MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 18 49 16 1 1 83 - 23
2. GKS Żukowo 18 39 12 3 3 96 - 26
3. Polonia Gdańsk 18 35 11 2 5 67 - 42
4. Rozstaje Gdańsk 18 30 9 3 6 54 - 41
5. Jantar II Pruszcz Gdański 18 26 8 2 8 57 - 60
6. Wisła Długie Pole 18 23 7 2 9 35 - 46
7. Potok Pszczółki 18 19 6 1 11 47 - 52
8. KS Sulmin 18 19 6 1 11 58 - 100
9. GTS Rusocin 18 16 5 1 12 26 - 65
10. LKS Waplewo 18 6 2 0 16 19 - 87
Ostatni komentarz dodał gks_kowale_1997 14.06.2011, 14:53:19



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
1. Potok Pszczółki 4 - 0 LKS Waplewo
2. Rozstaje Gdańsk 5 - 2 GKS Żukowo
3. GTS Rusocin 4 - 2 KS Sulmin
4. Wisła Długie Pole 3 - 2 Polonia Gdańsk
5. Jantar II Pruszcz Gdański 4 - 5 GKS Kowale
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
6. LKS Waplewo 2 - 3 GKS Kowale
7. Polonia Gdańsk 3 - 3 Jantar II Pruszcz Gdański
8. KS Sulmin 6 - 3 Wisła Długie Pole
9. GKS Żukowo 6 - 1 GTS Rusocin
10. Potok Pszczółki 0 - 1 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
11. Rozstaje Gdańsk 9 - 0 LKS Waplewo
12. GTS Rusocin 3 - 3 Potok Pszczółki
13. Wisła Długie Pole 3 - 2 GKS Żukowo
14. Jantar II Pruszcz Gdański 5 - 4 KS Sulmin
15. GKS Kowale 6 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
16. LKS Waplewo 1 - 4 Polonia Gdańsk
17. KS Sulmin 2 - 4 GKS Kowale
18. GKS Żukowo 11 - 0 Jantar II Pruszcz Gdański
19. Potok Pszczółki 3 - 2 Wisła Długie Pole
20. Rozstaje Gdańsk 3 - 1 GTS Rusocin
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
21. GTS Rusocin 4 - 1 LKS Waplewo
22. Wisła Długie Pole 2 - 2 Rozstaje Gdańsk
23. Jantar II Pruszcz Gdański 3 - 1 Potok Pszczółki
24. GKS Kowale 0 - 0 GKS Żukowo
25. Polonia Gdańsk 6 - 3 KS Sulmin
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
26. LKS Waplewo 2 - 4 KS Sulmin
27. GKS Żukowo 2 - 3 Polonia Gdańsk
28. Potok Pszczółki 0 - 8 GKS Kowale
29. Rozstaje Gdańsk 1 - 7 Jantar II Pruszcz Gdański
30. GTS Rusocin 1 - 0 Wisła Długie Pole
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
31. Wisła Długie Pole 2 - 0 LKS Waplewo
32. Jantar II Pruszcz Gdański 0 - 1 GTS Rusocin
33. GKS Kowale 5 - 2 Rozstaje Gdańsk
34. Polonia Gdańsk 2 - 0 Potok Pszczółki
35. KS Sulmin 1 - 8 GKS Żukowo
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
36. LKS Waplewo 0 - 12 GKS Żukowo
37. Potok Pszczółki 17 - 1 KS Sulmin
38. Rozstaje Gdańsk 1 - 2 Polonia Gdańsk
39. GTS Rusocin 0 - 7 GKS Kowale
40. Wisła Długie Pole 5 - 1 Jantar II Pruszcz Gdański
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
41. Jantar II Pruszcz Gdański 12 - 0 LKS Waplewo
42. GKS Kowale 2 - 0 Wisła Długie Pole
43. Polonia Gdańsk 1 - 0 GTS Rusocin
44. KS Sulmin 3 - 3 Rozstaje Gdańsk
45. GKS Żukowo 8 - 0 Potok Pszczółki
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
46. LKS Waplewo 0 - 2 Potok Pszczółki
47. GKS Żukowo 2 - 2 Rozstaje Gdańsk
48. KS Sulmin 8 - 2 GTS Rusocin
49. Polonia Gdańsk 3 - 0 Wisła Długie Pole
50. GKS Kowale 7 - 1 Jantar II Pruszcz Gdański
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
51. GKS Kowale 7 - 0 LKS Waplewo
52. Jantar II Pruszcz Gdański 5 - 5 Polonia Gdańsk
53. Wisła Długie Pole 5 - 1 KS Sulmin
54. GTS Rusocin 1 - 3 GKS Żukowo
55. Rozstaje Gdańsk 5 - 0 Potok Pszczółki
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
56. LKS Waplewo 0 - 2 Rozstaje Gdańsk
57. Potok Pszczółki 5 - 0 GTS Rusocin
58. GKS Żukowo 2 - 2 Wisła Długie Pole
59. KS Sulmin 2 - 5 Jantar II Pruszcz Gdański
60. Polonia Gdańsk 2 - 3 GKS Kowale
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
61. Polonia Gdańsk 7 - 1 LKS Waplewo
62. GKS Kowale 8 - 1 KS Sulmin
63. Jantar II Pruszcz Gdański 1 - 5 GKS Żukowo
64. Wisła Długie Pole 1 - 0 Potok Pszczółki
65. GTS Rusocin 1 - 8 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
66. LKS Waplewo 2 - 1 GTS Rusocin
67. Rozstaje Gdańsk 4 - 0 Wisła Długie Pole
68. Potok Pszczółki 2 - 3 Jantar II Pruszcz Gdański
69. GKS Żukowo 7 - 1 GKS Kowale
70. KS Sulmin 8 - 5 Polonia Gdańsk
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
71. KS Sulmin 3 - 2 LKS Waplewo
72. Polonia Gdańsk 2 - 3 GKS Żukowo
73. GKS Kowale 5 - 0 Potok Pszczółki
74. Jantar II Pruszcz Gdański 0 - 2 Rozstaje Gdańsk
75. Wisła Długie Pole 3 - 5 GTS Rusocin
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
76. LKS Waplewo 6 - 0 Wisła Długie Pole
77. GTS Rusocin 1 - 4 Jantar II Pruszcz Gdański
78. Rozstaje Gdańsk 1 - 3 GKS Kowale
79. Potok Pszczółki 2 - 6 Polonia Gdańsk
80. GKS Żukowo 12 - 2 KS Sulmin
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
81. GKS Żukowo 9 - 1 LKS Waplewo
82. KS Sulmin 2 - 7 Potok Pszczółki
83. Polonia Gdańsk 8 - 1 Rozstaje Gdańsk
84. GKS Kowale 4 - 0 GTS Rusocin
85. Jantar II Pruszcz Gdański 1 - 4 Wisła Długie Pole
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
86. LKS Waplewo 1 - 2 Jantar II Pruszcz Gdański
87. Wisła Długie Pole 0 - 5 GKS Kowale
88. GTS Rusocin 0 - 5 Polonia Gdańsk
89. Rozstaje Gdańsk 2 - 5 KS Sulmin
90. Potok Pszczółki 1 - 2 GKS Żukowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE