ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów A - grupa Słupsk I - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomorze Potęgowo 18 46 15 1 2 101 - 28
2. Stal Jezierzyce 17 39 13 0 4 71 - 20
3. Anioły Garczegorze 18 33 10 3 5 46 - 29
4. Chrobry Charbrowo 17 32 10 2 5 46 - 30
5. LKS Łebunia 18 29 9 2 7 71 - 44
6. Rowokół Smołdzino 17 26 8 2 7 30 - 34
7. KS Damnica 18 25 8 1 9 40 - 56
8. Polonez Bobrowniki 17 24 8 0 9 58 - 52
9. Szansa Siemianice 18 13 3 4 11 42 - 79
10. Dom-Star Domaradz 17 7 2 1 14 39 - 104
11. Skotawa Budowo 17 5 1 2 14 15 - 83
Ostatni komentarz dodał FOOTBALLER123 12.08.2011, 15:20:24



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Stal Jezierzyce 9 - 0 Dom-Star Domaradz 28 sierpnia 2010 - 11:00
2. Anioły Garczegorze 7 - 0 Skotawa Budowo 28 sierpnia 2010 - 11:00
3. Szansa Siemianice 1 - 4 Pomorze Potęgowo 29 sierpnia 2010 - 13:00
4. LKS Łebunia 3 - 0 Rowokół Smołdzino 29 sierpnia 2010 - 10:00
5. KS Damnica 0 - 3 Polonez Bobrowniki 29 sierpnia 2010 - 12:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Polonez Bobrowniki 4 - 1 Chrobry Charbrowo 5 września 2010 - 11:00
9. Rowokół Smołdzino 0 - 1 KS Damnica 5 września 2010 - 14:00
10. Pomorze Potęgowo 3 - 2 LKS Łebunia 5 września 2010 - 16:30
11. Skotawa Budowo 0 - 6 Szansa Siemianice 5 września 2010 - 14:00
12. Stal Jezierzyce 0 - 1 Anioły Garczegorze 5 września 2010 - 15:00
Pauza: Dom-Star Domaradz,
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
13. Anioły Garczegorze 6 - 1 Dom-Star Domaradz 11 września 2010 - 11:00
14. Szansa Siemianice 3 - 4 Stal Jezierzyce 12 września 2010 - 13:00
15. LKS Łebunia 8 - 0 Skotawa Budowo 11 września 2010 - 13:30
16. KS Damnica 1 - 5 Pomorze Potęgowo 12 września 2010 - 13:00
17. Chrobry Charbrowo 3 - 1 Rowokół Smołdzino 12 września 2010 - 13:15
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
19. Dom-Star Domaradz 5 - 3 Polonez Bobrowniki 19 września 2010 - 15:00
21. Pomorze Potęgowo 3 - 2 Chrobry Charbrowo 19 września 2010 - 16:30
22. Skotawa Budowo 2 - 5 KS Damnica 19 września 2010 - 14:00
23. Stal Jezierzyce 7 - 1 LKS Łebunia 19 września 2010 - 15:00
24. Anioły Garczegorze 2 - 2 Szansa Siemianice 18 września 2010 - 11:00
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
25. Szansa Siemianice 4 - 3 Dom-Star Domaradz 26 września 2010 - 13:00
26. LKS Łebunia 5 - 3 Anioły Garczegorze 25 września 2010 - 13:30
27. KS Damnica 2 - 1 Stal Jezierzyce 26 września 2010 - 13:00
28. Chrobry Charbrowo 5 - 0 Skotawa Budowo 26 września 2010 - 13:15
30. Polonez Bobrowniki 2 - 4 Rowokół Smołdzino 25 września 2010 - 11:00
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
31. Dom-Star Domaradz 2 - 3 Rowokół Smołdzino 3 października 2010 - 15:00
32. Pomorze Potęgowo 10 - 1 Polonez Bobrowniki 3 października 2010 - 16:00
34. Stal Jezierzyce 3 - 2 Chrobry Charbrowo 2 października 2010 - 13:00
35. Anioły Garczegorze 4 - 0 KS Damnica 2 października 2010 - 11:00
36. Szansa Siemianice 2 - 7 LKS Łebunia 3 października 2010 - 13:00
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
37. LKS Łebunia 12 - 3 Dom-Star Domaradz 9 października 2010 - 13:30
38. KS Damnica 3 - 1 Szansa Siemianice 10 października 2010 - 13:00
39. Chrobry Charbrowo 2 - 2 Anioły Garczegorze 10 października 2010 - 13:15
41. Polonez Bobrowniki 9 - 1 Skotawa Budowo 9 października 2010 - 11:00
42. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Pomorze Potęgowo 10 października 2010 - 13:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
43. Dom-Star Domaradz 2 - 5 Pomorze Potęgowo 17 października 2010 - 15:00
44. Skotawa Budowo 0 - 2 Rowokół Smołdzino 17 października 2010 - 14:00
45. Stal Jezierzyce 3 - 0 Polonez Bobrowniki 16 października 2010 - 13:00
47. Szansa Siemianice 3 - 4 Chrobry Charbrowo 17 października 2010 - 13:00
48. LKS Łebunia 7 - 1 KS Damnica 16 października 2010 - 11:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
49. KS Damnica 8 - 2 Dom-Star Domaradz 24 października 2010 - 13:00
50. Chrobry Charbrowo 1 - 0 LKS Łebunia 24 października 2010 - 13:15
52. Polonez Bobrowniki 0 - 1 Anioły Garczegorze 23 października 2010 - 11:00
53. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Stal Jezierzyce 23 października 2010 - 14:00
54. Pomorze Potęgowo 8 - 0 Skotawa Budowo 24 października 2010 - 16:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
55. Dom-Star Domaradz 7 - 1 Skotawa Budowo 30 października 2010 - 13:00
56. Stal Jezierzyce 7 - 1 Pomorze Potęgowo 30 października 2010 - 11:00
57. Anioły Garczegorze 4 - 2 Rowokół Smołdzino 30 października 2010 - 11:00
58. Szansa Siemianice 0 - 8 Polonez Bobrowniki 31 października 2010 - 13:00
60. KS Damnica 3 - 1 Chrobry Charbrowo 31 października 2010 - 13:00
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (18) 
61. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Dom-Star Domaradz 7 listopada 2010 - 13:15
vo,brak aktualnych badań lekarskich
63. Polonez Bobrowniki 2 - 4 LKS Łebunia 6 listopada 2010 - 11:00
64. Rowokół Smołdzino 4 - 2 Szansa Siemianice 7 listopada 2010 - 13:00
65. Pomorze Potęgowo 2 - 0 Anioły Garczegorze 7 listopada 2010 - 14:00
66. Skotawa Budowo 1 - 6 Stal Jezierzyce 7 listopada 2010 - 14:00
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
67. Dom-Star Domaradz 0 - 3 Stal Jezierzyce
zawodnicy drużyny gospodarzy nie mieli aktualnych badań lekarskich
68. Skotawa Budowo 3 - 0 Anioły Garczegorze
w drużynie gości wystąpił zawodnik zdyskwalifikowany po 4 żk. - na boisku 2-2
69. Pomorze Potęgowo 14 - 1 Szansa Siemianice
70. Rowokół Smołdzino 1 - 1 LKS Łebunia
71. Polonez Bobrowniki 6 - 2 KS Damnica
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
74. Chrobry Charbrowo 4 - 3 Polonez Bobrowniki
75. KS Damnica 1 - 2 Rowokół Smołdzino
76. LKS Łebunia 3 - 4 Pomorze Potęgowo
77. Szansa Siemianice 3 - 3 Skotawa Budowo
78. Anioły Garczegorze 0 - 3 Stal Jezierzyce
vo, na boisku 4-0
Pauza: Dom-Star Domaradz,
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
79. Dom-Star Domaradz 2 - 6 Anioły Garczegorze
80. Stal Jezierzyce 6 - 1 Szansa Siemianice
81. Skotawa Budowo 1 - 1 LKS Łebunia
82. Pomorze Potęgowo 7 - 0 KS Damnica
83. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Chrobry Charbrowo
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
85. Polonez Bobrowniki 6 - 5 Dom-Star Domaradz
87. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Pomorze Potęgowo
88. KS Damnica 2 - 0 Skotawa Budowo
89. LKS Łebunia 0 - 7 Stal Jezierzyce
90. Szansa Siemianice 4 - 1 Anioły Garczegorze
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
91. Dom-Star Domaradz 3 - 3 Szansa Siemianice
92. Anioły Garczegorze 1 - 0 LKS Łebunia
93. Stal Jezierzyce 4 - 1 KS Damnica
94. Skotawa Budowo 0 - 5 Chrobry Charbrowo
96. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Polonez Bobrowniki
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
97. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Dom-Star Domaradz
w drużynie gości wystąpił zawodnik zdyskwalifikowany po 4 ż.k. (na boisku 3-5)
98. Polonez Bobrowniki 3 - 5 Pomorze Potęgowo
100. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Stal Jezierzyce
101. KS Damnica 1 - 3 Anioły Garczegorze
102. LKS Łebunia 4 - 1 Szansa Siemianice
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
103. Dom-Star Domaradz 2 - 9 LKS Łebunia
104. Szansa Siemianice 4 - 4 KS Damnica
105. Anioły Garczegorze 4 - 1 Chrobry Charbrowo
107. Skotawa Budowo 1 - 5 Polonez Bobrowniki
108. Pomorze Potęgowo 7 - 0 Rowokół Smołdzino
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
109. Pomorze Potęgowo 20 - 2 Dom-Star Domaradz
110. Rowokół Smołdzino 4 - 2 Skotawa Budowo
111. Polonez Bobrowniki 0 - 6 Stal Jezierzyce
113. Chrobry Charbrowo 5 - 1 Szansa Siemianice
114. KS Damnica 5 - 4 LKS Łebunia
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
115. Dom-Star Domaradz - KS Damnica
116. LKS Łebunia - Chrobry Charbrowo
118. Anioły Garczegorze - Polonez Bobrowniki
119. Stal Jezierzyce - Rowokół Smołdzino
120. Skotawa Budowo - Pomorze Potęgowo
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
121. Skotawa Budowo - Dom-Star Domaradz
122. Pomorze Potęgowo - Stal Jezierzyce
123. Rowokół Smołdzino - Anioły Garczegorze
124. Polonez Bobrowniki - Szansa Siemianice
126. Chrobry Charbrowo - KS Damnica
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 22 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
127. Dom-Star Domaradz - Chrobry Charbrowo
129. LKS Łebunia - Polonez Bobrowniki
130. Szansa Siemianice - Rowokół Smołdzino
131. Anioły Garczegorze 1 - 1 Pomorze Potęgowo
132. Stal Jezierzyce - Skotawa Budowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE