POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga - grupa II - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kania Gostyń 30 58 17 7 6 46 - 23
2. Unia Janikowo 30 57 15 12 3 49 - 28
3. TKP Toruń 30 51 15 6 9 52 - 32
4. Amica II Wronki 30 49 14 7 9 54 - 40
5. Mieszko Gniezno 30 47 11 14 5 37 - 28
6. Zdrój Ciechocinek 30 47 14 5 11 46 - 40
7. Tur Turek 30 46 12 10 8 55 - 40
8. Kaszubia Kościerzyna 30 45 12 9 9 43 - 44
9. Warta Poznań 30 44 12 8 10 37 - 33
10. Chemik Police 30 37 10 7 13 38 - 49
11. Kotwica Kołobrzeg 30 34 8 10 12 32 - 40
12. Cartusia Kartuzy 30 32 8 8 14 32 - 43
13. Lech II Poznań 30 29 8 5 17 36 - 59
14. Chemik Bydgoszcz 30 28 7 7 16 26 - 37
15. Flota Świnoujście 30 26 6 8 16 27 - 54
16. Obra Kościan 30 23 4 11 15 24 - 44
Ostatni komentarz dodał x 22.06.2006, 07:21:00



Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Chemik Police 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 6 sierpnia 2005 - 11:00
2. Kania Gostyń 2 - 2 Tur Turek 6 sierpnia 2005 - 17:00
3. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Lech II Poznań 6 sierpnia 2005 - 17:00
4. Zdrój Ciechocinek 1 - 1 TKP Toruń 6 sierpnia 2005 - 17:00
5. Mieszko Gniezno 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 sierpnia 2005 - 16:00
Mecz rozegrany w Ko?obrzegu
6. Flota Świnoujście 0 - 0 Obra Kościan 6 sierpnia 2005 - 17:00
7. Warta Poznań 0 - 0 Unia Janikowo 7 sierpnia 2005 - 12:00
8. Amica II Wronki 1 - 1 Cartusia Kartuzy 7 sierpnia 2005 - 13:00
Kolejka 2 - 10. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Cartusia Kartuzy 10 sierpnia 2005 - 17:00
10. Unia Janikowo 0 - 0 Amica II Wronki 17 sierpnia 2005 - 17:00
11. Obra Kościan 1 - 2 Warta Poznań 10 sierpnia 2005 - 18:00
12. Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Flota Świnoujście 17 sierpnia 2005 - 17:00
13. TKP Toruń 3 - 0 Mieszko Gniezno 10 sierpnia 2005 - 17:00
14. Lech II Poznań 2 - 1 Zdrój Ciechocinek 10 sierpnia 2005 - 17:00
15. Tur Turek 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 sierpnia 2005 - 17:00
16. Chemik Police 1 - 1 Kania Gostyń 10 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 3 - 13/14. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Kania Gostyń 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 14 sierpnia 2005 - 16:00
18. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Chemik Police 13 sierpnia 2005 - 17:00
19. Zdrój Ciechocinek 2 - 2 Tur Turek 13 sierpnia 2005 - 11:00
20. Mieszko Gniezno 2 - 0 Lech II Poznań 13 sierpnia 2005 - 17:00
21. Flota Świnoujście 1 - 2 TKP Toruń 13 sierpnia 2005 - 17:00
22. Warta Poznań 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 13 sierpnia 2005 - 17:00
23. Amica II Wronki 0 - 1 Obra Kościan 13 sierpnia 2005 - 11:00
24. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Unia Janikowo 13 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Chemik Bydgoszcz 1 - 4 Unia Janikowo 20 sierpnia 2005 - 12:00
26. Obra Kościan 0 - 0 Cartusia Kartuzy 20 sierpnia 2005 - 17:00
27. Kotwica Kołobrzeg 2 - 5 Amica II Wronki 20 sierpnia 2005 - 17:00
28. TKP Toruń 3 - 0 Warta Poznań 20 sierpnia 2005 - 17:00
29. Lech II Poznań 3 - 1 Flota Świnoujście 21 sierpnia 2005 - 11:00
30. Tur Turek 1 - 1 Mieszko Gniezno 20 sierpnia 2005 - 17:00
31. Chemik Police 4 - 2 Zdrój Ciechocinek 20 sierpnia 2005 - 11:00
32. Kania Gostyń 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 21 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 27 sierpnia 2005 - 17:00
34. Zdrój Ciechocinek 4 - 0 Kania Gostyń 27 sierpnia 2005 - 17:00
35. Mieszko Gniezno 1 - 1 Chemik Police 28 sierpnia 2005 - 17:00
36. Flota Świnoujście 2 - 6 Tur Turek 27 sierpnia 2005 - 17:00
37. Warta Poznań 0 - 1 Lech II Poznań 27 sierpnia 2005 - 12:00
38. Amica II Wronki 1 - 1 TKP Toruń 28 sierpnia 2005 - 11:00
39. Cartusia Kartuzy 1 - 4 Kotwica Kołobrzeg 27 sierpnia 2005 - 17:00
40. Unia Janikowo 2 - 1 Obra Kościan 27 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Obra Kościan 3 września 2005 - 12:00
42. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Unia Janikowo 3 września 2005 - 17:00
43. TKP Toruń 5 - 1 Cartusia Kartuzy 3 września 2005 - 17:00
44. Lech II Poznań 1 - 2 Amica II Wronki 3 września 2005 - 11:00
45. Tur Turek 2 - 2 Warta Poznań 3 września 2005 - 17:00
46. Chemik Police 1 - 0 Flota Świnoujście 3 września 2005 - 11:00
47. Kania Gostyń 0 - 0 Mieszko Gniezno 3 września 2005 - 16:00
48. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Zdrój Ciechocinek 3 września 2005 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Zdrój Ciechocinek 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 10 września 2005 - 17:00
50. Mieszko Gniezno 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 10 września 2005 - 17:00
51. Flota Świnoujście 0 - 5 Kania Gostyń 10 września 2005 - 16:00
52. Warta Poznań 5 - 1 Chemik Police 10 września 2005 - 15:00
53. Amica II Wronki 3 - 2 Tur Turek 11 września 2005 - 11:00
54. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Lech II Poznań 10 września 2005 - 16:00
55. Unia Janikowo 2 - 1 TKP Toruń 10 września 2005 - 17:00
56. Obra Kościan 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 10 września 2005 - 16:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 17 września 2005 - 12:00
58. TKP Toruń 0 - 0 Obra Kościan 17 września 2005 - 17:00
59. Lech II Poznań 2 - 3 Unia Janikowo 18 września 2005 - 11:00
60. Tur Turek 3 - 1 Cartusia Kartuzy 17 września 2005 - 17:00
61. Chemik Police 3 - 2 Amica II Wronki 17 września 2005 - 11:00
62. Kania Gostyń 2 - 0 Warta Poznań 17 września 2005 - 16:00
63. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Flota Świnoujście 17 września 2005 - 16:00
64. Zdrój Ciechocinek 0 - 1 Mieszko Gniezno 17 września 2005 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Mieszko Gniezno 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 24 września 2005 - 16:00
66. Flota Świnoujście 1 - 2 Zdrój Ciechocinek 24 września 2005 - 16:00
67. Warta Poznań 5 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2005 - 16:00
68. Amica II Wronki 1 - 2 Kania Gostyń 23 września 2005 - 16:00
69. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Chemik Police 24 września 2005 - 16:00
70. Unia Janikowo 1 - 1 Tur Turek 23 września 2005 - 16:00
71. Obra Kościan 1 - 1 Lech II Poznań 24 września 2005 - 16:00
72. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 TKP Toruń 23 września 2005 - 16:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Chemik Bydgoszcz 0 - 2 TKP Toruń 1 października 2005 - 12:00
74. Lech II Poznań 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 2 października 2005 - 11:00
75. Tur Turek 2 - 1 Obra Kościan 1 października 2005 - 16:00
76. Chemik Police 2 - 2 Unia Janikowo 1 października 2005 - 11:00
77. Kania Gostyń 2 - 1 Cartusia Kartuzy 1 października 2005 - 15:00
78. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Amica II Wronki 1 października 2005 - 15:00
79. Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Warta Poznań 1 października 2005 - 15:00
80. Mieszko Gniezno 1 - 1 Flota Świnoujście 1 października 2005 - 16:00
Kolejka 11 - 7. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Flota Świnoujście 1 - 2 Chemik Bydgoszcz 8 października 2005 - 15:00
82. Warta Poznań 3 - 1 Mieszko Gniezno 7 października 2005 - 15:00
83. Amica II Wronki 2 - 3 Zdrój Ciechocinek 2 listopada 2005 - 14:00
84. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 7 października 2005 - 15:00
v.o.; na boisku 1:3 (0:1)
85. Unia Janikowo 0 - 0 Kania Gostyń 7 października 2005 - 15:00
86. Obra Kościan 0 - 2 Chemik Police 8 października 2005 - 15:00
87. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Tur Turek 7 października 2005 - 15:00
88. TKP Toruń 3 - 3 Lech II Poznań 7 października 2005 - 15:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Lech II Poznań 15 października 2005 - 12:00
90. Tur Turek 2 - 0 TKP Toruń 15 października 2005 - 15:00
91. Chemik Police 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 15 października 2005 - 11:00
92. Kania Gostyń 1 - 0 Obra Kościan 15 października 2005 - 15:00
93. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Unia Janikowo 15 października 2005 - 15:00
94. Zdrój Ciechocinek 2 - 1 Cartusia Kartuzy 15 października 2005 - 14:00
95. Mieszko Gniezno 1 - 1 Amica II Wronki 15 października 2005 - 15:30
96. Flota Świnoujście 2 - 0 Warta Poznań 15 października 2005 - 15:00
Kolejka 13 - 21. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Warta Poznań 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 22 października 2005 - 15:00
98. Amica II Wronki 7 - 1 Flota Świnoujście 23 października 2005 - 13:00
99. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Mieszko Gniezno 22 października 2005 - 13:00
100. Unia Janikowo 3 - 1 Zdrój Ciechocinek 22 października 2005 - 15:00
101. Obra Kościan 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 22 października 2005 - 15:00
102. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Kania Gostyń 21 października 2005 - 15:00
103. TKP Toruń 3 - 0 Chemik Police 21 października 2005 - 15:00
104. Lech II Poznań 3 - 2 Tur Turek 23 października 2005 - 11:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Tur Turek 29 października 2005 - 12:00
106. Chemik Police 5 - 1 Lech II Poznań 29 października 2005 - 11:00
107. Kania Gostyń 0 - 1 TKP Toruń 29 października 2005 - 14:00
108. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 29 października 2005 - 14:00
109. Zdrój Ciechocinek 1 - 2 Obra Kościan 29 października 2005 - 14:00
110. Mieszko Gniezno 2 - 1 Unia Janikowo 29 października 2005 - 14:30
111. Flota Świnoujście 3 - 1 Cartusia Kartuzy 29 października 2005 - 14:00
112. Warta Poznań 1 - 0 Amica II Wronki 29 października 2005 - 14:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Amica II Wronki 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 6 listopada 2005 - 12:00
114. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Warta Poznań 5 listopada 2005 - 13:00
115. Unia Janikowo 0 - 0 Flota Świnoujście 5 listopada 2005 - 14:00
116. Obra Kościan 1 - 1 Mieszko Gniezno 5 listopada 2005 - 13:00
117. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Zdrój Ciechocinek 5 listopada 2005 - 14:00
118. TKP Toruń 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada 2005 - 14:00
119. Lech II Poznań 0 - 2 Kania Gostyń 29 marca 2006 - 16:00
120. Tur Turek 2 - 2 Chemik Police 6 listopada 2005 - 11:00
Kolejka 16 - 11/13. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Chemik Police 12 listopada 2005 - 12:00
122. Tur Turek 0 - 1 Kania Gostyń 12 kwietnia 2006 - 16:00
123. Lech II Poznań 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada 2005 - 14:00
124. TKP Toruń 3 - 0 Zdrój Ciechocinek 12 listopada 2005 - 11:00
125. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Mieszko Gniezno 12 listopada 2005 - 13:30
mecz w Gnie?nie
126. Obra Kościan 1 - 1 Flota Świnoujście 12 listopada 2005 - 13:00
127. Unia Janikowo 1 - 1 Warta Poznań 12 listopada 2005 - 12:00
128. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Amica II Wronki 12 listopada 2005 - 13:00
Kolejka 17 - 5. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
129. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 5 kwietnia 2006 - 16:30
130. Amica II Wronki 1 - 2 Unia Janikowo 5 kwietnia 2006 - 16:30
131. Warta Poznań 2 - 1 Obra Kościan 5 kwietnia 2006 - 16:30
132. Flota Świnoujście 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 5 kwietnia 2006 - 16:30
133. Mieszko Gniezno 2 - 0 TKP Toruń 5 kwietnia 2006 - 16:30
134. Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Lech II Poznań 5 kwietnia 2006 - 16:30
135. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Tur Turek 5 kwietnia 2006 - 17:00
136. Kania Gostyń 3 - 0 Chemik Police 5 kwietnia 2006 - 16:30
Kolejka 18 - 26. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Kania Gostyń 26 kwietnia 2006 - 17:00
138. Chemik Police 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 kwietnia 2006 - 17:00
139. Tur Turek 0 - 2 Zdrój Ciechocinek 26 kwietnia 2006 - 17:00
140. Lech II Poznań 0 - 3 Mieszko Gniezno 18 marca 2006 - 12:00
141. TKP Toruń 3 - 0 Flota Świnoujście 26 kwietnia 2006 - 17:00
142. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Warta Poznań 26 kwietnia 2006 - 17:00
143. Obra Kościan 1 - 1 Amica II Wronki 26 kwietnia 2006 - 17:00
144. Unia Janikowo 3 - 1 Cartusia Kartuzy 26 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 19 - 24. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
145. Unia Janikowo 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 24 maja 2006 - 17:00
146. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Obra Kościan 24 maja 2006 - 17:00
147. Amica II Wronki 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 26 marca 2006 - 12:00
148. Warta Poznań 1 - 0 TKP Toruń 25 marca 2006 - 15:00
149. Flota Świnoujście 1 - 1 Lech II Poznań 24 maja 2006 - 17:00
150. Mieszko Gniezno 3 - 2 Tur Turek 24 maja 2006 - 17:00
151. Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Chemik Police 25 marca 2006 - 15:00
152. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Kania Gostyń 24 maja 2006 - 17:00
Kolejka 20 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
153. Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 1 kwietnia 2006 - 12:00
154. Kania Gostyń 1 - 0 Zdrój Ciechocinek 1 kwietnia 2006 - 16:00
155. Chemik Police 0 - 2 Mieszko Gniezno 1 kwietnia 2006 - 11:00
156. Tur Turek 0 - 0 Flota Świnoujście 1 kwietnia 2006 - 16:00
157. Lech II Poznań 0 - 1 Warta Poznań 2 kwietnia 2006 - 12:00
158. TKP Toruń 0 - 1 Amica II Wronki 1 kwietnia 2006 - 16:00
159. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Cartusia Kartuzy 1 kwietnia 2006 - 15:00
160. Obra Kościan 1 - 2 Unia Janikowo 1 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 21 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Obra Kościan 0 - 3 Chemik Bydgoszcz 8 kwietnia 2006 - 16:00
162. Unia Janikowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 kwietnia 2006 - 16:00
163. Cartusia Kartuzy 0 - 2 TKP Toruń 8 kwietnia 2006 - 16:00
164. Amica II Wronki 2 - 0 Lech II Poznań 9 kwietnia 2006 - 12:00
165. Warta Poznań 2 - 2 Tur Turek 8 kwietnia 2006 - 15:00
166. Flota Świnoujście 1 - 0 Chemik Police 8 kwietnia 2006 - 16:00
167. Mieszko Gniezno 0 - 0 Kania Gostyń 8 kwietnia 2006 - 16:30
168. Zdrój Ciechocinek 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 8 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 22 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Zdrój Ciechocinek 15 kwietnia 2006 - 12:00
170. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Mieszko Gniezno 15 kwietnia 2006 - 16:00
171. Kania Gostyń 2 - 0 Flota Świnoujście 15 kwietnia 2006 - 14:00
172. Chemik Police 0 - 0 Warta Poznań 12 kwietnia 2006 - 15:15
173. Tur Turek 5 - 0 Amica II Wronki 15 kwietnia 2006 - 16:00
174. Lech II Poznań 2 - 2 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2006 - 12:00
175. TKP Toruń 1 - 3 Unia Janikowo 15 kwietnia 2006 - 12:00
176. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Obra Kościan 15 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 23 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 22 kwietnia 2006 - 16:00
178. Obra Kościan 1 - 5 TKP Toruń 22 kwietnia 2006 - 16:00
179. Unia Janikowo 2 - 2 Lech II Poznań 22 kwietnia 2006 - 16:00
180. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Tur Turek 22 kwietnia 2006 - 16:00
181. Amica II Wronki 2 - 0 Chemik Police 23 kwietnia 2006 - 12:00
182. Warta Poznań 1 - 0 Kania Gostyń 22 kwietnia 2006 - 15:00
183. Flota Świnoujście 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 22 kwietnia 2006 - 16:00
184. Mieszko Gniezno 0 - 3 Zdrój Ciechocinek 22 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 24 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
185. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Mieszko Gniezno 29 kwietnia 2006 - 12:00
186. Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Flota Świnoujście 29 kwietnia 2006 - 16:00
187. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Warta Poznań 29 kwietnia 2006 - 17:00
188. Kania Gostyń 1 - 2 Amica II Wronki 29 kwietnia 2006 - 16:00
189. Chemik Police 2 - 1 Cartusia Kartuzy 29 kwietnia 2006 - 11:00
190. Tur Turek 1 - 1 Unia Janikowo 29 kwietnia 2006 - 17:00
191. Lech II Poznań 3 - 0 Obra Kościan 30 kwietnia 2006 - 12:00
192. TKP Toruń 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 29 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 25 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
193. TKP Toruń 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 3 maja 2006 - 17:00
194. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Lech II Poznań 3 maja 2006 - 17:00
195. Obra Kościan 1 - 0 Tur Turek 3 maja 2006 - 17:00
196. Unia Janikowo 4 - 0 Chemik Police 3 maja 2006 - 16:00
197. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Kania Gostyń 3 maja 2006 - 12:00
198. Amica II Wronki 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 3 maja 2006 - 12:00
199. Warta Poznań 1 - 2 Zdrój Ciechocinek 3 maja 2006 - 17:00
200. Flota Świnoujście 0 - 0 Mieszko Gniezno 3 maja 2006 - 15:00
Kolejka 26 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
201. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Flota Świnoujście 6 maja 2006 - 13:00
202. Mieszko Gniezno 1 - 1 Warta Poznań 6 maja 2006 - 17:00
203. Zdrój Ciechocinek 1 - 0 Amica II Wronki 6 maja 2006 - 17:00
204. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Cartusia Kartuzy 6 maja 2006 - 17:00
205. Kania Gostyń 0 - 0 Unia Janikowo 6 maja 2006 - 16:00
206. Chemik Police 2 - 1 Obra Kościan 6 maja 2006 - 11:00
207. Tur Turek 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 6 maja 2006 - 17:00
208. Lech II Poznań 5 - 1 TKP Toruń 7 maja 2006 - 11:00
Kolejka 27 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
209. Lech II Poznań 1 - 3 Chemik Bydgoszcz 14 maja 2006 - 11:00
210. TKP Toruń 1 - 2 Tur Turek 13 maja 2006 - 16:00
211. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Chemik Police 13 maja 2006 - 17:00
212. Obra Kościan 1 - 2 Kania Gostyń 13 maja 2006 - 17:00
213. Unia Janikowo 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 13 maja 2006 - 16:00
214. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Zdrój Ciechocinek 13 maja 2006 - 16:00
215. Amica II Wronki 2 - 0 Mieszko Gniezno 14 maja 2006 - 17:00
216. Warta Poznań 2 - 1 Flota Świnoujście 13 maja 2006 - 17:00
Kolejka 28 - 20. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
217. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Warta Poznań 20 maja 2006 - 12:00
218. Flota Świnoujście 1 - 6 Amica II Wronki 20 maja 2006 - 17:00
219. Mieszko Gniezno 0 - 1 Cartusia Kartuzy 20 maja 2006 - 17:00
220. Zdrój Ciechocinek 0 - 4 Unia Janikowo 20 maja 2006 - 17:00
221. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Obra Kościan 20 maja 2006 - 17:00
222. Kania Gostyń 4 - 0 Kotwica Kołobrzeg 20 maja 2006 - 16:00
223. Chemik Police 0 - 4 TKP Toruń 20 maja 2006 - 11:00
224. Tur Turek 3 - 1 Lech II Poznań 20 maja 2006 - 17:00
Kolejka 29 - 27. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
225. Tur Turek 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 27 maja 2006 - 16:00
226. Lech II Poznań 0 - 2 Chemik Police 27 maja 2006 - 16:00
227. TKP Toruń 2 - 1 Kania Gostyń 27 maja 2006 - 16:00
228. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 27 maja 2006 - 16:00
229. Obra Kościan 1 - 1 Zdrój Ciechocinek 27 maja 2006 - 16:00
230. Unia Janikowo 1 - 4 Mieszko Gniezno 27 maja 2006 - 16:00
231. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Flota Świnoujście 27 maja 2006 - 16:00
232. Amica II Wronki 2 - 1 Warta Poznań 27 maja 2006 - 16:00
Kolejka 30 - 3. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
233. Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Amica II Wronki 3 czerwca 2006 - 16:00
234. Warta Poznań 2 - 0 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2006 - 16:00
235. Flota Świnoujście 1 - 2 Unia Janikowo 3 czerwca 2006 - 16:00
236. Mieszko Gniezno 2 - 2 Obra Kościan 3 czerwca 2006 - 16:00
237. Zdrój Ciechocinek 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 3 czerwca 2006 - 16:00
238. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 TKP Toruń 3 czerwca 2006 - 16:00
239. Kania Gostyń 3 - 0 Lech II Poznań 3 czerwca 2006 - 16:00
240. Chemik Police 2 - 3 Tur Turek 3 czerwca 2006 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE