ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Malbork 16 42 14 0 2 117 - 11
2. Grom Nowy Staw 16 39 12 3 1 81 - 20
3. Olimpia Sztum 16 31 9 4 3 65 - 26
4. Powiśle Dzierzgoń 16 24 7 3 6 47 - 38
5. Czarni Przemysław 16 19 6 1 9 37 - 77
6. Spójnia Sadlinki 16 17 4 5 7 18 - 35
7. Pogoń Prabuty 16 15 4 3 9 35 - 42
8. Relax Ryjewo 16 10 3 1 12 24 - 85
9. Ruch Gościszewo 16 8 2 2 12 17 - 107
Ostatni komentarz dodał david_10Prabuty 06.06.2011, 10:23:32

Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
1. Ruch Gościszewo 3 - 0 Czarni Przemysław
3. Grom Nowy Staw 3 - 1 Pogoń Prabuty
4. Spójnia Sadlinki 0 - 5 AP Malbork
5. Relax Ryjewo 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
6. Czarni Przemysław 0 - 13 Powiśle Dzierzgoń
7. AP Malbork 9 - 0 Relax Ryjewo
8. Pogoń Prabuty 1 - 1 Spójnia Sadlinki
9. Olimpia Sztum 2 - 2 Grom Nowy Staw
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (68) 
12. Grom Nowy Staw 8 - 1 Ruch Gościszewo
13. Spójnia Sadlinki 0 - 3 Olimpia Sztum
14. Relax Ryjewo 3 - 0 Pogoń Prabuty
15. Powiśle Dzierzgoń 0 - 5 AP Malbork
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
16. Czarni Przemysław 0 - 15 AP Malbork
17. Pogoń Prabuty 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
18. Olimpia Sztum 7 - 1 Relax Ryjewo
19. Ruch Gościszewo 1 - 2 Spójnia Sadlinki
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
21. Grom Nowy Staw 9 - 0 Czarni Przemysław
23. Relax Ryjewo 2 - 1 Ruch Gościszewo
24. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Olimpia Sztum
25. AP Malbork 10 - 1 Pogoń Prabuty
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
26. Czarni Przemysław 2 - 1 Pogoń Prabuty
27. Olimpia Sztum 2 - 0 AP Malbork
28. Ruch Gościszewo 1 - 9 Powiśle Dzierzgoń
30. Grom Nowy Staw 2 - 0 Spójnia Sadlinki
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
31. Spójnia Sadlinki 0 - 4 Czarni Przemysław
32. Relax Ryjewo 0 - 11 Grom Nowy Staw
34. AP Malbork 11 - 0 Ruch Gościszewo
35. Pogoń Prabuty 1 - 5 Olimpia Sztum
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
36. Czarni Przemysław 5 - 2 Olimpia Sztum
37. Ruch Gościszewo 2 - 2 Pogoń Prabuty
39. Grom Nowy Staw 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
40. Spójnia Sadlinki 4 - 0 Relax Ryjewo
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
41. Relax Ryjewo 0 - 6 Czarni Przemysław
42. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Spójnia Sadlinki
43. AP Malbork 9 - 1 Grom Nowy Staw
45. Olimpia Sztum 9 - 0 Ruch Gościszewo
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (58) 
46. Czarni Przemysław 7 - 1 Ruch Gościszewo
48. Pogoń Prabuty 1 - 3 Grom Nowy Staw
49. AP Malbork 3 - 0 Spójnia Sadlinki
50. Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 Relax Ryjewo
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (57) 
51. Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Czarni Przemysław
52. Relax Ryjewo 1 - 15 AP Malbork
53. Spójnia Sadlinki 1 - 6 Pogoń Prabuty
54. Grom Nowy Staw 0 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
57. Ruch Gościszewo 0 - 15 Grom Nowy Staw
58. Olimpia Sztum 1 - 1 Spójnia Sadlinki
59. Pogoń Prabuty 3 - 3 Relax Ryjewo
60. AP Malbork 8 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
61. AP Malbork 8 - 0 Czarni Przemysław
62. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Pogoń Prabuty
W zespole gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik DAMIAN BIELECKI 4żk
63. Relax Ryjewo 5 - 2 Olimpia Sztum
64. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Ruch Gościszewo
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (107) 
66. Czarni Przemysław 1 - 5 Grom Nowy Staw
68. Ruch Gościszewo 4 - 2 Relax Ryjewo
69. Olimpia Sztum 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń
70. Pogoń Prabuty 0 - 2 AP Malbork
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
71. Pogoń Prabuty 4 - 2 Czarni Przemysław
72. AP Malbork 4 - 0 Olimpia Sztum
73. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Ruch Gościszewo
75. Spójnia Sadlinki 0 - 6 Grom Nowy Staw
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (24) 
76. Czarni Przemysław 0 - 0 Spójnia Sadlinki
77. Grom Nowy Staw 5 - 1 Relax Ryjewo
79. Ruch Gościszewo 1 - 11 AP Malbork
80. Olimpia Sztum 2 - 1 Pogoń Prabuty
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
81. Olimpia Sztum 9 - 4 Czarni Przemysław
82. Pogoń Prabuty 9 - 1 Ruch Gościszewo
84. Powiśle Dzierzgoń 2 - 6 Grom Nowy Staw
85. Relax Ryjewo 1 - 4 Spójnia Sadlinki
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (29) 
86. Czarni Przemysław 5 - 3 Relax Ryjewo
87. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
v.o goście nie stawili sie na zawody
88. Grom Nowy Staw 5 - 2 AP Malbork
90. Ruch Gościszewo 0 - 14 Olimpia Sztum
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03