ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 74 24 2 0 139 - 14
2. Lechia Gdańsk 26 67 22 1 3 114 - 15
3. Gryf 2009 Tczew 26 51 17 0 9 49 - 58
4. Rodło Kwidzyn 26 46 15 1 10 69 - 54
5. KP Starogard Gdański 26 43 14 1 11 60 - 53
6. Pogoń Lębork 26 41 13 2 11 51 - 56
7. Pomezania Malbork 26 38 12 2 12 59 - 57
8. Bytovia Bytów 26 37 12 1 13 58 - 81
9. Polonia Gdańsk 26 36 11 3 12 57 - 40
10. Bałtyk Gdynia 26 36 12 0 14 44 - 51
11. Jantar Ustka 26 35 11 2 13 52 - 60
12. Orlęta Reda 26 13 4 1 21 23 - 109
13. Murkam Przodkowo 26 11 3 2 21 21 - 78
14. Cartusia Kartuzy 26 9 3 0 23 26 - 96
Ostatni komentarz dodał kucher-tczew 19.07.2012, 17:10:56



Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
1. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Jantar Ustka 13 sierpnia 2011 - 11:00
2. Arka Gdynia 12 - 0 Rodło Kwidzyn 14 sierpnia 2011 - 13:00
3. Bytovia Bytów 1 - 3 Pomezania Malbork 14 sierpnia 2011 - 13:00
4. Murkam Przodkowo 0 - 0 Polonia Gdańsk 14 sierpnia 2011 - 12:00
5. Orlęta Reda 0 - 10 Lechia Gdańsk 13 sierpnia 2011 - 15:00
6. Pogoń Lębork 3 - 2 Bałtyk Gdynia 13 sierpnia 2011 - 11:00
7. KP Starogard Gdański 4 - 1 Cartusia Kartuzy 13 sierpnia 2011 - 11:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
8. Jantar Ustka 5 - 0 Cartusia Kartuzy 21 sierpnia 2011 - 11:00
9. Bałtyk Gdynia 2 - 0 KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2011 - 13:00
10. Lechia Gdańsk 9 - 0 Pogoń Lębork 20 sierpnia 2011 - 13:00
11. Polonia Gdańsk 12 - 0 Orlęta Reda 20 sierpnia 2011 - 13:00
12. Pomezania Malbork 4 - 0 Murkam Przodkowo 21 sierpnia 2011 - 12:00
13. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Bytovia Bytów 21 sierpnia 2011 - 11:00
14. Gryf 2009 Tczew 1 - 8 Arka Gdynia 20 sierpnia 2011 - 11:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
15. Arka Gdynia 8 - 1 Jantar Ustka 28 sierpnia 2011 - 13:00
16. Bytovia Bytów 5 - 2 Gryf 2009 Tczew 27 sierpnia 2011 - 11:00
17. Murkam Przodkowo 0 - 3 Rodło Kwidzyn 21 września 2011 - 16:00
18. Orlęta Reda 0 - 4 Pomezania Malbork 28 sierpnia 2011 - 14:00
19. Pogoń Lębork 2 - 1 Polonia Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 11:00
20. KP Starogard Gdański 0 - 2 Lechia Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 11:00
21. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
22. Jantar Ustka 0 - 1 Bałtyk Gdynia 4 września 2011 - 11:00
23. Lechia Gdańsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy 3 września 2011 - 16:00
24. Polonia Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 4 września 2011 - 11:00
25. Pomezania Malbork 3 - 2 Pogoń Lębork 4 września 2011 - 12:00
26. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Orlęta Reda 3 września 2011 - 11:00
27. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 Murkam Przodkowo 3 września 2011 - 11:00
28. Arka Gdynia 10 - 0 Bytovia Bytów 4 września 2011 - 13:00
Kolejka 5 - 7. września 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
29. Bytovia Bytów 5 - 1 Jantar Ustka 7 września 2011 - 17:30
30. Murkam Przodkowo 2 - 5 Arka Gdynia 7 września 2011 - 13:30
31. Orlęta Reda 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 7 września 2011 - 17:00
32. Pogoń Lębork 0 - 1 Rodło Kwidzyn 7 września 2011 - 17:00
33. KP Starogard Gdański 0 - 1 Pomezania Malbork 7 września 2011 - 15:00
34. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Polonia Gdańsk 7 września 2011 - 16:00
35. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Lechia Gdańsk 7 września 2011 - 15:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (50) 
36. Jantar Ustka 0 - 5 Lechia Gdańsk 11 września 2011 - 11:00
37. Polonia Gdańsk 1 - 4 Bałtyk Gdynia 10 września 2011 - 11:00
38. Pomezania Malbork 1 - 0 Cartusia Kartuzy 11 września 2011 - 12:00
39. Rodło Kwidzyn 5 - 2 KP Starogard Gdański 11 września 2011 - 11:00
40. Gryf 2009 Tczew 3 - 2 Pogoń Lębork 10 września 2011 - 11:00
41. Arka Gdynia 3 - 0 Orlęta Reda 11 września 2011 - 13:00
42. Bytovia Bytów 7 - 4 Murkam Przodkowo 11 września 2011 - 13:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
43. Murkam Przodkowo 5 - 2 Jantar Ustka 18 września 2011 - 12:00
44. Orlęta Reda 2 - 1 Bytovia Bytów 17 września 2011 - 14:00
45. Pogoń Lębork 0 - 3 Arka Gdynia 17 września 2011 - 11:00
46. KP Starogard Gdański 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 18 września 2011 - 11:00
47. Cartusia Kartuzy 3 - 4 Rodło Kwidzyn 17 września 2011 - 16:00
48. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Pomezania Malbork 18 września 2011 - 13:00
49. Lechia Gdańsk 2 - 3 Polonia Gdańsk 17 września 2011 - 13:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
50. Jantar Ustka 2 - 1 Polonia Gdańsk 25 września 2011 - 11:00
51. Pomezania Malbork 1 - 10 Lechia Gdańsk 25 września 2011 - 12:00
52. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Bałtyk Gdynia 25 września 2011 - 15:30
53. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Cartusia Kartuzy 24 września 2011 - 11:00
54. Arka Gdynia 5 - 0 KP Starogard Gdański 25 września 2011 - 13:00
55. Bytovia Bytów 3 - 2 Pogoń Lębork 25 września 2011 - 11:00
56. Murkam Przodkowo 3 - 3 Orlęta Reda 25 września 2011 - 12:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
57. Orlęta Reda 1 - 7 Jantar Ustka 1 października 2011 - 14:00
58. Pogoń Lębork 1 - 0 Murkam Przodkowo 1 października 2011 - 15:00
59. KP Starogard Gdański 6 - 5 Bytovia Bytów 2 października 2011 - 11:00
60. Cartusia Kartuzy 0 - 5 Arka Gdynia 1 października 2011 - 11:00
61. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 2 października 2011 - 13:00
62. Lechia Gdańsk 4 - 0 Rodło Kwidzyn 1 października 2011 - 13:00
63. Polonia Gdańsk 2 - 1 Pomezania Malbork 2 października 2011 - 11:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
64. Jantar Ustka 1 - 0 Pomezania Malbork 9 października 2011 - 11:00
65. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Polonia Gdańsk 9 października 2011 - 11:00
66. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Lechia Gdańsk 8 października 2011 - 11:00
67. Arka Gdynia 2 - 1 Bałtyk Gdynia 9 października 2011 - 13:00
68. Bytovia Bytów 2 - 0 Cartusia Kartuzy 9 października 2011 - 11:00
69. Murkam Przodkowo 1 - 3 KP Starogard Gdański 9 października 2011 - 12:00
70. Orlęta Reda 0 - 2 Pogoń Lębork 9 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
71. Pogoń Lębork 2 - 2 Jantar Ustka 15 października 2011 - 11:00
72. KP Starogard Gdański 3 - 0 Orlęta Reda 16 października 2011 - 11:00
Nie stawienie się na zawody
73. Cartusia Kartuzy 1 - 4 Murkam Przodkowo 15 października 2011 - 11:00
74. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Bytovia Bytów 16 października 2011 - 13:00
75. Lechia Gdańsk 1 - 3 Arka Gdynia 16 października 2011 - 13:00
76. Polonia Gdańsk 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 16 października 2011 - 11:00
77. Pomezania Malbork 5 - 3 Rodło Kwidzyn 16 października 2011 - 10:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
78. Jantar Ustka 1 - 3 Rodło Kwidzyn 23 października 2011 - 11:00
79. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Pomezania Malbork 22 października 2011 - 11:00
80. Arka Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk 23 października 2011 - 13:00
81. Bytovia Bytów 1 - 4 Lechia Gdańsk 23 października 2011 - 13:00
82. Murkam Przodkowo 2 - 1 Bałtyk Gdynia 23 października 2011 - 12:00
83. Orlęta Reda 2 - 0 Cartusia Kartuzy 23 października 2011 - 11:00
84. Pogoń Lębork 3 - 4 KP Starogard Gdański 22 października 2011 - 11:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (24) 
85. KP Starogard Gdański 4 - 2 Jantar Ustka 30 października 2011 - 11:00
86. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Pogoń Lębork 29 października 2011 - 11:00
87. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Orlęta Reda 30 października 2011 - 13:00
88. Lechia Gdańsk 5 - 0 Murkam Przodkowo 30 października 2011 - 13:00
89. Polonia Gdańsk 4 - 0 Bytovia Bytów 30 października 2011 - 11:00
90. Pomezania Malbork 0 - 6 Arka Gdynia 30 października 2011 - 12:00
91. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Gryf 2009 Tczew 30 października 2011 - 11:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
92. Jantar Ustka 4 - 2 Gryf 2009 Tczew 6 listopada 2011 - 11:00
93. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Arka Gdynia 6 listopada 2011 - 11:00
94. Pomezania Malbork 4 - 0 Bytovia Bytów 6 listopada 2011 - 12:00
95. Polonia Gdańsk 3 - 0 Murkam Przodkowo 5 listopada 2011 - 11:00
Goście nie stawili się na spotkanie w wyznaczonym terminie
96. Lechia Gdańsk 6 - 0 Orlęta Reda 5 listopada 2011 - 13:00
97. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Pogoń Lębork 6 listopada 2011 - 13:00
98. Cartusia Kartuzy 2 - 6 KP Starogard Gdański 6 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
99. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Jantar Ustka 24 marca 2012 - 13:00
100. KP Starogard Gdański 6 - 2 Bałtyk Gdynia 24 marca 2012 - 11:00
101. Pogoń Lębork 0 - 2 Lechia Gdańsk 25 marca 2012 - 11:00
102. Orlęta Reda 0 - 3 Polonia Gdańsk 24 marca 2012 - 11:00
103. Murkam Przodkowo 0 - 3 Pomezania Malbork
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
104. Bytovia Bytów 2 - 1 Rodło Kwidzyn 25 marca 2012 - 13:00
105. Arka Gdynia 8 - 0 Gryf 2009 Tczew 25 marca 2012 - 13:00
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
106. Jantar Ustka 0 - 1 Arka Gdynia 31 marca 2012 - 14:00
107. Gryf 2009 Tczew 6 - 1 Bytovia Bytów 31 marca 2012 - 11:00
108. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Murkam Przodkowo 1 kwietnia 2012 - 13:00
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
109. Pomezania Malbork 10 - 0 Orlęta Reda 1 kwietnia 2012 - 13:00
110. Polonia Gdańsk 3 - 1 Pogoń Lębork 31 marca 2012 - 11:00
111. Lechia Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 31 marca 2012 - 11:00
112. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Cartusia Kartuzy 1 kwietnia 2012 - 13:00
Kolejka 17 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
113. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Jantar Ustka 7 kwietnia 2012 - 11:00
114. Cartusia Kartuzy 0 - 9 Lechia Gdańsk 7 kwietnia 2012 - 13:00
115. KP Starogard Gdański 2 - 1 Polonia Gdańsk 7 kwietnia 2012 - 11:00
116. Pogoń Lębork 3 - 1 Pomezania Malbork 6 kwietnia 2012 - 15:00
117. Orlęta Reda 0 - 4 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2012 - 11:00
118. Murkam Przodkowo 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
119. Bytovia Bytów 0 - 11 Arka Gdynia 7 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
120. Jantar Ustka 1 - 3 Bytovia Bytów 14 kwietnia 2012 - 14:00
121. Arka Gdynia 3 - 0 Murkam Przodkowo
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
122. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Orlęta Reda 14 kwietnia 2012 - 11:00
nie stawienie sie na zawody
123. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Pogoń Lębork 15 kwietnia 2012 - 11:00
124. Pomezania Malbork 0 - 2 KP Starogard Gdański 15 kwietnia 2012 - 13:00
125. Polonia Gdańsk 5 - 1 Cartusia Kartuzy 14 kwietnia 2012 - 11:00
126. Lechia Gdańsk 5 - 2 Bałtyk Gdynia 15 kwietnia 2012 - 13:00
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
127. Lechia Gdańsk 5 - 1 Jantar Ustka 22 kwietnia 2012 - 11:00
128. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2012 - 11:00
129. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Pomezania Malbork 21 kwietnia 2012 - 13:00
130. KP Starogard Gdański 3 - 2 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2012 - 11:00
131. Pogoń Lębork 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 21 kwietnia 2012 - 11:00
132. Orlęta Reda 0 - 3 Arka Gdynia 22 kwietnia 2012 - 12:00
udział w meczu zbyt małej liczby zawodników - zdekompletowanie składu
133. Murkam Przodkowo 0 - 3 Bytovia Bytów
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
134. Jantar Ustka 3 - 0 Murkam Przodkowo
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
135. Bytovia Bytów 6 - 2 Orlęta Reda 29 kwietnia 2012 - 11:00
136. Arka Gdynia 8 - 0 Pogoń Lębork 28 kwietnia 2012 - 11:00
137. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2012 - 11:00
138. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Cartusia Kartuzy 29 kwietnia 2012 - 11:00
cofnięty walkower, błędny zapis sędziego w protokole
139. Pomezania Malbork 3 - 4 Bałtyk Gdynia 29 kwietnia 2012 - 13:00
140. Polonia Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk 28 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
141. Polonia Gdańsk 1 - 3 Jantar Ustka 6 maja 2012 - 11:00
142. Lechia Gdańsk 3 - 1 Pomezania Malbork 6 maja 2012 - 13:00
143. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Rodło Kwidzyn 5 maja 2012 - 11:00
144. Cartusia Kartuzy 2 - 4 Gryf 2009 Tczew 5 maja 2012 - 13:00
cofnięty walkower, błędny zapis sędziego w protokole
145. KP Starogard Gdański 2 - 3 Arka Gdynia 5 maja 2012 - 11:00
146. Pogoń Lębork 4 - 1 Bytovia Bytów 5 maja 2012 - 11:00
147. Orlęta Reda 3 - 0 Murkam Przodkowo
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
148. Jantar Ustka 3 - 1 Orlęta Reda 12 maja 2012 - 14:00
149. Murkam Przodkowo 0 - 3 Pogoń Lębork
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
150. Bytovia Bytów 1 - 1 KP Starogard Gdański 13 maja 2012 - 11:00
151. Arka Gdynia 9 - 0 Cartusia Kartuzy 13 maja 2012 - 13:00
152. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Bałtyk Gdynia 12 maja 2012 - 11:00
153. Rodło Kwidzyn 1 - 8 Lechia Gdańsk 13 maja 2012 - 13:00
154. Pomezania Malbork 1 - 1 Polonia Gdańsk 13 maja 2012 - 13:00
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
155. Pomezania Malbork 4 - 3 Jantar Ustka 20 maja 2012 - 13:00
156. Polonia Gdańsk 0 - 0 Rodło Kwidzyn 19 maja 2012 - 11:00
157. Lechia Gdańsk 5 - 0 Gryf 2009 Tczew 20 maja 2012 - 13:00
158. Bałtyk Gdynia 0 - 7 Arka Gdynia 20 maja 2012 - 13:00
159. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Bytovia Bytów 19 maja 2012 - 13:00
160. KP Starogard Gdański 3 - 0 Murkam Przodkowo
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
161. Pogoń Lębork 6 - 0 Orlęta Reda 19 maja 2012 - 11:00
zdekompletowanie składu
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (44) 
162. Jantar Ustka 2 - 2 Pogoń Lębork 26 maja 2012 - 12:00
163. Orlęta Reda 1 - 4 KP Starogard Gdański 27 maja 2012 - 17:00
164. Murkam Przodkowo 0 - 3 Cartusia Kartuzy
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
165. Bytovia Bytów 3 - 0 Bałtyk Gdynia 27 maja 2012 - 17:00
udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, wynik na boisku 1:3 (0:0)
166. Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk 26 maja 2012 - 11:00
167. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Polonia Gdańsk 27 maja 2012 - 11:00
168. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Pomezania Malbork 27 maja 2012 - 11:00
Kolejka 25 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
169. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Jantar Ustka 3 czerwca 2012 - 11:00
170. Pomezania Malbork 4 - 2 Gryf 2009 Tczew 3 czerwca 2012 - 11:00
171. Polonia Gdańsk 1 - 5 Arka Gdynia 3 czerwca 2012 - 11:00
172. Lechia Gdańsk 6 - 0 Bytovia Bytów 2 czerwca 2012 - 16:30
173. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Murkam Przodkowo
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
174. Cartusia Kartuzy 5 - 4 Orlęta Reda 3 czerwca 2012 - 11:00
175. KP Starogard Gdański 1 - 3 Pogoń Lębork 3 czerwca 2012 - 11:00
Kolejka 26 - 7. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
176. Jantar Ustka 4 - 2 KP Starogard Gdański 7 czerwca 2012 - 15:00
177. Pogoń Lębork 4 - 1 Cartusia Kartuzy 7 czerwca 2012 - 15:00
178. Orlęta Reda 1 - 3 Bałtyk Gdynia 7 czerwca 2012 - 15:00
179. Murkam Przodkowo 0 - 3 Lechia Gdańsk
wycofanie zespołu Murkamu Przodkowo z rozgrywek po rundzie jesiennej
180. Bytovia Bytów 5 - 1 Polonia Gdańsk 7 czerwca 2012 - 15:00
181. Arka Gdynia 2 - 2 Pomezania Malbork 7 czerwca 2012 - 15:00
182. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Rodło Kwidzyn 7 czerwca 2012 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE