MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów E1 - grupa Gdańsk I - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 15 42 14 0 1 181 - 16
2. Orkan Rumia 17 40 13 1 3 176 - 36
3. Gryf Wejherowo 15 36 12 0 3 138 - 26
4. Arka Gdynia SI 18 31 10 1 7 158 - 54
5. Orlęta Reda 14 29 9 2 3 108 - 34
6. Klif Chłapowo 16 24 8 0 8 119 - 88
7. Cisowa Gdynia 17 19 6 1 10 89 - 120
8. Wikęd Kębłowo 15 10 3 1 11 54 - 166
9. Sapa Rumia Janowo 16 6 2 0 14 28 - 196
10. Korona Żelistrzewo 17 0 0 0 17 10 - 325
Ostatni komentarz dodał bono11 26.12.2010, 20:57:04



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia 10 - 0 Sapa Rumia Janowo
2. Klif Chłapowo 16 - 0 Wikęd Kębłowo
3. Korona Żelistrzewo 0 - 33 Gryf Wejherowo
4. Orkan Rumia 2 - 2 Orlęta Reda
5. Cisowa Gdynia 4 - 10 Arka Gdynia SI
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Sapa Rumia Janowo 0 - 10 Arka Gdynia SI
7. Orlęta Reda 6 - 2 Cisowa Gdynia
8. Gryf Wejherowo 0 - 8 Orkan Rumia
9. Wikęd Kębłowo 12 - 1 Korona Żelistrzewo
10. Bałtyk Gdynia 12 - 1 Klif Chłapowo
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Klif Chłapowo 6 - 2 Sapa Rumia Janowo
12. Korona Żelistrzewo 0 - 26 Bałtyk Gdynia
13. Orkan Rumia 20 - 0 Wikęd Kębłowo
14. Cisowa Gdynia 1 - 18 Gryf Wejherowo
15. Arka Gdynia SI 1 - 8 Orlęta Reda
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Sapa Rumia Janowo 1 - 9 Orlęta Reda
17. Gryf Wejherowo 4 - 3 Arka Gdynia SI
18. Wikęd Kębłowo 5 - 8 Cisowa Gdynia
19. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Orkan Rumia
20. Klif Chłapowo 19 - 1 Korona Żelistrzewo
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Korona Żelistrzewo 2 - 9 Sapa Rumia Janowo 2 października 2010
22. Orkan Rumia 9 - 3 Klif Chłapowo 2 października 2010
23. Cisowa Gdynia 2 - 13 Bałtyk Gdynia 2 października 2010
24. Arka Gdynia SI 15 - 1 Wikęd Kębłowo 2 października 2010
25. Orlęta Reda 3 - 5 Gryf Wejherowo 3 października 2010
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Sapa Rumia Janowo 0 - 6 Gryf Wejherowo
27. Wikęd Kębłowo 1 - 21 Orlęta Reda
28. Bałtyk Gdynia 9 - 0 Arka Gdynia SI
29. Klif Chłapowo 8 - 9 Cisowa Gdynia
30. Korona Żelistrzewo 0 - 24 Orkan Rumia
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orkan Rumia 21 - 6 Sapa Rumia Janowo
32. Cisowa Gdynia 13 - 0 Korona Żelistrzewo
33. Arka Gdynia SI 4 - 5 Klif Chłapowo
34. Orlęta Reda 2 - 3 Bałtyk Gdynia
35. Gryf Wejherowo 17 - 0 Wikęd Kębłowo
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Sapa Rumia Janowo 0 - 5 Wikęd Kębłowo
37. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gryf Wejherowo
38. Klif Chłapowo 1 - 8 Orlęta Reda
39. Korona Żelistrzewo 1 - 20 Arka Gdynia SI
40. Orkan Rumia 10 - 3 Cisowa Gdynia
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
41. Cisowa Gdynia 5 - 3 Sapa Rumia Janowo
42. Arka Gdynia SI 2 - 1 Orkan Rumia
43. Orlęta Reda 21 - 0 Korona Żelistrzewo
44. Gryf Wejherowo 7 - 1 Klif Chłapowo
45. Wikęd Kębłowo 0 - 25 Bałtyk Gdynia
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Sapa Rumia Janowo 0 - 21 Bałtyk Gdynia
47. Wikęd Kębłowo 3 - 9 Klif Chłapowo
48. Gryf Wejherowo 17 - 0 Korona Żelistrzewo
49. Orlęta Reda 0 - 9 Orkan Rumia
50. Arka Gdynia SI 7 - 1 Cisowa Gdynia
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Arka Gdynia SI 36 - 0 Sapa Rumia Janowo 9 kwietnia 2011 - 16:00
52. Cisowa Gdynia 3 - 7 Orlęta Reda 9 kwietnia 2011
53. Orkan Rumia 1 - 3 Gryf Wejherowo 9 kwietnia 2011
54. Korona Żelistrzewo 0 - 17 Wikęd Kębłowo 9 kwietnia 2011
55. Klif Chłapowo 1 - 11 Bałtyk Gdynia 9 kwietnia 2011
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Sapa Rumia Janowo 1 - 17 Klif Chłapowo
57. Bałtyk Gdynia 27 - 0 Korona Żelistrzewo
58. Wikęd Kębłowo 2 - 5 Orkan Rumia
59. Gryf Wejherowo 7 - 1 Cisowa Gdynia
60. Orlęta Reda 2 - 2 Arka Gdynia SI
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orlęta Reda 13 - 0 Sapa Rumia Janowo
62. Arka Gdynia SI 0 - 1 Gryf Wejherowo
63. Cisowa Gdynia 5 - 5 Wikęd Kębłowo
64. Orkan Rumia 3 - 2 Bałtyk Gdynia
65. Korona Żelistrzewo 2 - 16 Klif Chłapowo
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Sapa Rumia Janowo 4 - 1 Korona Żelistrzewo
67. Klif Chłapowo 6 - 8 Orkan Rumia
68. Bałtyk Gdynia 11 - 3 Cisowa Gdynia
69. Wikęd Kębłowo 3 - 9 Arka Gdynia SI
70. Gryf Wejherowo 4 - 6 Orlęta Reda
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf Wejherowo - Sapa Rumia Janowo
72. Orlęta Reda - Wikęd Kębłowo
73. Arka Gdynia SI 2 - 6 Bałtyk Gdynia
74. Cisowa Gdynia 3 - 7 Klif Chłapowo
75. Orkan Rumia 27 - 0 Korona Żelistrzewo
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Sapa Rumia Janowo 1 - 22 Orkan Rumia
77. Korona Żelistrzewo 2 - 14 Cisowa Gdynia
78. Klif Chłapowo 3 - 8 Arka Gdynia SI
79. Bałtyk Gdynia - Orlęta Reda
80. Wikęd Kębłowo 0 - 15 Gryf Wejherowo
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Wikęd Kębłowo - Sapa Rumia Janowo
82. Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia
83. Orlęta Reda - Klif Chłapowo
84. Arka Gdynia SI 26 - 0 Korona Żelistrzewo
85. Cisowa Gdynia - Orkan Rumia
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Sapa Rumia Janowo 1 - 12 Cisowa Gdynia 4 czerwca 2011
87. Orkan Rumia 5 - 3 Arka Gdynia SI 4 czerwca 2011
88. Korona Żelistrzewo - Orlęta Reda
89. Klif Chłapowo - Gryf Wejherowo
90. Bałtyk Gdynia - Wikęd Kębłowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE