MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 26 68 22 2 2 112 - 18
2. Orzeł Borkowo 26 55 17 4 5 60 - 34
3. Meteor Pinczyn 26 53 16 5 5 70 - 33
4. Sokół Lubichowo 26 46 15 1 10 72 - 43
5. Korona Rywałd 26 44 13 5 8 54 - 38
6. GKS Bobowo 26 42 13 3 10 54 - 38
7. Szpak Skórcz 26 39 12 3 11 80 - 55
8. LZS Więckowy 26 36 11 3 12 58 - 59
9. Centrum II Pelplin 26 36 11 3 12 51 - 67
10. LZS Bytonia 26 32 10 2 14 44 - 61
11. Świt Radostowo 26 31 10 1 15 50 - 51
12. Orzeł Radziejewo 26 16 4 4 18 37 - 94
13. OTS Osiek 26 14 4 2 20 37 - 121
14. Zarex Bytonia 26 10 2 4 20 27 - 100
Ostatni komentarz dodał ja____! 18.08.2012, 22:19:03



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
1. Centrum II Pelplin 0 - 5 Victoria Kaliska 21 sierpnia 2011 - 14:30
2. OTS Osiek 3 - 2 Świt Radostowo 21 sierpnia 2011 - 13:00
3. Korona Rywałd 2 - 2 Szpak Skórcz 20 sierpnia 2011 - 17:00
4. Zarex Bytonia 2 - 4 LZS Bytonia 21 sierpnia 2011 - 17:00
5. LZS Więckowy 2 - 3 Sokół Lubichowo 20 sierpnia 2011 - 17:00
6. Meteor Pinczyn 0 - 0 GKS Bobowo 20 sierpnia 2011 - 18:00
7. Orzeł Borkowo 1 - 0 Orzeł Radziejewo 21 sierpnia 2011 - 14:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
8. Victoria Kaliska 8 - 1 Orzeł Radziejewo 27 sierpnia 2011 - 17:00
9. GKS Bobowo 1 - 3 Orzeł Borkowo 27 sierpnia 2011 - 17:00
10. Sokół Lubichowo 1 - 4 Meteor Pinczyn 27 sierpnia 2011 - 15:00
11. LZS Bytonia 1 - 0 LZS Więckowy 28 sierpnia 2011 - 11:00
12. Szpak Skórcz 5 - 1 Zarex Bytonia 28 sierpnia 2011 - 15:00
13. Świt Radostowo 2 - 0 Korona Rywałd 28 sierpnia 2011 - 16:00
14. Centrum II Pelplin 2 - 1 OTS Osiek 27 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
15. OTS Osiek 1 - 4 Victoria Kaliska 4 września 2011 - 13:00
16. Korona Rywałd 2 - 1 Centrum II Pelplin 3 września 2011 - 17:00
17. Zarex Bytonia 3 - 0 Świt Radostowo 4 września 2011 - 11:00
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Kamil Rack
18. LZS Więckowy 4 - 5 Szpak Skórcz 4 września 2011 - 11:00
19. Meteor Pinczyn 3 - 0 LZS Bytonia 4 września 2011 - 14:00
20. Orzeł Borkowo 5 - 0 Sokół Lubichowo 4 września 2011 - 14:00
21. Orzeł Radziejewo 0 - 3 GKS Bobowo 4 września 2011 - 14:00
Kolejka 4 - 7. września 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
22. Victoria Kaliska 1 - 2 GKS Bobowo 7 września 2011 - 17:00
23. Sokół Lubichowo 4 - 0 Orzeł Radziejewo 7 września 2011 - 17:00
drużyna gości nie wyszła na drugą połowę
24. LZS Bytonia 2 - 2 Orzeł Borkowo 7 września 2011 - 18:00
25. Szpak Skórcz 0 - 2 Meteor Pinczyn 7 września 2011 - 17:00
26. Świt Radostowo 0 - 3 LZS Więckowy 7 września 2011 - 18:00
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Kamil Rack
27. Centrum II Pelplin 1 - 0 Zarex Bytonia 7 września 2011 - 18:00
28. OTS Osiek 1 - 8 Korona Rywałd 7 września 2011 - 17:30
Kolejka 5 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
29. Korona Rywałd 1 - 1 Victoria Kaliska 10 września 2011 - 16:00
30. Zarex Bytonia 2 - 2 OTS Osiek 11 września 2011 - 11:00
31. LZS Więckowy 2 - 3 Centrum II Pelplin 10 września 2011 - 17:00
32. Meteor Pinczyn 3 - 2 Świt Radostowo 11 września 2011 - 14:00
33. Orzeł Borkowo 3 - 2 Szpak Skórcz 11 września 2011 - 14:00
34. Orzeł Radziejewo 1 - 3 LZS Bytonia 11 września 2011 - 14:00
35. GKS Bobowo 0 - 0 Sokół Lubichowo 10 września 2011 - 17:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
36. Victoria Kaliska 2 - 0 Sokół Lubichowo 17 września 2011 - 17:00
37. LZS Bytonia 0 - 2 GKS Bobowo 18 września 2011 - 11:00
38. Szpak Skórcz 12 - 0 Orzeł Radziejewo 18 września 2011 - 14:00
39. Świt Radostowo 1 - 0 Orzeł Borkowo 18 września 2011 - 16:00
40. Centrum II Pelplin 1 - 0 Meteor Pinczyn 18 września 2011 - 13:30
41. OTS Osiek 4 - 1 LZS Więckowy 18 września 2011 - 13:00
42. Korona Rywałd 1 - 3 Zarex Bytonia 17 września 2011 - 16:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (48) 
43. Zarex Bytonia 0 - 7 Victoria Kaliska 25 września 2011 - 11:00
44. LZS Więckowy 1 - 1 Korona Rywałd 25 września 2011 - 11:00
45. Meteor Pinczyn 5 - 0 OTS Osiek 25 września 2011 - 14:00
46. Orzeł Borkowo 4 - 0 Centrum II Pelplin 25 września 2011 - 14:00
47. Orzeł Radziejewo 2 - 7 Świt Radostowo 25 września 2011 - 14:00
48. GKS Bobowo 0 - 2 Szpak Skórcz 24 września 2011 - 16:00
49. Sokół Lubichowo 5 - 4 LZS Bytonia 24 września 2011 - 14:30
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (54) 
50. Victoria Kaliska 6 - 0 LZS Bytonia 1 października 2011 - 16:00
51. Szpak Skórcz 0 - 2 Sokół Lubichowo 2 października 2011 - 14:00
52. Świt Radostowo 0 - 3 GKS Bobowo 2 października 2011 - 15:00
53. Centrum II Pelplin 4 - 3 Orzeł Radziejewo 2 października 2011 - 13:00
54. OTS Osiek 0 - 2 Orzeł Borkowo 2 października 2011 - 11:00
55. Korona Rywałd 1 - 1 Meteor Pinczyn 1 października 2011 - 15:00
56. Zarex Bytonia 1 - 2 LZS Więckowy 1 października 2011 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (74) 
57. LZS Więckowy 0 - 4 Victoria Kaliska 9 października 2011 - 11:00
58. Meteor Pinczyn 4 - 3 Zarex Bytonia 9 października 2011 - 14:00
59. Orzeł Borkowo 1 - 5 Korona Rywałd 9 października 2011 - 14:00
60. Orzeł Radziejewo 4 - 4 OTS Osiek 9 października 2011 - 14:00
61. GKS Bobowo 5 - 0 Centrum II Pelplin 8 października 2011 - 16:00
62. Sokół Lubichowo 3 - 2 Świt Radostowo 8 października 2011 - 14:30
63. LZS Bytonia 0 - 3 Szpak Skórcz 8 października 2011 - 16:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
64. Victoria Kaliska 5 - 1 Szpak Skórcz 16 października 2011 - 12:00
65. Świt Radostowo 6 - 1 LZS Bytonia 16 października 2011 - 13:00
66. Centrum II Pelplin 3 - 2 Sokół Lubichowo 16 października 2011 - 14:00
67. OTS Osiek 2 - 4 GKS Bobowo 16 października 2011 - 11:00
68. Korona Rywałd 3 - 0 Orzeł Radziejewo 15 października 2011 - 14:00
69. Zarex Bytonia 1 - 5 Orzeł Borkowo 15 października 2011 - 15:00
70. LZS Więckowy 1 - 0 Meteor Pinczyn 15 października 2011 - 15:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (107) 
71. Meteor Pinczyn 0 - 6 Victoria Kaliska 23 października 2011 - 15:00
72. Orzeł Borkowo 3 - 0 LZS Więckowy 23 października 2011 - 14:00
73. Orzeł Radziejewo 1 - 1 Zarex Bytonia 23 października 2011 - 14:00
74. GKS Bobowo 0 - 1 Korona Rywałd 22 października 2011 - 15:00
75. Sokół Lubichowo 3 - 0 OTS Osiek 22 października 2011 - 14:00
goście nie przyjechali
76. LZS Bytonia 1 - 4 Centrum II Pelplin 22 października 2011 - 15:00
77. Szpak Skórcz 1 - 5 Świt Radostowo 23 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (90) 
78. Victoria Kaliska 2 - 1 Świt Radostowo 30 października 2011 - 12:00
79. Centrum II Pelplin 5 - 7 Szpak Skórcz 30 października 2011 - 14:00
80. OTS Osiek 4 - 3 LZS Bytonia 30 października 2011 - 11:00
81. Korona Rywałd 1 - 3 Sokół Lubichowo 29 października 2011 - 14:00
82. Zarex Bytonia 0 - 3 GKS Bobowo 30 października 2011 - 11:00
83. LZS Więckowy 4 - 2 Orzeł Radziejewo 29 października 2011 - 15:00
84. Meteor Pinczyn 1 - 1 Orzeł Borkowo 29 października 2011 - 12:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (121) 
85. Orzeł Borkowo 0 - 2 Victoria Kaliska 6 listopada 2011 - 14:00
86. Orzeł Radziejewo 2 - 1 Meteor Pinczyn 6 listopada 2011 - 13:00
87. GKS Bobowo 1 - 2 LZS Więckowy 6 listopada 2011 - 13:00
88. Sokół Lubichowo 6 - 1 Zarex Bytonia 5 listopada 2011 - 14:00
89. LZS Bytonia 2 - 0 Korona Rywałd 6 listopada 2011 - 11:00
90. Szpak Skórcz 10 - 0 OTS Osiek 6 listopada 2011 - 14:00
91. Świt Radostowo 1 - 3 Centrum II Pelplin 6 listopada 2011 - 12:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (100) 
92. Victoria Kaliska 4 - 0 Centrum II Pelplin 13 listopada 2011 - 12:00
93. Świt Radostowo 5 - 2 OTS Osiek 13 listopada 2011 - 12:00
94. Szpak Skórcz 0 - 2 Korona Rywałd 13 listopada 2011 - 14:00
95. LZS Bytonia 2 - 0 Zarex Bytonia 13 listopada 2011 - 11:00
96. Sokół Lubichowo 5 - 6 LZS Więckowy 12 listopada 2011 - 14:00
97. GKS Bobowo 1 - 1 Meteor Pinczyn 13 listopada 2011 - 13:00
98. Orzeł Radziejewo 0 - 3 Orzeł Borkowo 13 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (122) 
99. Orzeł Radziejewo 1 - 3 Victoria Kaliska 25 marca 2012 - 14:00
100. Orzeł Borkowo 3 - 2 GKS Bobowo 25 marca 2012 - 14:00
101. Meteor Pinczyn 1 - 0 Sokół Lubichowo 25 marca 2012 - 14:00
102. LZS Więckowy 1 - 2 LZS Bytonia 24 marca 2012 - 15:00
Starogard Gdański, ul. Harcerska 20
103. Zarex Bytonia 0 - 4 Szpak Skórcz 25 marca 2012 - 16:00
Zblewo, ul. Sportowa
104. Korona Rywałd 1 - 0 Świt Radostowo 24 marca 2012 - 15:00
boisko w Zdunach
105. OTS Osiek 2 - 6 Centrum II Pelplin 25 marca 2012 - 12:00
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (49) 
106. Victoria Kaliska 10 - 1 OTS Osiek 1 kwietnia 2012 - 12:00
107. Centrum II Pelplin 1 - 2 Korona Rywałd 1 kwietnia 2012 - 16:00
108. Świt Radostowo 3 - 0 Zarex Bytonia 1 kwietnia 2012 - 14:00
109. Szpak Skórcz 1 - 1 LZS Więckowy 1 kwietnia 2012 - 14:00
110. LZS Bytonia 1 - 5 Meteor Pinczyn 31 marca 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
111. Sokół Lubichowo 0 - 2 Orzeł Borkowo 1 kwietnia 2012 - 14:30
112. GKS Bobowo - - - Orzeł Radziejewo 31 marca 2012 - 16:00
obustronny walkower, gra nieuprawnionego zawodnika Kroplewski Bartosz (GKS Bobowo) oraz zdekompletowanie zespołu Orzeł Radziejewo, na boisku 12-0
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
113. GKS Bobowo 1 - 5 Victoria Kaliska 14 kwietnia 2012 - 17:00
114. Orzeł Radziejewo 2 - 1 Sokół Lubichowo 15 kwietnia 2012 - 14:00
115. Orzeł Borkowo 3 - 2 LZS Bytonia 15 kwietnia 2012 - 14:00
116. Meteor Pinczyn 4 - 1 Szpak Skórcz 15 kwietnia 2012 - 14:00
117. LZS Więckowy 2 - 1 Świt Radostowo 15 kwietnia 2012 - 13:00
Starogard Gdański, ul. Harcerska 20
118. Zarex Bytonia 2 - 2 Centrum II Pelplin 15 kwietnia 2012 - 17:00
119. Korona Rywałd 7 - 0 OTS Osiek 14 kwietnia 2012 - 16:00
boisko w Zdunach
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
120. Victoria Kaliska 2 - 0 Korona Rywałd 22 kwietnia 2012 - 17:00
121. OTS Osiek 3 - 1 Zarex Bytonia 22 kwietnia 2012 - 12:00
122. Centrum II Pelplin 3 - 2 LZS Więckowy 21 kwietnia 2012 - 17:00
123. Świt Radostowo 0 - 1 Meteor Pinczyn 22 kwietnia 2012 - 15:00
124. Szpak Skórcz 1 - 2 Orzeł Borkowo 22 kwietnia 2012 - 14:00
125. LZS Bytonia 3 - 0 Orzeł Radziejewo 21 kwietnia 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
126. Sokół Lubichowo 1 - 2 GKS Bobowo 21 kwietnia 2012 - 13:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (69) 
127. Sokół Lubichowo 3 - 2 Victoria Kaliska 28 kwietnia 2012 - 13:00
128. GKS Bobowo 0 - 5 LZS Bytonia 28 kwietnia 2012 - 17:00
129. Orzeł Radziejewo 3 - 0 Szpak Skórcz 29 kwietnia 2012 - 14:00
gra nieuprawnionego zawodnika Gracz Adrian - 4 żk, na boisku 2-2
130. Orzeł Borkowo 2 - 0 Świt Radostowo 29 kwietnia 2012 - 14:00
131. Meteor Pinczyn 5 - 0 Centrum II Pelplin 28 kwietnia 2012 - 17:00
132. LZS Więckowy 5 - 2 OTS Osiek 28 kwietnia 2012 - 15:00
Starogard Gdański, ul. Harcerska 20
133. Zarex Bytonia 1 - 2 Korona Rywałd 29 kwietnia 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Kolejka 20 - 1. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (71) 
134. Victoria Kaliska 11 - 0 Zarex Bytonia 1 maja 2012 - 12:00
135. Korona Rywałd 2 - 2 LZS Więckowy 1 maja 2012 - 16:00
boisko w Zdunach
136. OTS Osiek 2 - 8 Meteor Pinczyn 1 maja 2012 - 16:00
137. Centrum II Pelplin 2 - 2 Orzeł Borkowo 16 maja 2012 - 17:30
138. Świt Radostowo 2 - 2 Orzeł Radziejewo 1 maja 2012 - 16:00
139. Szpak Skórcz 0 - 3 GKS Bobowo 1 maja 2012 - 14:00
gra nieuprawnionego zawodnika Gracz Adrian - 4 żk, na boisku 1-1
140. LZS Bytonia 0 - 3 Sokół Lubichowo 1 maja 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
141. LZS Bytonia 1 - 2 Victoria Kaliska 5 maja 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
142. Sokół Lubichowo 6 - 0 Szpak Skórcz 5 maja 2012 - 14:00
gra nieuprawnionego zawodnika Gracz Adrian - 4 żk, na boisku 6-0
143. GKS Bobowo 1 - 4 Świt Radostowo 6 maja 2012 - 14:00
144. Orzeł Radziejewo 2 - 6 Centrum II Pelplin 6 maja 2012 - 14:00
145. Orzeł Borkowo 4 - 0 OTS Osiek 6 maja 2012 - 14:00
146. Meteor Pinczyn 3 - 1 Korona Rywałd 5 maja 2012 - 18:00
147. LZS Więckowy 6 - 1 Zarex Bytonia 5 maja 2012 - 17:00
Skarszewy, ul. Wybickiego 10
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (94) 
148. Victoria Kaliska 3 - 1 LZS Więckowy 12 maja 2012 - 17:00
149. Zarex Bytonia 2 - 7 Meteor Pinczyn 13 maja 2012 - 17:00
mecz na boisku w Pinczynie
150. Korona Rywałd 1 - 2 Orzeł Borkowo 12 maja 2012 - 16:00
boisko w Zdunach
151. OTS Osiek 0 - 4 Orzeł Radziejewo 13 maja 2012 - 12:00
gra nieuprawnionego zawodnika - Kurek Marcin, na boisku 10-4
152. Centrum II Pelplin 1 - 2 GKS Bobowo 13 maja 2012 - 16:30
153. Świt Radostowo 2 - 1 Sokół Lubichowo 13 maja 2012 - 15:00
154. Szpak Skórcz 4 - 1 LZS Bytonia 12 maja 2012 - 17:00
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
155. Szpak Skórcz 2 - 2 Victoria Kaliska 19 maja 2012 - 17:00
156. LZS Bytonia 2 - 1 Świt Radostowo 19 maja 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
157. Sokół Lubichowo 4 - 0 Centrum II Pelplin 19 maja 2012 - 14:00
158. GKS Bobowo 6 - 0 OTS Osiek 19 maja 2012 - 17:00
159. Orzeł Radziejewo 1 - 4 Korona Rywałd 20 maja 2012 - 14:00
160. Orzeł Borkowo 6 - 0 Zarex Bytonia 20 maja 2012 - 14:00
161. Meteor Pinczyn 3 - 0 LZS Więckowy 19 maja 2012 - 18:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (61) 
162. Victoria Kaliska 4 - 0 Meteor Pinczyn 26 maja 2012 - 17:00
163. LZS Więckowy 4 - 0 Orzeł Borkowo 26 maja 2012 - 17:00
Skarszewy, ul. Wybickiego 10
164. Zarex Bytonia 1 - 1 Orzeł Radziejewo 27 maja 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
165. Korona Rywałd 3 - 2 GKS Bobowo 26 maja 2012 - 16:00
boisko w Zdunach
166. OTS Osiek 2 - 4 Sokół Lubichowo 27 maja 2012 - 12:00
167. Centrum II Pelplin 1 - 1 LZS Bytonia 27 maja 2012 - 16:00
168. Świt Radostowo 0 - 4 Szpak Skórcz 27 maja 2012 - 14:00
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
169. Świt Radostowo 1 - 5 Victoria Kaliska 3 czerwca 2012 - 14:00
170. Szpak Skórcz 4 - 1 Centrum II Pelplin 3 czerwca 2012 - 14:00
171. LZS Bytonia 2 - 0 OTS Osiek 2 czerwca 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
172. Sokół Lubichowo 5 - 0 Korona Rywałd 2 czerwca 2012 - 14:00
173. GKS Bobowo 5 - 1 Zarex Bytonia 2 czerwca 2012 - 17:00
174. Orzeł Radziejewo 3 - 6 LZS Więckowy 3 czerwca 2012 - 14:00
175. Orzeł Borkowo 1 - 1 Meteor Pinczyn 3 czerwca 2012 - 14:00
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (163) 
176. Victoria Kaliska 6 - 0 Orzeł Borkowo 6 czerwca 2012 - 18:00
177. Meteor Pinczyn 7 - 2 Orzeł Radziejewo 6 czerwca 2012 - 18:00
178. LZS Więckowy 0 - 5 GKS Bobowo 6 czerwca 2012 - 18:00
Skarszewy, ul. Wybickiego 10
179. Zarex Bytonia 0 - 7 Sokół Lubichowo 6 czerwca 2012 - 18:00
Zblewo, ul. Sportowa
180. Korona Rywałd 3 - 1 LZS Bytonia 6 czerwca 2012 - 18:00
boisko w Zdunach
181. OTS Osiek 1 - 9 Szpak Skórcz 6 czerwca 2012 - 18:00
182. Centrum II Pelplin 1 - 2 Świt Radostowo 6 czerwca 2012 - 18:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE