MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Celtic Reda 26 65 21 2 3 109 - 33
2. Dragon Bojano 26 63 20 3 3 90 - 31
3. Murkam II Przodkowo 26 61 20 1 5 104 - 43
4. Karlikowo Sopot 26 51 16 3 7 82 - 39
5. KP Gdynia 26 50 15 5 6 65 - 36
6. OKS Janowo 25 48 15 3 7 82 - 46
7. Kamionka Sopot 26 40 13 1 12 92 - 73
8. KKS Koleczkowo 26 31 9 4 13 49 - 53
9. GKS III Kolbudy 25 29 9 2 14 38 - 82
10. GKS Żukowo 26 23 6 5 15 42 - 73
11. Amator II Kiełpino 26 20 5 5 16 45 - 84
12. UKS Klukowo 26 16 4 4 18 30 - 101
13. Sporting II Leźno 26 13 3 4 19 35 - 105
14. Amigo Przyjaźń 26 10 2 4 20 31 - 95
Ostatni komentarz dodał Ciekawy_1 24.07.2012, 17:52:26



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
1. Amator II Kiełpino 5 - 0 Sporting II Leźno 20 sierpnia 2011 - 17:00
2. Amigo Przyjaźń 0 - 4 Murkam II Przodkowo 21 sierpnia 2011 - 14:00
3. Celtic Reda 3 - 2 UKS Klukowo 20 sierpnia 2011 - 15:00
4. GKS III Kolbudy 4 - 2 Kamionka Sopot 20 sierpnia 2011 - 16:00
5. GKS Żukowo 2 - 6 OKS Janowo 20 sierpnia 2011 - 14:00
6. Karlikowo Sopot 0 - 3 Dragon Bojano 20 sierpnia 2011 - 11:00
7. KKS Koleczkowo 1 - 3 KP Gdynia 21 sierpnia 2011 - 14:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (52) 
8. Sporting II Leźno 0 - 4 KP Gdynia 28 sierpnia 2011 - 14:00
9. Dragon Bojano 4 - 1 KKS Koleczkowo 27 sierpnia 2011 - 17:00
10. OKS Janowo 2 - 3 Karlikowo Sopot 27 sierpnia 2011 - 17:00
11. Kamionka Sopot 3 - 5 GKS Żukowo 27 sierpnia 2011 - 11:00
12. UKS Klukowo 2 - 0 GKS III Kolbudy 27 sierpnia 2011 - 17:00
13. Murkam II Przodkowo 4 - 1 Celtic Reda 27 sierpnia 2011 - 17:30
14. Amator II Kiełpino 1 - 1 Amigo Przyjaźń 27 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
15. Amigo Przyjaźń 3 - 3 Sporting II Leźno 4 września 2011 - 14:00
16. Celtic Reda 4 - 1 Amator II Kiełpino 3 września 2011 - 17:00
17. GKS III Kolbudy 2 - 5 Murkam II Przodkowo 4 września 2011 - 16:00
18. GKS Żukowo 2 - 2 UKS Klukowo 3 września 2011 - 16:00
19. Karlikowo Sopot 6 - 0 Kamionka Sopot 4 września 2011 - 11:00
20. KKS Koleczkowo 2 - 2 OKS Janowo 3 września 2011 - 11:00
21. KP Gdynia 1 - 0 Dragon Bojano 3 września 2011 - 11:00
Kolejka 4 - 7. września 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
22. Sporting II Leźno 2 - 3 Dragon Bojano 7 września 2011
23. OKS Janowo 4 - 4 KP Gdynia 7 września 2011 - 17:00
24. Kamionka Sopot 2 - 5 KKS Koleczkowo 7 września 2011
25. UKS Klukowo 2 - 1 Karlikowo Sopot 7 września 2011 - 17:30
26. Murkam II Przodkowo 3 - 0 GKS Żukowo 7 września 2011 - 17:00
27. Amator II Kiełpino 2 - 3 GKS III Kolbudy 7 września 2011 - 17:00
28. Amigo Przyjaźń 1 - 3 Celtic Reda 7 września 2011 - 18:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
29. Celtic Reda 5 - 1 Sporting II Leźno 10 września 2011 - 17:00
30. GKS III Kolbudy 3 - 1 Amigo Przyjaźń 10 września 2011 - 16:00
31. GKS Żukowo 3 - 4 Amator II Kiełpino 10 września 2011 - 16:00
32. Karlikowo Sopot 1 - 4 Murkam II Przodkowo 11 września 2011 - 11:00
33. KKS Koleczkowo 4 - 1 UKS Klukowo 10 września 2011 - 11:00
34. KP Gdynia 3 - 3 Kamionka Sopot 10 września 2011 - 16:00
35. Dragon Bojano 3 - 1 OKS Janowo 10 września 2011 - 17:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
36. Sporting II Leźno 2 - 4 OKS Janowo
37. Kamionka Sopot 1 - 2 Dragon Bojano 17 września 2011 - 11:00
38. UKS Klukowo 2 - 4 KP Gdynia 17 września 2011 - 16:00
39. Murkam II Przodkowo 3 - 0 KKS Koleczkowo 18 września 2011 - 17:00
40. Amator II Kiełpino 2 - 4 Karlikowo Sopot 18 września 2011 - 13:00
41. Amigo Przyjaźń 3 - 1 GKS Żukowo 18 września 2011 - 14:00
42. Celtic Reda 4 - 0 GKS III Kolbudy 17 września 2011 - 17:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (24) 
43. GKS III Kolbudy 4 - 3 Sporting II Leźno
44. GKS Żukowo 1 - 7 Celtic Reda 24 września 2011 - 16:00
45. Karlikowo Sopot 9 - 0 Amigo Przyjaźń 25 września 2011 - 16:00
46. KKS Koleczkowo 5 - 1 Amator II Kiełpino 24 września 2011 - 11:00
47. KP Gdynia 1 - 3 Murkam II Przodkowo 24 września 2011 - 14:00
48. Dragon Bojano 2 - 2 UKS Klukowo 24 września 2011 - 17:00
49. OKS Janowo 2 - 0 Kamionka Sopot 24 września 2011 - 15:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
50. Sporting II Leźno 3 - 6 Kamionka Sopot 2 października 2011 - 14:00
51. UKS Klukowo 2 - 3 OKS Janowo 1 października 2011 - 16:00
52. Murkam II Przodkowo 1 - 2 Dragon Bojano 2 października 2011 - 12:00
53. Amator II Kiełpino 1 - 2 KP Gdynia 2 października 2011 - 13:00
54. Amigo Przyjaźń 1 - 2 KKS Koleczkowo 2 października 2011 - 14:00
55. Celtic Reda 3 - 4 Karlikowo Sopot 1 października 2011 - 16:00
56. GKS III Kolbudy 2 - 0 GKS Żukowo 1 października 2011 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
57. GKS Żukowo 2 - 0 Sporting II Leźno 8 października 2011 - 15:00
58. Karlikowo Sopot 4 - 1 GKS III Kolbudy 9 października 2011 - 16:00
59. KKS Koleczkowo 2 - 5 Celtic Reda 8 października 2011 - 11:00
60. KP Gdynia 2 - 1 Amigo Przyjaźń 9 października 2011 - 12:00
61. Dragon Bojano 7 - 3 Amator II Kiełpino 8 października 2011 - 16:00
62. OKS Janowo 4 - 2 Murkam II Przodkowo 8 października 2011 - 15:00
63. Kamionka Sopot 10 - 1 UKS Klukowo 8 października 2011 - 11:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (54) 
64. Sporting II Leźno 4 - 0 UKS Klukowo 16 października 2011 - 14:00
65. Murkam II Przodkowo 8 - 3 Kamionka Sopot 16 października 2011 - 11:00
66. Amator II Kiełpino 1 - 6 OKS Janowo 16 października 2011 - 13:00
67. Amigo Przyjaźń 0 - 6 Dragon Bojano 16 października 2011 - 14:00
68. Celtic Reda 1 - 1 KP Gdynia 15 października 2011 - 15:00
69. GKS III Kolbudy 2 - 1 KKS Koleczkowo 15 października 2011 - 14:00
70. GKS Żukowo 2 - 0 Karlikowo Sopot 15 października 2011 - 15:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
71. Karlikowo Sopot 5 - 1 Sporting II Leźno 23 października 2011 - 15:00
72. KKS Koleczkowo 1 - 1 GKS Żukowo 22 października 2011 - 11:00
73. KP Gdynia 3 - 0 GKS III Kolbudy 22 października 2011 - 14:00
vo,w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
74. Dragon Bojano 0 - 3 Celtic Reda 22 października 2011 - 16:00
75. OKS Janowo 7 - 0 Amigo Przyjaźń 22 października 2011 - 14:00
76. Kamionka Sopot 6 - 1 Amator II Kiełpino 22 października 2011 - 11:00
77. UKS Klukowo 0 - 1 Murkam II Przodkowo 22 października 2011 - 15:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
78. Sporting II Leźno 0 - 1 Murkam II Przodkowo 30 października 2011 - 14:00
79. Amator II Kiełpino 1 - 1 UKS Klukowo 30 października 2011 - 13:00
80. Amigo Przyjaźń 4 - 5 Kamionka Sopot 30 października 2011 - 14:00
81. Celtic Reda 5 - 0 OKS Janowo 29 października 2011 - 15:00
82. GKS III Kolbudy 0 - 3 Dragon Bojano 29 października 2011 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1
83. GKS Żukowo 0 - 0 KP Gdynia 29 października 2011 - 13:00
84. Karlikowo Sopot 2 - 1 KKS Koleczkowo 30 października 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
85. KKS Koleczkowo 5 - 0 Sporting II Leźno
86. KP Gdynia 0 - 0 Karlikowo Sopot 5 listopada 2011 - 14:00
87. Dragon Bojano 4 - 1 GKS Żukowo 5 listopada 2011 - 15:00
88. OKS Janowo 3 - 0 GKS III Kolbudy 5 listopada 2011 - 14:00
vo,w drużynie gości wystapił nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
89. Kamionka Sopot 3 - 4 Celtic Reda 5 listopada 2011 - 14:00
90. UKS Klukowo 1 - 1 Amigo Przyjaźń 5 listopada 2011 - 13:30
91. Murkam II Przodkowo 4 - 4 Amator II Kiełpino 6 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (50) 
92. Sporting II Leźno 3 - 1 Amator II Kiełpino 12 listopada 2011 - 13:30
93. Murkam II Przodkowo 11 - 1 Amigo Przyjaźń 13 listopada 2011 - 14:00
94. UKS Klukowo 1 - 10 Celtic Reda 12 listopada 2011 - 13:00
95. Kamionka Sopot 7 - 2 GKS III Kolbudy 12 listopada 2011 - 11:00
96. OKS Janowo 5 - 2 GKS Żukowo 12 listopada 2011 - 14:00
97. Dragon Bojano 3 - 3 Karlikowo Sopot 11 listopada 2011 - 11:00
98. KP Gdynia 1 - 0 KKS Koleczkowo 12 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (36) 
99. KP Gdynia 4 - 0 Sporting II Leźno 25 marca 2012 - 15:00
100. KKS Koleczkowo 1 - 1 Dragon Bojano 25 marca 2012 - 13:00
101. Karlikowo Sopot 2 - 1 OKS Janowo 25 marca 2012 - 11:00
102. GKS Żukowo 1 - 3 Kamionka Sopot 24 marca 2012 - 16:30
103. GKS III Kolbudy 3 - 0 UKS Klukowo 25 marca 2012 - 14:00
104. Celtic Reda 6 - 1 Murkam II Przodkowo 24 marca 2012 - 16:15
105. Amigo Przyjaźń 2 - 1 Amator II Kiełpino 25 marca 2012 - 13:00
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
106. Sporting II Leźno 0 - 0 Amigo Przyjaźń 1 kwietnia 2012 - 14:00
107. Amator II Kiełpino 1 - 7 Celtic Reda 31 marca 2012 - 16:00
108. Murkam II Przodkowo 6 - 2 GKS III Kolbudy 1 kwietnia 2012 - 13:00
109. UKS Klukowo 2 - 6 GKS Żukowo 31 marca 2012 - 13:00
110. Kamionka Sopot 3 - 2 Karlikowo Sopot 31 marca 2012 - 11:00
111. OKS Janowo 3 - 2 KKS Koleczkowo 31 marca 2012 - 15:00
112. Dragon Bojano 5 - 2 KP Gdynia 9 maja 2012 - 17:00
Kolejka 17 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
113. Dragon Bojano 3 - 1 Sporting II Leźno 7 kwietnia 2012 - 11:00
114. KP Gdynia 0 - 1 OKS Janowo 7 kwietnia 2012 - 17:00
115. KKS Koleczkowo 0 - 4 Kamionka Sopot 7 kwietnia 2012 - 16:00
116. Karlikowo Sopot 9 - 1 UKS Klukowo 7 kwietnia 2012 - 11:00
117. GKS Żukowo 0 - 2 Murkam II Przodkowo 7 kwietnia 2012 - 14:00
118. GKS III Kolbudy 1 - 1 Amator II Kiełpino 7 kwietnia 2012 - 12:00
119. Celtic Reda 4 - 0 Amigo Przyjaźń 7 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
120. Sporting II Leźno 0 - 5 Celtic Reda 15 kwietnia 2012 - 13:00
121. Amigo Przyjaźń 2 - 3 GKS III Kolbudy 15 kwietnia 2012 - 13:00
122. Amator II Kiełpino 1 - 0 GKS Żukowo 14 kwietnia 2012 - 16:00
123. Murkam II Przodkowo 4 - 6 Karlikowo Sopot 14 kwietnia 2012 - 15:00
124. UKS Klukowo 1 - 5 KKS Koleczkowo 14 kwietnia 2012 - 14:30
125. Kamionka Sopot 1 - 2 KP Gdynia 14 kwietnia 2012 - 11:00
126. OKS Janowo 1 - 2 Dragon Bojano 14 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
127. OKS Janowo 10 - 1 Sporting II Leźno 21 kwietnia 2012 - 17:00
128. Dragon Bojano 5 - 2 Kamionka Sopot 21 kwietnia 2012 - 17:00
129. KP Gdynia 5 - 0 UKS Klukowo 22 kwietnia 2012 - 18:00
130. KKS Koleczkowo 0 - 3 Murkam II Przodkowo 22 kwietnia 2012 - 11:30
131. Karlikowo Sopot 1 - 0 Amator II Kiełpino 22 kwietnia 2012 - 11:00
132. GKS Żukowo 2 - 0 Amigo Przyjaźń 22 kwietnia 2012 - 14:00
133. GKS III Kolbudy 0 - 6 Celtic Reda 21 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
134. Sporting II Leźno 3 - 3 GKS III Kolbudy 29 kwietnia 2012 - 14:00
135. Celtic Reda 4 - 0 GKS Żukowo 28 kwietnia 2012 - 15:00
136. Amigo Przyjaźń 1 - 4 Karlikowo Sopot 29 kwietnia 2012 - 13:00
137. Amator II Kiełpino 3 - 3 KKS Koleczkowo 28 kwietnia 2012 - 16:00
138. Murkam II Przodkowo 4 - 1 KP Gdynia 29 kwietnia 2012 - 12:00
139. UKS Klukowo 0 - 5 Dragon Bojano 28 kwietnia 2012 - 14:30
140. Kamionka Sopot 2 - 0 OKS Janowo 28 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (33) 
141. Kamionka Sopot 5 - 0 Sporting II Leźno 5 maja 2012 - 11:00
142. OKS Janowo 8 - 1 UKS Klukowo 5 maja 2012 - 16:00
143. Dragon Bojano 1 - 2 Murkam II Przodkowo 5 maja 2012 - 16:00
144. KP Gdynia 8 - 0 Amator II Kiełpino 6 maja 2012 - 17:00
145. KKS Koleczkowo 3 - 1 Amigo Przyjaźń 6 maja 2012 - 16:00
146. Karlikowo Sopot 1 - 2 Celtic Reda 6 maja 2012 - 11:00
147. GKS Żukowo 6 - 2 GKS III Kolbudy 6 maja 2012 - 16:00
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
148. Sporting II Leźno 3 - 3 GKS Żukowo
149. GKS III Kolbudy 0 - 6 Karlikowo Sopot
150. Celtic Reda 4 - 2 KKS Koleczkowo 12 maja 2012 - 15:00
151. Amigo Przyjaźń 1 - 2 KP Gdynia 13 maja 2012 - 13:00
152. Amator II Kiełpino 2 - 3 Dragon Bojano 12 maja 2012 - 16:00
153. Murkam II Przodkowo 3 - 1 OKS Janowo 13 maja 2012 - 12:00
154. UKS Klukowo 0 - 5 Kamionka Sopot 12 maja 2012 - 14:30
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
155. UKS Klukowo 3 - 2 Sporting II Leźno
156. Kamionka Sopot 5 - 0 Murkam II Przodkowo 19 maja 2012 - 11:00
157. OKS Janowo 3 - 1 Amator II Kiełpino 19 maja 2012 - 17:00
158. Dragon Bojano 5 - 1 Amigo Przyjaźń 19 maja 2012 - 17:00
159. KP Gdynia 1 - 4 Celtic Reda 20 maja 2012 - 17:00
160. KKS Koleczkowo 0 - 1 GKS III Kolbudy
161. Karlikowo Sopot 1 - 1 GKS Żukowo 20 maja 2012 - 11:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
162. Sporting II Leźno 0 - 4 Karlikowo Sopot
163. GKS Żukowo 1 - 2 KKS Koleczkowo 26 maja 2012 - 16:00
164. GKS III Kolbudy 0 - 3 KP Gdynia
165. Celtic Reda 0 - 3 Dragon Bojano 26 maja 2012 - 15:00
166. Amigo Przyjaźń 2 - 3 OKS Janowo 27 maja 2012 - 13:00
167. Amator II Kiełpino 4 - 3 Kamionka Sopot 26 maja 2012 - 16:00
168. Murkam II Przodkowo 4 - 0 UKS Klukowo 27 maja 2012 - 12:00
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
169. Murkam II Przodkowo 17 - 0 Sporting II Leźno
170. UKS Klukowo 0 - 1 Amator II Kiełpino 2 czerwca 2012 - 14:30
171. Kamionka Sopot 7 - 2 Amigo Przyjaźń 2 czerwca 2012 - 11:00
172. OKS Janowo 2 - 2 Celtic Reda 2 czerwca 2012 - 17:00
173. Dragon Bojano 9 - 0 GKS III Kolbudy 2 czerwca 2012 - 17:00
174. KP Gdynia 7 - 0 GKS Żukowo 3 czerwca 2012 - 16:00
175. KKS Koleczkowo 1 - 0 Karlikowo Sopot
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
176. Sporting II Leźno 3 - 0 KKS Koleczkowo
177. Karlikowo Sopot 4 - 1 KP Gdynia 6 czerwca 2012 - 18:00
178. GKS Żukowo 0 - 6 Dragon Bojano 6 czerwca 2012 - 15:30
179. GKS III Kolbudy - OKS Janowo
180. Celtic Reda 7 - 1 Kamionka Sopot 6 czerwca 2012 - 18:00
181. Amigo Przyjaźń 2 - 3 UKS Klukowo
182. Amator II Kiełpino 2 - 4 Murkam II Przodkowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE