ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia 30 71 22 5 3 87 - 22
2. Polonia Gdańsk 30 60 19 3 8 59 - 29
3. Orlęta Reda 30 53 16 5 9 58 - 32
4. Wietcisa Skarszewy 30 53 17 2 11 55 - 43
5. Powiśle Dzierzgoń 30 52 15 7 8 48 - 40
6. Potok Pszczółki 30 51 15 6 9 56 - 46
7. Pomorze Potęgowo 30 49 14 7 9 50 - 40
8. Wierzyca Pelplin 30 44 13 5 12 46 - 45
9. Pomezania Malbork 30 38 11 5 14 52 - 61
10. Murkam Przodkowo 30 36 11 3 16 43 - 49
11. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 30 35 10 5 15 50 - 60
12. Czarni Czarne 30 34 10 4 16 40 - 60
13. Pogoń Lębork 30 33 7 12 11 36 - 41
14. Olimpia Sztum 30 32 9 5 16 27 - 60
15. KP Starogard Gdański 30 28 9 1 20 39 - 68
16. Jantar Ustka 30 11 2 5 23 26 - 76
Ostatni komentarz dodał TTTTT 20.07.2012, 22:01:06



Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (261) 
1. Polonia Gdańsk 2 - 0 Murkam Przodkowo 6 sierpnia 2011 - 11:00
2. Potok Pszczółki 1 - 2 Orlęta Reda 6 sierpnia 2011 - 17:00
3. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1 - 3 Pomorze Potęgowo 7 sierpnia 2011 - 17:00
4. KP Starogard Gdański 1 - 2 Olimpia Sztum 6 sierpnia 2011 - 17:00
5. Pogoń Lębork 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 6 sierpnia 2011 - 17:00
6. Czarni Czarne 0 - 4 Arka II Gdynia 6 sierpnia 2011 - 15:00
7. Jantar Ustka 3 - 3 Pomezania Malbork 6 sierpnia 2011 - 17:00
8. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 6 sierpnia 2011 - 18:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (123) 
9. Murkam Przodkowo 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 13 sierpnia 2011 - 12:30
10. Pomezania Malbork 2 - 2 Wierzyca Pelplin 13 sierpnia 2011 - 16:00
11. Arka II Gdynia 3 - 0 Jantar Ustka 14 sierpnia 2011 - 11:00
12. Wietcisa Skarszewy 6 - 2 Czarni Czarne 13 sierpnia 2011 - 17:00
13. Olimpia Sztum 2 - 0 Pogoń Lębork 13 sierpnia 2011 - 17:00
14. Pomorze Potęgowo 2 - 1 KP Starogard Gdański 13 sierpnia 2011 - 17:00
15. Orlęta Reda 0 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 14 sierpnia 2011 - 15:00
16. Polonia Gdańsk 6 - 1 Potok Pszczółki 13 sierpnia 2011 - 11:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (114) 
17. Potok Pszczółki 1 - 0 Murkam Przodkowo 21 sierpnia 2011 - 15:00
18. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1 - 2 Polonia Gdańsk 21 sierpnia 2011 - 17:00
19. KP Starogard Gdański 1 - 8 Orlęta Reda 20 sierpnia 2011 - 17:00
20. Pogoń Lębork 1 - 2 Pomorze Potęgowo 20 sierpnia 2011 - 17:00
21. Czarni Czarne 3 - 0 Olimpia Sztum 20 sierpnia 2011 - 15:00
22. Jantar Ustka 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 20 sierpnia 2011 - 17:00
23. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Arka II Gdynia 20 sierpnia 2011 - 18:00
24. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Pomezania Malbork 20 sierpnia 2011 - 16:00
Kolejka 4 - 24. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (113) 
25. Murkam Przodkowo 3 - 5 Pomezania Malbork 24 sierpnia 2011 - 17:00
26. Arka II Gdynia 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń 24 sierpnia 2011 - 17:00
27. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Wierzyca Pelplin 24 sierpnia 2011 - 17:00
28. Olimpia Sztum 1 - 0 Jantar Ustka 24 sierpnia 2011 - 18:00
29. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Czarni Czarne 24 sierpnia 2011 - 17:00
30. Orlęta Reda 2 - 1 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2011 - 17:30
w Lęborku
31. Polonia Gdańsk 0 - 1 KP Starogard Gdański 24 sierpnia 2011 - 17:00
32. Potok Pszczółki 1 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 24 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (146) 
33. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 4 - 1 Murkam Przodkowo 14 września 2011 - 17:00
w Przodkowie
34. KP Starogard Gdański 2 - 5 Potok Pszczółki 27 sierpnia 2011 - 17:00
35. Pogoń Lębork 1 - 0 Polonia Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 17:00
36. Czarni Czarne 0 - 3 Orlęta Reda 27 sierpnia 2011 - 15:00
37. Jantar Ustka 1 - 2 Pomorze Potęgowo 27 sierpnia 2011 - 17:00
38. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Olimpia Sztum 27 sierpnia 2011 - 18:00
39. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 27 sierpnia 2011 - 16:00
40. Pomezania Malbork 1 - 0 Arka II Gdynia 27 sierpnia 2011 - 16:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (147) 
41. Murkam Przodkowo 1 - 1 Arka II Gdynia 3 września 2011 - 15:00
42. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Pomezania Malbork 3 września 2011 - 16:00
43. Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 3 września 2011 - 17:00
44. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Wierzyca Pelplin 3 września 2011 - 17:00
45. Orlęta Reda 5 - 1 Jantar Ustka 4 września 2011 - 14:00
46. Polonia Gdańsk 5 - 0 Czarni Czarne 3 września 2011 - 11:00
47. Potok Pszczółki 3 - 0 Pogoń Lębork 4 września 2011 - 15:00
48. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 5 - 1 KP Starogard Gdański 4 września 2011 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (99) 
49. KP Starogard Gdański 0 - 2 Murkam Przodkowo 10 września 2011 - 16:00
50. Pogoń Lębork 2 - 2 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 10 września 2011 - 17:00
51. Czarni Czarne 2 - 1 Potok Pszczółki 10 września 2011 - 15:00
52. Jantar Ustka 0 - 3 Polonia Gdańsk 10 września 2011 - 16:00
53. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Orlęta Reda 10 września 2011 - 17:00
54. Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Pomorze Potęgowo 10 września 2011 - 16:00
55. Pomezania Malbork 0 - 1 Olimpia Sztum 10 września 2011 - 16:00
56. Arka II Gdynia 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 11 września 2011 - 11:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (125) 
57. Murkam Przodkowo 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 17 września 2011 - 15:00
58. Olimpia Sztum 0 - 2 Arka II Gdynia 17 września 2011 - 17:00
59. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Pomezania Malbork 17 września 2011 - 16:00
60. Orlęta Reda 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 18 września 2011 - 14:00
61. Polonia Gdańsk 1 - 4 Wierzyca Pelplin 17 września 2011 - 11:00
62. Potok Pszczółki 4 - 0 Jantar Ustka 17 września 2011 - 16:00
63. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1 - 5 Czarni Czarne 18 września 2011 - 16:00
64. KP Starogard Gdański 3 - 2 Pogoń Lębork 17 września 2011 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (123) 
65. Pogoń Lębork 1 - 2 Murkam Przodkowo 24 września 2011 - 16:00
66. Czarni Czarne 1 - 0 KP Starogard Gdański 24 września 2011 - 14:00
67. Jantar Ustka 1 - 3 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 24 września 2011 - 15:30
68. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Potok Pszczółki 24 września 2011 - 16:00
69. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Polonia Gdańsk 24 września 2011 - 16:00
70. Pomezania Malbork 0 - 6 Orlęta Reda 24 września 2011 - 16:00
71. Arka II Gdynia 4 - 1 Pomorze Potęgowo 25 września 2011 - 11:00
72. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Olimpia Sztum 24 września 2011 - 16:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (120) 
73. Murkam Przodkowo 5 - 0 Olimpia Sztum 1 października 2011 - 15:00
74. Pomorze Potęgowo 1 - 4 Wietcisa Skarszewy 1 października 2011 - 15:30
75. Orlęta Reda 2 - 5 Arka II Gdynia 2 października 2011 - 13:00
76. Polonia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork 1 października 2011 - 11:00
77. Potok Pszczółki 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 1 października 2011 - 15:00
78. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 4 - 1 Wierzyca Pelplin 2 października 2011 - 16:00
79. KP Starogard Gdański 2 - 2 Jantar Ustka 1 października 2011 - 16:00
80. Pogoń Lębork 2 - 2 Czarni Czarne 1 października 2011 - 11:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (121) 
81. Czarni Czarne 1 - 2 Murkam Przodkowo 8 października 2011 - 13:00
82. Jantar Ustka 2 - 1 Pogoń Lębork 8 października 2011 - 12:00
83. Wierzyca Pelplin 3 - 1 KP Starogard Gdański 8 października 2011 - 15:00
84. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 8 października 2011 - 15:00
85. Pomezania Malbork 0 - 1 Potok Pszczółki 8 października 2011 - 15:00
86. Arka II Gdynia 0 - 0 Polonia Gdańsk 9 października 2011 - 11:00
87. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Orlęta Reda 8 października 2011 - 15:00
88. Olimpia Sztum 1 - 1 Pomorze Potęgowo 8 października 2011 - 15:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (78) 
89. Murkam Przodkowo 0 - 0 Pomorze Potęgowo 15 października 2011 - 15:00
90. Orlęta Reda 3 - 0 Olimpia Sztum 16 października 2011 - 13:00
91. Polonia Gdańsk 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 15 października 2011 - 11:00
92. Potok Pszczółki 1 - 1 Arka II Gdynia 16 października 2011 - 14:00
93. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1 - 2 Pomezania Malbork 16 października 2011 - 15:00
94. KP Starogard Gdański 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 15 października 2011 - 15:00
95. Pogoń Lębork 0 - 1 Wierzyca Pelplin 15 października 2011 - 14:00
96. Czarni Czarne 4 - 2 Jantar Ustka 15 października 2011 - 13:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (86) 
97. Jantar Ustka 0 - 1 Murkam Przodkowo 22 października 2011 - 12:00
98. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Czarni Czarne 22 października 2011 - 15:00
99. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Pogoń Lębork 22 października 2011 - 15:00
100. Pomezania Malbork 5 - 2 KP Starogard Gdański 22 października 2011 - 17:00
101. Arka II Gdynia 5 - 0 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 23 października 2011 - 11:00
102. Wietcisa Skarszewy 0 - 6 Potok Pszczółki 22 października 2011 - 15:00
103. Olimpia Sztum 2 - 5 Polonia Gdańsk 22 października 2011 - 14:00
104. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Orlęta Reda 22 października 2011 - 14:30
Kolejka 14 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (84) 
105. Murkam Przodkowo 2 - 3 Orlęta Reda 29 października 2011 - 14:00
106. Polonia Gdańsk 2 - 1 Pomorze Potęgowo 29 października 2011 - 11:00
107. Potok Pszczółki 1 - 0 Olimpia Sztum 29 października 2011 - 15:00
108. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 30 października 2011 - 15:00
109. KP Starogard Gdański 1 - 7 Arka II Gdynia 29 października 2011 - 14:00
110. Pogoń Lębork 1 - 3 Pomezania Malbork 29 października 2011 - 14:00
111. Czarni Czarne 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 29 października 2011 - 13:00
112. Jantar Ustka 1 - 2 Wierzyca Pelplin 29 października 2011 - 12:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (66) 
113. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Murkam Przodkowo 5 listopada 2011 - 14:00
114. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Jantar Ustka 5 listopada 2011 - 14:00
115. Pomezania Malbork 1 - 0 Czarni Czarne 5 listopada 2011 - 14:00
116. Arka II Gdynia 3 - 0 Pogoń Lębork 6 listopada 2011 - 11:00
117. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 KP Starogard Gdański 5 listopada 2011 - 14:00
118. Olimpia Sztum 1 - 0 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 5 listopada 2011 - 13:00
119. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Potok Pszczółki 5 listopada 2011 - 13:00
120. Orlęta Reda 2 - 1 Polonia Gdańsk 6 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (114) 
121. Murkam Przodkowo 0 - 1 Polonia Gdańsk 12 listopada 2011 - 14:00
122. Orlęta Reda 0 - 2 Potok Pszczółki 11 listopada 2011 - 13:00
123. Pomorze Potęgowo 3 - 3 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 12 listopada 2011 - 13:00
124. Olimpia Sztum 2 - 1 KP Starogard Gdański 12 listopada 2011 - 12:00
125. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Pogoń Lębork 12 listopada 2011 - 14:00
126. Arka II Gdynia 5 - 0 Czarni Czarne 13 listopada 2011 - 16:00
127. Pomezania Malbork 5 - 0 Jantar Ustka 12 listopada 2011 - 14:00
128. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Wierzyca Pelplin 12 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (81) 
129. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Murkam Przodkowo 20 listopada 2011 - 13:00
130. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Pomezania Malbork 19 listopada 2011 - 13:00
131. Jantar Ustka 0 - 5 Arka II Gdynia 19 listopada 2011 - 12:00
132. Czarni Czarne 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 19 listopada 2011 - 12:00
133. Pogoń Lębork 5 - 0 Olimpia Sztum 19 listopada 2011 - 13:00
134. KP Starogard Gdański 2 - 0 Pomorze Potęgowo 19 listopada 2011 - 13:00
135. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 0 - 0 Orlęta Reda 20 listopada 2011 - 11:00
136. Potok Pszczółki 0 - 2 Polonia Gdańsk 20 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 18 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (117) 
137. Murkam Przodkowo 0 - 2 Potok Pszczółki 24 marca 2012 - 14:00
138. Polonia Gdańsk 6 - 0 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 24 marca 2012 - 13:00
139. Orlęta Reda 2 - 0 KP Starogard Gdański 25 marca 2012 - 14:00
140. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Pogoń Lębork 24 marca 2012 - 15:00
141. Olimpia Sztum 0 - 1 Czarni Czarne 24 marca 2012 - 14:00
142. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Jantar Ustka 24 marca 2012 - 15:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 5-2
143. Arka II Gdynia 2 - 1 Wierzyca Pelplin 25 marca 2012 - 11:00
144. Pomezania Malbork 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 24 marca 2012 - 18:00
Kolejka 19 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (86) 
145. Pomezania Malbork 3 - 2 Murkam Przodkowo 31 marca 2012 - 15:00
146. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Arka II Gdynia 31 marca 2012 - 16:00
147. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 31 marca 2012 - 16:00
148. Jantar Ustka 0 - 0 Olimpia Sztum 31 marca 2012 - 11:00
Związkowa Komisja Odwoławcza anulowała walkower 0-3 (nieuprawniony zawodnik w Jantarze Ustka) i przywróciła wynik z boiska 0-0
149. Czarni Czarne 0 - 0 Pomorze Potęgowo 31 marca 2012 - 14:00
150. Pogoń Lębork 1 - 1 Orlęta Reda 31 marca 2012 - 16:00
151. KP Starogard Gdański 0 - 2 Polonia Gdańsk 31 marca 2012 - 15:00
152. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 4 - 1 Potok Pszczółki 1 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 20 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (88) 
153. Murkam Przodkowo 2 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 7 kwietnia 2012 - 11:00
w Chojnicach
154. Potok Pszczółki 4 - 3 KP Starogard Gdański 7 kwietnia 2012 - 15:00
155. Polonia Gdańsk 1 - 1 Pogoń Lębork 7 kwietnia 2012 - 11:00
w Malborku
156. Orlęta Reda 2 - 1 Czarni Czarne 7 kwietnia 2012 - 15:00
157. Pomorze Potęgowo 2 - 0 Jantar Ustka 7 kwietnia 2012 - 14:00
158. Olimpia Sztum 0 - 0 Wierzyca Pelplin 7 kwietnia 2012 - 13:00
159. Wietcisa Skarszewy 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń 7 kwietnia 2012 - 16:00
160. Arka II Gdynia 5 - 2 Pomezania Malbork 7 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 21 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (98) 
161. Arka II Gdynia 4 - 3 Murkam Przodkowo 15 kwietnia 2012 - 11:00
162. Pomezania Malbork 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 14 kwietnia 2012 - 15:00
163. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Olimpia Sztum 14 kwietnia 2012 - 16:00
164. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Pomorze Potęgowo 14 kwietnia 2012 - 17:00
165. Jantar Ustka 1 - 2 Orlęta Reda 14 kwietnia 2012 - 11:00
166. Czarni Czarne 1 - 2 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2012 - 11:00
167. Pogoń Lębork 1 - 1 Potok Pszczółki 14 kwietnia 2012 - 17:00
168. KP Starogard Gdański 0 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 14 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 22 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (57) 
169. Murkam Przodkowo 0 - 2 KP Starogard Gdański 21 kwietnia 2012 - 14:00
170. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1 - 1 Pogoń Lębork 21 kwietnia 2012 - 14:00
171. Potok Pszczółki 4 - 1 Czarni Czarne 22 kwietnia 2012 - 16:00
172. Polonia Gdańsk 4 - 2 Jantar Ustka 21 kwietnia 2012 - 11:00
173. Orlęta Reda 3 - 1 Wierzyca Pelplin 21 kwietnia 2012 - 16:00
174. Pomorze Potęgowo 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 21 kwietnia 2012 - 16:00
175. Olimpia Sztum 1 - 0 Pomezania Malbork 21 kwietnia 2012 - 15:00
176. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Arka II Gdynia 21 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 23 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (75) 
177. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Murkam Przodkowo 28 kwietnia 2012 - 17:00
178. Arka II Gdynia 6 - 0 Olimpia Sztum 28 kwietnia 2012 - 15:00
179. Pomezania Malbork 0 - 1 Pomorze Potęgowo 28 kwietnia 2012 - 17:00
180. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Orlęta Reda 28 kwietnia 2012 - 16:00
181. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Polonia Gdańsk 28 kwietnia 2012 - 17:00
182. Jantar Ustka 1 - 2 Potok Pszczółki 28 kwietnia 2012 - 11:00
183. Czarni Czarne 2 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 28 kwietnia 2012 - 14:00
184. Pogoń Lębork 1 - 0 KP Starogard Gdański 28 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 24 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (74) 
185. Murkam Przodkowo 0 - 0 Pogoń Lębork 5 maja 2012 - 16:00
186. KP Starogard Gdański 2 - 1 Czarni Czarne 5 maja 2012 - 16:00
187. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2 - 0 Jantar Ustka 6 maja 2012 - 17:00
188. Potok Pszczółki 2 - 0 Wierzyca Pelplin 5 maja 2012 - 17:00
189. Polonia Gdańsk 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 5 maja 2012 - 11:00
190. Orlęta Reda 5 - 1 Pomezania Malbork 5 maja 2012 - 16:30
191. Pomorze Potęgowo 4 - 2 Arka II Gdynia 5 maja 2012 - 17:00
192. Olimpia Sztum 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 5 maja 2012 - 16:00
Kolejka 25 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (95) 
193. Olimpia Sztum 5 - 2 Murkam Przodkowo 12 maja 2012 - 16:00
194. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Pomorze Potęgowo 12 maja 2012 - 17:00
195. Arka II Gdynia 2 - 1 Orlęta Reda 13 maja 2012 - 11:00
196. Pomezania Malbork 1 - 5 Polonia Gdańsk 12 maja 2012 - 17:00
197. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Potok Pszczółki 12 maja 2012 - 16:00
198. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 12 maja 2012 - 17:00
199. Jantar Ustka 1 - 4 KP Starogard Gdański 12 maja 2012 - 11:00
200. Czarni Czarne 0 - 0 Pogoń Lębork 12 maja 2012 - 14:00
Kolejka 26 - 16. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (43) 
201. Murkam Przodkowo 2 - 1 Czarni Czarne 16 maja 2012 - 16:00
202. Pogoń Lębork 0 - 0 Jantar Ustka 16 maja 2012 - 18:00
203. KP Starogard Gdański 3 - 2 Wierzyca Pelplin 16 maja 2012 - 17:00
204. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 16 maja 2012 - 17:00
205. Potok Pszczółki 1 - 1 Pomezania Malbork 16 maja 2012
206. Polonia Gdańsk 0 - 3 Arka II Gdynia 16 maja 2012 - 17:00
207. Orlęta Reda 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 16 maja 2012 - 16:30
208. Pomorze Potęgowo 4 - 1 Olimpia Sztum 16 maja 2012 - 17:00
Kolejka 27 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (62) 
209. Pomorze Potęgowo 3 - 1 Murkam Przodkowo 19 maja 2012 - 17:00
210. Olimpia Sztum 1 - 1 Orlęta Reda 19 maja 2012 - 17:00
211. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Polonia Gdańsk 19 maja 2012 - 17:00
212. Arka II Gdynia 3 - 0 Potok Pszczółki 19 maja 2012 - 17:00
213. Pomezania Malbork 5 - 2 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 19 maja 2012 - 17:00
214. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 KP Starogard Gdański 19 maja 2012 - 17:00
215. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Pogoń Lębork 19 maja 2012 - 17:00
216. Jantar Ustka 4 - 0 Czarni Czarne 19 maja 2012 - 17:00
Kolejka 28 - 26. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (102) 
217. Murkam Przodkowo 3 - 0 Jantar Ustka 26 maja 2012 - 17:00
218. Czarni Czarne 4 - 0 Wierzyca Pelplin 26 maja 2012 - 17:00
219. Pogoń Lębork 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 26 maja 2012 - 17:00
220. KP Starogard Gdański 3 - 1 Pomezania Malbork 26 maja 2012 - 17:00
221. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 0 - 1 Arka II Gdynia 26 maja 2012 - 17:00
222. Potok Pszczółki 3 - 3 Wietcisa Skarszewy 26 maja 2012 - 17:00
223. Polonia Gdańsk 2 - 1 Olimpia Sztum 26 maja 2012 - 13:00
224. Orlęta Reda 0 - 2 Pomorze Potęgowo 26 maja 2012 - 14:00
Kolejka 29 - 18. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (56) 
225. Orlęta Reda 1 - 0 Murkam Przodkowo 18 kwietnia 2012 - 17:00
226. Pomorze Potęgowo 0 - 1 Polonia Gdańsk 18 kwietnia 2012 - 17:00
227. Olimpia Sztum 3 - 1 Potok Pszczółki 18 kwietnia 2012 - 17:00
228. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 18 kwietnia 2012 - 17:00
229. Arka II Gdynia 2 - 0 KP Starogard Gdański 18 kwietnia 2012 - 17:00
230. Pomezania Malbork 2 - 3 Pogoń Lębork 18 kwietnia 2012 - 17:00
231. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Czarni Czarne 18 kwietnia 2012 - 17:30
232. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Jantar Ustka 18 kwietnia 2012 - 17:30
Kolejka 30 - 25. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (81) 
233. Murkam Przodkowo 0 - 2 Wierzyca Pelplin 25 kwietnia 2012 - 17:00
234. Jantar Ustka 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 25 kwietnia 2012 - 18:00
235. Czarni Czarne 1 - 0 Pomezania Malbork 25 kwietnia 2012 - 18:00
236. Pogoń Lębork 1 - 1 Arka II Gdynia 25 kwietnia 2012 - 18:00
237. KP Starogard Gdański 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 25 kwietnia 2012 - 17:00
238. Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 6 - 2 Olimpia Sztum 25 kwietnia 2012 - 17:00
239. Potok Pszczółki 2 - 1 Pomorze Potęgowo 25 kwietnia 2012 - 17:00
240. Polonia Gdańsk 0 - 0 Orlęta Reda 25 kwietnia 2012 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE