Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2011/2012

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 26 68 22 2 2 112 - 18
2. Orzeł Borkowo 26 55 17 4 5 60 - 34
3. Meteor Pinczyn 26 53 16 5 5 70 - 33
4. Sokół Lubichowo 26 46 15 1 10 72 - 43
5. Korona Rywałd 26 44 13 5 8 54 - 38
6. GKS Bobowo 26 42 13 3 10 54 - 38
7. Szpak Skórcz 26 39 12 3 11 80 - 55
8. LZS Więckowy 26 36 11 3 12 58 - 59
9. Centrum II Pelplin 26 36 11 3 12 51 - 67
10. LZS Bytonia 26 32 10 2 14 44 - 61
11. Świt Radostowo 26 31 10 1 15 50 - 51
12. Orzeł Radziejewo 26 16 4 4 18 37 - 94
13. OTS Osiek 26 14 4 2 20 37 - 121
14. Zarex Bytonia 26 10 2 4 20 27 - 100
Ostatni komentarz dodał ja____! 18.08.2012, 22:19:03


 Baner


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
Centrum II Pelplin 0 - 5 Victoria Kaliska 21 sierpnia 2011 - 14:30
OTS Osiek 3 - 2 Świt Radostowo 21 sierpnia 2011 - 13:00
Korona Rywałd 2 - 2 Szpak Skórcz 20 sierpnia 2011 - 17:00
Zarex Bytonia 2 - 4 LZS Bytonia 21 sierpnia 2011 - 17:00
LZS Więckowy 2 - 3 Sokół Lubichowo 20 sierpnia 2011 - 17:00
Meteor Pinczyn 0 - 0 GKS Bobowo 20 sierpnia 2011 - 18:00
Orzeł Borkowo 1 - 0 Orzeł Radziejewo 21 sierpnia 2011 - 14:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
Victoria Kaliska 8 - 1 Orzeł Radziejewo 27 sierpnia 2011 - 17:00
GKS Bobowo 1 - 3 Orzeł Borkowo 27 sierpnia 2011 - 17:00
Sokół Lubichowo 1 - 4 Meteor Pinczyn 27 sierpnia 2011 - 15:00
LZS Bytonia 1 - 0 LZS Więckowy 28 sierpnia 2011 - 11:00
Szpak Skórcz 5 - 1 Zarex Bytonia 28 sierpnia 2011 - 15:00
Świt Radostowo 2 - 0 Korona Rywałd 28 sierpnia 2011 - 16:00
Centrum II Pelplin 2 - 1 OTS Osiek 27 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
OTS Osiek 1 - 4 Victoria Kaliska 4 września 2011 - 13:00
Korona Rywałd 2 - 1 Centrum II Pelplin 3 września 2011 - 17:00
Zarex Bytonia 3 - 0 Świt Radostowo 4 września 2011 - 11:00
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Kamil Rack
LZS Więckowy 4 - 5 Szpak Skórcz 4 września 2011 - 11:00
Meteor Pinczyn 3 - 0 LZS Bytonia 4 września 2011 - 14:00
Orzeł Borkowo 5 - 0 Sokół Lubichowo 4 września 2011 - 14:00
Orzeł Radziejewo 0 - 3 GKS Bobowo 4 września 2011 - 14:00
Kolejka 4 - 7. września 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
Victoria Kaliska 1 - 2 GKS Bobowo 7 września 2011 - 17:00
Sokół Lubichowo 4 - 0 Orzeł Radziejewo 7 września 2011 - 17:00
drużyna gości nie wyszła na drugą połowę
LZS Bytonia 2 - 2 Orzeł Borkowo 7 września 2011 - 18:00
Szpak Skórcz 0 - 2 Meteor Pinczyn 7 września 2011 - 17:00
Świt Radostowo 0 - 3 LZS Więckowy 7 września 2011 - 18:00
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Kamil Rack
Centrum II Pelplin 1 - 0 Zarex Bytonia 7 września 2011 - 18:00
OTS Osiek 1 - 8 Korona Rywałd 7 września 2011 - 17:30
Kolejka 5 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
Korona Rywałd 1 - 1 Victoria Kaliska 10 września 2011 - 16:00
Zarex Bytonia 2 - 2 OTS Osiek 11 września 2011 - 11:00
LZS Więckowy 2 - 3 Centrum II Pelplin 10 września 2011 - 17:00
Meteor Pinczyn 3 - 2 Świt Radostowo 11 września 2011 - 14:00
Orzeł Borkowo 3 - 2 Szpak Skórcz 11 września 2011 - 14:00
Orzeł Radziejewo 1 - 3 LZS Bytonia 11 września 2011 - 14:00
GKS Bobowo 0 - 0 Sokół Lubichowo 10 września 2011 - 17:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
Victoria Kaliska 2 - 0 Sokół Lubichowo 17 września 2011 - 17:00
LZS Bytonia 0 - 2 GKS Bobowo 18 września 2011 - 11:00
Szpak Skórcz 12 - 0 Orzeł Radziejewo 18 września 2011 - 14:00
Świt Radostowo 1 - 0 Orzeł Borkowo 18 września 2011 - 16:00
Centrum II Pelplin 1 - 0 Meteor Pinczyn 18 września 2011 - 13:30
OTS Osiek 4 - 1 LZS Więckowy 18 września 2011 - 13:00
Korona Rywałd 1 - 3 Zarex Bytonia 17 września 2011 - 16:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (48) 
Zarex Bytonia 0 - 7 Victoria Kaliska 25 września 2011 - 11:00
LZS Więckowy 1 - 1 Korona Rywałd 25 września 2011 - 11:00
Meteor Pinczyn 5 - 0 OTS Osiek 25 września 2011 - 14:00
Orzeł Borkowo 4 - 0 Centrum II Pelplin 25 września 2011 - 14:00
Orzeł Radziejewo 2 - 7 Świt Radostowo 25 września 2011 - 14:00
GKS Bobowo 0 - 2 Szpak Skórcz 24 września 2011 - 16:00
Sokół Lubichowo 5 - 4 LZS Bytonia 24 września 2011 - 14:30
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (54) 
Victoria Kaliska 6 - 0 LZS Bytonia 1 października 2011 - 16:00
Szpak Skórcz 0 - 2 Sokół Lubichowo 2 października 2011 - 14:00
Świt Radostowo 0 - 3 GKS Bobowo 2 października 2011 - 15:00
Centrum II Pelplin 4 - 3 Orzeł Radziejewo 2 października 2011 - 13:00
OTS Osiek 0 - 2 Orzeł Borkowo 2 października 2011 - 11:00
Korona Rywałd 1 - 1 Meteor Pinczyn 1 października 2011 - 15:00
Zarex Bytonia 1 - 2 LZS Więckowy 1 października 2011 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (74) 
LZS Więckowy 0 - 4 Victoria Kaliska 9 października 2011 - 11:00
Meteor Pinczyn 4 - 3 Zarex Bytonia 9 października 2011 - 14:00
Orzeł Borkowo 1 - 5 Korona Rywałd 9 października 2011 - 14:00
Orzeł Radziejewo 4 - 4 OTS Osiek 9 października 2011 - 14:00
GKS Bobowo 5 - 0 Centrum II Pelplin 8 października 2011 - 16:00
Sokół Lubichowo 3 - 2 Świt Radostowo 8 października 2011 - 14:30
LZS Bytonia 0 - 3 Szpak Skórcz 8 października 2011 - 16:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
Victoria Kaliska 5 - 1 Szpak Skórcz 16 października 2011 - 12:00
Świt Radostowo 6 - 1 LZS Bytonia 16 października 2011 - 13:00
Centrum II Pelplin 3 - 2 Sokół Lubichowo 16 października 2011 - 14:00
OTS Osiek 2 - 4 GKS Bobowo 16 października 2011 - 11:00
Korona Rywałd 3 - 0 Orzeł Radziejewo 15 października 2011 - 14:00
Zarex Bytonia 1 - 5 Orzeł Borkowo 15 października 2011 - 15:00
LZS Więckowy 1 - 0 Meteor Pinczyn 15 października 2011 - 15:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (107) 
Meteor Pinczyn 0 - 6 Victoria Kaliska 23 października 2011 - 15:00
Orzeł Borkowo 3 - 0 LZS Więckowy 23 października 2011 - 14:00
Orzeł Radziejewo 1 - 1 Zarex Bytonia 23 października 2011 - 14:00
GKS Bobowo 0 - 1 Korona Rywałd 22 października 2011 - 15:00
Sokół Lubichowo 3 - 0 OTS Osiek 22 października 2011 - 14:00
goście nie przyjechali
LZS Bytonia 1 - 4 Centrum II Pelplin 22 października 2011 - 15:00
Szpak Skórcz 1 - 5 Świt Radostowo 23 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (90) 
Victoria Kaliska 2 - 1 Świt Radostowo 30 października 2011 - 12:00
Centrum II Pelplin 5 - 7 Szpak Skórcz 30 października 2011 - 14:00
OTS Osiek 4 - 3 LZS Bytonia 30 października 2011 - 11:00
Korona Rywałd 1 - 3 Sokół Lubichowo 29 października 2011 - 14:00
Zarex Bytonia 0 - 3 GKS Bobowo 30 października 2011 - 11:00
LZS Więckowy 4 - 2 Orzeł Radziejewo 29 października 2011 - 15:00
Meteor Pinczyn 1 - 1 Orzeł Borkowo 29 października 2011 - 12:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (121) 
Orzeł Borkowo 0 - 2 Victoria Kaliska 6 listopada 2011 - 14:00
Orzeł Radziejewo 2 - 1 Meteor Pinczyn 6 listopada 2011 - 13:00
GKS Bobowo 1 - 2 LZS Więckowy 6 listopada 2011 - 13:00
Sokół Lubichowo 6 - 1 Zarex Bytonia 5 listopada 2011 - 14:00
LZS Bytonia 2 - 0 Korona Rywałd 6 listopada 2011 - 11:00
Szpak Skórcz 10 - 0 OTS Osiek 6 listopada 2011 - 14:00
Świt Radostowo 1 - 3 Centrum II Pelplin 6 listopada 2011 - 12:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (100) 
Victoria Kaliska 4 - 0 Centrum II Pelplin 13 listopada 2011 - 12:00
Świt Radostowo 5 - 2 OTS Osiek 13 listopada 2011 - 12:00
Szpak Skórcz 0 - 2 Korona Rywałd 13 listopada 2011 - 14:00
LZS Bytonia 2 - 0 Zarex Bytonia 13 listopada 2011 - 11:00
Sokół Lubichowo 5 - 6 LZS Więckowy 12 listopada 2011 - 14:00
GKS Bobowo 1 - 1 Meteor Pinczyn 13 listopada 2011 - 13:00
Orzeł Radziejewo 0 - 3 Orzeł Borkowo 13 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (122) 
Orzeł Radziejewo 1 - 3 Victoria Kaliska 25 marca 2012 - 14:00
Orzeł Borkowo 3 - 2 GKS Bobowo 25 marca 2012 - 14:00
Meteor Pinczyn 1 - 0 Sokół Lubichowo 25 marca 2012 - 14:00
LZS Więckowy 1 - 2 LZS Bytonia 24 marca 2012 - 15:00
Starogard Gdański, ul. Harcerska 20
Zarex Bytonia 0 - 4 Szpak Skórcz 25 marca 2012 - 16:00
Zblewo, ul. Sportowa
Korona Rywałd 1 - 0 Świt Radostowo 24 marca 2012 - 15:00
boisko w Zdunach
OTS Osiek 2 - 6 Centrum II Pelplin 25 marca 2012 - 12:00
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (49) 
Victoria Kaliska 10 - 1 OTS Osiek 1 kwietnia 2012 - 12:00
Centrum II Pelplin 1 - 2 Korona Rywałd 1 kwietnia 2012 - 16:00
Świt Radostowo 3 - 0 Zarex Bytonia 1 kwietnia 2012 - 14:00
Szpak Skórcz 1 - 1 LZS Więckowy 1 kwietnia 2012 - 14:00
LZS Bytonia 1 - 5 Meteor Pinczyn 31 marca 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Sokół Lubichowo 0 - 2 Orzeł Borkowo 1 kwietnia 2012 - 14:30
GKS Bobowo - - - Orzeł Radziejewo 31 marca 2012 - 16:00
obustronny walkower, gra nieuprawnionego zawodnika Kroplewski Bartosz (GKS Bobowo) oraz zdekompletowanie zespołu Orzeł Radziejewo, na boisku 12-0
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
GKS Bobowo 1 - 5 Victoria Kaliska 14 kwietnia 2012 - 17:00
Orzeł Radziejewo 2 - 1 Sokół Lubichowo 15 kwietnia 2012 - 14:00
Orzeł Borkowo 3 - 2 LZS Bytonia 15 kwietnia 2012 - 14:00
Meteor Pinczyn 4 - 1 Szpak Skórcz 15 kwietnia 2012 - 14:00
LZS Więckowy 2 - 1 Świt Radostowo 15 kwietnia 2012 - 13:00
Starogard Gdański, ul. Harcerska 20
Zarex Bytonia 2 - 2 Centrum II Pelplin 15 kwietnia 2012 - 17:00
Korona Rywałd 7 - 0 OTS Osiek 14 kwietnia 2012 - 16:00
boisko w Zdunach
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
Victoria Kaliska 2 - 0 Korona Rywałd 22 kwietnia 2012 - 17:00
OTS Osiek 3 - 1 Zarex Bytonia 22 kwietnia 2012 - 12:00
Centrum II Pelplin 3 - 2 LZS Więckowy 21 kwietnia 2012 - 17:00
Świt Radostowo 0 - 1 Meteor Pinczyn 22 kwietnia 2012 - 15:00
Szpak Skórcz 1 - 2 Orzeł Borkowo 22 kwietnia 2012 - 14:00
LZS Bytonia 3 - 0 Orzeł Radziejewo 21 kwietnia 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Sokół Lubichowo 1 - 2 GKS Bobowo 21 kwietnia 2012 - 13:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (69) 
Sokół Lubichowo 3 - 2 Victoria Kaliska 28 kwietnia 2012 - 13:00
GKS Bobowo 0 - 5 LZS Bytonia 28 kwietnia 2012 - 17:00
Orzeł Radziejewo 3 - 0 Szpak Skórcz 29 kwietnia 2012 - 14:00
gra nieuprawnionego zawodnika Gracz Adrian - 4 żk, na boisku 2-2
Orzeł Borkowo 2 - 0 Świt Radostowo 29 kwietnia 2012 - 14:00
Meteor Pinczyn 5 - 0 Centrum II Pelplin 28 kwietnia 2012 - 17:00
LZS Więckowy 5 - 2 OTS Osiek 28 kwietnia 2012 - 15:00
Starogard Gdański, ul. Harcerska 20
Zarex Bytonia 1 - 2 Korona Rywałd 29 kwietnia 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Kolejka 20 - 1. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (71) 
Victoria Kaliska 11 - 0 Zarex Bytonia 1 maja 2012 - 12:00
Korona Rywałd 2 - 2 LZS Więckowy 1 maja 2012 - 16:00
boisko w Zdunach
OTS Osiek 2 - 8 Meteor Pinczyn 1 maja 2012 - 16:00
Centrum II Pelplin 2 - 2 Orzeł Borkowo 16 maja 2012 - 17:30
Świt Radostowo 2 - 2 Orzeł Radziejewo 1 maja 2012 - 16:00
Szpak Skórcz 0 - 3 GKS Bobowo 1 maja 2012 - 14:00
gra nieuprawnionego zawodnika Gracz Adrian - 4 żk, na boisku 1-1
LZS Bytonia 0 - 3 Sokół Lubichowo 1 maja 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
LZS Bytonia 1 - 2 Victoria Kaliska 5 maja 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Sokół Lubichowo 6 - 0 Szpak Skórcz 5 maja 2012 - 14:00
gra nieuprawnionego zawodnika Gracz Adrian - 4 żk, na boisku 6-0
GKS Bobowo 1 - 4 Świt Radostowo 6 maja 2012 - 14:00
Orzeł Radziejewo 2 - 6 Centrum II Pelplin 6 maja 2012 - 14:00
Orzeł Borkowo 4 - 0 OTS Osiek 6 maja 2012 - 14:00
Meteor Pinczyn 3 - 1 Korona Rywałd 5 maja 2012 - 18:00
LZS Więckowy 6 - 1 Zarex Bytonia 5 maja 2012 - 17:00
Skarszewy, ul. Wybickiego 10
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (94) 
Victoria Kaliska 3 - 1 LZS Więckowy 12 maja 2012 - 17:00
Zarex Bytonia 2 - 7 Meteor Pinczyn 13 maja 2012 - 17:00
mecz na boisku w Pinczynie
Korona Rywałd 1 - 2 Orzeł Borkowo 12 maja 2012 - 16:00
boisko w Zdunach
OTS Osiek 0 - 4 Orzeł Radziejewo 13 maja 2012 - 12:00
gra nieuprawnionego zawodnika - Kurek Marcin, na boisku 10-4
Centrum II Pelplin 1 - 2 GKS Bobowo 13 maja 2012 - 16:30
Świt Radostowo 2 - 1 Sokół Lubichowo 13 maja 2012 - 15:00
Szpak Skórcz 4 - 1 LZS Bytonia 12 maja 2012 - 17:00
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
Szpak Skórcz 2 - 2 Victoria Kaliska 19 maja 2012 - 17:00
LZS Bytonia 2 - 1 Świt Radostowo 19 maja 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Sokół Lubichowo 4 - 0 Centrum II Pelplin 19 maja 2012 - 14:00
GKS Bobowo 6 - 0 OTS Osiek 19 maja 2012 - 17:00
Orzeł Radziejewo 1 - 4 Korona Rywałd 20 maja 2012 - 14:00
Orzeł Borkowo 6 - 0 Zarex Bytonia 20 maja 2012 - 14:00
Meteor Pinczyn 3 - 0 LZS Więckowy 19 maja 2012 - 18:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (61) 
Victoria Kaliska 4 - 0 Meteor Pinczyn 26 maja 2012 - 17:00
LZS Więckowy 4 - 0 Orzeł Borkowo 26 maja 2012 - 17:00
Skarszewy, ul. Wybickiego 10
Zarex Bytonia 1 - 1 Orzeł Radziejewo 27 maja 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Korona Rywałd 3 - 2 GKS Bobowo 26 maja 2012 - 16:00
boisko w Zdunach
OTS Osiek 2 - 4 Sokół Lubichowo 27 maja 2012 - 12:00
Centrum II Pelplin 1 - 1 LZS Bytonia 27 maja 2012 - 16:00
Świt Radostowo 0 - 4 Szpak Skórcz 27 maja 2012 - 14:00
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
Świt Radostowo 1 - 5 Victoria Kaliska 3 czerwca 2012 - 14:00
Szpak Skórcz 4 - 1 Centrum II Pelplin 3 czerwca 2012 - 14:00
LZS Bytonia 2 - 0 OTS Osiek 2 czerwca 2012 - 17:00
Zblewo, ul. Sportowa
Sokół Lubichowo 5 - 0 Korona Rywałd 2 czerwca 2012 - 14:00
GKS Bobowo 5 - 1 Zarex Bytonia 2 czerwca 2012 - 17:00
Orzeł Radziejewo 3 - 6 LZS Więckowy 3 czerwca 2012 - 14:00
Orzeł Borkowo 1 - 1 Meteor Pinczyn 3 czerwca 2012 - 14:00
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (163) 
Victoria Kaliska 6 - 0 Orzeł Borkowo 6 czerwca 2012 - 18:00
Meteor Pinczyn 7 - 2 Orzeł Radziejewo 6 czerwca 2012 - 18:00
LZS Więckowy 0 - 5 GKS Bobowo 6 czerwca 2012 - 18:00
Skarszewy, ul. Wybickiego 10
Zarex Bytonia 0 - 7 Sokół Lubichowo 6 czerwca 2012 - 18:00
Zblewo, ul. Sportowa
Korona Rywałd 3 - 1 LZS Bytonia 6 czerwca 2012 - 18:00
boisko w Zdunach
OTS Osiek 1 - 9 Szpak Skórcz 6 czerwca 2012 - 18:00
Centrum II Pelplin 1 - 2 Świt Radostowo 6 czerwca 2012 - 18:00