MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk III - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 17 51 17 0 0 124 - 13
2. Koral Dębnica 16 29 9 2 5 67 - 35
3. Brda Przechlewo 16 26 8 2 6 63 - 41
4. MKS Debrzno 15 24 7 3 5 54 - 31
5. Urania Udorpie 15 23 7 2 6 28 - 26
6. Start Miastko 16 22 7 1 8 44 - 38
7. Kolejarz Chojnice 17 21 6 3 8 49 - 39
8. Sokół Wyczechy 15 19 5 4 6 24 - 48
9. Orkan Gostkowo 16 7 2 1 13 16 - 65
10. Granit Koczała 15 6 2 0 13 5 - 138
Ostatni komentarz dodał kamel1406 23.07.2011, 13:43:00



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Granit Koczała 0 - 6 Kolejarz Chojnice 5 września 2010 - 11:00
2. Brda Przechlewo 3 - 2 Start Miastko 4 września 2010 - 15:00
3. Koral Dębnica 2 - 4 MKS Debrzno 5 września 2010 - 15:00
4. Orkan Gostkowo 0 - 2 Urania Udorpie 5 września 2010 - 13:00
5. Sokół Wyczechy 0 - 6 Bytovia Bytów 4 września 2010 - 12:00
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
6. Kolejarz Chojnice 1 - 10 Bytovia Bytów 12 września 2010 - 16:00
7. Urania Udorpie 0 - 0 Sokół Wyczechy 12 września 2010 - 14:00
8. MKS Debrzno 11 - 1 Orkan Gostkowo 11 września 2010 - 11:00
9. Start Miastko 5 - 1 Koral Dębnica 12 września 2010 - 11:00
10. Granit Koczała 0 - 12 Brda Przechlewo 12 września 2010 - 11:00
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (38) 
11. Brda Przechlewo 4 - 0 Kolejarz Chojnice 18 września 2010 - 15:00
12. Koral Dębnica 12 - 0 Granit Koczała 19 września 2010 - 15:00
13. Orkan Gostkowo 1 - 2 Start Miastko 19 września 2010 - 13:00
14. Sokół Wyczechy 2 - 1 MKS Debrzno 19 września 2010 - 14:00
15. Bytovia Bytów 1 - 0 Urania Udorpie 19 września 2010 - 13:00
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
16. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Urania Udorpie 25 września 2010 - 13:00
17. MKS Debrzno 1 - 2 Bytovia Bytów 26 września 2010 - 11:00
18. Start Miastko 2 - 0 Sokół Wyczechy 26 września 2010 - 11:00
19. Granit Koczała 1 - 0 Orkan Gostkowo 26 września 2010 - 11:00
20. Brda Przechlewo 6 - 2 Koral Dębnica 25 września 2010 - 15:00
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
21. Koral Dębnica 2 - 0 Kolejarz Chojnice 3 października 2010 - 15:30
22. Orkan Gostkowo 3 - 3 Brda Przechlewo 2 października 2010 - 13:00
23. Sokół Wyczechy 2 - 3 Granit Koczała 3 października 2010 - 14:00
24. Bytovia Bytów 6 - 0 Start Miastko 3 października 2010 - 13:00
25. Urania Udorpie 2 - 1 MKS Debrzno 3 października 2010 - 14:00
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
26. Kolejarz Chojnice 2 - 2 MKS Debrzno 9 października 2010 - 13:30
27. Start Miastko 2 - 1 Urania Udorpie 9 października 2010 - 11:00
28. Granit Koczała 0 - 17 Bytovia Bytów 10 października 2010 - 11:00
29. Brda Przechlewo 6 - 1 Sokół Wyczechy 9 października 2010 - 15:00
30. Koral Dębnica 3 - 0 Orkan Gostkowo 10 października 2010 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
31. Orkan Gostkowo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 16 października 2010 - 13:00
32. Sokół Wyczechy 0 - 11 Koral Dębnica 16 października 2010 - 14:00
33. Bytovia Bytów 9 - 0 Brda Przechlewo 17 października 2010 - 13:00
34. Urania Udorpie 9 - 0 Granit Koczała 17 października 2010 - 14:00
35. MKS Debrzno 5 - 2 Start Miastko 17 października 2010 - 11:00
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
36. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Start Miastko 24 października 2010 - 14:00
37. Granit Koczała 0 - 5 MKS Debrzno 24 października 2010 - 11:00
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 0:5
38. Brda Przechlewo 0 - 1 Urania Udorpie 23 października 2010 - 15:30
39. Koral Dębnica 4 - 5 Bytovia Bytów 24 października 2010 - 13:30
40. Orkan Gostkowo 1 - 2 Sokół Wyczechy 24 października 2010 - 11:00
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (86) 
41. Sokół Wyczechy 3 - 3 Kolejarz Chojnice 30 października 2010 - 14:00
42. Bytovia Bytów 5 - 0 Orkan Gostkowo 31 października 2010 - 13:00
vo,zdekompletowanie drużyny gości,na boisku 5:0
43. Urania Udorpie 1 - 1 Koral Dębnica 31 października 2010 - 14:00
44. MKS Debrzno 8 - 3 Brda Przechlewo 31 października 2010 - 11:00
45. Start Miastko 12 - 0 Granit Koczała 30 października 2010 - 11:00
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
46. Kolejarz Chojnice 14 - 0 Granit Koczała
47. Start Miastko 0 - 3 Brda Przechlewo
48. MKS Debrzno 3 - 3 Koral Dębnica
49. Urania Udorpie 0 - 3 Orkan Gostkowo
w druzynie gospodarzy wystąpił zawodnik zdyskwalifikowany po 4 ż.k. (na boisku 6-2)
50. Bytovia Bytów 12 - 3 Sokół Wyczechy
Kolejka 11 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
51. Bytovia Bytów 4 - 1 Kolejarz Chojnice
52. Sokół Wyczechy 3 - 0 Urania Udorpie
53. Orkan Gostkowo 1 - 6 MKS Debrzno
54. Koral Dębnica 3 - 2 Start Miastko
55. Brda Przechlewo 14 - 1 Granit Koczała
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
56. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Brda Przechlewo
57. Granit Koczała 0 - 12 Koral Dębnica
58. Start Miastko 9 - 1 Orkan Gostkowo
59. MKS Debrzno 0 - 3 Sokół Wyczechy
60. Urania Udorpie 0 - 7 Bytovia Bytów
Kolejka 13 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
61. Urania Udorpie 4 - 1 Kolejarz Chojnice
62. Bytovia Bytów 5 - 2 MKS Debrzno
63. Sokół Wyczechy 1 - 1 Start Miastko
64. Orkan Gostkowo 3 - 0 Granit Koczała
65. Koral Dębnica 3 - 2 Brda Przechlewo
Kolejka 14 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (46) 
66. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Koral Dębnica
67. Brda Przechlewo 3 - 0 Orkan Gostkowo
goście nie przyjechali
68. Granit Koczała 0 - 2 Sokół Wyczechy
69. Start Miastko 0 - 6 Bytovia Bytów
70. MKS Debrzno 4 - 2 Urania Udorpie
Kolejka 15 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
71. MKS Debrzno 1 - 1 Kolejarz Chojnice
72. Urania Udorpie 4 - 3 Start Miastko
73. Bytovia Bytów 18 - 0 Granit Koczała
74. Sokół Wyczechy 2 - 2 Brda Przechlewo
75. Orkan Gostkowo 1 - 5 Koral Dębnica
Kolejka 16 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
76. Kolejarz Chojnice 11 - 0 Orkan Gostkowo
77. Koral Dębnica - Sokół Wyczechy
78. Brda Przechlewo 1 - 5 Bytovia Bytów
79. Granit Koczała - Urania Udorpie
80. Start Miastko - MKS Debrzno
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
81. Start Miastko 1 - 3 Kolejarz Chojnice
82. MKS Debrzno - Granit Koczała
83. Urania Udorpie - Brda Przechlewo
84. Bytovia Bytów 6 - 0 Koral Dębnica
85. Sokół Wyczechy - Orkan Gostkowo
Kolejka 18 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
86. Kolejarz Chojnice - Sokół Wyczechy
87. Orkan Gostkowo - Bytovia Bytów
88. Koral Dębnica - Urania Udorpie
89. Brda Przechlewo - MKS Debrzno
90. Granit Koczała - Start Miastko




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE