MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk III - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zawisza Borzytuchom 20 47 15 2 3 63 - 23
2. Lipniczanka Lipnica 20 41 12 5 3 62 - 32
3. Zorza Słosinko 20 38 12 2 6 55 - 36
4. Victoria Szczytno 20 29 8 5 7 43 - 43 2 6 2 0 0 8 - 6
5. Arkonia Pomysk Wielki 20 29 8 5 7 43 - 41 2 0 0 0 2 6 - 8
6. Victoria Dąbrówka 20 26 8 2 10 38 - 59
7. Czarni II Czarne 20 23 7 2 11 54 - 50
8. Juve Uniechów 20 22 7 1 12 34 - 74 2 6 2 0 0 5 - 1
9. Stegna Parchowo 20 22 6 4 10 39 - 52 2 0 0 0 2 1 - 5
10. Magic Niezabyszewo 20 19 5 4 11 26 - 33
11. Grom Nakla 20 13 3 4 13 26 - 46
Ostatni komentarz dodał Banaan 27.06.2011, 19:59:15



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
1. Grom Nakla 0 - 1 Stegna Parchowo 29 sierpnia 2010 - 16:00
2. Zawisza Borzytuchom 8 - 0 Victoria Dąbrówka 29 sierpnia 2010 - 12:00
4. Czarni II Czarne 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 29 sierpnia 2010 - 15:00
5. Zorza Słosinko 4 - 0 Juve Uniechów 29 sierpnia 2010 - 12:00
6. Magic Niezabyszewo 0 - 1 Victoria Szczytno 29 sierpnia 2010 - 14:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
7. Stegna Parchowo 4 - 4 Victoria Szczytno 5 września 2010 - 15:00
8. Juve Uniechów 2 - 1 Magic Niezabyszewo 4 września 2010 - 15:00
9. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Zorza Słosinko 5 września 2010 - 14:00
10. Lipniczanka Lipnica 0 - 5 Czarni II Czarne 5 września 2010 - 15:00
12. Grom Nakla 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 5 września 2010 - 17:15
Pauza: Victoria Dąbrówka,
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (52) 
13. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Stegna Parchowo 12 września 2010 - 12:00
15. Czarni II Czarne 7 - 3 Victoria Dąbrówka 12 września 2010 - 15:00
16. Zorza Słosinko 3 - 4 Lipniczanka Lipnica 12 września 2010 - 12:00
17. Magic Niezabyszewo 0 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 11 września 2010 - 16:00
18. Victoria Szczytno 3 - 0 Juve Uniechów 12 września 2010 - 13:00
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
19. Stegna Parchowo 0 - 2 Juve Uniechów 19 września 2010 - 15:00
20. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 4 Victoria Szczytno 19 września 2010 - 14:00
21. Lipniczanka Lipnica 2 - 2 Magic Niezabyszewo 18 września 2010 - 16:00
22. Victoria Dąbrówka 2 - 1 Zorza Słosinko 19 września 2010 - 14:00
23. Grom Nakla 3 - 1 Czarni II Czarne 19 września 2010 - 12:15
Pauza: Zawisza Borzytuchom,
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (47) 
26. Czarni II Czarne 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 26 września 2010 - 15:00
27. Zorza Słosinko 4 - 2 Grom Nakla 26 września 2010 - 12:00
28. Magic Niezabyszewo - - - Victoria Dąbrówka 25 września 2010 - 16:00
obustronny vo,w drużynie gospodarzy i gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:1
29. Victoria Szczytno 0 - 1 Lipniczanka Lipnica 26 września 2010 - 13:00
30. Juve Uniechów 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 25 września 2010 - 15:00
Pauza: Stegna Parchowo,
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
31. Stegna Parchowo 4 - 5 Arkonia Pomysk Wielki 3 października 2010 - 15:00
32. Lipniczanka Lipnica 4 - 0 Juve Uniechów 2 października 2010 - 14:00
33. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Victoria Szczytno 3 października 2010 - 14:00
34. Grom Nakla 1 - 0 Magic Niezabyszewo 3 października 2010 - 12:15
35. Zawisza Borzytuchom 5 - 1 Zorza Słosinko 3 października 2010 - 12:00
Pauza: Czarni II Czarne,
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
37. Czarni II Czarne 8 - 2 Stegna Parchowo 10 października 2010 - 14:00
39. Magic Niezabyszewo 0 - 1 Zawisza Borzytuchom 9 października 2010 - 16:00
40. Victoria Szczytno 1 - 1 Grom Nakla 10 października 2010 - 13:00
41. Juve Uniechów 4 - 3 Victoria Dąbrówka 9 października 2010 - 14:00
42. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 10 października 2010 - 14:00
Pauza: Zorza Słosinko,
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
43. Stegna Parchowo 2 - 5 Lipniczanka Lipnica 17 października 2010 - 14:00
44. Victoria Dąbrówka 2 - 6 Arkonia Pomysk Wielki 17 października 2010 - 14:00
45. Grom Nakla 2 - 1 Juve Uniechów 17 października 2010 - 11:15
46. Zawisza Borzytuchom 5 - 1 Victoria Szczytno 17 października 2010 - 12:00
48. Czarni II Czarne 6 - 1 Zorza Słosinko 17 października 2010 - 14:00
Pauza: Magic Niezabyszewo,
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
49. Zorza Słosinko 6 - 0 Stegna Parchowo 24 października 2010 - 12:00
50. Magic Niezabyszewo 1 - 0 Czarni II Czarne 23 października 2010 - 16:00
52. Juve Uniechów 1 - 7 Zawisza Borzytuchom 23 października 2010 - 14:00
53. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Grom Nakla 24 października 2010 - 14:00
54. Lipniczanka Lipnica 6 - 1 Victoria Dąbrówka 24 października 2010 - 14:00
Pauza: Victoria Szczytno,
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
55. Stegna Parchowo 5 - 2 Victoria Dąbrówka 31 października 2010 - 14:00
56. Grom Nakla 2 - 2 Lipniczanka Lipnica 31 października 2010 - 11:15
57. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 31 października 2010 - 12:00
59. Czarni II Czarne 4 - 0 Victoria Szczytno 31 października 2010 - 14:00
60. Zorza Słosinko 3 - 2 Magic Niezabyszewo 31 października 2010 - 12:00
Pauza: Juve Uniechów,
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
61. Magic Niezabyszewo 2 - 1 Stegna Parchowo 6 listopada 2010 - 14:00
62. Victoria Szczytno 1 - 2 Zorza Słosinko 7 listopada 2010 - 13:00
63. Juve Uniechów 4 - 2 Czarni II Czarne 6 listopada 2010 - 14:00
65. Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 6 listopada 2010 - 14:00
66. Victoria Dąbrówka 2 - 1 Grom Nakla 7 listopada 2010 - 14:00
Pauza: Arkonia Pomysk Wielki,
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
67. Stegna Parchowo 3 - 1 Grom Nakla 3 kwietnia 2011 - 15:00
68. Victoria Dąbrówka 1 - 5 Zawisza Borzytuchom 3 kwietnia 2011 - 14:00
70. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Czarni II Czarne 3 kwietnia 2011 - 15:00
71. Juve Uniechów 1 - 6 Zorza Słosinko 3 kwietnia 2011 - 14:00
72. Victoria Szczytno 4 - 2 Magic Niezabyszewo 3 kwietnia 2011 - 13:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
73. Victoria Szczytno 0 - 0 Stegna Parchowo 9 kwietnia 2011 - 15:00
74. Magic Niezabyszewo 7 - 0 Juve Uniechów 10 kwietnia 2011 - 17:30
75. Zorza Słosinko 2 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 10 kwietnia 2011 - 12:00
76. Czarni II Czarne 1 - 3 Lipniczanka Lipnica 9 kwietnia 2011 - 15:00
78. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Grom Nakla 10 kwietnia 2011 - 14:00
Pauza: Victoria Dąbrówka,
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
79. Stegna Parchowo 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 17 kwietnia 2011 - 15:00
81. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Czarni II Czarne 17 kwietnia 2011 - 14:00
82. Lipniczanka Lipnica 3 - 3 Zorza Słosinko 16 kwietnia 2011 - 15:00
83. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 Magic Niezabyszewo 17 kwietnia 2011 - 15:00
84. Juve Uniechów 4 - 2 Victoria Szczytno 17 kwietnia 2011 - 14:00
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (53) 
85. Juve Uniechów 3 - 1 Stegna Parchowo 1 maja 2011 - 14:00
86. Victoria Szczytno 4 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 30 kwietnia 2011 - 17:00
87. Magic Niezabyszewo 2 - 3 Lipniczanka Lipnica 1 maja 2011 - 13:00
88. Zorza Słosinko 0 - 1 Victoria Dąbrówka 1 maja 2011 - 12:00
89. Czarni II Czarne 3 - 1 Grom Nakla 30 kwietnia 2011 - 11:00
Pauza: Zawisza Borzytuchom,
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
92. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Czarni II Czarne 8 maja 2011 - 14:00
93. Grom Nakla 0 - 3 Zorza Słosinko 8 maja 2011 - 15:00
94. Victoria Dąbrówka 1 - 0 Magic Niezabyszewo 8 maja 2011 - 14:00
95. Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Victoria Szczytno 8 maja 2011 - 13:00
96. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Juve Uniechów 8 maja 2011 - 15:00
Pauza: Stegna Parchowo,
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
97. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 2 Stegna Parchowo 15 maja 2011 - 15:00
98. Juve Uniechów 1 - 8 Lipniczanka Lipnica 15 maja 2011 - 13:00
99. Victoria Szczytno 4 - 1 Victoria Dąbrówka 15 maja 2011 - 13:00
100. Magic Niezabyszewo 1 - 1 Grom Nakla 14 maja 2011 - 18:00
101. Zorza Słosinko 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 15 maja 2011 - 12:00
Pauza: Czarni II Czarne,
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
103. Stegna Parchowo 5 - 3 Czarni II Czarne 22 maja 2011 - 15:00
105. Zawisza Borzytuchom 4 - 0 Magic Niezabyszewo 22 maja 2011 - 14:00
106. Grom Nakla 2 - 2 Victoria Szczytno 21 maja 2011 - 17:00
107. Victoria Dąbrówka 8 - 1 Juve Uniechów 22 maja 2011 - 14:00
108. Lipniczanka Lipnica 6 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 22 maja 2011 - 13:00
Pauza: Zorza Słosinko,
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
109. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Stegna Parchowo 29 maja 2011 - 13:00
110. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Victoria Dąbrówka 29 maja 2011 - 15:00
111. Juve Uniechów 3 - 1 Grom Nakla 29 maja 2011 - 14:00
112. Victoria Szczytno 4 - 2 Zawisza Borzytuchom 29 maja 2011 - 13:00
114. Zorza Słosinko 3 - 0 Czarni II Czarne 29 maja 2011 - 12:00
Pauza: Magic Niezabyszewo,
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
115. Stegna Parchowo 4 - 2 Zorza Słosinko 5 czerwca 2011 - 15:00
116. Czarni II Czarne 1 - 2 Magic Niezabyszewo 5 czerwca 2011 - 12:00
118. Zawisza Borzytuchom 6 - 0 Juve Uniechów 5 czerwca 2011 - 14:00
119. Grom Nakla 2 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 5 czerwca 2011 - 17:00
120. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 5 czerwca 2011 - 13:00
w drużynie gości wystąpił zawodnik zdyskwalifikowany po cz.k. (na boisku 2-2)
Pauza: Victoria Szczytno,
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
121. Victoria Dąbrówka 2 - 1 Stegna Parchowo 12 czerwca 2011 - 12:00
122. Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Grom Nakla 12 czerwca 2011 - 12:00
123. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 1 Zawisza Borzytuchom 12 czerwca 2011 - 12:00
125. Victoria Szczytno 6 - 1 Czarni II Czarne 12 czerwca 2011 - 12:00
126. Magic Niezabyszewo 1 - 3 Zorza Słosinko 12 czerwca 2011 - 12:00
Pauza: Juve Uniechów,
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
127. Stegna Parchowo 0 - 1 Magic Niezabyszewo 19 czerwca 2011 - 12:00
128. Zorza Słosinko 2 - 0 Victoria Szczytno 19 czerwca 2011 - 12:00
129. Czarni II Czarne 6 - 5 Juve Uniechów 19 czerwca 2011 - 12:00
131. Zawisza Borzytuchom 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 19 czerwca 2011 - 12:00
132. Grom Nakla 2 - 3 Victoria Dąbrówka 19 czerwca 2011 - 12:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE