ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Koral II Dębnica 22 46 14 4 4 67 - 35
2. Start Miastko 22 45 14 3 5 50 - 29
3. Kaszubia Studzienice 22 44 14 2 6 49 - 29
4. Myśliwiec Tuchomie 22 39 12 3 7 60 - 36
5. MKS Debrzno 22 39 12 3 7 51 - 30
6. Zawisza Borzytuchom 22 36 11 3 8 52 - 28
7. Orkan Gostkowo 22 31 9 4 9 44 - 45
8. Lipniczanka Lipnica 22 27 8 3 11 47 - 45
9. Urania Udorpie 22 22 6 4 12 24 - 52
10. Dolina Gałąźnia Wielka 22 20 6 2 14 30 - 59
11. Granit Koczała 22 19 5 4 13 28 - 53
12. Błękitni Motarzyno 22 9 2 3 17 30 - 91
Ostatni komentarz dodał tadek50 10.08.2012, 20:25:27



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (127) 
1. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 Urania Udorpie 21 sierpnia 2011 - 13:00
2. Start Miastko 0 - 0 MKS Debrzno 20 sierpnia 2011 - 13:00
3. Błękitni Motarzyno 0 - 5 Kaszubia Studzienice 20 sierpnia 2011 - 17:30
4. Orkan Gostkowo 3 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 21 sierpnia 2011 - 13:00
5. Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Koral II Dębnica 21 sierpnia 2011 - 14:00
6. Granit Koczała 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 20 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (66) 
7. Urania Udorpie 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 28 sierpnia 2011 - 14:00
8. Koral II Dębnica 5 - 0 Granit Koczała 28 sierpnia 2011 - 15:30
9. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 28 sierpnia 2011 - 15:00
10. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Orkan Gostkowo 28 sierpnia 2011 - 15:00
11. MKS Debrzno 3 - 3 Błękitni Motarzyno 28 sierpnia 2011 - 16:00
12. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 Start Miastko 28 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
13. Start Miastko 5 - 2 Urania Udorpie 3 września 2011 - 16:00
14. Błękitni Motarzyno 3 - 5 Lipniczanka Lipnica 3 września 2011 - 17:30
15. Orkan Gostkowo 1 - 5 MKS Debrzno 4 września 2011 - 13:00
16. Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Kaszubia Studzienice 4 września 2011 - 14:00
17. Granit Koczała 2 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 3 września 2011 - 17:00
18. Myśliwiec Tuchomie 2 - 7 Koral II Dębnica 4 września 2011 - 15:30
w Dębnicy
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
19. Urania Udorpie 1 - 4 Koral II Dębnica 11 września 2011 - 14:00
20. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 11 września 2011 - 14:00
21. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Granit Koczała 10 września 2011 - 17:00
22. MKS Debrzno 5 - 1 Zawisza Borzytuchom 11 września 2011 - 15:00
23. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Orkan Gostkowo 11 września 2011 - 13:00
24. Start Miastko 3 - 1 Błękitni Motarzyno 10 września 2011 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
25. Błękitni Motarzyno 2 - 3 Urania Udorpie 17 września 2011 - 17:00
26. Orkan Gostkowo 2 - 4 Start Miastko 18 września 2011 - 13:00
27. Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Lipniczanka Lipnica 18 września 2011 - 14:00
28. Granit Koczała 3 - 0 MKS Debrzno 17 września 2011 - 17:00
29. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Kaszubia Studzienice 18 września 2011 - 14:00
30. Koral II Dębnica 6 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 18 września 2011 - 15:30
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (50) 
31. Urania Udorpie 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 25 września 2011 - 14:00
32. Kaszubia Studzienice 1 - 3 Koral II Dębnica 25 września 2011 - 14:00
33. MKS Debrzno 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 25 września 2011 - 15:30
34. Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Granit Koczała 25 września 2011 - 13:00
35. Start Miastko 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 24 września 2011 - 16:00
36. Błękitni Motarzyno 1 - 4 Orkan Gostkowo 24 września 2011 - 17:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (159) 
37. Orkan Gostkowo 3 - 0 Urania Udorpie 2 października 2011 - 13:00
38. Zawisza Borzytuchom 6 - 1 Błękitni Motarzyno 2 października 2011 - 14:00
39. Granit Koczała 1 - 2 Start Miastko 1 października 2011 - 17:00
40. Myśliwiec Tuchomie 5 - 2 Lipniczanka Lipnica 2 października 2011 - 14:00
41. Koral II Dębnica 0 - 3 MKS Debrzno 2 października 2011 - 15:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-1
42. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Kaszubia Studzienice 2 października 2011 - 14:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (83) 
43. Urania Udorpie 0 - 2 Kaszubia Studzienice 9 października 2011 - 14:00
44. MKS Debrzno 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 9 października 2011 - 15:00
45. Lipniczanka Lipnica 6 - 2 Koral II Dębnica 9 października 2011 - 13:00
46. Start Miastko 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 8 października 2011 - 15:00
47. Błękitni Motarzyno 5 - 4 Granit Koczała 8 października 2011 - 16:30
48. Orkan Gostkowo 1 - 5 Zawisza Borzytuchom 9 października 2011 - 14:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (58) 
49. Zawisza Borzytuchom 3 - 0 Urania Udorpie 16 października 2011 - 14:00
50. Granit Koczała 2 - 4 Orkan Gostkowo 15 października 2011 - 16:00
51. Myśliwiec Tuchomie 6 - 0 Błękitni Motarzyno 16 października 2011 - 14:00
52. Koral II Dębnica 0 - 0 Start Miastko 16 października 2011 - 14:30
53. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 16 października 2011 - 14:00
54. Kaszubia Studzienice 3 - 1 MKS Debrzno 15 października 2011 - 15:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (50) 
55. Urania Udorpie 1 - 3 MKS Debrzno 23 października 2011 - 14:00
56. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Kaszubia Studzienice 23 października 2011 - 13:00
57. Start Miastko 3 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 22 października 2011 - 14:00
58. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Koral II Dębnica 23 października 2011 - 13:00
goście nie przyjechali
59. Orkan Gostkowo 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 23 października 2011 - 13:00
60. Zawisza Borzytuchom 7 - 0 Granit Koczała 23 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (62) 
61. Granit Koczała 1 - 1 Urania Udorpie 29 października 2011 - 16:00
62. Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Zawisza Borzytuchom 30 października 2011 - 14:00
63. Koral II Dębnica 4 - 2 Orkan Gostkowo 30 października 2011 - 14:40
64. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 Błękitni Motarzyno 30 października 2011 - 14:00
65. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Start Miastko 30 października 2011 - 14:00
66. MKS Debrzno 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 30 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (58) 
67. Urania Udorpie 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 6 listopada 2011 - 14:00
68. MKS Debrzno 1 - 0 Start Miastko 6 listopada 2011 - 13:00
69. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Błękitni Motarzyno 6 listopada 2011 - 13:30
70. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Orkan Gostkowo 6 listopada 2011 - 10:30
71. Koral II Dębnica 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 6 listopada 2011 - 14:30
72. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Granit Koczała 6 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
73. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Urania Udorpie 13 listopada 2011 - 14:00
74. Granit Koczała 2 - 2 Koral II Dębnica 13 listopada 2011 - 13:00
75. Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 13 listopada 2011 - 14:00
76. Orkan Gostkowo 0 - 1 Kaszubia Studzienice 13 listopada 2011 - 13:00
77. Błękitni Motarzyno 0 - 7 MKS Debrzno 13 listopada 2011 - 13:00
78. Start Miastko 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 12 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (118) 
79. Urania Udorpie 2 - 4 Start Miastko 31 marca 2012 - 16:00
80. Lipniczanka Lipnica 7 - 1 Błękitni Motarzyno 31 marca 2012 - 15:00
81. MKS Debrzno 1 - 1 Orkan Gostkowo 7 kwietnia 2012 - 16:30
82. Kaszubia Studzienice 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 1 kwietnia 2012 - 15:00
83. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Granit Koczała 1 kwietnia 2012 - 16:30
84. Koral II Dębnica 1 - 4 Myśliwiec Tuchomie 1 kwietnia 2012 - 14:00
w Tuchomiu
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (81) 
85. Koral II Dębnica 4 - 0 Urania Udorpie 15 kwietnia 2012 - 15:00
86. Myśliwiec Tuchomie 8 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 15 kwietnia 2012 - 14:00
w Gałąźni Wielkiej
87. Granit Koczała 0 - 2 Kaszubia Studzienice 14 kwietnia 2012 - 11:00
88. Zawisza Borzytuchom 1 - 0 MKS Debrzno 15 kwietnia 2012 - 14:00
89. Orkan Gostkowo 4 - 1 Lipniczanka Lipnica 15 kwietnia 2012 - 14:00
90. Błękitni Motarzyno 0 - 3 Start Miastko 14 kwietnia 2012 - 16:30
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (71) 
91. Urania Udorpie 3 - 1 Błękitni Motarzyno 21 kwietnia 2012 - 17:00
92. Start Miastko 3 - 0 Orkan Gostkowo 21 kwietnia 2012 - 15:00
93. Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 21 kwietnia 2012 - 15:00
94. MKS Debrzno 0 - 1 Granit Koczała 22 kwietnia 2012 - 15:00
95. Kaszubia Studzienice 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 22 kwietnia 2012 - 15:00
96. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 4 Koral II Dębnica 22 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
97. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 1 Urania Udorpie 29 kwietnia 2012 - 16:30
98. Koral II Dębnica 2 - 0 Kaszubia Studzienice 29 kwietnia 2012 - 15:00
99. Myśliwiec Tuchomie 5 - 4 MKS Debrzno 29 kwietnia 2012 - 14:00
100. Granit Koczała 0 - 0 Lipniczanka Lipnica 29 kwietnia 2012 - 14:00
101. Zawisza Borzytuchom 3 - 3 Start Miastko 29 kwietnia 2012 - 14:00
102. Orkan Gostkowo 2 - 2 Błękitni Motarzyno 29 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (52) 
103. Urania Udorpie 2 - 1 Orkan Gostkowo 5 maja 2012 - 17:00
104. Błękitni Motarzyno 1 - 5 Zawisza Borzytuchom 5 maja 2012 - 17:00
105. Start Miastko 2 - 0 Granit Koczała 5 maja 2012 - 15:00
106. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 5 maja 2012 - 16:00
107. MKS Debrzno 1 - 2 Koral II Dębnica 5 maja 2012 - 14:00
108. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 6 maja 2012 - 15:00
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (49) 
109. Kaszubia Studzienice 5 - 0 Urania Udorpie 13 maja 2012 - 15:00
110. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 MKS Debrzno 13 maja 2012 - 14:00
111. Koral II Dębnica 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 13 maja 2012 - 15:00
112. Myśliwiec Tuchomie 4 - 3 Start Miastko 13 maja 2012 - 14:00
113. Granit Koczała 3 - 1 Błękitni Motarzyno 12 maja 2012 - 16:00
114. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Orkan Gostkowo 13 maja 2012 - 14:00
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (58) 
115. Urania Udorpie 0 - 0 Zawisza Borzytuchom 19 maja 2012 - 17:00
116. Orkan Gostkowo 3 - 0 Granit Koczała 20 maja 2012 - 13:00
117. Błękitni Motarzyno 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie 19 maja 2012 - 17:00
118. Start Miastko 0 - 2 Koral II Dębnica 19 maja 2012 - 15:00
119. Lipniczanka Lipnica 7 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 19 maja 2012 - 16:00
120. MKS Debrzno 5 - 1 Kaszubia Studzienice 19 maja 2012 - 17:00
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
121. MKS Debrzno 2 - 0 Urania Udorpie 27 maja 2012 - 15:00
122. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Lipniczanka Lipnica 27 maja 2012 - 15:00
123. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 4 Start Miastko 27 maja 2012 - 14:00
124. Koral II Dębnica 10 - 0 Błękitni Motarzyno 27 maja 2012 - 15:00
125. Myśliwiec Tuchomie 5 - 2 Orkan Gostkowo 27 maja 2012 - 14:00
126. Granit Koczała 0 - 4 Zawisza Borzytuchom 26 maja 2012 - 16:00
Kolejka 22 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (122) 
127. Urania Udorpie 2 - 1 Granit Koczała 3 czerwca 2012 - 16:00
128. Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 3 czerwca 2012 - 16:00
129. Orkan Gostkowo 2 - 2 Koral II Dębnica 3 czerwca 2012 - 16:00
130. Błękitni Motarzyno 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 3 czerwca 2012 - 16:00
131. Start Miastko 3 - 2 Kaszubia Studzienice 3 czerwca 2012 - 16:00
132. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 MKS Debrzno 3 czerwca 2012 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE