MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Damnica 22 41 13 2 7 56 - 35
2. Rowokół Smołdzino 22 41 13 2 7 43 - 27
3. Granit Kończewo 22 37 11 4 7 43 - 31
4. Jantaria Pobłocie 22 35 10 5 7 58 - 50
5. Stal Jezierzyce 22 34 10 4 8 44 - 36
6. Słupia Kobylnica 22 34 11 1 10 41 - 35
7. KS Włynkówko 22 34 9 7 6 34 - 36
8. Barton Barcino 22 32 10 2 10 44 - 42
9. LKS Łebunia 22 28 8 4 10 30 - 37
10. Leśnik Cewice 22 27 8 3 11 38 - 52
11. Garbarnia Kępice 22 22 6 4 12 36 - 52
12. Polonez Bobrowniki 22 10 2 4 16 26 - 60
Ostatni komentarz dodał Wks-iak2 19.07.2012, 22:01:34



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (52) 
1. Granit Kończewo 2 - 1 Stal Jezierzyce 21 sierpnia 2011 - 13:00
2. LKS Łebunia 1 - 2 Leśnik Cewice 21 sierpnia 2011 - 11:00
3. KS Włynkówko 1 - 4 KS Damnica 21 sierpnia 2011 - 13:00
4. Garbarnia Kępice 1 - 0 Polonez Bobrowniki 20 sierpnia 2011 - 17:00
5. Słupia Kobylnica 4 - 2 Barton Barcino 21 sierpnia 2011 - 15:00
6. Jantaria Pobłocie 1 - 3 Rowokół Smołdzino 21 sierpnia 2011 - 12:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
7. Stal Jezierzyce 1 - 0 Rowokół Smołdzino 28 sierpnia 2011 - 14:30
8. Barton Barcino 2 - 0 Jantaria Pobłocie 27 sierpnia 2011 - 16:00
9. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Słupia Kobylnica 27 sierpnia 2011 - 17:00
10. KS Damnica 2 - 1 Garbarnia Kępice 27 sierpnia 2011 - 17:00
11. Leśnik Cewice 4 - 0 KS Włynkówko 28 sierpnia 2011 - 13:30
12. Granit Kończewo 3 - 0 LKS Łebunia 28 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
13. LKS Łebunia 4 - 3 Stal Jezierzyce 4 września 2011 - 11:00
14. KS Włynkówko 3 - 3 Granit Kończewo 4 września 2011 - 13:00
15. Garbarnia Kępice 0 - 1 Leśnik Cewice 3 września 2011 - 17:00
16. Słupia Kobylnica 1 - 0 KS Damnica 4 września 2011 - 15:00
17. Jantaria Pobłocie 4 - 3 Polonez Bobrowniki 4 września 2011 - 12:00
18. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Barton Barcino 4 września 2011 - 13:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
19. Stal Jezierzyce 2 - 1 Barton Barcino 11 września 2011 - 14:30
20. Polonez Bobrowniki 3 - 2 Rowokół Smołdzino 10 września 2011 - 16:00
21. KS Damnica 2 - 4 Jantaria Pobłocie 10 września 2011 - 16:00
22. Leśnik Cewice 4 - 1 Słupia Kobylnica 11 września 2011 - 13:30
23. Granit Kończewo 4 - 3 Garbarnia Kępice 11 września 2011 - 13:00
24. LKS Łebunia 3 - 1 KS Włynkówko 11 września 2011 - 11:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
25. KS Włynkówko 1 - 1 Stal Jezierzyce 18 września 2011 - 13:00
26. Garbarnia Kępice 0 - 0 LKS Łebunia 17 września 2011 - 16:30
27. Słupia Kobylnica 3 - 2 Granit Kończewo 18 września 2011 - 15:00
28. Jantaria Pobłocie 3 - 3 Leśnik Cewice 18 września 2011 - 12:00
29. Rowokół Smołdzino 3 - 1 KS Damnica 18 września 2011 - 13:00
30. Barton Barcino 3 - 2 Polonez Bobrowniki 17 września 2011 - 16:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
31. Stal Jezierzyce 1 - 0 Polonez Bobrowniki 25 września 2011 - 14:30
32. KS Damnica 2 - 2 Barton Barcino 24 września 2011 - 16:00
33. Leśnik Cewice 0 - 1 Rowokół Smołdzino 25 września 2011 - 13:30
34. Granit Kończewo 3 - 3 Jantaria Pobłocie 25 września 2011 - 13:00
35. LKS Łebunia 0 - 1 Słupia Kobylnica 25 września 2011 - 11:00
36. KS Włynkówko 2 - 4 Garbarnia Kępice 25 września 2011 - 13:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
37. Garbarnia Kępice 1 - 2 Stal Jezierzyce 1 października 2011 - 15:30
38. Słupia Kobylnica 0 - 3 KS Włynkówko 2 października 2011 - 13:00
39. Jantaria Pobłocie 3 - 1 LKS Łebunia 2 października 2011 - 12:00
40. Rowokół Smołdzino 1 - 3 Granit Kończewo 2 października 2011 - 12:00
41. Barton Barcino 2 - 0 Leśnik Cewice 1 października 2011 - 16:00
42. Polonez Bobrowniki 1 - 4 KS Damnica 1 października 2011 - 14:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (29) 
43. Stal Jezierzyce 2 - 1 KS Damnica 9 października 2011 - 14:30
44. Leśnik Cewice 2 - 1 Polonez Bobrowniki 9 października 2011 - 13:30
45. Granit Kończewo 3 - 0 Barton Barcino 9 października 2011 - 13:00
46. LKS Łebunia 1 - 1 Rowokół Smołdzino 9 października 2011 - 11:00
47. KS Włynkówko 3 - 2 Jantaria Pobłocie 9 października 2011 - 13:00
48. Garbarnia Kępice 3 - 2 Słupia Kobylnica 8 października 2011 - 15:30
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
49. Słupia Kobylnica 1 - 2 Stal Jezierzyce 16 października 2011 - 13:00
50. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Garbarnia Kępice 16 października 2011 - 12:00
51. Rowokół Smołdzino 1 - 0 KS Włynkówko 16 października 2011 - 12:00
52. Barton Barcino 1 - 2 LKS Łebunia 15 października 2011 - 15:00
53. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Granit Kończewo 15 października 2011 - 14:00
54. KS Damnica 4 - 2 Leśnik Cewice 15 października 2011 - 15:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
55. Stal Jezierzyce 2 - 2 Leśnik Cewice 23 października 2011 - 13:30
56. Granit Kończewo 0 - 1 KS Damnica 23 października 2011 - 13:00
57. LKS Łebunia 3 - 0 Polonez Bobrowniki 23 października 2011 - 11:00
na boisku 1:1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik Piotr Staszczuk (niepotwierdzona tożsamość)
58. KS Włynkówko 3 - 1 Barton Barcino 23 października 2011 - 13:00
59. Garbarnia Kępice 3 - 0 Rowokół Smołdzino 22 października 2011 - 15:00
60. Słupia Kobylnica 3 - 0 Jantaria Pobłocie 23 października 2011 - 13:00
na boisku 1:1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik Tomasz Klawikowski (niepotwierdzona tożsamość)
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
61. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Stal Jezierzyce 30 października 2011 - 12:00
62. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Słupia Kobylnica 30 października 2011 - 12:00
63. Barton Barcino 4 - 3 Garbarnia Kępice 29 października 2011 - 15:00
64. Polonez Bobrowniki 1 - 1 KS Włynkówko 29 października 2011 - 14:00
65. KS Damnica 5 - 0 LKS Łebunia 30 października 2011 - 13:00
66. Leśnik Cewice 1 - 3 Granit Kończewo 30 października 2011 - 13:30
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
67. Stal Jezierzyce 0 - 2 Granit Kończewo 6 listopada 2011 - 13:30
68. Leśnik Cewice 2 - 0 LKS Łebunia 6 listopada 2011 - 13:30
69. KS Damnica 1 - 1 KS Włynkówko 6 listopada 2011 - 13:00
70. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Garbarnia Kępice 5 listopada 2011 - 14:00
71. Barton Barcino 1 - 0 Słupia Kobylnica 5 listopada 2011 - 14:30
72. Rowokół Smołdzino 1 - 4 Jantaria Pobłocie 6 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (55) 
73. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Stal Jezierzyce 13 listopada 2011 - 13:00
74. Jantaria Pobłocie 5 - 1 Barton Barcino 13 listopada 2011 - 12:00
75. Słupia Kobylnica 1 - 0 Polonez Bobrowniki 13 listopada 2011 - 12:00
76. Garbarnia Kępice 2 - 4 KS Damnica 13 listopada 2011 - 13:00
77. KS Włynkówko 2 - 0 Leśnik Cewice 13 listopada 2011 - 13:00
78. LKS Łebunia 2 - 0 Granit Kończewo 13 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (47) 
79. Stal Jezierzyce 1 - 1 LKS Łebunia 1 kwietnia 2012 - 13:00
80. Granit Kończewo 0 - 1 KS Włynkówko 1 kwietnia 2012 - 15:00
81. Leśnik Cewice 0 - 1 Garbarnia Kępice 1 kwietnia 2012 - 13:30
82. KS Damnica 3 - 1 Słupia Kobylnica 31 marca 2012 - 15:00
83. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Jantaria Pobłocie 31 marca 2012 - 16:00
84. Barton Barcino 4 - 2 Rowokół Smołdzino 31 marca 2012 - 16:00
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
85. Barton Barcino 2 - 1 Stal Jezierzyce 14 kwietnia 2012 - 16:00
86. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Polonez Bobrowniki 15 kwietnia 2012 - 13:00
87. Jantaria Pobłocie 4 - 3 KS Damnica 15 kwietnia 2012 - 12:00
88. Słupia Kobylnica 4 - 3 Leśnik Cewice 15 kwietnia 2012 - 13:00
89. Garbarnia Kępice 2 - 2 Granit Kończewo 14 kwietnia 2012 - 17:00
90. KS Włynkówko 2 - 1 LKS Łebunia 15 kwietnia 2012 - 13:00
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
91. Stal Jezierzyce 2 - 2 KS Włynkówko 22 kwietnia 2012 - 13:00
92. LKS Łebunia 1 - 0 Garbarnia Kępice 21 kwietnia 2012 - 17:00
93. Granit Kończewo 2 - 0 Słupia Kobylnica 22 kwietnia 2012 - 15:00
94. Leśnik Cewice 4 - 4 Jantaria Pobłocie 22 kwietnia 2012 - 13:30
95. KS Damnica 2 - 0 Rowokół Smołdzino 21 kwietnia 2012 - 16:00
96. Polonez Bobrowniki 0 - 7 Barton Barcino 21 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
97. Polonez Bobrowniki 1 - 10 Stal Jezierzyce 28 kwietnia 2012 - 16:00
98. Barton Barcino 2 - 1 KS Damnica 28 kwietnia 2012 - 16:00
99. Rowokół Smołdzino 6 - 0 Leśnik Cewice 29 kwietnia 2012 - 13:00
100. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Granit Kończewo 29 kwietnia 2012 - 12:00
101. Słupia Kobylnica 3 - 1 LKS Łebunia 29 kwietnia 2012 - 13:00
102. Garbarnia Kępice 0 - 1 KS Włynkówko 28 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (36) 
103. Stal Jezierzyce 7 - 2 Garbarnia Kępice 6 maja 2012 - 13:00
104. KS Włynkówko 1 - 0 Słupia Kobylnica 6 maja 2012 - 13:00
105. LKS Łebunia 4 - 2 Jantaria Pobłocie 5 maja 2012 - 17:00
106. Granit Kończewo 0 - 2 Rowokół Smołdzino 6 maja 2012 - 15:00
107. Leśnik Cewice 2 - 1 Barton Barcino 6 maja 2012 - 13:30
108. KS Damnica 3 - 0 Polonez Bobrowniki 5 maja 2012 - 16:00
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (38) 
109. KS Damnica 1 - 2 Stal Jezierzyce 12 maja 2012 - 17:00
110. Polonez Bobrowniki 7 - 1 Leśnik Cewice 12 maja 2012 - 16:00
111. Barton Barcino 1 - 2 Granit Kończewo 12 maja 2012 - 16:00
112. Rowokół Smołdzino 2 - 0 LKS Łebunia 13 maja 2012 - 13:00
113. Jantaria Pobłocie 2 - 4 KS Włynkówko 13 maja 2012 - 12:00
114. Słupia Kobylnica 6 - 1 Garbarnia Kępice 13 maja 2012 - 13:00
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
115. Stal Jezierzyce 0 - 3 Słupia Kobylnica 20 maja 2012 - 13:00
116. Garbarnia Kępice 2 - 5 Jantaria Pobłocie 19 maja 2012 - 17:00
117. KS Włynkówko 1 - 1 Rowokół Smołdzino 20 maja 2012 - 13:00
118. LKS Łebunia 2 - 0 Barton Barcino 19 maja 2012 - 17:00
119. Granit Kończewo 1 - 1 Polonez Bobrowniki 20 maja 2012 - 15:00
120. Leśnik Cewice 4 - 5 KS Damnica 20 maja 2012 - 13:30
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (41) 
121. Leśnik Cewice 1 - 0 Stal Jezierzyce 27 maja 2012 - 13:30
122. KS Damnica 4 - 1 Granit Kończewo 26 maja 2012 - 14:00
123. Polonez Bobrowniki 2 - 2 LKS Łebunia 26 maja 2012 - 16:00
124. Barton Barcino 4 - 0 KS Włynkówko 26 maja 2012 - 16:00
125. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Garbarnia Kępice 27 maja 2012 - 13:00
126. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Słupia Kobylnica 27 maja 2012 - 12:00
Kolejka 22 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (66) 
127. Stal Jezierzyce 3 - 2 Jantaria Pobłocie 3 czerwca 2012 - 16:00
128. Słupia Kobylnica 1 - 2 Rowokół Smołdzino 3 czerwca 2012 - 16:00
129. Garbarnia Kępice 3 - 3 Barton Barcino 3 czerwca 2012 - 16:00
130. KS Włynkówko 1 - 1 Polonez Bobrowniki 3 czerwca 2012 - 16:00
131. LKS Łebunia 1 - 3 KS Damnica 3 czerwca 2012 - 16:00
132. Granit Kończewo 4 - 0 Leśnik Cewice 3 czerwca 2012 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE