POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 74 24 2 0 118 - 8
2. Arka Gdynia 26 70 23 1 2 123 - 12
3. Akademia Piłkarska LG 26 50 15 5 6 52 - 29
4. Arka Gdynia SI 26 47 14 5 7 69 - 45
5. Olivia Gdańsk 26 43 13 4 9 50 - 53
6. Gryf Słupsk 26 41 12 5 9 60 - 53
7. Rodło Kwidzyn 26 34 10 4 12 49 - 60
8. Chojniczanka Chojnice 26 33 8 9 9 35 - 36
9. Bałtyk Gdynia 26 30 8 6 12 40 - 53
10. AP Malbork 26 30 9 3 14 45 - 73
11. Polonia Gdańsk 26 29 8 5 13 30 - 63
12. Pomezania Malbork 26 19 5 4 17 20 - 58
13. KP Starogard Gdański 26 11 3 2 21 44 - 106
14. Gryf 2009 Tczew 26 6 1 3 22 15 - 101
Ostatni komentarz dodał kacper11220 01.07.2012, 19:50:37



Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
1. Gryf 2009 Tczew 2 - 5 Gryf Słupsk 13 sierpnia 2011 - 13:30
2. Arka Gdynia 8 - 2 Rodło Kwidzyn 14 sierpnia 2011 - 15:00
3. Akademia Piłkarska LG 1 - 1 Pomezania Malbork 14 sierpnia 2011 - 11:00
4. Olivia Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk 31 sierpnia 2011 - 16:00
5. Arka Gdynia SI 0 - 2 Lechia Gdańsk 13 sierpnia 2011 - 15:00
6. AP Malbork 5 - 0 Bałtyk Gdynia 16 sierpnia 2011 - 12:00
7. KP Starogard Gdański 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 13 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (47) 
8. Gryf Słupsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 21 sierpnia 2011 - 11:00
9. Bałtyk Gdynia 0 - 2 KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2011 - 15:00
10. Lechia Gdańsk 2 - 0 AP Malbork 20 sierpnia 2011 - 11:00
11. Polonia Gdańsk 4 - 2 Arka Gdynia SI 20 sierpnia 2011 - 13:00
12. Pomezania Malbork 1 - 1 Olivia Gdańsk 20 sierpnia 2011 - 12:00
13. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Akademia Piłkarska LG 21 sierpnia 2011 - 13:00
14. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Arka Gdynia 20 sierpnia 2011 - 13:30
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
15. Arka Gdynia 4 - 1 Gryf Słupsk 28 sierpnia 2011 - 15:00
16. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Gryf 2009 Tczew 27 sierpnia 2011 - 14:00
17. Olivia Gdańsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn 27 sierpnia 2011 - 11:00
18. Arka Gdynia SI 5 - 2 Pomezania Malbork 27 sierpnia 2011 - 15:00
19. AP Malbork 7 - 0 Polonia Gdańsk 26 sierpnia 2011 - 17:00
20. KP Starogard Gdański 0 - 8 Lechia Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 13:00
21. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 4 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
22. Gryf Słupsk 4 - 1 Bałtyk Gdynia 4 września 2011 - 11:00
23. Lechia Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 września 2011 - 14:00
24. Polonia Gdańsk 3 - 2 KP Starogard Gdański 4 września 2011 - 14:00
25. Pomezania Malbork 3 - 2 AP Malbork 4 września 2011 - 14:00
26. Rodło Kwidzyn 4 - 2 Arka Gdynia SI 3 września 2011 - 13:00
27. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Olivia Gdańsk 3 września 2011 - 13:30
28. Arka Gdynia 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 4 września 2011 - 15:00
Kolejka 5 - 7. września 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
29. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Gryf Słupsk 26 października 2011 - 17:30
30. Olivia Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia 7 września 2011 - 17:00
31. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gryf 2009 Tczew 7 września 2011 - 16:00
32. AP Malbork 1 - 3 Rodło Kwidzyn 7 września 2011 - 17:00
33. KP Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork 7 września 2011 - 17:00
34. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Polonia Gdańsk 7 września 2011 - 17:00
35. Bałtyk Gdynia 0 - 6 Lechia Gdańsk 7 września 2011 - 17:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
36. Gryf Słupsk 0 - 3 Lechia Gdańsk 11 września 2011 - 12:00
37. Polonia Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia 10 września 2011 - 14:00
38. Pomezania Malbork 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 11 września 2011 - 14:00
39. Rodło Kwidzyn 5 - 3 KP Starogard Gdański 11 września 2011 - 13:00
40. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 AP Malbork 10 września 2011 - 13:30
41. Arka Gdynia 7 - 0 Arka Gdynia SI 11 września 2011 - 15:00
42. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Olivia Gdańsk 10 września 2011 - 11:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
43. Olivia Gdańsk 3 - 1 Gryf Słupsk 17 września 2011 - 11:00
44. Arka Gdynia SI 0 - 0 Akademia Piłkarska LG 17 września 2011 - 15:00
45. AP Malbork 0 - 8 Arka Gdynia 16 września 2011 - 15:00
46. KP Starogard Gdański 4 - 4 Gryf 2009 Tczew 18 września 2011 - 13:00
47. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Rodło Kwidzyn 18 września 2011 - 11:00
48. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Pomezania Malbork 18 września 2011 - 15:00
49. Lechia Gdańsk 10 - 0 Polonia Gdańsk 17 września 2011 - 11:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
50. Gryf Słupsk 2 - 2 Polonia Gdańsk 25 września 2011 - 11:00
51. Pomezania Malbork 0 - 1 Lechia Gdańsk 25 września 2011 - 14:00
52. Rodło Kwidzyn 0 - 5 Bałtyk Gdynia 25 września 2011 - 13:30
53. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 24 września 2011 - 13:30
54. Arka Gdynia 13 - 1 KP Starogard Gdański 25 września 2011 - 15:00
55. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 AP Malbork 24 września 2011 - 14:00
56. Olivia Gdańsk 3 - 5 Arka Gdynia SI 24 września 2011 - 10:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
57. Arka Gdynia SI 3 - 1 Gryf Słupsk 2 października 2011 - 15:00
58. AP Malbork 0 - 3 Olivia Gdańsk 1 października 2011 - 10:00
59. KP Starogard Gdański 0 - 4 Akademia Piłkarska LG 2 października 2011 - 13:00
60. Chojniczanka Chojnice 0 - 6 Arka Gdynia 1 października 2011 - 16:00
61. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Gryf 2009 Tczew 2 października 2011 - 11:00
62. Lechia Gdańsk 3 - 2 Rodło Kwidzyn 1 października 2011 - 11:00
63. Polonia Gdańsk 0 - 2 Pomezania Malbork 2 października 2011 - 13:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
64. Gryf Słupsk 3 - 2 Pomezania Malbork 9 października 2011 - 11:00
65. Rodło Kwidzyn 3 - 3 Polonia Gdańsk 9 października 2011 - 13:00
66. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 Lechia Gdańsk 8 października 2011 - 13:30
67. Arka Gdynia 3 - 0 Bałtyk Gdynia 9 października 2011 - 15:00
68. Akademia Piłkarska LG 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 9 października 2011 - 11:00
69. Olivia Gdańsk 4 - 1 KP Starogard Gdański 8 października 2011 - 10:30
70. Arka Gdynia SI 7 - 0 AP Malbork 8 października 2011 - 15:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
71. AP Malbork 2 - 3 Gryf Słupsk 15 października 2011 - 12:00
72. KP Starogard Gdański 2 - 6 Arka Gdynia SI 16 października 2011 - 13:00
73. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Olivia Gdańsk 16 października 2011 - 11:00
74. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 16 października 2011 - 15:00
75. Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia 16 października 2011 - 11:00
76. Polonia Gdańsk 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 16 października 2011 - 13:00
77. Pomezania Malbork 0 - 1 Rodło Kwidzyn 16 października 2011 - 12:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
78. Gryf Słupsk 1 - 0 Rodło Kwidzyn 23 października 2011 - 13:15
79. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Pomezania Malbork 22 października 2011 - 13:30
80. Arka Gdynia 10 - 0 Polonia Gdańsk 23 października 2011 - 15:00
81. Akademia Piłkarska LG 0 - 5 Lechia Gdańsk 23 października 2011 - 11:00
82. Olivia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 27 października 2011 - 16:00
Gdynia, ul. Olimpijska 5
83. Arka Gdynia SI 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 22 października 2011 - 15:00
84. AP Malbork 3 - 1 KP Starogard Gdański 22 października 2011 - 12:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
85. KP Starogard Gdański 2 - 5 Gryf Słupsk 30 października 2011 - 13:00
86. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 AP Malbork 30 października 2011 - 11:00
87. Bałtyk Gdynia 5 - 2 Arka Gdynia SI 30 października 2011 - 15:00
88. Lechia Gdańsk 7 - 0 Olivia Gdańsk 30 października 2011 - 11:00
89. Polonia Gdańsk 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 30 października 2011 - 13:00
90. Pomezania Malbork 1 - 6 Arka Gdynia 30 października 2011 - 14:00
91. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 30 października 2011 - 13:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
92. Gryf Słupsk 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 6 listopada 2011 - 11:00
93. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Arka Gdynia 6 listopada 2011 - 13:00
94. Pomezania Malbork 1 - 1 Akademia Piłkarska LG 6 listopada 2011 - 14:00
95. Polonia Gdańsk 0 - 3 Olivia Gdańsk 5 listopada 2011 - 13:00
96. Lechia Gdańsk 4 - 0 Arka Gdynia SI 5 listopada 2011 - 11:00
97. Bałtyk Gdynia 2 - 1 AP Malbork 6 listopada 2011 - 15:00
98. Chojniczanka Chojnice 6 - 4 KP Starogard Gdański 5 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (45) 
99. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gryf Słupsk 24 marca 2012 - 11:00
100. KP Starogard Gdański 1 - 5 Bałtyk Gdynia 24 marca 2012 - 13:30
101. AP Malbork 0 - 7 Lechia Gdańsk 24 marca 2012 - 11:00
102. Arka Gdynia SI 3 - 0 Polonia Gdańsk 24 marca 2012 - 15:00
103. Olivia Gdańsk 3 - 0 Pomezania Malbork 24 marca 2012 - 10:30
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
104. Akademia Piłkarska LG 1 - 1 Rodło Kwidzyn 25 marca 2012 - 11:00
105. Arka Gdynia 13 - 0 Gryf 2009 Tczew 25 marca 2012 - 15:00
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
106. Gryf Słupsk 0 - 5 Arka Gdynia 1 kwietnia 2012 - 12:00
107. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 31 marca 2012 - 13:30
108. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Olivia Gdańsk 1 kwietnia 2012 - 11:00
109. Pomezania Malbork 0 - 3 Arka Gdynia SI
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
110. Polonia Gdańsk 0 - 2 AP Malbork 31 marca 2012 - 13:30
111. Lechia Gdańsk 4 - 0 KP Starogard Gdański 31 marca 2012 - 13:00
112. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 1 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 17 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
113. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Gryf Słupsk 7 kwietnia 2012 - 13:00
114. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Lechia Gdańsk 7 kwietnia 2012 - 14:00
115. KP Starogard Gdański 2 - 3 Polonia Gdańsk 7 kwietnia 2012 - 13:30
116. AP Malbork 3 - 0 Pomezania Malbork 7 kwietnia 2012
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
117. Arka Gdynia SI 4 - 1 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2012 - 15:00
118. Olivia Gdańsk 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 7 kwietnia 2012 - 10:30
119. Akademia Piłkarska LG 1 - 6 Arka Gdynia 7 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
120. Gryf Słupsk 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 15 kwietnia 2012 - 12:00
121. Arka Gdynia 2 - 1 Olivia Gdańsk 15 kwietnia 2012 - 15:00
122. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Arka Gdynia SI 14 kwietnia 2012 - 13:30
123. Rodło Kwidzyn 4 - 2 AP Malbork 15 kwietnia 2012 - 13:00
124. Pomezania Malbork 0 - 3 KP Starogard Gdański
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
125. Polonia Gdańsk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 14 kwietnia 2012 - 13:30
126. Lechia Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia 15 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
127. Lechia Gdańsk 5 - 2 Gryf Słupsk 22 kwietnia 2012 - 13:00
128. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2012 - 13:00
129. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pomezania Malbork
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
130. KP Starogard Gdański 2 - 6 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2012 - 13:30
131. AP Malbork 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 21 kwietnia 2012 - 12:00
132. Arka Gdynia SI 0 - 2 Arka Gdynia 21 kwietnia 2012 - 11:00
133. Olivia Gdańsk 2 - 1 Akademia Piłkarska LG 21 kwietnia 2012 - 10:30
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
134. Gryf Słupsk 3 - 3 Olivia Gdańsk 29 kwietnia 2012 - 12:00
135. Akademia Piłkarska LG 0 - 2 Arka Gdynia SI 28 kwietnia 2012 - 11:00
136. Arka Gdynia 5 - 0 AP Malbork 28 kwietnia 2012 - 13:00
137. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2012 - 13:30
138. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 kwietnia 2012 - 13:00
139. Pomezania Malbork 0 - 3 Bałtyk Gdynia
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
140. Polonia Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk 28 kwietnia 2012 - 13:30
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
141. Polonia Gdańsk 1 - 3 Gryf Słupsk 6 maja 2012 - 13:30
142. Lechia Gdańsk 3 - 0 Pomezania Malbork
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
143. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Rodło Kwidzyn 5 maja 2012 - 13:00
144. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 6 maja 2012 - 11:00
nie stawienie się na zawody
145. KP Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia 5 maja 2012 - 13:30
146. AP Malbork 0 - 7 Akademia Piłkarska LG 5 maja 2012 - 12:00
147. Arka Gdynia SI 2 - 0 Olivia Gdańsk 5 maja 2012 - 15:00
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
148. Gryf Słupsk 3 - 3 Arka Gdynia SI 13 maja 2012 - 17:00
149. Olivia Gdańsk 6 - 2 AP Malbork 12 maja 2012 - 10:30
150. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 KP Starogard Gdański 12 maja 2012 - 11:00
151. Arka Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 13 maja 2012 - 15:00
152. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Bałtyk Gdynia 12 maja 2012 - 13:30
153. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Lechia Gdańsk 13 maja 2012 - 11:00
154. Pomezania Malbork 0 - 3 Polonia Gdańsk
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
155. Pomezania Malbork 0 - 3 Gryf Słupsk
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
156. Polonia Gdańsk 2 - 1 Rodło Kwidzyn 19 maja 2012 - 13:30
157. Lechia Gdańsk 16 - 0 Gryf 2009 Tczew 20 maja 2012 - 11:00
158. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Arka Gdynia 20 maja 2012 - 15:00
159. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 19 maja 2012 - 11:00
160. KP Starogard Gdański 1 - 2 Olivia Gdańsk 19 maja 2012 - 13:30
161. AP Malbork 1 - 1 Arka Gdynia SI 19 maja 2012 - 12:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
162. Gryf Słupsk 2 - 2 AP Malbork 27 maja 2012 - 12:00
163. Arka Gdynia SI 5 - 2 KP Starogard Gdański 26 maja 2012 - 15:00
164. Olivia Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 maja 2012 - 11:00
165. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Bałtyk Gdynia 26 maja 2012 - 11:00
166. Arka Gdynia 0 - 2 Lechia Gdańsk 26 maja 2012 - 13:00
167. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 Polonia Gdańsk 27 maja 2012 - 13:30
168. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Pomezania Malbork
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
Kolejka 25 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
169. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Gryf Słupsk 3 czerwca 2012 - 13:00
170. Pomezania Malbork 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
171. Polonia Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia 3 czerwca 2012 - 13:00
172. Lechia Gdańsk 2 - 0 Akademia Piłkarska LG 2 czerwca 2012 - 14:30
173. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Olivia Gdańsk 3 czerwca 2012 - 13:00
174. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Arka Gdynia SI 2 czerwca 2012 - 13:00
175. KP Starogard Gdański 0 - 3 AP Malbork 3 czerwca 2012 - 13:00
Kolejka 26 - 7. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
176. Gryf Słupsk 6 - 2 KP Starogard Gdański 7 czerwca 2012 - 17:00
177. AP Malbork 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 czerwca 2012 - 17:00
178. Arka Gdynia SI 2 - 0 Bałtyk Gdynia 7 czerwca 2012 - 17:00
179. Olivia Gdańsk 0 - 7 Lechia Gdańsk 6 czerwca 2012 - 18:00
180. Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Polonia Gdańsk 7 czerwca 2012 - 16:00
181. Arka Gdynia 3 - 0 Pomezania Malbork
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej
182. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Rodło Kwidzyn 7 czerwca 2012 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE