SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zenit Łęczyce 22 52 16 4 2 85 - 34
2. Zatoka Puck 22 46 14 4 4 48 - 25
3. OKS Janowo 22 43 12 7 3 56 - 35
4. Pidrina Gdynia 22 34 10 4 8 39 - 48
5. Korona Żelistrzewo 22 33 9 6 7 51 - 38
6. Orkan II Rumia 22 33 10 3 9 48 - 45
7. MKS Władysławowo 22 30 9 3 10 47 - 46
8. Orkan Gdynia 22 30 8 6 8 37 - 36
9. Kaszuby II Połchowo 22 24 7 3 12 44 - 40
10. Relaks Mechowo 22 18 5 3 14 30 - 52
11. KS Jastarnia 22 17 5 2 15 21 - 65
12. Celtic Reda 22 13 4 1 17 21 - 63
* KS Jastarnia wycofała się po 17. kolejce. Pozostałe mecze z jej udziałem weryfikowano jako walkowery dla przeciwników.
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pidrina Gdynia 2 - 1 Celtic Reda
2. Zenit Łęczyce 2 - 1 Kaszuby II Połchowo
3. Zatoka Puck 0 - 3 Orkan Gdynia
4. OKS Janowo 0 - 1 MKS Władysławowo
5. Orkan II Rumia 3 - 2 Korona Żelistrzewo
6. KS Jastarnia 1 - 0 Relaks Mechowo
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Celtic Reda 0 - 2 Relaks Mechowo
8. Korona Żelistrzewo 5 - 1 KS Jastarnia
9. MKS Władysławowo 1 - 0 Orkan II Rumia
10. Orkan Gdynia 0 - 3 OKS Janowo
11. Kaszuby II Połchowo 1 - 4 Zatoka Puck
12. Pidrina Gdynia 4 - 3 Zenit Łęczyce
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Zenit Łęczyce 10 - 1 Celtic Reda
14. Zatoka Puck 5 - 2 Pidrina Gdynia
15. OKS Janowo 2 - 2 Kaszuby II Połchowo
16. Orkan II Rumia 2 - 1 Orkan Gdynia
17. KS Jastarnia 2 - 3 MKS Władysławowo
18. Relaks Mechowo 0 - 3 Korona Żelistrzewo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Celtic Reda 0 - 2 Korona Żelistrzewo
20. MKS Władysławowo 2 - 0 Relaks Mechowo
21. Orkan Gdynia 1 - 3 KS Jastarnia
22. Kaszuby II Połchowo 5 - 0 Orkan II Rumia
23. Pidrina Gdynia 0 - 1 OKS Janowo
24. Zenit Łęczyce 3 - 1 Zatoka Puck
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Zatoka Puck 2 - 0 Celtic Reda
26. OKS Janowo 2 - 2 Zenit Łęczyce
27. Orkan II Rumia 7 - 2 Pidrina Gdynia
28. KS Jastarnia 1 - 1 Kaszuby II Połchowo
29. Relaks Mechowo 1 - 2 Orkan Gdynia
30. Korona Żelistrzewo 4 - 3 MKS Władysławowo
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Celtic Reda 0 - 6 MKS Władysławowo
32. Orkan Gdynia 4 - 2 Korona Żelistrzewo
33. Kaszuby II Połchowo 0 - 1 Relaks Mechowo
34. Pidrina Gdynia 4 - 0 KS Jastarnia
35. Zenit Łęczyce 7 - 1 Orkan II Rumia
36. Zatoka Puck 1 - 2 OKS Janowo
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. OKS Janowo 6 - 0 Celtic Reda
38. Orkan II Rumia 3 - 4 Zatoka Puck
39. KS Jastarnia 2 - 5 Zenit Łęczyce
40. Relaks Mechowo 0 - 1 Pidrina Gdynia
41. Korona Żelistrzewo 3 - 2 Kaszuby II Połchowo
42. MKS Władysławowo 0 - 0 Orkan Gdynia
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Celtic Reda 3 - 1 Orkan Gdynia
44. Kaszuby II Połchowo 4 - 2 MKS Władysławowo
45. Pidrina Gdynia 4 - 3 Korona Żelistrzewo
46. Zenit Łęczyce 3 - 1 Relaks Mechowo
47. Zatoka Puck 4 - 0 KS Jastarnia
48. OKS Janowo 2 - 1 Orkan II Rumia
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Orkan II Rumia 4 - 1 Celtic Reda
50. KS Jastarnia 2 - 2 OKS Janowo
51. Relaks Mechowo 1 - 5 Zatoka Puck
52. Korona Żelistrzewo 1 - 4 Zenit Łęczyce
53. MKS Władysławowo 3 - 0 Pidrina Gdynia
54. Orkan Gdynia 2 - 1 Kaszuby II Połchowo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Celtic Reda 2 - 5 Kaszuby II Połchowo
56. Pidrina Gdynia 0 - 0 Orkan Gdynia
57. Zenit Łęczyce 6 - 1 MKS Władysławowo
58. Zatoka Puck 2 - 1 Korona Żelistrzewo
59. OKS Janowo 5 - 2 Relaks Mechowo
60. Orkan II Rumia 4 - 0 KS Jastarnia
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KS Jastarnia 4 - 2 Celtic Reda
62. Relaks Mechowo 5 - 3 Orkan II Rumia
63. Korona Żelistrzewo 3 - 3 OKS Janowo
64. MKS Władysławowo 1 - 2 Zatoka Puck
65. Orkan Gdynia 1 - 1 Zenit Łęczyce
66. Kaszuby II Połchowo 1 - 2 Pidrina Gdynia
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Celtic Reda 1 - 1 Pidrina Gdynia
68. Kaszuby II Połchowo 0 - 3 Zenit Łęczyce
69. Orkan Gdynia 2 - 2 Zatoka Puck
70. MKS Władysławowo 4 - 4 OKS Janowo
71. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Orkan II Rumia
72. Relaks Mechowo 0 - 1 KS Jastarnia
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Relaks Mechowo 3 - 0 Celtic Reda
74. KS Jastarnia 1 - 0 Korona Żelistrzewo
75. Orkan II Rumia 2 - 0 MKS Władysławowo
76. OKS Janowo 4 - 1 Orkan Gdynia
77. Zatoka Puck 1 - 0 Kaszuby II Połchowo
78. Zenit Łęczyce 3 - 3 Pidrina Gdynia
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Celtic Reda 1 - 3 Zenit Łęczyce
80. Pidrina Gdynia 2 - 4 Zatoka Puck
81. Kaszuby II Połchowo 1 - 2 OKS Janowo
82. Orkan Gdynia 0 - 0 Orkan II Rumia
83. MKS Władysławowo 3 - 1 KS Jastarnia
84. Korona Żelistrzewo 5 - 1 Relaks Mechowo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Celtic Reda
86. Relaks Mechowo 1 - 2 MKS Władysławowo
87. KS Jastarnia 1 - 3 Orkan Gdynia
88. Orkan II Rumia 1 - 0 Kaszuby II Połchowo
89. OKS Janowo 1 - 1 Pidrina Gdynia
90. Zatoka Puck 0 - 0 Zenit Łęczyce
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Celtic Reda 0 - 1 Zatoka Puck
92. Zenit Łęczyce 5 - 2 OKS Janowo
93. Pidrina Gdynia 0 - 2 Orkan II Rumia
94. Kaszuby II Połchowo 9 - 0 KS Jastarnia
95. Orkan Gdynia 2 - 2 Relaks Mechowo
96. MKS Władysławowo 1 - 1 Korona Żelistrzewo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. MKS Władysławowo 0 - 1 Celtic Reda
98. Korona Żelistrzewo 4 - 0 Orkan Gdynia
99. Relaks Mechowo 0 - 6 Kaszuby II Połchowo
100. KS Jastarnia 1 - 4 Pidrina Gdynia
101. Orkan II Rumia 4 - 3 Zenit Łęczyce
102. OKS Janowo 2 - 1 Zatoka Puck
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Celtic Reda 2 - 5 OKS Janowo
104. Zatoka Puck 1 - 0 Orkan II Rumia
105. Zenit Łęczyce 3 - 0 KS Jastarnia
vo
106. Pidrina Gdynia 2 - 1 Relaks Mechowo
107. Kaszuby II Połchowo 1 - 1 Korona Żelistrzewo
108. Orkan Gdynia 5 - 0 MKS Władysławowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Orkan Gdynia 2 - 0 Celtic Reda
110. MKS Władysławowo 8 - 1 Kaszuby II Połchowo
111. Korona Żelistrzewo 4 - 0 Pidrina Gdynia
112. Relaks Mechowo 1 - 3 Zenit Łęczyce
113. KS Jastarnia 0 - 3 Zatoka Puck
vo
114. Orkan II Rumia 1 - 2 OKS Janowo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Celtic Reda 3 - 1 Orkan II Rumia
116. OKS Janowo 3 - 0 KS Jastarnia
vo
117. Zatoka Puck 1 - 1 Relaks Mechowo
118. Zenit Łęczyce 3 - 0 Korona Żelistrzewo
119. Pidrina Gdynia 2 - 1 MKS Władysławowo
120. Kaszuby II Połchowo 1 - 0 Orkan Gdynia
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Kaszuby II Połchowo 1 - 0 Celtic Reda
122. Orkan Gdynia 5 - 0 Pidrina Gdynia
123. MKS Władysławowo 5 - 7 Zenit Łęczyce
124. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Zatoka Puck
125. Relaks Mechowo 2 - 0 OKS Janowo
126. KS Jastarnia 0 - 3 Orkan II Rumia
vo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Celtic Reda 3 - 0 KS Jastarnia
vo
128. Orkan II Rumia 5 - 5 Relaks Mechowo
129. OKS Janowo 3 - 3 Korona Żelistrzewo
130. Zatoka Puck 3 - 0 MKS Władysławowo
131. Zenit Łęczyce 6 - 2 Orkan Gdynia
132. Pidrina Gdynia 3 - 1 Kaszuby II Połchowo
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04