ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów A - grupa Malbork III - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 18 46 15 1 2 110 - 33
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 42 13 3 2 75 - 16
3. Wierzyca Pelplin 18 40 13 1 4 65 - 26
4. AP Malbork 18 36 11 3 4 92 - 41
5. Pogoń Prabuty 18 27 8 3 7 67 - 44
6. Olimpia Sztum 18 20 6 2 10 47 - 42
7. Jurand Lasowice 18 18 5 3 10 38 - 78
8. Wisła Korzeniewo 18 16 4 4 10 33 - 59
9. Delta Miłoradz 18 14 4 2 12 33 - 76
10. Zawisza Czarne Dolne 18 0 0 0 18 13 - 158
Ostatni komentarz dodał leser 10.06.2011, 16:00:57



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (16) 
1. Zawisza Czarne Dolne 0 - 5 Delta Miłoradz
2. Jurand Lasowice 3 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
3. AP Malbork 4 - 1 Wisła Korzeniewo
4. Olimpia Sztum 2 - 4 Pomezania Malbork
5. Wierzyca Pelplin 5 - 1 Pogoń Prabuty
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
6. Delta Miłoradz 1 - 1 Pogoń Prabuty
7. Pomezania Malbork 5 - 2 Wierzyca Pelplin
8. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Olimpia Sztum
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 AP Malbork
10. Zawisza Czarne Dolne 3 - 4 Jurand Lasowice
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
11. Jurand Lasowice 3 - 2 Delta Miłoradz
12. AP Malbork 12 - 1 Zawisza Czarne Dolne
13. Olimpia Sztum 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
14. Wierzyca Pelplin 6 - 0 Wisła Korzeniewo
15. Pogoń Prabuty 3 - 5 Pomezania Malbork
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
16. Delta Miłoradz 2 - 4 Pomezania Malbork
17. Wisła Korzeniewo 2 - 5 Pogoń Prabuty
18. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Wierzyca Pelplin
19. Zawisza Czarne Dolne 0 - 13 Olimpia Sztum
20. Jurand Lasowice 5 - 5 AP Malbork
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
21. AP Malbork 16 - 0 Delta Miłoradz
22. Olimpia Sztum 2 - 1 Jurand Lasowice
23. Wierzyca Pelplin 11 - 0 Zawisza Czarne Dolne
24. Pogoń Prabuty 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
25. Pomezania Malbork 3 - 0 Wisła Korzeniewo
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
26. Delta Miłoradz 2 - 2 Wisła Korzeniewo
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
28. Zawisza Czarne Dolne 0 - 9 Pogoń Prabuty
29. Jurand Lasowice 3 - 2 Wierzyca Pelplin
30. AP Malbork 4 - 4 Olimpia Sztum
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
31. Olimpia Sztum 5 - 0 Delta Miłoradz
32. Wierzyca Pelplin 2 - 0 AP Malbork
33. Pogoń Prabuty 9 - 2 Jurand Lasowice
34. Pomezania Malbork 25 - 1 Zawisza Czarne Dolne
35. Wisła Korzeniewo 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (22) 
36. Delta Miłoradz 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
37. Zawisza Czarne Dolne 4 - 9 Wisła Korzeniewo
38. Jurand Lasowice 1 - 4 Pomezania Malbork
39. AP Malbork 2 - 2 Pogoń Prabuty
40. Olimpia Sztum 0 - 3 Wierzyca Pelplin
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
41. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Delta Miłoradz
42. Pogoń Prabuty 5 - 0 Olimpia Sztum
43. Pomezania Malbork 4 - 2 AP Malbork
44. Wisła Korzeniewo 2 - 2 Jurand Lasowice
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
46. Delta Miłoradz 8 - 0 Zawisza Czarne Dolne
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Jurand Lasowice
48. Wisła Korzeniewo 1 - 7 AP Malbork
49. Pomezania Malbork 4 - 1 Olimpia Sztum
50. Pogoń Prabuty 1 - 5 Wierzyca Pelplin
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
51. Pogoń Prabuty 7 - 1 Delta Miłoradz
52. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Pomezania Malbork
53. Olimpia Sztum 2 - 0 Wisła Korzeniewo
54. AP Malbork 0 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański
55. Jurand Lasowice 6 - 2 Zawisza Czarne Dolne
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
56. Delta Miłoradz 4 - 0 Jurand Lasowice
57. Zawisza Czarne Dolne 0 - 9 AP Malbork
58. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Olimpia Sztum
59. Wisła Korzeniewo 2 - 3 Wierzyca Pelplin
60. Pomezania Malbork 5 - 4 Pogoń Prabuty
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
61. Pomezania Malbork 11 - 1 Delta Miłoradz
62. Pogoń Prabuty 6 - 2 Wisła Korzeniewo
63. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
64. Olimpia Sztum 9 - 0 Zawisza Czarne Dolne
65. AP Malbork 10 - 0 Jurand Lasowice
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
66. Delta Miłoradz 1 - 2 AP Malbork
67. Jurand Lasowice 2 - 0 Olimpia Sztum
68. Zawisza Czarne Dolne 0 - 6 Wierzyca Pelplin
69. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Pogoń Prabuty
70. Wisła Korzeniewo 0 - 7 Pomezania Malbork
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
71. Wisła Korzeniewo 3 - 2 Delta Miłoradz
72. Pomezania Malbork 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
73. Pogoń Prabuty 7 - 2 Zawisza Czarne Dolne
74. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Jurand Lasowice
75. Olimpia Sztum 1 - 3 AP Malbork
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
76. Delta Miłoradz 2 - 1 Olimpia Sztum
77. AP Malbork 4 - 1 Wierzyca Pelplin
78. Jurand Lasowice 1 - 1 Pogoń Prabuty
79. Zawisza Czarne Dolne 0 - 13 Pomezania Malbork
80. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Wisła Korzeniewo
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
81. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 1 Delta Miłoradz
82. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne
83. Pomezania Malbork 11 - 3 Jurand Lasowice
84. Pogoń Prabuty 2 - 4 AP Malbork
85. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
86. Delta Miłoradz 0 - 1 Wierzyca Pelplin
87. Olimpia Sztum 4 - 0 Pogoń Prabuty
88. AP Malbork 8 - 2 Pomezania Malbork
89. Jurand Lasowice 0 - 5 Wisła Korzeniewo
90. Zawisza Czarne Dolne 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE