MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów E1 - grupa Gdańsk II - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 9 27 9 0 0 124 - 6
2. Iskra Gdynia 9 22 7 1 1 54 - 12
3. Gedania Gdańsk 9 21 7 0 2 57 - 15
4. Bałtyk II Gdynia 9 15 5 0 4 43 - 33
5. Portowiec Gdańsk 9 15 5 0 4 40 - 41
6. Rozstaje Gdańsk 9 14 4 2 3 59 - 25
7. Sztorm Gdynia 9 9 3 0 6 27 - 17
8. Orlik Sopot 9 7 2 1 6 29 - 41
9. Rozstaje II Gdańsk 9 3 1 0 8 28 - 72
10. EPT Grabiny Zameczek 9 0 0 0 9 0 - 199



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Sztorm Gdynia 1 - 4 Portowiec Gdańsk
2. Iskra Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk
3. Rozstaje Gdańsk 11 - 1 Rozstaje II Gdańsk
4. EPT Grabiny Zameczek 0 - 13 Orlik Sopot
5. Lechia Gdańsk 11 - 1 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Portowiec Gdańsk 2 - 6 Bałtyk II Gdynia
7. Orlik Sopot 0 - 13 Lechia Gdańsk
8. Rozstaje II Gdańsk 20 - 0 EPT Grabiny Zameczek
9. Gedania Gdańsk 3 - 1 Rozstaje Gdańsk
10. Sztorm Gdynia 0 - 2 Iskra Gdynia
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Iskra Gdynia 7 - 1 Portowiec Gdańsk
12. Rozstaje Gdańsk 4 - 0 Sztorm Gdynia
13. EPT Grabiny Zameczek 0 - 27 Gedania Gdańsk
14. Lechia Gdańsk 19 - 0 Rozstaje II Gdańsk
15. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Orlik Sopot
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Portowiec Gdańsk 6 - 4 Orlik Sopot
17. Rozstaje II Gdańsk 1 - 7 Bałtyk II Gdynia
18. Gedania Gdańsk 2 - 8 Lechia Gdańsk
19. Sztorm Gdynia 17 - 0 EPT Grabiny Zameczek
20. Iskra Gdynia 3 - 3 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Rozstaje Gdańsk 3 - 5 Portowiec Gdańsk
22. EPT Grabiny Zameczek 0 - 20 Iskra Gdynia
23. Lechia Gdańsk 4 - 1 Sztorm Gdynia
24. Bałtyk II Gdynia 2 - 5 Gedania Gdańsk
25. Orlik Sopot 9 - 1 Rozstaje II Gdańsk
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Portowiec Gdańsk 6 - 2 Rozstaje II Gdańsk
27. Gedania Gdańsk 7 - 0 Orlik Sopot
28. Sztorm Gdynia 0 - 1 Bałtyk II Gdynia
29. Iskra Gdynia 1 - 5 Lechia Gdańsk
30. Rozstaje Gdańsk 26 - 0 EPT Grabiny Zameczek
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. EPT Grabiny Zameczek 0 - 16 Portowiec Gdańsk
32. Lechia Gdańsk 10 - 1 Rozstaje Gdańsk
33. Bałtyk II Gdynia 1 - 5 Iskra Gdynia
34. Orlik Sopot 0 - 5 Sztorm Gdynia
35. Rozstaje II Gdańsk 2 - 6 Gedania Gdańsk
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Portowiec Gdańsk 0 - 4 Gedania Gdańsk
37. Sztorm Gdynia 3 - 0 Rozstaje II Gdańsk
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
38. Iskra Gdynia 3 - 0 Orlik Sopot
39. Rozstaje Gdańsk 8 - 1 Bałtyk II Gdynia
40. EPT Grabiny Zameczek 0 - 40 Lechia Gdańsk
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Lechia Gdańsk 14 - 0 Portowiec Gdańsk
42. Bałtyk II Gdynia 20 - 0 EPT Grabiny Zameczek
43. Orlik Sopot 2 - 2 Rozstaje Gdańsk
44. Rozstaje II Gdańsk 1 - 11 Iskra Gdynia
45. Gedania Gdańsk 2 - 0 Sztorm Gdynia
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Portowiec Gdańsk - Sztorm Gdynia
47. Gedania Gdańsk - Iskra Gdynia
48. Rozstaje II Gdańsk - Rozstaje Gdańsk
49. Orlik Sopot - EPT Grabiny Zameczek
50. Bałtyk II Gdynia - Lechia Gdańsk
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Bałtyk II Gdynia - Portowiec Gdańsk
52. Lechia Gdańsk - Orlik Sopot
53. EPT Grabiny Zameczek - Rozstaje II Gdańsk
54. Rozstaje Gdańsk - Gedania Gdańsk
55. Iskra Gdynia - Sztorm Gdynia
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Portowiec Gdańsk - Iskra Gdynia
57. Sztorm Gdynia - Rozstaje Gdańsk
58. Gedania Gdańsk - EPT Grabiny Zameczek
59. Rozstaje II Gdańsk - Lechia Gdańsk
60. Orlik Sopot - Bałtyk II Gdynia
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orlik Sopot - Portowiec Gdańsk
62. Bałtyk II Gdynia - Rozstaje II Gdańsk
63. Lechia Gdańsk - Gedania Gdańsk
64. EPT Grabiny Zameczek - Sztorm Gdynia
65. Rozstaje Gdańsk - Iskra Gdynia
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Portowiec Gdańsk - Rozstaje Gdańsk
67. Iskra Gdynia - EPT Grabiny Zameczek
68. Sztorm Gdynia - Lechia Gdańsk
69. Gedania Gdańsk - Bałtyk II Gdynia
70. Rozstaje II Gdańsk - Orlik Sopot
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Rozstaje II Gdańsk - Portowiec Gdańsk
72. Orlik Sopot - Gedania Gdańsk
73. Bałtyk II Gdynia - Sztorm Gdynia
74. Lechia Gdańsk - Iskra Gdynia
75. EPT Grabiny Zameczek - Rozstaje Gdańsk
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Portowiec Gdańsk - EPT Grabiny Zameczek
77. Rozstaje Gdańsk - Lechia Gdańsk
78. Iskra Gdynia - Bałtyk II Gdynia
79. Sztorm Gdynia - Orlik Sopot
80. Gedania Gdańsk - Rozstaje II Gdańsk
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Gedania Gdańsk - Portowiec Gdańsk
82. Rozstaje II Gdańsk - Sztorm Gdynia
83. Orlik Sopot - Iskra Gdynia
84. Bałtyk II Gdynia - Rozstaje Gdańsk
85. Lechia Gdańsk - EPT Grabiny Zameczek
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Portowiec Gdańsk - Lechia Gdańsk
87. EPT Grabiny Zameczek - Bałtyk II Gdynia
88. Rozstaje Gdańsk - Orlik Sopot
89. Iskra Gdynia - Rozstaje II Gdańsk
90. Sztorm Gdynia - Gedania Gdańsk






© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE