ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Ostrowite 26 66 20 6 0 129 - 29
2. Agra Ostrowite 26 57 18 3 5 65 - 19
3. Grom Leśno 26 57 18 3 5 66 - 31
4. Gwiazda Karsin 26 47 14 5 7 59 - 32
5. Perła Czyczkowy 26 45 14 3 9 53 - 48
6. MKP Szlachta 26 43 13 4 9 49 - 44
7. Olimpia Czersk 26 39 11 6 9 62 - 47
8. Brda Rytel 26 38 11 5 10 57 - 38
9. Wda Czarna Woda 26 36 11 3 12 49 - 51
10. Zieloni Łąg 26 30 9 3 14 46 - 67
11. Orkan Huta 26 27 8 3 15 53 - 82
12. Brda Wielkie Chełmy 26 22 6 4 16 52 - 68
13. Unia Klawkowo 26 8 2 2 22 41 - 123
14. Mestwin Swornegacie 26 5 1 2 23 21 - 123
Ostatni komentarz dodał Piotr90 16.08.2012, 10:52:37



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
1. Wda Czarna Woda 2 - 0 Zieloni Łąg 20 sierpnia 2011 - 14:00
2. Czarni Ostrowite 7 - 2 Unia Klawkowo 21 września 2011 - 16:30
3. Mestwin Swornegacie 1 - 2 Orkan Huta 21 sierpnia 2011 - 17:00
4. Perła Czyczkowy 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 21 sierpnia 2011 - 14:00
5. Agra Ostrowite 5 - 1 Olimpia Czersk 20 sierpnia 2011 - 16:00
6. Brda Rytel 2 - 1 MKP Szlachta 21 sierpnia 2011 - 14:00
7. Grom Leśno 2 - 0 Gwiazda Karsin 21 sierpnia 2011 - 14:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (93) 
8. Zieloni Łąg 1 - 0 Gwiazda Karsin 28 sierpnia 2011 - 15:00
9. MKP Szlachta 3 - 0 Grom Leśno 28 sierpnia 2011 - 15:00
10. Olimpia Czersk 3 - 2 Brda Rytel 27 sierpnia 2011 - 17:00
11. Brda Wielkie Chełmy 1 - 3 Agra Ostrowite 28 sierpnia 2011 - 14:00
12. Orkan Huta 1 - 3 Perła Czyczkowy 28 sierpnia 2011 - 16:00
13. Unia Klawkowo 6 - 3 Mestwin Swornegacie 27 sierpnia 2011 - 16:00
14. Wda Czarna Woda 1 - 2 Czarni Ostrowite 27 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (189) 
15. Czarni Ostrowite 4 - 1 Zieloni Łąg 3 września 2011 - 16:00
16. Mestwin Swornegacie 2 - 4 Wda Czarna Woda 3 września 2011 - 17:00
17. Perła Czyczkowy 1 - 1 Unia Klawkowo 4 września 2011 - 14:00
18. Agra Ostrowite 4 - 0 Orkan Huta 3 września 2011 - 19:00
19. Brda Rytel 3 - 1 Brda Wielkie Chełmy 4 września 2011 - 14:00
20. Grom Leśno 0 - 0 Olimpia Czersk 4 września 2011 - 14:00
21. Gwiazda Karsin 2 - 0 MKP Szlachta 3 września 2011 - 16:00
Kolejka 4 - 7. września 2011 [szczegóły] Komentarze (29) 
22. Zieloni Łąg 1 - 1 MKP Szlachta 7 września 2011 - 17:00
23. Olimpia Czersk 0 - 3 Gwiazda Karsin 7 września 2011 - 17:00
24. Brda Wielkie Chełmy 0 - 5 Grom Leśno 7 września 2011 - 17:00
25. Orkan Huta 4 - 2 Brda Rytel 7 września 2011 - 17:00
26. Unia Klawkowo 0 - 1 Agra Ostrowite 7 września 2011 - 17:00
27. Wda Czarna Woda 0 - 1 Perła Czyczkowy 7 września 2011 - 17:00
28. Czarni Ostrowite 10 - 0 Mestwin Swornegacie 7 września 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (72) 
29. Mestwin Swornegacie 1 - 2 Zieloni Łąg 10 września 2011 - 16:00
30. Perła Czyczkowy 0 - 5 Czarni Ostrowite 11 września 2011 - 14:00
31. Agra Ostrowite 2 - 0 Wda Czarna Woda 10 września 2011 - 16:00
32. Brda Rytel 1 - 2 Unia Klawkowo 11 września 2011 - 14:00
33. Grom Leśno 2 - 3 Orkan Huta 11 września 2011 - 14:00
34. Gwiazda Karsin 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 10 września 2011 - 16:00
35. MKP Szlachta 1 - 1 Olimpia Czersk 11 września 2011 - 15:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
36. Zieloni Łąg 1 - 3 Olimpia Czersk 18 września 2011 - 15:00
37. Brda Wielkie Chełmy 0 - 3 MKP Szlachta
38. Orkan Huta 2 - 2 Gwiazda Karsin 18 września 2011 - 16:00
39. Unia Klawkowo 3 - 6 Grom Leśno 18 września 2011 - 14:00
40. Wda Czarna Woda 1 - 1 Brda Rytel 17 września 2011 - 17:00
41. Czarni Ostrowite 4 - 1 Agra Ostrowite 17 września 2011 - 16:00
42. Mestwin Swornegacie 1 - 3 Perła Czyczkowy 17 września 2011 - 16:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (67) 
43. Perła Czyczkowy 2 - 0 Zieloni Łąg 25 września 2011 - 14:00
44. Agra Ostrowite 5 - 1 Mestwin Swornegacie 24 września 2011 - 16:00
45. Brda Rytel 1 - 1 Czarni Ostrowite 25 września 2011 - 14:00
46. Grom Leśno 2 - 1 Wda Czarna Woda 25 września 2011 - 14:00
47. Gwiazda Karsin 4 - 2 Unia Klawkowo 24 września 2011 - 16:00
48. MKP Szlachta 2 - 1 Orkan Huta 25 września 2011 - 15:00
49. Olimpia Czersk 4 - 3 Brda Wielkie Chełmy 24 września 2011 - 16:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (66) 
50. Zieloni Łąg 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 2 października 2011 - 15:00
51. Orkan Huta 1 - 5 Olimpia Czersk 2 października 2011 - 15:00
52. Unia Klawkowo 2 - 3 MKP Szlachta 2 października 2011 - 14:00
53. Wda Czarna Woda 2 - 2 Gwiazda Karsin 1 października 2011 - 17:00
54. Czarni Ostrowite 4 - 1 Grom Leśno 1 października 2011 - 14:30
55. Mestwin Swornegacie 0 - 2 Brda Rytel 1 października 2011 - 15:00
56. Perła Czyczkowy 0 - 3 Agra Ostrowite 2 października 2011 - 14:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (52) 
57. Agra Ostrowite 2 - 0 Zieloni Łąg 8 października 2011 - 16:00
58. Brda Rytel 4 - 0 Perła Czyczkowy 9 października 2011 - 14:00
59. Grom Leśno 9 - 1 Mestwin Swornegacie 9 października 2011 - 14:00
60. Gwiazda Karsin 1 - 2 Czarni Ostrowite 8 października 2011 - 15:00
61. MKP Szlachta 2 - 4 Wda Czarna Woda 9 października 2011 - 15:00
62. Olimpia Czersk 7 - 3 Unia Klawkowo 8 października 2011 - 14:00
63. Brda Wielkie Chełmy 3 - 3 Orkan Huta 8 października 2011 - 14:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (122) 
64. Zieloni Łąg 4 - 1 Orkan Huta 16 października 2011 - 14:00
65. Unia Klawkowo 2 - 10 Brda Wielkie Chełmy 16 października 2011 - 14:00
66. Wda Czarna Woda 2 - 0 Olimpia Czersk 15 października 2011 - 16:00
67. Czarni Ostrowite 7 - 0 MKP Szlachta 15 października 2011 - 14:00
68. Mestwin Swornegacie 0 - 3 Gwiazda Karsin 15 października 2011 - 14:00
69. Perła Czyczkowy 1 - 4 Grom Leśno 16 października 2011 - 14:00
70. Agra Ostrowite 1 - 0 Brda Rytel 15 października 2011 - 16:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (110) 
71. Brda Rytel 4 - 1 Zieloni Łąg 23 października 2011 - 14:00
72. Grom Leśno 2 - 4 Agra Ostrowite 23 października 2011 - 14:00
73. Gwiazda Karsin 3 - 2 Perła Czyczkowy 22 października 2011 - 14:30
74. MKP Szlachta 2 - 1 Mestwin Swornegacie 23 października 2011 - 15:00
75. Olimpia Czersk 1 - 1 Czarni Ostrowite 22 października 2011 - 14:00
76. Brda Wielkie Chełmy 4 - 1 Wda Czarna Woda 23 października 2011 - 14:00
77. Orkan Huta 3 - 1 Unia Klawkowo 23 października 2011 - 14:30
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
78. Zieloni Łąg 3 - 2 Unia Klawkowo 30 października 2011 - 14:00
79. Wda Czarna Woda 4 - 1 Orkan Huta 29 października 2011 - 15:00
80. Czarni Ostrowite 4 - 1 Brda Wielkie Chełmy 29 października 2011 - 14:00
81. Mestwin Swornegacie 1 - 3 Olimpia Czersk 29 października 2011 - 13:00
82. Perła Czyczkowy 0 - 1 MKP Szlachta 30 października 2011 - 14:00
83. Agra Ostrowite 0 - 0 Gwiazda Karsin 29 października 2011 - 14:30
84. Brda Rytel 1 - 2 Grom Leśno 30 października 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (60) 
85. Grom Leśno 3 - 1 Zieloni Łąg 6 listopada 2011 - 13:00
86. Gwiazda Karsin 5 - 1 Brda Rytel 6 listopada 2011 - 14:00
87. MKP Szlachta 0 - 4 Agra Ostrowite 6 listopada 2011 - 13:30
88. Olimpia Czersk 1 - 1 Perła Czyczkowy 5 listopada 2011 - 13:00
89. Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Mestwin Swornegacie 6 listopada 2011 - 14:00
90. Orkan Huta 1 - 6 Czarni Ostrowite 6 listopada 2011 - 14:00
91. Unia Klawkowo 2 - 3 Wda Czarna Woda 5 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (155) 
92. Zieloni Łąg 3 - 2 Wda Czarna Woda 13 listopada 2011 - 13:00
93. Unia Klawkowo 3 - 6 Czarni Ostrowite 13 listopada 2011 - 14:00
94. Orkan Huta 9 - 0 Mestwin Swornegacie 13 listopada 2011 - 14:00
95. Brda Wielkie Chełmy 0 - 8 Perła Czyczkowy 13 listopada 2011 - 14:00
96. Olimpia Czersk 0 - 2 Agra Ostrowite 12 listopada 2011 - 13:30
97. MKP Szlachta 1 - 0 Brda Rytel 13 listopada 2011 - 13:30
98. Gwiazda Karsin 1 - 1 Grom Leśno 13 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (204) 
99. Gwiazda Karsin 5 - 1 Zieloni Łąg 24 marca 2012 - 15:30
100. Grom Leśno 2 - 1 MKP Szlachta 25 marca 2012 - 14:00
101. Brda Rytel 0 - 0 Olimpia Czersk 25 marca 2012 - 15:00
102. Agra Ostrowite 2 - 0 Brda Wielkie Chełmy 24 marca 2012 - 16:00
103. Perła Czyczkowy 2 - 0 Orkan Huta 25 marca 2012 - 14:00
104. Mestwin Swornegacie 2 - 2 Unia Klawkowo 25 marca 2012 - 14:00
105. Czarni Ostrowite 6 - 1 Wda Czarna Woda 24 marca 2012 - 15:30
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (76) 
106. Zieloni Łąg 1 - 11 Czarni Ostrowite 1 kwietnia 2012 - 15:00
107. Wda Czarna Woda 3 - 1 Mestwin Swornegacie 31 marca 2012 - 17:00
108. Unia Klawkowo 1 - 3 Perła Czyczkowy 1 kwietnia 2012 - 14:00
109. Orkan Huta 3 - 0 Agra Ostrowite 1 kwietnia 2012 - 15:00
110. Brda Wielkie Chełmy 0 - 1 Brda Rytel 1 kwietnia 2012 - 15:00
111. Olimpia Czersk 0 - 1 Grom Leśno 1 kwietnia 2012 - 17:00
112. MKP Szlachta 1 - 1 Gwiazda Karsin 1 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 17 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (38) 
113. MKP Szlachta 2 - 0 Zieloni Łąg 7 kwietnia 2012 - 15:00
114. Gwiazda Karsin 2 - 3 Olimpia Czersk 7 kwietnia 2012 - 15:00
115. Grom Leśno 4 - 1 Brda Wielkie Chełmy 7 kwietnia 2012 - 16:00
116. Brda Rytel 5 - 2 Orkan Huta 7 kwietnia 2012 - 15:00
117. Agra Ostrowite 10 - 0 Unia Klawkowo 7 kwietnia 2012 - 16:00
118. Perła Czyczkowy 4 - 2 Wda Czarna Woda 7 kwietnia 2012 - 17:00
119. Mestwin Swornegacie 0 - 8 Czarni Ostrowite 7 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
120. Zieloni Łąg 1 - 1 Mestwin Swornegacie 15 kwietnia 2012 - 15:00
121. Czarni Ostrowite 7 - 3 Perła Czyczkowy 14 kwietnia 2012 - 16:00
122. Wda Czarna Woda 0 - 1 Agra Ostrowite 14 kwietnia 2012 - 17:00
123. Unia Klawkowo 0 - 6 Brda Rytel 14 kwietnia 2012 - 14:00
124. Orkan Huta 0 - 1 Grom Leśno 15 kwietnia 2012 - 15:00
125. Brda Wielkie Chełmy 1 - 4 Gwiazda Karsin 15 kwietnia 2012 - 15:00
126. Olimpia Czersk 1 - 3 MKP Szlachta 15 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
127. Olimpia Czersk 4 - 1 Zieloni Łąg 22 kwietnia 2012 - 17:00
128. MKP Szlachta 3 - 3 Brda Wielkie Chełmy 22 kwietnia 2012 - 15:00
129. Gwiazda Karsin 5 - 2 Orkan Huta 21 kwietnia 2012 - 16:30
130. Grom Leśno 3 - 0 Unia Klawkowo 22 kwietnia 2012 - 14:00
131. Brda Rytel 2 - 0 Wda Czarna Woda 22 kwietnia 2012 - 15:00
132. Agra Ostrowite 1 - 1 Czarni Ostrowite 21 kwietnia 2012 - 16:00
133. Perła Czyczkowy 3 - 0 Mestwin Swornegacie 22 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (57) 
134. Zieloni Łąg 4 - 5 Perła Czyczkowy 29 kwietnia 2012 - 15:00
135. Mestwin Swornegacie 0 - 6 Agra Ostrowite 29 kwietnia 2012 - 16:00
136. Czarni Ostrowite 1 - 1 Brda Rytel 28 kwietnia 2012 - 16:00
137. Wda Czarna Woda 2 - 3 Grom Leśno 28 kwietnia 2012 - 17:00
138. Unia Klawkowo 0 - 5 Gwiazda Karsin 29 kwietnia 2012 - 14:00
139. Orkan Huta 4 - 2 MKP Szlachta 29 kwietnia 2012 - 15:00
140. Brda Wielkie Chełmy 0 - 0 Olimpia Czersk 29 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (55) 
141. Brda Wielkie Chełmy 2 - 1 Zieloni Łąg 6 maja 2012 - 15:00
142. Olimpia Czersk 3 - 2 Orkan Huta 6 maja 2012 - 17:00
143. MKP Szlachta 6 - 0 Unia Klawkowo 6 maja 2012 - 15:00
144. Gwiazda Karsin 3 - 0 Wda Czarna Woda 5 maja 2012 - 16:30
Goście nie stawili się na mecz.
145. Grom Leśno 1 - 1 Czarni Ostrowite 6 maja 2012 - 14:00
146. Brda Rytel 12 - 0 Mestwin Swornegacie 6 maja 2012 - 15:00
147. Agra Ostrowite 0 - 0 Perła Czyczkowy 5 maja 2012 - 16:00
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (48) 
148. Zieloni Łąg 3 - 1 Agra Ostrowite 13 maja 2012 - 15:00
149. Perła Czyczkowy 3 - 2 Brda Rytel 13 maja 2012 - 14:00
150. Mestwin Swornegacie 0 - 4 Grom Leśno 13 maja 2012 - 16:00
151. Czarni Ostrowite 3 - 2 Gwiazda Karsin 12 maja 2012 - 16:00
152. Wda Czarna Woda 1 - 0 MKP Szlachta 12 maja 2012 - 17:00
153. Unia Klawkowo 0 - 8 Olimpia Czersk 12 maja 2012 - 14:00
154. Orkan Huta 1 - 3 Brda Wielkie Chełmy 13 maja 2012 - 15:00
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (64) 
155. Orkan Huta 1 - 4 Zieloni Łąg 20 maja 2012 - 15:00
156. Brda Wielkie Chełmy 7 - 1 Unia Klawkowo 20 maja 2012 - 15:00
157. Olimpia Czersk 1 - 3 Wda Czarna Woda 20 maja 2012 - 17:00
158. MKP Szlachta 0 - 5 Czarni Ostrowite 20 maja 2012 - 15:00
159. Gwiazda Karsin 2 - 0 Mestwin Swornegacie 19 maja 2012 - 16:30
160. Grom Leśno 2 - 0 Perła Czyczkowy 20 maja 2012 - 14:00
161. Brda Rytel 0 - 5 Agra Ostrowite 20 maja 2012 - 15:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
162. Zieloni Łąg 1 - 1 Brda Rytel 27 maja 2012 - 15:00
163. Agra Ostrowite 2 - 1 Grom Leśno 26 maja 2012 - 16:00
164. Perła Czyczkowy 2 - 0 Gwiazda Karsin 27 maja 2012 - 14:00
165. Mestwin Swornegacie 1 - 7 MKP Szlachta 27 maja 2012 - 17:00
166. Czarni Ostrowite 6 - 1 Olimpia Czersk 26 maja 2012 - 16:00
167. Wda Czarna Woda 3 - 2 Brda Wielkie Chełmy 26 maja 2012 - 17:00
168. Unia Klawkowo 1 - 2 Orkan Huta 27 maja 2012 - 15:00
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (108) 
169. Unia Klawkowo 3 - 8 Zieloni Łąg 2 czerwca 2012 - 16:00
170. Orkan Huta 2 - 2 Wda Czarna Woda 3 czerwca 2012 - 15:00
171. Brda Wielkie Chełmy 2 - 2 Czarni Ostrowite 3 czerwca 2012 - 15:00
172. Olimpia Czersk 10 - 0 Mestwin Swornegacie 3 czerwca 2012 - 17:00
173. MKP Szlachta 3 - 1 Perła Czyczkowy 3 czerwca 2012 - 15:00
174. Gwiazda Karsin 1 - 0 Agra Ostrowite 2 czerwca 2012 - 16:30
175. Grom Leśno 2 - 0 Brda Rytel 3 czerwca 2012 - 14:00
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (96) 
176. Zieloni Łąg 1 - 3 Grom Leśno 6 czerwca 2012 - 17:30
177. Brda Rytel 3 - 1 Gwiazda Karsin 7 czerwca 2012 - 15:00
178. Agra Ostrowite 0 - 1 MKP Szlachta 7 czerwca 2012 - 16:00
179. Perła Czyczkowy 3 - 2 Olimpia Czersk 6 czerwca 2012 - 17:00
180. Mestwin Swornegacie 3 - 2 Brda Wielkie Chełmy 6 czerwca 2012 - 17:00
181. Czarni Ostrowite 15 - 2 Orkan Huta 6 czerwca 2012 - 17:00
182. Wda Czarna Woda 5 - 2 Unia Klawkowo 6 czerwca 2012 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE