MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Przemysław 26 61 19 4 3 86 - 40
2. Rodło Kwidzyn 26 58 18 4 4 66 - 27
3. Orzeł Subkowy 26 48 15 3 8 55 - 34
4. Pogoń Prabuty 26 44 14 2 10 50 - 47
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 43 13 4 9 60 - 39
6. Delta Miłoradz 26 43 13 4 9 46 - 39
7. Radunia Stężyca 26 41 12 5 9 51 - 30
8. Grom Nowy Staw 26 37 10 7 9 47 - 41
9. Relax Ryjewo 26 37 12 1 13 58 - 58
10. Wisła Korzeniewo 26 30 8 6 12 47 - 53
11. Wisła Długie Pole 26 27 7 6 13 31 - 53
12. Ceramik Łubiana 26 20 6 2 18 46 - 89
13. Zawisza Czarne Dolne 26 16 5 1 20 22 - 75
14. Osiczanka Osice 26 15 4 3 19 33 - 73
Ostatni komentarz dodał spens86 21.07.2012, 16:28:38



Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (165) 
1. Delta Miłoradz 2 - 1 Rodło Kwidzyn 14 sierpnia 2011 - 16:00
2. Czarni Przemysław 5 - 1 Grom Nowy Staw 14 sierpnia 2011 - 16:00
3. Wisła Długie Pole 2 - 1 Osiczanka Osice 13 sierpnia 2011 - 14:00
4. Orzeł Subkowy 0 - 1 Pogoń Prabuty 13 sierpnia 2011 - 17:00
5. Wisła Korzeniewo 0 - 1 Radunia Stężyca 13 sierpnia 2011 - 15:00
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Relax Ryjewo 13 sierpnia 2011 - 17:00
7. Zawisza Czarne Dolne 4 - 3 Ceramik Łubiana 13 sierpnia 2011 - 16:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (69) 
8. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Ceramik Łubiana 20 sierpnia 2011 - 11:00
9. Relax Ryjewo 6 - 2 Zawisza Czarne Dolne 20 sierpnia 2011 - 17:00
10. Radunia Stężyca 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 sierpnia 2011 - 17:00
11. Pogoń Prabuty 2 - 1 Wisła Korzeniewo 20 sierpnia 2011 - 17:00
12. Osiczanka Osice 0 - 2 Orzeł Subkowy 21 sierpnia 2011 - 16:00
13. Grom Nowy Staw 2 - 0 Wisła Długie Pole 20 sierpnia 2011 - 17:00
14. Delta Miłoradz 3 - 1 Czarni Przemysław 20 sierpnia 2011 - 11:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (74) 
15. Czarni Przemysław 2 - 1 Rodło Kwidzyn 24 sierpnia 2011 - 17:00
16. Wisła Długie Pole 3 - 1 Delta Miłoradz 24 sierpnia 2011 - 18:00
17. Orzeł Subkowy 1 - 0 Grom Nowy Staw 24 sierpnia 2011 - 17:30
18. Wisła Korzeniewo 6 - 1 Osiczanka Osice 24 sierpnia 2011 - 17:00
19. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Pogoń Prabuty 24 sierpnia 2011 - 18:00
20. Zawisza Czarne Dolne 1 - 6 Radunia Stężyca 24 sierpnia 2011 - 16:00
21. Ceramik Łubiana 1 - 5 Relax Ryjewo 24 sierpnia 2011 - 17:00
- zmiana gospodarza, mecz w Ryjewie
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (122) 
22. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Relax Ryjewo 27 sierpnia 2011 - 11:00
23. Radunia Stężyca 9 - 1 Ceramik Łubiana 27 sierpnia 2011 - 17:00
24. Pogoń Prabuty 3 - 2 Zawisza Czarne Dolne 27 sierpnia 2011 - 17:00
25. Osiczanka Osice 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 sierpnia 2011 - 15:00
26. Grom Nowy Staw 5 - 2 Wisła Korzeniewo 27 sierpnia 2011 - 17:00
27. Delta Miłoradz 1 - 0 Orzeł Subkowy 27 sierpnia 2011 - 17:00
28. Czarni Przemysław 4 - 1 Wisła Długie Pole 28 sierpnia 2011 - 16:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (76) 
29. Wisła Długie Pole 0 - 1 Rodło Kwidzyn 3 września 2011 - 17:00
30. Orzeł Subkowy 2 - 3 Czarni Przemysław 3 września 2011 - 16:00
31. Wisła Korzeniewo 3 - 1 Delta Miłoradz 3 września 2011 - 15:00
32. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Grom Nowy Staw 3 września 2011 - 17:00
33. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Osiczanka Osice 3 września 2011 - 16:00
34. Ceramik Łubiana 2 - 5 Pogoń Prabuty 3 września 2011 - 17:00
35. Relax Ryjewo 3 - 2 Radunia Stężyca 3 września 2011 - 17:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (75) 
36. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Radunia Stężyca 10 września 2011 - 11:00
- mecz w Korzeniewie
37. Pogoń Prabuty 4 - 1 Relax Ryjewo 10 września 2011 - 17:00
38. Osiczanka Osice 0 - 1 Ceramik Łubiana 11 września 2011 - 16:00
39. Grom Nowy Staw 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne 10 września 2011 - 16:00
40. Delta Miłoradz 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 września 2011 - 16:00
41. Czarni Przemysław 6 - 1 Wisła Korzeniewo 11 września 2011 - 16:00
42. Wisła Długie Pole 0 - 1 Orzeł Subkowy 10 września 2011 - 17:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (77) 
43. Orzeł Subkowy 0 - 2 Rodło Kwidzyn 18 września 2011 - 13:30
44. Wisła Korzeniewo 2 - 2 Wisła Długie Pole 17 września 2011 - 15:00
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Czarni Przemysław 17 września 2011 - 16:00
46. Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 Delta Miłoradz 17 września 2011 - 16:00
47. Ceramik Łubiana 1 - 2 Grom Nowy Staw 17 września 2011 - 17:00
48. Relax Ryjewo 4 - 3 Osiczanka Osice 17 września 2011 - 17:00
49. Radunia Stężyca 0 - 1 Pogoń Prabuty 17 września 2011 - 16:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (152) 
50. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Pogoń Prabuty 25 września 2011 - 11:00
51. Osiczanka Osice 2 - 5 Radunia Stężyca 25 września 2011 - 14:00
52. Grom Nowy Staw 3 - 0 Relax Ryjewo 24 września 2011 - 16:00
53. Delta Miłoradz 1 - 2 Ceramik Łubiana 24 września 2011 - 15:00
54. Czarni Przemysław 4 - 0 Zawisza Czarne Dolne 25 września 2011 - 16:00
55. Wisła Długie Pole 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 września 2011 - 16:00
56. Orzeł Subkowy 1 - 0 Wisła Korzeniewo 24 września 2011 - 16:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (70) 
57. Wisła Korzeniewo 1 - 4 Rodło Kwidzyn 1 października 2011 - 14:00
58. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Orzeł Subkowy 1 października 2011 - 15:00
59. Zawisza Czarne Dolne 3 - 2 Wisła Długie Pole 1 października 2011 - 15:00
60. Ceramik Łubiana 1 - 2 Czarni Przemysław 1 października 2011 - 15:00
61. Relax Ryjewo 1 - 0 Delta Miłoradz 1 października 2011 - 16:00
62. Radunia Stężyca 2 - 0 Grom Nowy Staw 1 października 2011 - 16:00
63. Pogoń Prabuty 0 - 3 Osiczanka Osice 1 października 2011 - 16:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (87) 
64. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Osiczanka Osice 8 października 2011 - 15:00
65. Grom Nowy Staw 2 - 1 Pogoń Prabuty 19 listopada 2011 - 13:00
NOWY TERMIN NIE ROZEGRANEGO WCZEŚNIEJ MECZU. (Mecz nie odbył się 18.10.2011 ( wypadek drogowy zespołu gości ).
66. Delta Miłoradz 0 - 0 Radunia Stężyca 8 października 2011 - 14:00
67. Czarni Przemysław 4 - 3 Relax Ryjewo 9 października 2011 - 14:00
68. Wisła Długie Pole 3 - 0 Ceramik Łubiana 8 października 2011 - 16:00
69. Orzeł Subkowy 5 - 1 Zawisza Czarne Dolne 8 października 2011 - 16:00
70. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (70) 
71. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Rodło Kwidzyn 15 października 2011 - 14:00
72. Zawisza Czarne Dolne 0 - 1 Wisła Korzeniewo 15 października 2011 - 15:00
73. Ceramik Łubiana 0 - 3 Orzeł Subkowy 15 października 2011 - 13:30
74. Relax Ryjewo 3 - 0 Wisła Długie Pole 15 października 2011 - 16:00
75. Radunia Stężyca 1 - 1 Czarni Przemysław 15 października 2011 - 15:00
76. Pogoń Prabuty 1 - 3 Delta Miłoradz 15 października 2011 - 15:00
77. Osiczanka Osice 1 - 3 Grom Nowy Staw 16 października 2011 - 15:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (154) 
78. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Grom Nowy Staw 22 października 2011 - 11:00
79. Delta Miłoradz 5 - 1 Osiczanka Osice 22 października 2011 - 13:00
80. Czarni Przemysław 3 - 1 Pogoń Prabuty 23 października 2011 - 14:00
81. Wisła Długie Pole 1 - 2 Radunia Stężyca 22 października 2011 - 15:00
82. Orzeł Subkowy 3 - 2 Relax Ryjewo 22 października 2011 - 15:00
83. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Ceramik Łubiana 22 października 2011 - 14:00
84. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne 22 października 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (112) 
85. Zawisza Czarne Dolne 0 - 2 Rodło Kwidzyn 29 października 2011 - 14:00
86. Ceramik Łubiana 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 października 2011 - 13:00
87. Relax Ryjewo 1 - 4 Wisła Korzeniewo 29 października 2011 - 14:00
88. Radunia Stężyca 0 - 0 Orzeł Subkowy 29 października 2011 - 14:00
89. Pogoń Prabuty 1 - 2 Wisła Długie Pole 29 października 2011 - 15:00
90. Osiczanka Osice 2 - 2 Czarni Przemysław 29 października 2011 - 11:00
91. Grom Nowy Staw 2 - 2 Delta Miłoradz 29 października 2011 - 14:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
92. Rodło Kwidzyn 6 - 0 Delta Miłoradz 5 listopada 2011 - 11:00
93. Grom Nowy Staw 2 - 4 Czarni Przemysław 5 listopada 2011 - 13:00
94. Osiczanka Osice 0 - 0 Wisła Długie Pole 6 listopada 2011 - 13:00
95. Pogoń Prabuty 1 - 0 Orzeł Subkowy 5 listopada 2011 - 14:00
96. Radunia Stężyca 1 - 1 Wisła Korzeniewo 5 listopada 2011 - 14:00
97. Relax Ryjewo 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 listopada 2011 - 14:00
98. Ceramik Łubiana 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne 5 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (80) 
99. Ceramik Łubiana 1 - 8 Rodło Kwidzyn 12 listopada 2011 - 11:00
100. Zawisza Czarne Dolne 3 - 2 Relax Ryjewo 12 listopada 2011 - 14:00
101. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Radunia Stężyca 12 listopada 2011 - 13:00
102. Wisła Korzeniewo 2 - 2 Pogoń Prabuty 12 listopada 2011 - 13:00
103. Orzeł Subkowy 5 - 1 Osiczanka Osice 12 listopada 2011 - 13:30
104. Wisła Długie Pole 1 - 1 Grom Nowy Staw 12 listopada 2011 - 14:00
105. Czarni Przemysław 2 - 2 Delta Miłoradz 13 listopada 2011 - 12:00
Kolejka 16 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (87) 
106. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Czarni Przemysław 24 marca 2012 - 15:30
107. Delta Miłoradz 1 - 1 Wisła Długie Pole 24 marca 2012 - 15:00
108. Grom Nowy Staw 4 - 4 Orzeł Subkowy 24 marca 2012 - 15:00
109. Osiczanka Osice 2 - 2 Wisła Korzeniewo 24 marca 2012 - 11:30
110. Pogoń Prabuty 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 marca 2012 - 16:00
111. Radunia Stężyca 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
112. Relax Ryjewo 0 - 4 Ceramik Łubiana 24 marca 2012 - 14:30
- mecz w Łubianie
Kolejka 17 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (57) 
113. Relax Ryjewo 3 - 4 Rodło Kwidzyn 31 marca 2012 - 14:00
114. Ceramik Łubiana 2 - 4 Radunia Stężyca 31 marca 2012 - 14:30
115. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Pogoń Prabuty
116. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Osiczanka Osice 31 marca 2012 - 15:00
117. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Grom Nowy Staw 31 marca 2012 - 15:00
118. Orzeł Subkowy 2 - 1 Delta Miłoradz 1 kwietnia 2012 - 14:30
119. Wisła Długie Pole 1 - 5 Czarni Przemysław 31 marca 2012 - 16:00
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (41) 
120. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Wisła Długie Pole 14 kwietnia 2012 - 11:00
121. Czarni Przemysław 6 - 2 Orzeł Subkowy 15 kwietnia 2012 - 16:00
122. Delta Miłoradz 1 - 0 Wisła Korzeniewo 14 kwietnia 2012 - 16:00
123. Grom Nowy Staw 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 kwietnia 2012 - 17:00
124. Osiczanka Osice 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
125. Pogoń Prabuty 3 - 3 Ceramik Łubiana 14 kwietnia 2012 - 17:00
126. Radunia Stężyca 3 - 0 Relax Ryjewo 14 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
127. Radunia Stężyca 1 - 1 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2012 - 17:00
128. Relax Ryjewo 1 - 3 Pogoń Prabuty 21 kwietnia 2012 - 16:00
129. Ceramik Łubiana 7 - 3 Osiczanka Osice 21 kwietnia 2012 - 15:00
130. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Grom Nowy Staw
131. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Delta Miłoradz 21 kwietnia 2012 - 15:00
132. Wisła Korzeniewo 3 - 4 Czarni Przemysław 21 kwietnia 2012 - 15:00
133. Orzeł Subkowy 4 - 1 Wisła Długie Pole 22 kwietnia 2012 - 14:30
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (43) 
134. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Orzeł Subkowy 28 kwietnia 2012 - 11:00
135. Wisła Długie Pole 2 - 0 Wisła Korzeniewo 28 kwietnia 2012 - 16:00
136. Czarni Przemysław 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 kwietnia 2012 - 16:00
137. Delta Miłoradz 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
138. Grom Nowy Staw 6 - 1 Ceramik Łubiana 28 kwietnia 2012 - 17:00
139. Osiczanka Osice 0 - 4 Relax Ryjewo 28 kwietnia 2012 - 11:30
140. Pogoń Prabuty 3 - 1 Radunia Stężyca 28 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (96) 
141. Pogoń Prabuty 4 - 2 Rodło Kwidzyn 5 maja 2012 - 17:00
142. Radunia Stężyca 4 - 0 Osiczanka Osice 5 maja 2012 - 17:00
143. Relax Ryjewo 1 - 1 Grom Nowy Staw 5 maja 2012 - 17:00
144. Ceramik Łubiana 2 - 5 Delta Miłoradz 5 maja 2012 - 13:30
145. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Czarni Przemysław
146. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Wisła Długie Pole 5 maja 2012 - 17:00
147. Wisła Korzeniewo 5 - 1 Orzeł Subkowy 5 maja 2012 - 15:00
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (83) 
148. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Wisła Korzeniewo 12 maja 2012 - 11:00
149. Orzeł Subkowy 4 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 maja 2012 - 14:30
150. Wisła Długie Pole 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
151. Czarni Przemysław 7 - 1 Ceramik Łubiana 13 maja 2012 - 16:00
152. Delta Miłoradz 1 - 2 Relax Ryjewo 12 maja 2012 - 17:00
153. Grom Nowy Staw 1 - 0 Radunia Stężyca 12 maja 2012 - 17:00
154. Osiczanka Osice 4 - 0 Pogoń Prabuty 12 maja 2012 - 11:30
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
155. Osiczanka Osice 3 - 2 Rodło Kwidzyn 19 maja 2012 - 11:30
156. Pogoń Prabuty 3 - 1 Grom Nowy Staw 19 maja 2012 - 17:00
157. Radunia Stężyca 1 - 0 Delta Miłoradz 19 maja 2012 - 17:00
158. Relax Ryjewo 2 - 1 Czarni Przemysław 19 maja 2012 - 17:00
159. Ceramik Łubiana 1 - 1 Wisła Długie Pole 19 maja 2012 - 13:30
160. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Orzeł Subkowy
161. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Wisła Korzeniewo 19 maja 2012 - 17:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (67) 
162. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 maja 2012 - 11:00
163. Wisła Korzeniewo 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
164. Orzeł Subkowy 4 - 0 Ceramik Łubiana 27 maja 2012 - 14:30
165. Wisła Długie Pole 2 - 4 Relax Ryjewo 26 maja 2012 - 16:00
166. Czarni Przemysław 3 - 1 Radunia Stężyca 27 maja 2012 - 17:00
167. Delta Miłoradz 2 - 0 Pogoń Prabuty 26 maja 2012 - 17:00
168. Grom Nowy Staw 2 - 0 Osiczanka Osice 26 maja 2012 - 17:00
Kolejka 25 - 2. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (75) 
169. Grom Nowy Staw 0 - 1 Rodło Kwidzyn 2 czerwca 2012 - 17:00
170. Osiczanka Osice 1 - 2 Delta Miłoradz 2 czerwca 2012 - 17:00
171. Pogoń Prabuty 1 - 4 Czarni Przemysław 2 czerwca 2012 - 17:00
172. Radunia Stężyca 1 - 2 Wisła Długie Pole 2 czerwca 2012 - 17:00
173. Relax Ryjewo 1 - 3 Orzeł Subkowy 2 czerwca 2012 - 17:00
174. Ceramik Łubiana 7 - 3 Wisła Korzeniewo 2 czerwca 2012 - 17:00
175. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (76) 
176. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
177. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Ceramik Łubiana 6 czerwca 2012 - 18:00
178. Wisła Korzeniewo 2 - 4 Relax Ryjewo 6 czerwca 2012 - 18:00
179. Orzeł Subkowy 3 - 1 Radunia Stężyca 6 czerwca 2012 - 18:00
180. Wisła Długie Pole 0 - 4 Pogoń Prabuty 6 czerwca 2012 - 18:00
181. Czarni Przemysław 5 - 0 Osiczanka Osice 6 czerwca 2012 - 18:00
182. Delta Miłoradz 2 - 1 Grom Nowy Staw 6 czerwca 2012 - 18:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE