ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Pomorski Liga Juniorów D2 - Rocznik 1993 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SWSiEMP Arka Gdynia 22 58 19 1 2 89 - 10
2. Lechia Gdańsk 22 53 16 5 1 77 - 7
3. Jantar Pruszcz Gdański 22 52 16 4 2 58 - 13
4. Olivia Gdańsk 22 45 14 3 5 59 - 23
5. Bałtyk Gdynia 22 32 10 2 10 40 - 46
6. Gedania Gdańsk 22 28 8 4 10 27 - 42
7. Celtic Reda 22 25 7 4 11 29 - 39
8. Zatoka Puck 22 25 7 4 11 26 - 36
9. GKS Kowale 22 22 6 4 12 25 - 45
10. Kamionka Sopot 22 14 4 2 16 24 - 79
11. MKS Władysławowo 22 12 3 3 16 18 - 65
12. Polonia Gdańsk 22 11 3 2 17 17 - 84
Ostatni komentarz dodał morgi93 03.05.2010, 19:18:37

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Polonia Gdańsk 1 - 11 Lechia Gdańsk
2. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
3. Olivia Gdańsk 4 - 0 Kamionka Sopot
4. Gedania Gdańsk 2 - 0 MKS Władysławowo
5. GKS Kowale 1 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
6. Zatoka Puck 3 - 0 Celtic Reda
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Lechia Gdańsk 3 - 0 Celtic Reda
8. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 0 Zatoka Puck
9. MKS Władysławowo 2 - 2 GKS Kowale
10. Kamionka Sopot 1 - 4 Gedania Gdańsk
11. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Olivia Gdańsk
12. Polonia Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Bałtyk Gdynia 0 - 9 Lechia Gdańsk
14. Olivia Gdańsk 2 - 0 Polonia Gdańsk
15. Gedania Gdańsk 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
16. GKS Kowale 4 - 0 Kamionka Sopot
17. Zatoka Puck 2 - 0 MKS Władysławowo
18. Celtic Reda 0 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Lechia Gdańsk 1 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
20. MKS Władysławowo 1 - 0 Celtic Reda
21. Kamionka Sopot 1 - 1 Zatoka Puck
22. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Kowale
23. Polonia Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
24. Bałtyk Gdynia 2 - 5 Olivia Gdańsk
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Olivia Gdańsk 0 - 0 Lechia Gdańsk
26. Gedania Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia
27. GKS Kowale 2 - 1 Polonia Gdańsk
28. Zatoka Puck 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
29. Celtic Reda 3 - 1 Kamionka Sopot
30. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 0 MKS Władysławowo
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Lechia Gdańsk 3 - 1 MKS Władysławowo
32. Kamionka Sopot 1 - 10 SWSiEMP Arka Gdynia
33. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 Celtic Reda
34. Polonia Gdańsk 0 - 1 Zatoka Puck
35. Bałtyk Gdynia 2 - 0 GKS Kowale
36. Olivia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Gedania Gdańsk 0 - 0 Lechia Gdańsk
38. GKS Kowale 0 - 4 Olivia Gdańsk
39. Zatoka Puck 1 - 2 Bałtyk Gdynia
40. Celtic Reda 4 - 0 Polonia Gdańsk
41. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
42. MKS Władysławowo 0 - 3 Kamionka Sopot
vo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Lechia Gdańsk 4 - 0 Kamionka Sopot
44. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 MKS Władysławowo
45. Polonia Gdańsk 0 - 13 SWSiEMP Arka Gdynia
46. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Celtic Reda
47. Olivia Gdańsk 3 - 0 Zatoka Puck
vo
48. Gedania Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GKS Kowale 1 - 1 Lechia Gdańsk
50. Zatoka Puck 0 - 0 Gedania Gdańsk
51. Celtic Reda 3 - 0 Olivia Gdańsk
52. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 1 Bałtyk Gdynia
53. MKS Władysławowo 0 - 5 Polonia Gdańsk
54. Kamionka Sopot 0 - 8 Jantar Pruszcz Gdański 27 kwietnia 2005
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Lechia Gdańsk 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
56. Polonia Gdańsk 2 - 4 Kamionka Sopot
57. Bałtyk Gdynia 4 - 2 MKS Władysławowo
58. Olivia Gdańsk 1 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
59. Gedania Gdańsk 1 - 0 Celtic Reda
60. GKS Kowale 0 - 0 Zatoka Puck 3 maja 2005
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Zatoka Puck 1 - 2 Lechia Gdańsk
62. Celtic Reda 3 - 1 GKS Kowale
63. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Gedania Gdańsk
64. MKS Władysławowo 0 - 5 Olivia Gdańsk
65. Kamionka Sopot 1 - 5 Bałtyk Gdynia 12 kwietnia 2005
66. Jantar Pruszcz Gdański 8 - 0 Polonia Gdańsk
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Lechia Gdańsk 2 - 0 Polonia Gdańsk
68. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk Gdynia
69. Kamionka Sopot 0 - 4 Olivia Gdańsk
70. MKS Władysławowo 3 - 1 Gedania Gdańsk
71. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 1 GKS Kowale
72. Celtic Reda 3 - 1 Zatoka Puck
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. Celtic Reda 2 - 2 Lechia Gdańsk
74. Zatoka Puck 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
75. GKS Kowale 1 - 0 MKS Władysławowo
76. Gedania Gdańsk 7 - 1 Kamionka Sopot
77. Olivia Gdańsk 1 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
78. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Lechia Gdańsk 7 - 0 Bałtyk Gdynia
80. Polonia Gdańsk 0 - 6 Olivia Gdańsk
81. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 1 Gedania Gdańsk
82. Kamionka Sopot 3 - 4 GKS Kowale
83. MKS Władysławowo 5 - 0 Zatoka Puck
84. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Celtic Reda
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 1 Lechia Gdańsk
86. Celtic Reda 2 - 1 MKS Władysławowo
87. Zatoka Puck 4 - 1 Kamionka Sopot
88. GKS Kowale 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
89. Gedania Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk
90. Olivia Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Lechia Gdańsk 0 - 0 Olivia Gdańsk
92. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk
93. Polonia Gdańsk 0 - 0 GKS Kowale
94. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 Zatoka Puck
95. Kamionka Sopot 1 - 1 Celtic Reda
96. MKS Władysławowo 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. MKS Władysławowo 0 - 9 Lechia Gdańsk
98. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Kamionka Sopot
99. Celtic Reda 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
100. Zatoka Puck 5 - 0 Polonia Gdańsk
101. GKS Kowale 1 - 3 Bałtyk Gdynia
102. Gedania Gdańsk 0 - 4 Olivia Gdańsk
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Lechia Gdańsk 10 - 0 Gedania Gdańsk
104. Olivia Gdańsk 9 - 2 GKS Kowale
105. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Zatoka Puck
106. Polonia Gdańsk 2 - 0 Celtic Reda
107. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
108. Kamionka Sopot 3 - 0 MKS Władysławowo
vo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Kamionka Sopot 0 - 4 Lechia Gdańsk
110. MKS Władysławowo 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
111. SWSiEMP Arka Gdynia 7 - 0 Polonia Gdańsk
112. Celtic Reda 1 - 0 Bałtyk Gdynia
113. Zatoka Puck 1 - 2 Olivia Gdańsk
114. GKS Kowale 1 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Lechia Gdańsk 4 - 0 GKS Kowale
116. Gedania Gdańsk 2 - 1 Zatoka Puck
117. Olivia Gdańsk 2 - 2 Celtic Reda
118. Bałtyk Gdynia 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
119. Polonia Gdańsk 2 - 2 MKS Władysławowo
120. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Kamionka Sopot
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Lechia Gdańsk
122. Kamionka Sopot 2 - 0 Polonia Gdańsk
123. MKS Władysławowo 0 - 3 Bałtyk Gdynia
124. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 0 Olivia Gdańsk
125. Celtic Reda 2 - 3 Gedania Gdańsk
126. Zatoka Puck 2 - 0 GKS Kowale
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Lechia Gdańsk 3 - 0 Zatoka Puck
128. GKS Kowale 3 - 0 Celtic Reda
vo
129. Gedania Gdańsk 1 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
130. Olivia Gdańsk 3 - 0 MKS Władysławowo
vo
131. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Kamionka Sopot
132. Polonia Gdańsk 1 - 7 Jantar Pruszcz Gdański
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04