MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Potok II Pszczółki 24 60 19 3 2 108 - 31
2. Bursztyn Gniszewo 24 50 15 5 4 83 - 27
3. GTS Juszkowo 24 47 14 5 5 70 - 43
4. Bałtyk Sztutowo 24 45 13 6 5 62 - 38
5. GTS Rotmanka 24 44 14 2 8 53 - 41
6. GTS Rokitnica 24 39 10 9 5 64 - 49
7. GLKS Różyny 24 38 11 5 8 77 - 54
8. GTS Mokry Dwór 24 38 11 5 8 51 - 43
9. Ogniwo Borkowo 24 28 8 4 12 70 - 76
10. Lisovia Lisewo 24 19 5 4 15 55 - 81
11. GTS Goszyn 24 14 3 5 16 36 - 89
12. GTS Świńcz 24 12 4 0 20 33 - 122
13. Delta Małżewko 24 7 2 1 21 23 - 91
Ostatni komentarz dodał daf07 17.07.2012, 17:19:18
* Delta Małżewko wycofała się po 14 kolejce



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
1. Bałtyk Sztutowo 1 - 2 GTS Mokry Dwór 20 sierpnia 2011 - 18:00
2. Lisovia Lisewo 1 - 4 Delta Małżewko 21 sierpnia 2011 - 13:00
3. Potok II Pszczółki 4 - 2 Bursztyn Gniszewo 20 sierpnia 2011 - 15:00
4. GTS Goszyn 0 - 1 GTS Juszkowo 21 sierpnia 2011 - 13:00
5. GTS Rotmanka 2 - 0 Ogniwo Borkowo 21 sierpnia 2011 - 14:00
7. GTS Świńcz 1 - 10 GLKS Różyny 21 sierpnia 2011 - 15:00
Pauza: GTS Rokitnica,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (24) 
8. GTS Mokry Dwór 9 - 1 GLKS Różyny 27 sierpnia 2011 - 17:00
10. Ogniwo Borkowo 3 - 1 GTS Rokitnica 28 sierpnia 2011 - 12:00
11. GTS Juszkowo 2 - 5 GTS Rotmanka 27 sierpnia 2011 - 16:00
12. Bursztyn Gniszewo 7 - 0 GTS Goszyn 27 sierpnia 2011 - 17:00
13. Delta Małżewko 1 - 7 Potok II Pszczółki 28 sierpnia 2011 - 13:00
14. Bałtyk Sztutowo 2 - 0 Lisovia Lisewo 28 sierpnia 2011 - 16:30
Pauza: GTS Świńcz,
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
15. Lisovia Lisewo 3 - 0 GTS Mokry Dwór 4 września 2011 - 13:00
16. Potok II Pszczółki 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 3 września 2011 - 14:00
17. GTS Goszyn 2 - 2 Delta Małżewko 3 września 2011 - 16:00
18. GTS Rotmanka 2 - 2 Bursztyn Gniszewo 3 września 2011 - 16:00
19. GTS Rokitnica 2 - 2 GTS Juszkowo 3 września 2011 - 16:00
20. GTS Świńcz 1 - 15 Ogniwo Borkowo 4 września 2011 - 15:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 4 - 7. września 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
23. Ogniwo Borkowo 2 - 5 GLKS Różyny 7 września 2011 - 18:00
24. GTS Juszkowo 3 - 1 GTS Świńcz 7 września 2011 - 18:00
25. Bursztyn Gniszewo 5 - 1 GTS Rokitnica 7 września 2011 - 17:00
26. Delta Małżewko 4 - 5 GTS Rotmanka 7 września 2011 - 17:00
27. Bałtyk Sztutowo 5 - 0 GTS Goszyn 7 września 2011 - 17:00
28. Lisovia Lisewo 2 - 5 Potok II Pszczółki 7 września 2011 - 18:00
Pauza: GTS Mokry Dwór,
Kolejka 5 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
29. Potok II Pszczółki 4 - 0 GTS Mokry Dwór 11 września 2011 - 13:00
30. GTS Goszyn 1 - 1 Lisovia Lisewo
31. GTS Rotmanka 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 10 września 2011 - 16:00
vo, na boisku 4-3 (nieuprawniony zawodnik)
32. GTS Rokitnica 3 - 1 Delta Małżewko 10 września 2011 - 16:00
33. GTS Świńcz 1 - 7 Bursztyn Gniszewo 11 września 2011 - 15:00
34. GLKS Różyny 2 - 2 GTS Juszkowo 11 września 2011 - 16:30
Pauza: Ogniwo Borkowo,
Kolejka 6 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (54) 
36. GTS Mokry Dwór 2 - 2 Ogniwo Borkowo 17 września 2011 - 16:00
38. Bursztyn Gniszewo 1 - 5 GLKS Różyny 17 września 2011 - 17:00
39. Delta Małżewko 2 - 1 GTS Świńcz 18 września 2011 - 13:00
40. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 GTS Rokitnica 17 września 2011 - 16:00
41. Lisovia Lisewo 2 - 7 GTS Rotmanka 18 września 2011 - 13:00
42. Potok II Pszczółki 7 - 3 GTS Goszyn 18 września 2011 - 13:00
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 7 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
43. GTS Goszyn 2 - 1 GTS Mokry Dwór 24 września 2011 - 16:00
44. GTS Rotmanka 1 - 5 Potok II Pszczółki 24 września 2011 - 16:00
45. GTS Rokitnica 1 - 3 Lisovia Lisewo 24 września 2011 - 16:00
46. GTS Świńcz 1 - 4 Bałtyk Sztutowo 25 września 2011 - 15:00
47. GLKS Różyny 1 - 0 Delta Małżewko 25 września 2011 - 16:30
49. Ogniwo Borkowo 3 - 5 GTS Juszkowo 25 września 2011 - 12:00
Pauza: Bursztyn Gniszewo,
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
50. GTS Mokry Dwór 2 - 3 GTS Juszkowo 1 października 2011 - 15:30
51. Bursztyn Gniszewo 5 - 0 Ogniwo Borkowo 2 października 2011 - 11:00
53. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 GLKS Różyny 1 października 2011 - 15:00
54. Lisovia Lisewo 8 - 1 GTS Świńcz 2 października 2011 - 13:00
55. Potok II Pszczółki 8 - 2 GTS Rokitnica 2 października 2011 - 13:00
56. GTS Goszyn 1 - 3 GTS Rotmanka 1 października 2011 - 16:00
Pauza: Delta Małżewko,
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
57. GTS Rotmanka 0 - 1 GTS Mokry Dwór 8 października 2011 - 16:00
58. GTS Rokitnica 9 - 4 GTS Goszyn 8 października 2011 - 15:00
59. GTS Świńcz 1 - 5 Potok II Pszczółki 9 października 2011 - 13:00
60. GLKS Różyny 5 - 2 Lisovia Lisewo 9 października 2011 - 15:00
62. Ogniwo Borkowo 7 - 3 Delta Małżewko 9 października 2011 - 12:00
63. GTS Juszkowo 1 - 1 Bursztyn Gniszewo 9 października 2011 - 11:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
64. GTS Mokry Dwór 0 - 3 Bursztyn Gniszewo 15 października 2011 - 15:00
65. Delta Małżewko 0 - 8 GTS Juszkowo 16 października 2011 - 13:00
66. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Ogniwo Borkowo 15 października 2011 - 15:00
68. Potok II Pszczółki 1 - 1 GLKS Różyny 15 października 2011 - 15:00
69. GTS Goszyn 2 - 3 GTS Świńcz 15 października 2011 - 16:00
70. GTS Rotmanka 0 - 1 GTS Rokitnica 15 października 2011 - 16:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
71. GTS Rokitnica 1 - 1 GTS Mokry Dwór 23 października 2011 - 14:00
72. GTS Świńcz 2 - 4 GTS Rotmanka 23 października 2011 - 13:00
73. GLKS Różyny 5 - 0 GTS Goszyn 23 października 2011 - 15:00
75. Ogniwo Borkowo 3 - 3 Lisovia Lisewo 23 października 2011 - 12:00
76. GTS Juszkowo 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 23 października 2011 - 11:00
77. Bursztyn Gniszewo 7 - 3 Delta Małżewko 22 października 2011 - 15:00
Pauza: Potok II Pszczółki,
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
78. GTS Mokry Dwór 3 - 0 Delta Małżewko 30 października 2011 - 14:30
79. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Bursztyn Gniszewo 29 października 2011 - 14:00
80. Lisovia Lisewo 2 - 3 GTS Juszkowo 30 października 2011 - 13:00
81. Potok II Pszczółki 13 - 1 Ogniwo Borkowo 30 października 2011 - 13:00
83. GTS Rotmanka 2 - 1 GLKS Różyny 30 października 2011 - 14:00
84. GTS Rokitnica 5 - 1 GTS Świńcz 30 października 2011 - 12:00
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
85. GTS Świńcz 1 - 2 GTS Mokry Dwór 6 listopada 2011 - 13:00
86. GLKS Różyny 1 - 1 GTS Rokitnica 6 listopada 2011 - 13:00
88. Ogniwo Borkowo 3 - 3 GTS Goszyn 6 listopada 2011 - 12:00
89. GTS Juszkowo 0 - 4 Potok II Pszczółki 6 listopada 2011 - 11:00
90. Bursztyn Gniszewo 7 - 1 Lisovia Lisewo 6 listopada 2011 - 11:00
91. Delta Małżewko 2 - 6 Bałtyk Sztutowo 6 listopada 2011 - 13:00
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
92. GTS Mokry Dwór 3 - 3 Bałtyk Sztutowo 13 listopada 2011 - 14:00
93. Delta Małżewko 1 - 7 Lisovia Lisewo 13 listopada 2011 - 13:00
94. Bursztyn Gniszewo 0 - 3 Potok II Pszczółki 13 listopada 2011 - 11:00
95. GTS Juszkowo 5 - 2 GTS Goszyn 13 listopada 2011 - 11:00
96. Ogniwo Borkowo 2 - 3 GTS Rotmanka 13 listopada 2011 - 12:00
98. GLKS Różyny 11 - 0 GTS Świńcz 13 listopada 2011 - 13:00
Pauza: GTS Rokitnica,
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (36) 
99. GLKS Różyny 1 - 2 GTS Mokry Dwór 25 marca 2012 - 16:00
101. GTS Rokitnica 3 - 2 Ogniwo Borkowo 24 marca 2012 - 15:00
102. GTS Rotmanka 3 - 0 GTS Juszkowo 24 marca 2012 - 16:00
103. GTS Goszyn 0 - 4 Bursztyn Gniszewo 25 marca 2012 - 14:00
104. Potok II Pszczółki 3 - 0 Delta Małżewko
105. Lisovia Lisewo 1 - 4 Bałtyk Sztutowo 25 marca 2012 - 13:00
Pauza: GTS Świńcz,
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
106. GTS Mokry Dwór 1 - 1 Lisovia Lisewo 31 marca 2012 - 16:00
107. Bałtyk Sztutowo 0 - 3 Potok II Pszczółki 31 marca 2012 - 15:00
108. Delta Małżewko 0 - 3 GTS Goszyn
109. Bursztyn Gniszewo 0 - 1 GTS Rotmanka 1 kwietnia 2012 - 12:00
110. GTS Juszkowo 1 - 1 GTS Rokitnica 1 kwietnia 2012 - 12:00
111. Ogniwo Borkowo 6 - 0 GTS Świńcz 1 kwietnia 2012 - 12:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (6) 
114. GLKS Różyny 2 - 5 Ogniwo Borkowo 15 kwietnia 2012 - 16:00
115. GTS Świńcz 1 - 4 GTS Juszkowo 15 kwietnia 2012 - 13:00
116. GTS Rokitnica 1 - 1 Bursztyn Gniszewo 14 kwietnia 2012 - 16:00
117. GTS Rotmanka 3 - 0 Delta Małżewko
118. GTS Goszyn 1 - 3 Bałtyk Sztutowo 15 kwietnia 2012 - 14:00
119. Potok II Pszczółki 7 - 5 Lisovia Lisewo 15 kwietnia 2012 - 13:00
Pauza: GTS Mokry Dwór,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (36) 
120. GTS Mokry Dwór 3 - 2 Potok II Pszczółki 21 kwietnia 2012 - 16:00
121. Lisovia Lisewo 1 - 2 GTS Goszyn 22 kwietnia 2012 - 13:00
122. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 GTS Rotmanka 21 kwietnia 2012 - 16:00
123. Delta Małżewko 0 - 3 GTS Rokitnica
124. Bursztyn Gniszewo 5 - 0 GTS Świńcz 22 kwietnia 2012 - 12:00
125. GTS Juszkowo 4 - 1 GLKS Różyny 22 kwietnia 2012 - 12:00
Pauza: Ogniwo Borkowo,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (6) 
127. Ogniwo Borkowo 3 - 0 GTS Mokry Dwór 29 kwietnia 2012 - 12:00
129. GLKS Różyny 1 - 1 Bursztyn Gniszewo 29 kwietnia 2012 - 16:00
130. GTS Świńcz 3 - 0 Delta Małżewko
131. GTS Rokitnica 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 29 kwietnia 2012 - 14:00
132. GTS Rotmanka 3 - 0 Lisovia Lisewo 28 kwietnia 2012 - 16:00
goście nie przyjechali
133. GTS Goszyn 2 - 8 Potok II Pszczółki 28 kwietnia 2012 - 14:00
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 20 - 1. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
134. GTS Mokry Dwór 7 - 1 GTS Goszyn 1 maja 2012 - 16:00
135. Potok II Pszczółki 1 - 2 GTS Rotmanka 1 maja 2012 - 13:00
136. Lisovia Lisewo 1 - 2 GTS Rokitnica 1 maja 2012 - 13:00
137. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 GTS Świńcz 1 maja 2012 - 16:00
138. Delta Małżewko 0 - 3 GLKS Różyny
140. GTS Juszkowo 4 - 1 Ogniwo Borkowo 1 maja 2012 - 12:00
Pauza: Bursztyn Gniszewo,
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
141. GTS Juszkowo 3 - 2 GTS Mokry Dwór 6 maja 2012 - 12:00
142. Ogniwo Borkowo 2 - 5 Bursztyn Gniszewo 6 maja 2012 - 12:00
144. GLKS Różyny 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 6 maja 2012 - 16:00
145. GTS Świńcz 4 - 3 Lisovia Lisewo 6 maja 2012 - 13:00
146. GTS Rokitnica 0 - 0 Potok II Pszczółki 5 maja 2012 - 16:00
147. GTS Rotmanka 0 - 0 GTS Goszyn 5 maja 2012 - 16:00
Pauza: Delta Małżewko,
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
148. GTS Mokry Dwór 3 - 1 GTS Rotmanka 12 maja 2012 - 16:00
149. GTS Goszyn 2 - 2 GTS Rokitnica 13 maja 2012 - 14:00
150. Potok II Pszczółki 7 - 0 GTS Świńcz 13 maja 2012 - 13:00
151. Lisovia Lisewo 3 - 3 GLKS Różyny 13 maja 2012 - 13:00
153. Delta Małżewko 0 - 3 Ogniwo Borkowo
154. Bursztyn Gniszewo 3 - 0 GTS Juszkowo 13 maja 2012 - 12:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
155. Bursztyn Gniszewo 4 - 0 GTS Mokry Dwór 20 maja 2012 - 12:00
156. GTS Juszkowo 3 - 0 Delta Małżewko
157. Ogniwo Borkowo 1 - 6 Bałtyk Sztutowo 20 maja 2012 - 12:00
159. GLKS Różyny 2 - 4 Potok II Pszczółki 20 maja 2012 - 16:00
160. GTS Świńcz 5 - 2 GTS Goszyn 20 maja 2012 - 13:00
161. GTS Rokitnica 4 - 2 GTS Rotmanka 20 maja 2012 - 14:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
162. GTS Mokry Dwór 1 - 1 GTS Rokitnica 26 maja 2012 - 16:00
163. GTS Rotmanka 2 - 1 GTS Świńcz 26 maja 2012 - 16:00
164. GTS Goszyn 1 - 4 GLKS Różyny 27 maja 2012 - 14:00
166. Lisovia Lisewo 3 - 0 Ogniwo Borkowo 26 maja 2012 - 16:00
167. Bałtyk Sztutowo 1 - 6 GTS Juszkowo 26 maja 2012 - 17:00
168. Delta Małżewko 0 - 3 Bursztyn Gniszewo
Pauza: Potok II Pszczółki,
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
169. Delta Małżewko 0 - 3 GTS Mokry Dwór
170. Bursztyn Gniszewo 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 3 czerwca 2012 - 12:00
171. GTS Juszkowo 8 - 2 Lisovia Lisewo 3 czerwca 2012 - 12:00
172. Ogniwo Borkowo 1 - 3 Potok II Pszczółki 3 czerwca 2012 - 14:00
174. GLKS Różyny 4 - 1 GTS Rotmanka 3 czerwca 2012 - 16:00
175. GTS Świńcz 0 - 8 GTS Rokitnica 3 czerwca 2012 - 13:00
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
176. GTS Mokry Dwór 3 - 2 GTS Świńcz 6 czerwca 2012 - 18:00
177. GTS Rokitnica 8 - 4 GLKS Różyny 6 czerwca 2012 - 18:00
179. GTS Goszyn 2 - 3 Ogniwo Borkowo 6 czerwca 2012 - 18:00
180. Potok II Pszczółki 3 - 1 GTS Juszkowo 6 czerwca 2012 - 18:00
181. Lisovia Lisewo 0 - 7 Bursztyn Gniszewo 6 czerwca 2012 - 18:00
182. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Delta Małżewko




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE