103. Borowiak Czersk 1 - 1 Jedynka Reda
104. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 Pogoń Lębork
105. Concordia Wierciny 1 - 7 Arka Gdynia SI
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
106. GKS Kowale 1 - 0 Concordia Wierciny
107. Arka Gdynia SI 10 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
108. Pogoń Lębork 1 - 0 Borowiak Czersk
109. Jedynka Reda 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
110. GOSRiT Luzino 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
111. Chojniczanka Chojnice 1 - 8 Akademia Piłkarska LG
112. Gedania Gdańsk 4 - 8 Bałtyk Gdynia
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
113. Gedania Gdańsk 1 - 3 GKS Kowale
114. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
115. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 GOSRiT Luzino
116. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Jedynka Reda
117. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Pogoń Lębork
118. Borowiak Czersk 0 - 2 Arka Gdynia SI
119. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 6 Concordia Wierciny
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
120. GKS Kowale 5 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
121. Concordia Wierciny 1 - 0 Borowiak Czersk
122. Arka Gdynia SI 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
123. Pogoń Lębork 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
124. Jedynka Reda 0 - 2 Akademia Piłkarska LG
125. GOSRiT Luzino 3 - 5 Bałtyk Gdynia
126. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
127. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 GKS Kowale
128. Gedania Gdańsk 1 - 1 GOSRiT Luzino
129. Bałtyk Gdynia 5 - 5 Jedynka Reda
130. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Pogoń Lębork
131. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 6 Arka Gdynia SI
132. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Concordia Wierciny
133. Borowiak Czersk 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
134. GKS Kowale 1 - 4 Borowiak Czersk
135. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
136. Concordia Wierciny 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
137. Arka Gdynia SI 4 - 4 Akademia Piłkarska LG
138. Pogoń Lębork 0 - 2 Bałtyk Gdynia
139. Jedynka Reda 2 - 1 Gedania Gdańsk
140. GOSRiT Luzino 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
141. GOSRiT Luzino 6 - 0 GKS Kowale
142. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Jedynka Reda
143. Gedania Gdańsk 4 - 3 Pogoń Lębork
144. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Arka Gdynia SI
145. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Concordia Wierciny
146. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
147. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Borowiak Czersk
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
148. GKS Kowale 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
149. Borowiak Czersk 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
150. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 8 Akademia Piłkarska LG
151. Concordia Wierciny 0 - 1 Bałtyk Gdynia
152. Arka Gdynia SI 5 - 0 Gedania Gdańsk
153. Pogoń Lębork 1 - 4 Chojniczanka Chojnice
154. Jedynka Reda 6 - 0 GOSRiT Luzino
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
155. Jedynka Reda 4 - 1 GKS Kowale
156. GOSRiT Luzino 2 - 3 Pogoń Lębork
157. Chojniczanka Chojnice 0 - 6 Arka Gdynia SI
158. Gedania Gdańsk 1 - 8 Concordia Wierciny
159. Bałtyk Gdynia 9 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
160. Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Borowiak Czersk
161. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
162. GKS Kowale 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
163. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Akademia Piłkarska LG
164. Borowiak Czersk 2 - 4 Bałtyk Gdynia
165. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Gedania Gdańsk
166. Concordia Wierciny 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
167. Arka Gdynia SI 9 - 0 GOSRiT Luzino
168. Pogoń Lębork 2 - 1 Jedynka Reda
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
169. Pogoń Lębork 4 - 1 GKS Kowale
170. Jedynka Reda 0 - 6 Arka Gdynia SI
171. GOSRiT Luzino 1 - 5 Concordia Wierciny
172. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
173. Gedania Gdańsk 2 - 1 Borowiak Czersk
174. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
175. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
176. GKS Kowale 1 - 1 Akademia Piłkarska LG
177. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Bałtyk Gdynia
178. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gedania Gdańsk
179. Borowiak Czersk 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
180. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 GOSRiT Luzino
181. Concordia Wierciny 0 - 0 Jedynka Reda
182. Arka Gdynia SI 7 - 0 Pogoń Lębork




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE