ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa II - rocznik 1993 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 20 48 15 3 2 79 - 18
2. Borowiak Czersk 20 41 12 5 3 47 - 17
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 38 11 5 4 30 - 11
4. Kolejarz Chojnice 20 38 11 5 4 32 - 16
5. Olimpia Sztum 20 35 10 5 5 36 - 19
6. Chojniczanka Chojnice 20 33 10 3 7 42 - 21
7. Wierzyca Starogard Gdański 20 26 7 5 8 34 - 27
8. Rodło Kwidzyn 20 22 5 7 8 18 - 22
9. Wierzyca Pelplin 20 19 5 4 11 39 - 32
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 9 3 0 17 21 - 94
11. Unia Tczew 20 0 0 0 20 12 - 113

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Wierzyca Pelplin
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Pomezania Malbork
3. Olimpia Sztum 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
4. Unia Tczew 1 - 2 Rodło Kwidzyn
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Kolejarz Chojnice
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Borowiak Czersk
8. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
9. Chojniczanka Chojnice 6 - 3 Unia Tczew
10. Pomezania Malbork 2 - 3 Olimpia Sztum
11. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Wierzyca Pelplin
14. Olimpia Sztum 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
15. Unia Tczew 1 - 14 Pomezania Malbork
16. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
17. Borowiak Czersk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Kolejarz Chojnice
20. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Borowiak Czersk
21. Pomezania Malbork 13 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
22. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Unia Tczew
23. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Olimpia Sztum
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Olimpia Sztum 3 - 0 Wierzyca Pelplin
26. Unia Tczew 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
28. Borowiak Czersk 1 - 4 Pomezania Malbork
29. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Rodło Kwidzyn
32. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Kolejarz Chojnice
33. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Borowiak Czersk
34. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
35. Olimpia Sztum 8 - 0 Unia Tczew
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Unia Tczew 1 - 6 Wierzyca Pelplin
38. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Olimpia Sztum
39. Borowiak Czersk 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
40. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Pomezania Malbork
41. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
44. Pomezania Malbork 3 - 1 Rodło Kwidzyn
45. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 0 Kolejarz Chojnice
46. Olimpia Sztum 0 - 0 Borowiak Czersk
47. Unia Tczew 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 8 Wierzyca Pelplin
50. Borowiak Czersk 5 - 1 Unia Tczew
51. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
52. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
53. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Pomezania Malbork
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Pomezania Malbork
56. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
57. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 Rodło Kwidzyn
58. Olimpia Sztum 0 - 3 Kolejarz Chojnice
59. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 6 Borowiak Czersk
Pauza: Unia Tczew,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Borowiak Czersk 2 - 1 Wierzyca Pelplin
62. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Unia Tczew
63. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Olimpia Sztum
64. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
65. Pomezania Malbork 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
68. Pomezania Malbork 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
69. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Olimpia Sztum
70. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Unia Tczew
71. Kolejarz Chojnice 9 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Borowiak Czersk 1 - 0 Kolejarz Chojnice
75. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Rodło Kwidzyn
76. Unia Tczew 0 - 9 Chojniczanka Chojnice
77. Olimpia Sztum 0 - 3 Pomezania Malbork
78. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Olimpia Sztum
81. Pomezania Malbork 15 - 0 Unia Tczew
82. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
83. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Borowiak Czersk
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Wierzyca Pelplin
87. Borowiak Czersk 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
88. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 7 Pomezania Malbork
89. Unia Tczew 1 - 6 Wierzyca Starogard Gdański
90. Olimpia Sztum 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Olimpia Sztum
92. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Unia Tczew
93. Wierzyca Starogard Gdański 9 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
94. Pomezania Malbork 2 - 0 Borowiak Czersk
96. Rodło Kwidzyn 3 - 3 Kolejarz Chojnice
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Wierzyca Pelplin
98. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
100. Borowiak Czersk 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
101. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański
102. Unia Tczew 1 - 4 Olimpia Sztum
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Wierzyca Pelplin 8 - 0 Unia Tczew
104. Olimpia Sztum 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
105. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Borowiak Czersk
107. Pomezania Malbork 0 - 0 Kolejarz Chojnice
108. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Rodło Kwidzyn
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wierzyca Pelplin
110. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Pomezania Malbork
111. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
113. Borowiak Czersk 1 - 1 Olimpia Sztum
114. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Unia Tczew
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
116. Unia Tczew 0 - 5 Borowiak Czersk
118. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Kolejarz Chojnice
119. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Rodło Kwidzyn
120. Pomezania Malbork 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pomezania Malbork 2 - 0 Wierzyca Pelplin
122. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
123. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
124. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Olimpia Sztum
126. Borowiak Czersk 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Unia Tczew,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Wierzyca Pelplin 2 - 5 Borowiak Czersk
129. Unia Tczew 0 - 2 Kolejarz Chojnice
130. Olimpia Sztum 0 - 0 Rodło Kwidzyn
131. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
132. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Pomezania Malbork
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE