ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Malbork V - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Weber Szprudowo 12 34 11 1 0 67 - 19
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 27 8 3 2 42 - 31
3. Centrum Pelplin 13 26 8 2 3 51 - 23
4. Sokół Lubichowo 13 17 5 2 6 43 - 29
5. KP II Starogard Gdański 13 16 5 1 7 43 - 38
6. Restal Agri Kulice 12 16 5 1 6 30 - 30
7. Gryf 2009 II Tczew 12 16 5 1 6 23 - 30
8. Galactic Opalenie 12 7 2 1 9 29 - 57
9. Świt Radostowo 12 3 1 0 11 13 - 84
Ostatni komentarz dodał GośćNiedzielny 24.06.2011, 22:29:08



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
2. Galactic Opalenie 4 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 września 2010 - 14:00
3. Restal Agri Kulice 2 - 1 KP II Starogard Gdański
4. Sokół Lubichowo 8 - 2 Gryf 2009 II Tczew
5. Centrum Pelplin 2 - 2 Weber Szprudowo 5 września 2010 - 11:00
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
7. Gryf 2009 II Tczew 0 - 2 Centrum Pelplin
8. KP II Starogard Gdański 1 - 1 Sokół Lubichowo
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Restal Agri Kulice 11 września 2010 - 12:00
10. Świt Radostowo 2 - 10 Galactic Opalenie 12 września 2010 - 13:00
mecz w Wielkim Garcu
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
12. Restal Agri Kulice 7 - 0 Świt Radostowo 18 września 2010 - 14:30
13. Sokół Lubichowo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 września 2010 - 15:00
14. Centrum Pelplin 10 - 2 KP II Starogard Gdański
15. Weber Szprudowo 3 - 0 Gryf 2009 II Tczew 18 września 2010 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Galactic Opalenie,
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
17. KP II Starogard Gdański 2 - 7 Weber Szprudowo 25 września 2010 - 12:00
18. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Centrum Pelplin
19. Świt Radostowo 0 - 7 Sokół Lubichowo
mecz w Wielkim Garcu
20. Galactic Opalenie 4 - 3 Restal Agri Kulice 26 września 2010 - 14:00
Pauza: Gryf 2009 II Tczew,
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
22. Sokół Lubichowo 7 - 0 Galactic Opalenie 3 października 2010 - 15:00
23. Centrum Pelplin 5 - 0 Świt Radostowo
24. Weber Szprudowo 9 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 października 2010 - 11:00
25. Gryf 2009 II Tczew 0 - 3 KP II Starogard Gdański
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Gryf 2009 II Tczew
28. Świt Radostowo 1 - 11 Weber Szprudowo
mecz w Wielkim Garcu
29. Galactic Opalenie 0 - 3 Centrum Pelplin 10 października 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
30. Restal Agri Kulice 0 - 0 Sokół Lubichowo 9 października 2010 - 13:00
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (32) 
32. Centrum Pelplin 7 - 1 Restal Agri Kulice
33. Weber Szprudowo 9 - 3 Galactic Opalenie 16 października 2010 - 11:00
34. Gryf 2009 II Tczew 3 - 0 Świt Radostowo
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 5:0
35. KP II Starogard Gdański 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Sokół Lubichowo,
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
37. Świt Radostowo 0 - 16 KP II Starogard Gdański 24 października 2010 - 13:00
mecz w Wielkim Garcu
38. Galactic Opalenie 3 - 5 Gryf 2009 II Tczew 24 października 2010 - 14:00
39. Restal Agri Kulice 3 - 4 Weber Szprudowo 23 października 2010 - 12:00
40. Sokół Lubichowo 1 - 4 Centrum Pelplin 24 października 2010 - 14:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (16) 
42. Weber Szprudowo 5 - 0 Sokół Lubichowo 30 października 2010 - 10:00
43. Gryf 2009 II Tczew 3 - 0 Restal Agri Kulice
44. KP II Starogard Gdański 4 - 2 Galactic Opalenie
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Świt Radostowo
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 2 Galactic Opalenie
48. KP II Starogard Gdański 2 - 3 Restal Agri Kulice
49. Gryf 2009 II Tczew 2 - 1 Sokół Lubichowo
50. Weber Szprudowo 5 - 2 Centrum Pelplin
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
52. Centrum Pelplin 2 - 1 Gryf 2009 II Tczew
53. Sokół Lubichowo 0 - 4 KP II Starogard Gdański
54. Restal Agri Kulice 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
55. Galactic Opalenie 0 - 3 Świt Radostowo
Brak ważnych kart zdrowia gospodarzy
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
57. Świt Radostowo 1 - 2 Restal Agri Kulice
58. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Sokół Lubichowo
59. KP II Starogard Gdański 4 - 3 Centrum Pelplin
60. Gryf 2009 II Tczew 2 - 4 Weber Szprudowo
Pauza: Galactic Opalenie,
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
62. Weber Szprudowo 3 - 1 KP II Starogard Gdański
63. Centrum Pelplin 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
64. Sokół Lubichowo 12 - 3 Świt Radostowo
65. Restal Agri Kulice 6 - 0 Galactic Opalenie
Pauza: Gryf 2009 II Tczew,
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
67. Galactic Opalenie 1 - 4 Sokół Lubichowo
68. Świt Radostowo 3 - 8 Centrum Pelplin
69. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 5 Weber Szprudowo
70. KP II Starogard Gdański 2 - 3 Gryf 2009 II Tczew
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
72. Gryf 2009 II Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański
73. Weber Szprudowo - Świt Radostowo
74. Centrum Pelplin - Galactic Opalenie
75. Sokół Lubichowo - Restal Agri Kulice
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
77. Restal Agri Kulice - Centrum Pelplin
78. Galactic Opalenie - Weber Szprudowo
79. Świt Radostowo - Gryf 2009 II Tczew
80. Żuławy Nowy Dwór Gdański - KP II Starogard Gdański
Pauza: Sokół Lubichowo,
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
82. KP II Starogard Gdański - Świt Radostowo
83. Gryf 2009 II Tczew - Galactic Opalenie
84. Weber Szprudowo - Restal Agri Kulice
85. Centrum Pelplin - Sokół Lubichowo
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
87. Sokół Lubichowo - Weber Szprudowo
88. Restal Agri Kulice - Gryf 2009 II Tczew
89. Galactic Opalenie - KP II Starogard Gdański
90. Świt Radostowo - Żuławy Nowy Dwór Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE