III liga - grupa II - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kania Gostyń 30 58 17 7 6 46 - 23
2. Unia Janikowo 30 57 15 12 3 49 - 28
3. TKP Toruń 30 51 15 6 9 52 - 32
4. Amica II Wronki 30 49 14 7 9 54 - 40
5. Mieszko Gniezno 30 47 11 14 5 37 - 28
6. Zdrój Ciechocinek 30 47 14 5 11 46 - 40
7. Tur Turek 30 46 12 10 8 55 - 40
8. Kaszubia Kościerzyna 30 45 12 9 9 43 - 44
9. Warta Poznań 30 44 12 8 10 37 - 33
10. Chemik Police 30 37 10 7 13 38 - 49
11. Kotwica Kołobrzeg 30 34 8 10 12 32 - 40
12. Cartusia Kartuzy 30 32 8 8 14 32 - 43
13. Lech II Poznań 30 29 8 5 17 36 - 59
14. Chemik Bydgoszcz 30 28 7 7 16 26 - 37
15. Flota Świnoujście 30 26 6 8 16 27 - 54
16. Obra Kościan 30 23 4 11 15 24 - 44
Ostatni komentarz dodał x 22.06.2006, 07:21:00


 Baner


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
Chemik Police 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 6 sierpnia 2005 - 11:00
Kania Gostyń 2 - 2 Tur Turek 6 sierpnia 2005 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Lech II Poznań 6 sierpnia 2005 - 17:00
Zdrój Ciechocinek 1 - 1 TKP Toruń 6 sierpnia 2005 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 sierpnia 2005 - 16:00
Mecz rozegrany w Ko?obrzegu
Flota Świnoujście 0 - 0 Obra Kościan 6 sierpnia 2005 - 17:00
Warta Poznań 0 - 0 Unia Janikowo 7 sierpnia 2005 - 12:00
Amica II Wronki 1 - 1 Cartusia Kartuzy 7 sierpnia 2005 - 13:00
Kolejka 2 - 10. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Cartusia Kartuzy 10 sierpnia 2005 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 0 Amica II Wronki 17 sierpnia 2005 - 17:00
Obra Kościan 1 - 2 Warta Poznań 10 sierpnia 2005 - 18:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Flota Świnoujście 17 sierpnia 2005 - 17:00
TKP Toruń 3 - 0 Mieszko Gniezno 10 sierpnia 2005 - 17:00
Lech II Poznań 2 - 1 Zdrój Ciechocinek 10 sierpnia 2005 - 17:00
Tur Turek 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 sierpnia 2005 - 17:00
Chemik Police 1 - 1 Kania Gostyń 10 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 3 - 13/14. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kania Gostyń 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 14 sierpnia 2005 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Chemik Police 13 sierpnia 2005 - 17:00
Zdrój Ciechocinek 2 - 2 Tur Turek 13 sierpnia 2005 - 11:00
Mieszko Gniezno 2 - 0 Lech II Poznań 13 sierpnia 2005 - 17:00
Flota Świnoujście 1 - 2 TKP Toruń 13 sierpnia 2005 - 17:00
Warta Poznań 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 13 sierpnia 2005 - 17:00
Amica II Wronki 0 - 1 Obra Kościan 13 sierpnia 2005 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Unia Janikowo 13 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 1 - 4 Unia Janikowo 20 sierpnia 2005 - 12:00
Obra Kościan 0 - 0 Cartusia Kartuzy 20 sierpnia 2005 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 5 Amica II Wronki 20 sierpnia 2005 - 17:00
TKP Toruń 3 - 0 Warta Poznań 20 sierpnia 2005 - 17:00
Lech II Poznań 3 - 1 Flota Świnoujście 21 sierpnia 2005 - 11:00
Tur Turek 1 - 1 Mieszko Gniezno 20 sierpnia 2005 - 17:00
Chemik Police 4 - 2 Zdrój Ciechocinek 20 sierpnia 2005 - 11:00
Kania Gostyń 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 21 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 27 sierpnia 2005 - 17:00
Zdrój Ciechocinek 4 - 0 Kania Gostyń 27 sierpnia 2005 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Chemik Police 28 sierpnia 2005 - 17:00
Flota Świnoujście 2 - 6 Tur Turek 27 sierpnia 2005 - 17:00
Warta Poznań 0 - 1 Lech II Poznań 27 sierpnia 2005 - 12:00
Amica II Wronki 1 - 1 TKP Toruń 28 sierpnia 2005 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 4 Kotwica Kołobrzeg 27 sierpnia 2005 - 17:00
Unia Janikowo 2 - 1 Obra Kościan 27 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Obra Kościan 3 września 2005 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Unia Janikowo 3 września 2005 - 17:00
TKP Toruń 5 - 1 Cartusia Kartuzy 3 września 2005 - 17:00
Lech II Poznań 1 - 2 Amica II Wronki 3 września 2005 - 11:00
Tur Turek 2 - 2 Warta Poznań 3 września 2005 - 17:00
Chemik Police 1 - 0 Flota Świnoujście 3 września 2005 - 11:00
Kania Gostyń 0 - 0 Mieszko Gniezno 3 września 2005 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Zdrój Ciechocinek 3 września 2005 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zdrój Ciechocinek 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 10 września 2005 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 10 września 2005 - 17:00
Flota Świnoujście 0 - 5 Kania Gostyń 10 września 2005 - 16:00
Warta Poznań 5 - 1 Chemik Police 10 września 2005 - 15:00
Amica II Wronki 3 - 2 Tur Turek 11 września 2005 - 11:00
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Lech II Poznań 10 września 2005 - 16:00
Unia Janikowo 2 - 1 TKP Toruń 10 września 2005 - 17:00
Obra Kościan 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 10 września 2005 - 16:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 17 września 2005 - 12:00
TKP Toruń 0 - 0 Obra Kościan 17 września 2005 - 17:00
Lech II Poznań 2 - 3 Unia Janikowo 18 września 2005 - 11:00
Tur Turek 3 - 1 Cartusia Kartuzy 17 września 2005 - 17:00
Chemik Police 3 - 2 Amica II Wronki 17 września 2005 - 11:00
Kania Gostyń 2 - 0 Warta Poznań 17 września 2005 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Flota Świnoujście 17 września 2005 - 16:00
Zdrój Ciechocinek 0 - 1 Mieszko Gniezno 17 września 2005 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mieszko Gniezno 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 24 września 2005 - 16:00
Flota Świnoujście 1 - 2 Zdrój Ciechocinek 24 września 2005 - 16:00
Warta Poznań 5 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2005 - 16:00
Amica II Wronki 1 - 2 Kania Gostyń 23 września 2005 - 16:00
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Chemik Police 24 września 2005 - 16:00
Unia Janikowo 1 - 1 Tur Turek 23 września 2005 - 16:00
Obra Kościan 1 - 1 Lech II Poznań 24 września 2005 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 TKP Toruń 23 września 2005 - 16:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 0 - 2 TKP Toruń 1 października 2005 - 12:00
Lech II Poznań 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 2 października 2005 - 11:00
Tur Turek 2 - 1 Obra Kościan 1 października 2005 - 16:00
Chemik Police 2 - 2 Unia Janikowo 1 października 2005 - 11:00
Kania Gostyń 2 - 1 Cartusia Kartuzy 1 października 2005 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Amica II Wronki 1 października 2005 - 15:00
Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Warta Poznań 1 października 2005 - 15:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Flota Świnoujście 1 października 2005 - 16:00
Kolejka 11 - 7. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Flota Świnoujście 1 - 2 Chemik Bydgoszcz 8 października 2005 - 15:00
Warta Poznań 3 - 1 Mieszko Gniezno 7 października 2005 - 15:00
Amica II Wronki 2 - 3 Zdrój Ciechocinek 2 listopada 2005 - 14:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 7 października 2005 - 15:00
v.o.; na boisku 1:3 (0:1)
Unia Janikowo 0 - 0 Kania Gostyń 7 października 2005 - 15:00
Obra Kościan 0 - 2 Chemik Police 8 października 2005 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Tur Turek 7 października 2005 - 15:00
TKP Toruń 3 - 3 Lech II Poznań 7 października 2005 - 15:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Lech II Poznań 15 października 2005 - 12:00
Tur Turek 2 - 0 TKP Toruń 15 października 2005 - 15:00
Chemik Police 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 15 października 2005 - 11:00
Kania Gostyń 1 - 0 Obra Kościan 15 października 2005 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Unia Janikowo 15 października 2005 - 15:00
Zdrój Ciechocinek 2 - 1 Cartusia Kartuzy 15 października 2005 - 14:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Amica II Wronki 15 października 2005 - 15:30
Flota Świnoujście 2 - 0 Warta Poznań 15 października 2005 - 15:00
Kolejka 13 - 21. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Warta Poznań 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 22 października 2005 - 15:00
Amica II Wronki 7 - 1 Flota Świnoujście 23 października 2005 - 13:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Mieszko Gniezno 22 października 2005 - 13:00
Unia Janikowo 3 - 1 Zdrój Ciechocinek 22 października 2005 - 15:00
Obra Kościan 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 22 października 2005 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Kania Gostyń 21 października 2005 - 15:00
TKP Toruń 3 - 0 Chemik Police 21 października 2005 - 15:00
Lech II Poznań 3 - 2 Tur Turek 23 października 2005 - 11:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Tur Turek 29 października 2005 - 12:00
Chemik Police 5 - 1 Lech II Poznań 29 października 2005 - 11:00
Kania Gostyń 0 - 1 TKP Toruń 29 października 2005 - 14:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 29 października 2005 - 14:00
Zdrój Ciechocinek 1 - 2 Obra Kościan 29 października 2005 - 14:00
Mieszko Gniezno 2 - 1 Unia Janikowo 29 października 2005 - 14:30
Flota Świnoujście 3 - 1 Cartusia Kartuzy 29 października 2005 - 14:00
Warta Poznań 1 - 0 Amica II Wronki 29 października 2005 - 14:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 6 listopada 2005 - 12:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Warta Poznań 5 listopada 2005 - 13:00
Unia Janikowo 0 - 0 Flota Świnoujście 5 listopada 2005 - 14:00
Obra Kościan 1 - 1 Mieszko Gniezno 5 listopada 2005 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Zdrój Ciechocinek 5 listopada 2005 - 14:00
TKP Toruń 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada 2005 - 14:00
Lech II Poznań 0 - 2 Kania Gostyń 29 marca 2006 - 16:00
Tur Turek 2 - 2 Chemik Police 6 listopada 2005 - 11:00
Kolejka 16 - 11/13. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Chemik Police 12 listopada 2005 - 12:00
Tur Turek 0 - 1 Kania Gostyń 12 kwietnia 2006 - 16:00
Lech II Poznań 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada 2005 - 14:00
TKP Toruń 3 - 0 Zdrój Ciechocinek 12 listopada 2005 - 11:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Mieszko Gniezno 12 listopada 2005 - 13:30
mecz w Gnie?nie
Obra Kościan 1 - 1 Flota Świnoujście 12 listopada 2005 - 13:00
Unia Janikowo 1 - 1 Warta Poznań 12 listopada 2005 - 12:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Amica II Wronki 12 listopada 2005 - 13:00
Kolejka 17 - 5. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 5 kwietnia 2006 - 16:30
Amica II Wronki 1 - 2 Unia Janikowo 5 kwietnia 2006 - 16:30
Warta Poznań 2 - 1 Obra Kościan 5 kwietnia 2006 - 16:30
Flota Świnoujście 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 5 kwietnia 2006 - 16:30
Mieszko Gniezno 2 - 0 TKP Toruń 5 kwietnia 2006 - 16:30
Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Lech II Poznań 5 kwietnia 2006 - 16:30
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Tur Turek 5 kwietnia 2006 - 17:00
Kania Gostyń 3 - 0 Chemik Police 5 kwietnia 2006 - 16:30
Kolejka 18 - 26. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Kania Gostyń 26 kwietnia 2006 - 17:00
Chemik Police 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 kwietnia 2006 - 17:00
Tur Turek 0 - 2 Zdrój Ciechocinek 26 kwietnia 2006 - 17:00
Lech II Poznań 0 - 3 Mieszko Gniezno 18 marca 2006 - 12:00
TKP Toruń 3 - 0 Flota Świnoujście 26 kwietnia 2006 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Warta Poznań 26 kwietnia 2006 - 17:00
Obra Kościan 1 - 1 Amica II Wronki 26 kwietnia 2006 - 17:00
Unia Janikowo 3 - 1 Cartusia Kartuzy 26 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 19 - 24. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
Unia Janikowo 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 24 maja 2006 - 17:00
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Obra Kościan 24 maja 2006 - 17:00
Amica II Wronki 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 26 marca 2006 - 12:00
Warta Poznań 1 - 0 TKP Toruń 25 marca 2006 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 1 Lech II Poznań 24 maja 2006 - 17:00
Mieszko Gniezno 3 - 2 Tur Turek 24 maja 2006 - 17:00
Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Chemik Police 25 marca 2006 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Kania Gostyń 24 maja 2006 - 17:00
Kolejka 20 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 1 kwietnia 2006 - 12:00
Kania Gostyń 1 - 0 Zdrój Ciechocinek 1 kwietnia 2006 - 16:00
Chemik Police 0 - 2 Mieszko Gniezno 1 kwietnia 2006 - 11:00
Tur Turek 0 - 0 Flota Świnoujście 1 kwietnia 2006 - 16:00
Lech II Poznań 0 - 1 Warta Poznań 2 kwietnia 2006 - 12:00
TKP Toruń 0 - 1 Amica II Wronki 1 kwietnia 2006 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Cartusia Kartuzy 1 kwietnia 2006 - 15:00
Obra Kościan 1 - 2 Unia Janikowo 1 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 21 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 0 - 3 Chemik Bydgoszcz 8 kwietnia 2006 - 16:00
Unia Janikowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 kwietnia 2006 - 16:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 TKP Toruń 8 kwietnia 2006 - 16:00
Amica II Wronki 2 - 0 Lech II Poznań 9 kwietnia 2006 - 12:00
Warta Poznań 2 - 2 Tur Turek 8 kwietnia 2006 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 0 Chemik Police 8 kwietnia 2006 - 16:00
Mieszko Gniezno 0 - 0 Kania Gostyń 8 kwietnia 2006 - 16:30
Zdrój Ciechocinek 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 8 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 22 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Zdrój Ciechocinek 15 kwietnia 2006 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Mieszko Gniezno 15 kwietnia 2006 - 16:00
Kania Gostyń 2 - 0 Flota Świnoujście 15 kwietnia 2006 - 14:00
Chemik Police 0 - 0 Warta Poznań 12 kwietnia 2006 - 15:15
Tur Turek 5 - 0 Amica II Wronki 15 kwietnia 2006 - 16:00
Lech II Poznań 2 - 2 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2006 - 12:00
TKP Toruń 1 - 3 Unia Janikowo 15 kwietnia 2006 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Obra Kościan 15 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 23 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 22 kwietnia 2006 - 16:00
Obra Kościan 1 - 5 TKP Toruń 22 kwietnia 2006 - 16:00
Unia Janikowo 2 - 2 Lech II Poznań 22 kwietnia 2006 - 16:00
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Tur Turek 22 kwietnia 2006 - 16:00
Amica II Wronki 2 - 0 Chemik Police 23 kwietnia 2006 - 12:00
Warta Poznań 1 - 0 Kania Gostyń 22 kwietnia 2006 - 15:00
Flota Świnoujście 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 22 kwietnia 2006 - 16:00
Mieszko Gniezno 0 - 3 Zdrój Ciechocinek 22 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 24 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Mieszko Gniezno 29 kwietnia 2006 - 12:00
Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Flota Świnoujście 29 kwietnia 2006 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Warta Poznań 29 kwietnia 2006 - 17:00
Kania Gostyń 1 - 2 Amica II Wronki 29 kwietnia 2006 - 16:00
Chemik Police 2 - 1 Cartusia Kartuzy 29 kwietnia 2006 - 11:00
Tur Turek 1 - 1 Unia Janikowo 29 kwietnia 2006 - 17:00
Lech II Poznań 3 - 0 Obra Kościan 30 kwietnia 2006 - 12:00
TKP Toruń 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 29 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 25 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
TKP Toruń 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 3 maja 2006 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Lech II Poznań 3 maja 2006 - 17:00
Obra Kościan 1 - 0 Tur Turek 3 maja 2006 - 17:00
Unia Janikowo 4 - 0 Chemik Police 3 maja 2006 - 16:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Kania Gostyń 3 maja 2006 - 12:00
Amica II Wronki 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 3 maja 2006 - 12:00
Warta Poznań 1 - 2 Zdrój Ciechocinek 3 maja 2006 - 17:00
Flota Świnoujście 0 - 0 Mieszko Gniezno 3 maja 2006 - 15:00
Kolejka 26 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Flota Świnoujście 6 maja 2006 - 13:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Warta Poznań 6 maja 2006 - 17:00
Zdrój Ciechocinek 1 - 0 Amica II Wronki 6 maja 2006 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Cartusia Kartuzy 6 maja 2006 - 17:00
Kania Gostyń 0 - 0 Unia Janikowo 6 maja 2006 - 16:00
Chemik Police 2 - 1 Obra Kościan 6 maja 2006 - 11:00
Tur Turek 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 6 maja 2006 - 17:00
Lech II Poznań 5 - 1 TKP Toruń 7 maja 2006 - 11:00
Kolejka 27 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
Lech II Poznań 1 - 3 Chemik Bydgoszcz 14 maja 2006 - 11:00
TKP Toruń 1 - 2 Tur Turek 13 maja 2006 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Chemik Police 13 maja 2006 - 17:00
Obra Kościan 1 - 2 Kania Gostyń 13 maja 2006 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 13 maja 2006 - 16:00
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Zdrój Ciechocinek 13 maja 2006 - 16:00
Amica II Wronki 2 - 0 Mieszko Gniezno 14 maja 2006 - 17:00
Warta Poznań 2 - 1 Flota Świnoujście 13 maja 2006 - 17:00
Kolejka 28 - 20. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Warta Poznań 20 maja 2006 - 12:00
Flota Świnoujście 1 - 6 Amica II Wronki 20 maja 2006 - 17:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 Cartusia Kartuzy 20 maja 2006 - 17:00
Zdrój Ciechocinek 0 - 4 Unia Janikowo 20 maja 2006 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Obra Kościan 20 maja 2006 - 17:00
Kania Gostyń 4 - 0 Kotwica Kołobrzeg 20 maja 2006 - 16:00
Chemik Police 0 - 4 TKP Toruń 20 maja 2006 - 11:00
Tur Turek 3 - 1 Lech II Poznań 20 maja 2006 - 17:00
Kolejka 29 - 27. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
Tur Turek 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 27 maja 2006 - 16:00
Lech II Poznań 0 - 2 Chemik Police 27 maja 2006 - 16:00
TKP Toruń 2 - 1 Kania Gostyń 27 maja 2006 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 27 maja 2006 - 16:00
Obra Kościan 1 - 1 Zdrój Ciechocinek 27 maja 2006 - 16:00
Unia Janikowo 1 - 4 Mieszko Gniezno 27 maja 2006 - 16:00
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Flota Świnoujście 27 maja 2006 - 16:00
Amica II Wronki 2 - 1 Warta Poznań 27 maja 2006 - 16:00
Kolejka 30 - 3. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Amica II Wronki 3 czerwca 2006 - 16:00
Warta Poznań 2 - 0 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2006 - 16:00
Flota Świnoujście 1 - 2 Unia Janikowo 3 czerwca 2006 - 16:00
Mieszko Gniezno 2 - 2 Obra Kościan 3 czerwca 2006 - 16:00
Zdrój Ciechocinek 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 3 czerwca 2006 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 TKP Toruń 3 czerwca 2006 - 16:00
Kania Gostyń 3 - 0 Lech II Poznań 3 czerwca 2006 - 16:00
Chemik Police 2 - 3 Tur Turek 3 czerwca 2006 - 16:00