MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Ełganowo 24 57 18 3 3 86 - 26
2. GTS Przywidz 24 55 17 4 3 74 - 32
3. Rozstaje Gdańsk 23 47 15 2 6 78 - 46
4. Morena II Gdańsk 23 43 13 4 6 85 - 62
5. Orzeł Straszyn 24 42 12 6 6 75 - 47
6. Orzeł Jasień 24 39 12 3 9 77 - 57
7. EX Siedlce Gdańsk 24 32 9 5 10 60 - 61
8. Gryf Goręczyno 23 31 9 4 10 56 - 48
9. Spartakus Stogi 24 23 5 8 11 42 - 55
10. Fosfory Wiślinka 24 20 6 2 16 47 - 122
11. Champion Kokoszki 23 19 6 1 16 37 - 78
12. GKS II Żukowo 24 18 5 3 16 36 - 82
13. GKS II Kolbudy 22 10 3 1 18 30 - 67
Ostatni komentarz dodał spartakus 21.07.2012, 11:46:42



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
1. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 Orzeł Straszyn 21 sierpnia 2011 - 11:00
2. Fosfory Wiślinka 4 - 0 Spartakus Stogi 21 sierpnia 2011 - 14:00
3. GKS II Kolbudy 0 - 4 Sokół Ełganowo 20 sierpnia 2011 - 16:00
4. GKS II Żukowo 1 - 7 Rozstaje Gdańsk 21 sierpnia 2011 - 10:00
5. Gryf Goręczyno 5 - 2 Orzeł Jasień 20 sierpnia 2011 - 16:00
6. GTS Przywidz 3 - 1 Champion Kokoszki 20 sierpnia 2011 - 17:00
Pauza: Morena II Gdańsk,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
9. Champion Kokoszki 4 - 7 Morena II Gdańsk 28 sierpnia 2011 - 12:00
10. Orzeł Jasień 1 - 2 GTS Przywidz 28 sierpnia 2011 - 11:00
11. Rozstaje Gdańsk 0 - 1 Gryf Goręczyno 28 sierpnia 2011 - 15:00
12. Sokół Ełganowo 3 - 1 GKS II Żukowo 28 sierpnia 2011 - 18:00
13. Spartakus Stogi 1 - 1 GKS II Kolbudy 27 sierpnia 2011 - 16:00
14. EX Siedlce Gdańsk 1 - 4 Fosfory Wiślinka 27 sierpnia 2011 - 13:30
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (47) 
15. Fosfory Wiślinka 3 - 5 Orzeł Straszyn 3 września 2011 - 14:00
16. GKS II Kolbudy 1 - 4 EX Siedlce Gdańsk 3 września 2011 - 16:00
17. GKS II Żukowo 2 - 2 Spartakus Stogi 4 września 2011 - 10:00
18. Gryf Goręczyno 2 - 3 Sokół Ełganowo 3 września 2011 - 16:00
19. GTS Przywidz 3 - 0 Rozstaje Gdańsk 3 września 2011 - 17:00
20. Morena II Gdańsk 6 - 2 Orzeł Jasień 4 września 2011 - 11:30
Pauza: Champion Kokoszki,
Kolejka 4 - 7. września 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
22. Orzeł Straszyn 3 - 0 Champion Kokoszki 7 września 2011 - 18:00
24. Rozstaje Gdańsk 6 - 1 Morena II Gdańsk 7 września 2011 - 18:00
25. Sokół Ełganowo 2 - 2 GTS Przywidz
26. Spartakus Stogi 0 - 3 Gryf Goręczyno 8 września 2011 - 18:00
27. EX Siedlce Gdańsk 6 - 0 GKS II Żukowo 7 września 2011 - 18:00
28. Fosfory Wiślinka 3 - 0 GKS II Kolbudy 7 września 2011 - 17:30
brak kart zdrowia
Pauza: Orzeł Jasień,
Kolejka 5 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
29. GKS II Kolbudy 3 - 7 Orzeł Straszyn 10 września 2011 - 16:00
30. GKS II Żukowo 2 - 1 Fosfory Wiślinka 11 września 2011 - 10:00
31. Gryf Goręczyno 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 10 września 2011 - 16:00
32. GTS Przywidz 1 - 0 Spartakus Stogi 10 września 2011 - 17:00
33. Morena II Gdańsk 0 - 3 Sokół Ełganowo 11 września 2011 - 11:30
35. Champion Kokoszki 3 - 2 Orzeł Jasień 10 września 2011 - 17:00
Pauza: Rozstaje Gdańsk,
Kolejka 6 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
36. Orzeł Straszyn 3 - 1 Orzeł Jasień 17 września 2011 - 15:30
37. Rozstaje Gdańsk 3 - 1 Champion Kokoszki 18 września 2011 - 15:00
39. Spartakus Stogi 2 - 2 Morena II Gdańsk 18 września 2011 - 11:00
40. EX Siedlce Gdańsk 3 - 3 GTS Przywidz 17 września 2011 - 13:30
41. Fosfory Wiślinka 2 - 1 Gryf Goręczyno 17 września 2011 - 14:00
42. GKS II Kolbudy 3 - 1 GKS II Żukowo 17 września 2011 - 13:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 7 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
43. GKS II Żukowo 2 - 6 Orzeł Straszyn 25 września 2011 - 10:00
44. Gryf Goręczyno 5 - 1 GKS II Kolbudy 24 września 2011 - 14:00
45. GTS Przywidz 6 - 0 Fosfory Wiślinka 24 września 2011 - 17:00
46. Morena II Gdańsk 4 - 3 EX Siedlce Gdańsk 25 września 2011 - 11:30
48. Champion Kokoszki 3 - 5 Sokół Ełganowo 24 września 2011 - 17:00
49. Orzeł Jasień 3 - 2 Rozstaje Gdańsk 25 września 2011 - 11:00
Pauza: Spartakus Stogi,
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
50. Orzeł Straszyn 1 - 3 Rozstaje Gdańsk 1 października 2011 - 15:30
51. Sokół Ełganowo 5 - 0 Orzeł Jasień
52. Spartakus Stogi 3 - 1 Champion Kokoszki 2 października 2011 - 11:00
54. Fosfory Wiślinka 4 - 5 Morena II Gdańsk 1 października 2011 - 14:00
55. GKS II Kolbudy 1 - 2 GTS Przywidz 1 października 2011 - 13:00
56. GKS II Żukowo 1 - 7 Gryf Goręczyno 2 października 2011 - 10:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
57. Gryf Goręczyno 1 - 1 Orzeł Straszyn 8 października 2011 - 14:00
58. GTS Przywidz 4 - 0 GKS II Żukowo 8 października 2011 - 17:00
59. Morena II Gdańsk 6 - 1 GKS II Kolbudy 9 października 2011 - 11:30
61. Champion Kokoszki 5 - 4 EX Siedlce Gdańsk 8 października 2011 - 17:00
62. Orzeł Jasień 3 - 4 Spartakus Stogi 9 października 2011 - 11:00
63. Rozstaje Gdańsk 2 - 1 Sokół Ełganowo 9 października 2011 - 15:00
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
64. Orzeł Straszyn 2 - 2 Sokół Ełganowo 15 października 2011 - 15:00
65. Spartakus Stogi 1 - 4 Rozstaje Gdańsk 16 października 2011 - 11:00
66. EX Siedlce Gdańsk 0 - 5 Orzeł Jasień 15 października 2011 - 13:30
67. Fosfory Wiślinka 2 - 2 Champion Kokoszki 15 października 2011 - 14:00
69. GKS II Żukowo 4 - 4 Morena II Gdańsk 16 października 2011 - 10:00
70. Gryf Goręczyno 1 - 3 GTS Przywidz 15 października 2011 - 14:00
Pauza: GKS II Kolbudy,
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
71. GTS Przywidz 1 - 0 Orzeł Straszyn 23 października 2011 - 13:00
72. Morena II Gdańsk 4 - 1 Gryf Goręczyno 23 października 2011 - 11:30
74. Champion Kokoszki 3 - 1 GKS II Kolbudy 23 października 2011 - 12:00
75. Orzeł Jasień 7 - 2 Fosfory Wiślinka 23 października 2011 - 11:00
76. Rozstaje Gdańsk 8 - 1 EX Siedlce Gdańsk 23 października 2011 - 15:00
77. Sokół Ełganowo 1 - 0 Spartakus Stogi 23 października 2011 - 15:00
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
78. Orzeł Straszyn 2 - 2 Spartakus Stogi 30 października 2011 - 12:00
79. EX Siedlce Gdańsk 1 - 0 Sokół Ełganowo 29 października 2011 - 13:30
80. Fosfory Wiślinka 1 - 6 Rozstaje Gdańsk 29 października 2011 - 14:00
81. GKS II Kolbudy 1 - 4 Orzeł Jasień 29 października 2011 - 13:00
82. GKS II Żukowo 1 - 2 Champion Kokoszki 30 października 2011 - 10:00
84. GTS Przywidz 3 - 3 Morena II Gdańsk 30 października 2011 - 13:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
85. Morena II Gdańsk 1 - 0 Orzeł Straszyn 6 listopada 2011 - 11:30
87. Champion Kokoszki 1 - 4 Gryf Goręczyno 6 listopada 2011 - 12:00
88. Orzeł Jasień 5 - 1 GKS II Żukowo 6 listopada 2011 - 11:00
89. Rozstaje Gdańsk 2 - 1 GKS II Kolbudy 6 listopada 2011 - 15:00
90. Sokół Ełganowo 4 - 2 Fosfory Wiślinka 6 listopada 2011 - 15:00
91. Spartakus Stogi 2 - 2 EX Siedlce Gdańsk 6 listopada 2011 - 11:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
92. Orzeł Straszyn 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 12 listopada 2011 - 13:00
93. Spartakus Stogi 2 - 2 Fosfory Wiślinka 13 listopada 2011 - 11:00
94. Sokół Ełganowo 4 - 0 GKS II Kolbudy 13 listopada 2011 - 14:00
95. Rozstaje Gdańsk 3 - 1 GKS II Żukowo 13 listopada 2011 - 12:00
96. Orzeł Jasień 2 - 1 Gryf Goręczyno 13 listopada 2011 - 11:00
97. Champion Kokoszki 1 - 3 GTS Przywidz 12 listopada 2011 - 11:00
Pauza: Morena II Gdańsk,
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
100. Morena II Gdańsk 5 - 1 Champion Kokoszki 25 marca 2012 - 11:30
101. GTS Przywidz 2 - 3 Orzeł Jasień 24 marca 2012 - 15:30
102. Gryf Goręczyno 1 - 4 Rozstaje Gdańsk 24 marca 2012 - 11:00
103. GKS II Żukowo 3 - 2 Sokół Ełganowo 25 marca 2012 - 11:00
104. GKS II Kolbudy 2 - 3 Spartakus Stogi 24 marca 2012
105. Fosfory Wiślinka 1 - 5 EX Siedlce Gdańsk 25 marca 2012 - 13:30
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (66) 
106. Orzeł Straszyn 6 - 1 Fosfory Wiślinka 31 marca 2012 - 13:00
107. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 GKS II Kolbudy 1 kwietnia 2012 - 13:30
108. Spartakus Stogi 1 - 0 GKS II Żukowo 1 kwietnia 2012 - 11:00
109. Sokół Ełganowo 4 - 1 Gryf Goręczyno
110. Rozstaje Gdańsk 2 - 2 GTS Przywidz 1 kwietnia 2012 - 13:30
111. Orzeł Jasień 2 - 5 Morena II Gdańsk 1 kwietnia 2012 - 11:00
Pauza: Champion Kokoszki,
Kolejka 17 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
113. Champion Kokoszki 0 - 2 Orzeł Straszyn 7 kwietnia 2012
115. Morena II Gdańsk 4 - 5 Rozstaje Gdańsk 7 kwietnia 2012 - 11:30
116. GTS Przywidz 0 - 2 Sokół Ełganowo 7 kwietnia 2012 - 14:00
117. Gryf Goręczyno 3 - 3 Spartakus Stogi 7 kwietnia 2012 - 16:00
118. GKS II Żukowo 2 - 6 EX Siedlce Gdańsk 7 kwietnia 2012 - 11:00
119. GKS II Kolbudy 2 - 3 Fosfory Wiślinka 7 kwietnia 2012
Pauza: Orzeł Jasień,
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
120. Orzeł Straszyn 3 - 1 GKS II Kolbudy 14 kwietnia 2012 - 13:00
121. Fosfory Wiślinka 6 - 2 GKS II Żukowo
122. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 Gryf Goręczyno 14 kwietnia 2012 - 13:30
123. Spartakus Stogi 1 - 2 GTS Przywidz 15 kwietnia 2012 - 11:00
124. Sokół Ełganowo 4 - 2 Morena II Gdańsk
126. Orzeł Jasień 6 - 0 Champion Kokoszki 15 kwietnia 2012 - 11:00
Pauza: Rozstaje Gdańsk,
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
127. Orzeł Jasień 4 - 4 Orzeł Straszyn 22 kwietnia 2012 - 11:00
128. Champion Kokoszki 0 - 3 Rozstaje Gdańsk
130. Morena II Gdańsk 3 - 0 Spartakus Stogi 22 kwietnia 2012 - 11:30
131. GTS Przywidz 5 - 3 EX Siedlce Gdańsk 21 kwietnia 2012 - 16:00
132. Gryf Goręczyno 8 - 0 Fosfory Wiślinka 21 kwietnia 2012 - 16:00
133. GKS II Żukowo 1 - 5 GKS II Kolbudy 22 kwietnia 2012 - 11:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
134. Orzeł Straszyn 2 - 3 GKS II Żukowo 28 kwietnia 2012 - 13:00
135. GKS II Kolbudy 5 - 2 Gryf Goręczyno 28 kwietnia 2012 - 17:00
136. Fosfory Wiślinka 2 - 8 GTS Przywidz 29 kwietnia 2012 - 14:00
137. EX Siedlce Gdańsk 5 - 0 Morena II Gdańsk 28 kwietnia 2012 - 13:30
139. Sokół Ełganowo 5 - 0 Champion Kokoszki 28 kwietnia 2012 - 15:00
140. Rozstaje Gdańsk 2 - 2 Orzeł Jasień 29 kwietnia 2012 - 13:30
Pauza: Spartakus Stogi,
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
141. Rozstaje Gdańsk 2 - 7 Orzeł Straszyn 6 maja 2012 - 13:30
142. Orzeł Jasień 2 - 2 Sokół Ełganowo 6 maja 2012 - 11:00
143. Champion Kokoszki 0 - 6 Spartakus Stogi
145. Morena II Gdańsk 11 - 1 Fosfory Wiślinka 6 maja 2012 - 11:30
146. GTS Przywidz 4 - 0 GKS II Kolbudy 5 maja 2012 - 16:00
147. Gryf Goręczyno 1 - 1 GKS II Żukowo 5 maja 2012 - 16:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
148. Orzeł Straszyn 4 - 1 Gryf Goręczyno 12 maja 2012 - 13:00
149. GKS II Żukowo 0 - 1 GTS Przywidz 13 maja 2012 - 11:00
150. GKS II Kolbudy - Morena II Gdańsk 12 maja 2012 - 17:00
152. EX Siedlce Gdańsk 6 - 2 Champion Kokoszki 13 maja 2012 - 13:30
153. Spartakus Stogi 2 - 3 Orzeł Jasień 13 maja 2012 - 11:00
154. Sokół Ełganowo 8 - 0 Rozstaje Gdańsk 12 maja 2012 - 16:30
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
155. Sokół Ełganowo 2 - 0 Orzeł Straszyn 20 maja 2012 - 14:00
156. Rozstaje Gdańsk 3 - 2 Spartakus Stogi 20 maja 2012 - 13:30
157. Orzeł Jasień 2 - 0 EX Siedlce Gdańsk 20 maja 2012 - 11:00
158. Champion Kokoszki 6 - 2 Fosfory Wiślinka 20 maja 2012 - 16:00
160. Morena II Gdańsk 3 - 0 GKS II Żukowo 20 maja 2012 - 11:30
161. GTS Przywidz 1 - 2 Gryf Goręczyno 19 maja 2012 - 16:00
Pauza: GKS II Kolbudy,
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (51) 
162. Orzeł Straszyn 2 - 7 GTS Przywidz 26 maja 2012 - 13:00
163. Gryf Goręczyno 2 - 4 Morena II Gdańsk 26 maja 2012 - 16:00
165. GKS II Kolbudy 0 - 1 Champion Kokoszki
166. Fosfory Wiślinka 0 - 12 Orzeł Jasień
167. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Rozstaje Gdańsk 27 maja 2012 - 11:00
168. Spartakus Stogi 1 - 4 Sokół Ełganowo 27 maja 2012 - 11:00
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
169. Spartakus Stogi 3 - 6 Orzeł Straszyn 3 czerwca 2012 - 11:00
170. Sokół Ełganowo 5 - 2 EX Siedlce Gdańsk
171. Rozstaje Gdańsk 10 - 1 Fosfory Wiślinka 3 czerwca 2012 - 13:30
172. Orzeł Jasień 2 - 0 GKS II Kolbudy 3 czerwca 2012 - 11:00
173. Champion Kokoszki 0 - 2 GKS II Żukowo
175. Morena II Gdańsk 2 - 6 GTS Przywidz 2 czerwca 2012 - 16:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
176. Orzeł Straszyn 3 - 3 Morena II Gdańsk 6 czerwca 2012 - 18:00
178. Gryf Goręczyno - Champion Kokoszki 6 czerwca 2012 - 18:00
179. GKS II Żukowo 5 - 2 Orzeł Jasień 6 czerwca 2012 - 18:00
180. GKS II Kolbudy - Rozstaje Gdańsk
181. Fosfory Wiślinka 0 - 11 Sokół Ełganowo
182. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 Spartakus Stogi 6 czerwca 2012 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE