ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Jezierzyce 22 52 15 7 0 57 - 11
2. Błękitni Motarzyno 22 43 13 4 5 54 - 27
3. SSPN Malczkowo 22 40 12 4 6 49 - 24
4. Start Łebień 22 39 11 6 5 46 - 27
5. Sokół Szczypkowice 22 38 12 2 8 63 - 48
6. Skotawa Budowo 22 36 10 6 6 44 - 32
7. Pomorze II Potęgowo 22 29 8 5 9 47 - 45
8. GTS Czarna Dąbrówka 22 28 8 4 10 42 - 40
9. Baza 44 Siemirowice 22 19 5 4 13 42 - 70 2 4 1 1 0 4 - 2
10. Smoki Podole Małe 22 19 5 4 13 22 - 43 2 1 0 1 1 2 - 4
11. WKS Nożyno 22 15 5 0 17 19 - 76
12. Krokusy Stowięcino 22 14 4 2 16 20 - 62
Ostatni komentarz dodał FOOTBALLER123 14.08.2011, 16:09:07



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Smoki Podole Małe 1 - 5 Błękitni Motarzyno 29 sierpnia 2010 - 14:00
2. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 Stal Jezierzyce 28 sierpnia 2010 - 18:00
3. Baza 44 Siemirowice 5 - 2 Krokusy Stowięcino 28 sierpnia 2010 - 14:00
4. Sokół Szczypkowice 6 - 2 WKS Nożyno 28 sierpnia 2010 - 16:30
5. Skotawa Budowo 2 - 2 Pomorze II Potęgowo 29 sierpnia 2010 - 14:00
6. SSPN Malczkowo 0 - 1 Start Łebień 28 sierpnia 2010 - 16:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
7. Błękitni Motarzyno 2 - 1 Start Łebień 5 września 2010 - 13:00
8. Pomorze II Potęgowo 4 - 4 SSPN Malczkowo 5 września 2010 - 13:30
9. WKS Nożyno 0 - 3 Skotawa Budowo 5 września 2010 - 14:00
10. Krokusy Stowięcino 1 - 3 Sokół Szczypkowice 5 września 2010 - 14:00
11. Stal Jezierzyce 3 - 0 Baza 44 Siemirowice 5 września 2010 - 12:30
12. Smoki Podole Małe 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 5 września 2010 - 14:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
13. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Błękitni Motarzyno 12 września 2010 - 14:00
14. Baza 44 Siemirowice 3 - 1 Smoki Podole Małe 11 września 2010 - 14:00
15. Sokół Szczypkowice 2 - 6 Stal Jezierzyce 12 września 2010 - 11:30
16. Skotawa Budowo 3 - 0 Krokusy Stowięcino 12 września 2010 - 14:00
17. SSPN Malczkowo 5 - 0 WKS Nożyno 11 września 2010 - 16:00
18. Start Łebień 3 - 0 Pomorze II Potęgowo 12 września 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
19. Błękitni Motarzyno 5 - 0 Pomorze II Potęgowo 19 września 2010 - 13:00
20. WKS Nożyno 0 - 2 Start Łebień 19 września 2010 - 14:00
21. Krokusy Stowięcino 0 - 4 SSPN Malczkowo 18 września 2010 - 16:00
22. Stal Jezierzyce 2 - 2 Skotawa Budowo 19 września 2010 - 12:30
23. Smoki Podole Małe 5 - 3 Sokół Szczypkowice 19 września 2010 - 14:00
24. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 2 Baza 44 Siemirowice 19 września 2010 - 14:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
25. Baza 44 Siemirowice 2 - 5 Błękitni Motarzyno 25 września 2010 - 14:00
26. Sokół Szczypkowice 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 26 września 2010 - 11:30
27. Skotawa Budowo 3 - 0 Smoki Podole Małe 26 września 2010 - 14:00
28. SSPN Malczkowo 0 - 0 Stal Jezierzyce 25 września 2010 - 15:00
29. Start Łebień 3 - 1 Krokusy Stowięcino 26 września 2010 - 14:00
30. Pomorze II Potęgowo 5 - 0 WKS Nożyno 26 września 2010 - 16:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
31. Błękitni Motarzyno 5 - 1 WKS Nożyno 3 października 2010 - 13:00
32. Krokusy Stowięcino 0 - 3 Pomorze II Potęgowo 11 listopada 2010 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2
33. Stal Jezierzyce 0 - 0 Start Łebień 3 października 2010 - 12:30
34. Smoki Podole Małe 0 - 3 SSPN Malczkowo 3 października 2010 - 14:00
35. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Skotawa Budowo 3 października 2010 - 14:00
36. Baza 44 Siemirowice 1 - 4 Sokół Szczypkowice 2 października 2010 - 14:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
37. Sokół Szczypkowice 3 - 1 Błękitni Motarzyno 10 października 2010 - 11:30
38. Skotawa Budowo 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 10 października 2010 - 14:00
39. SSPN Malczkowo 5 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 9 października 2010 - 15:00
40. Start Łebień 3 - 1 Smoki Podole Małe 10 października 2010 - 14:00
41. Pomorze II Potęgowo 0 - 1 Stal Jezierzyce 10 października 2010 - 15:00
42. WKS Nożyno 1 - 2 Krokusy Stowięcino 10 października 2010 - 14:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
43. Błękitni Motarzyno 9 - 1 Krokusy Stowięcino 17 października 2010 - 13:00
44. Stal Jezierzyce 5 - 0 WKS Nożyno 17 października 2010 - 12:30
45. Smoki Podole Małe 0 - 1 Pomorze II Potęgowo 17 października 2010 - 14:00
46. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 0 Start Łebień 17 października 2010 - 14:00
47. Baza 44 Siemirowice 0 - 2 SSPN Malczkowo 16 października 2010 - 14:00
48. Sokół Szczypkowice 6 - 0 Skotawa Budowo 17 października 2010 - 11:30
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (53) 
49. Skotawa Budowo 2 - 2 Błękitni Motarzyno 24 października 2010 - 14:00
50. SSPN Malczkowo 2 - 0 Sokół Szczypkowice 23 października 2010 - 14:00
51. Start Łebień 2 - 0 Baza 44 Siemirowice 24 października 2010 - 14:00
52. Pomorze II Potęgowo 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 24 października 2010 - 13:00
53. WKS Nożyno 2 - 1 Smoki Podole Małe 24 października 2010 - 14:00
54. Krokusy Stowięcino 1 - 2 Stal Jezierzyce 24 października 2010 - 13:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
55. Błękitni Motarzyno 0 - 0 Stal Jezierzyce 31 października 2010 - 13:00
56. Smoki Podole Małe 0 - 2 Krokusy Stowięcino 31 października 2010 - 14:00
57. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 0 WKS Nożyno 31 października 2010 - 14:00
58. Baza 44 Siemirowice 6 - 0 Pomorze II Potęgowo 14 listopada 2010 - 12:00
59. Sokół Szczypkowice 4 - 2 Start Łebień 30 października 2010 - 14:00
60. Skotawa Budowo 1 - 2 SSPN Malczkowo 31 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
61. SSPN Malczkowo 0 - 0 Błękitni Motarzyno 6 listopada 2010 - 14:00
62. Start Łebień 2 - 2 Skotawa Budowo 7 listopada 2010 - 14:00
63. Pomorze II Potęgowo 1 - 2 Sokół Szczypkowice 7 listopada 2010 - 11:00
64. WKS Nożyno 3 - 2 Baza 44 Siemirowice 7 listopada 2010 - 14:00
65. Krokusy Stowięcino 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 7 listopada 2010 - 13:00
66. Stal Jezierzyce 2 - 0 Smoki Podole Małe 7 listopada 2010 - 13:30
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (64) 
67. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Smoki Podole Małe
68. Stal Jezierzyce 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 3 kwietnia 2011 - 15:00
69. Krokusy Stowięcino 1 - 1 Baza 44 Siemirowice 3 kwietnia 2011 - 12:00
70. WKS Nożyno 1 - 5 Sokół Szczypkowice 3 kwietnia 2011 - 14:00
71. Pomorze II Potęgowo 3 - 4 Skotawa Budowo 3 kwietnia 2011 - 14:00
72. Start Łebień 3 - 1 SSPN Malczkowo 3 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
73. Start Łebień 1 - 3 Błękitni Motarzyno 10 kwietnia 2011 - 14:00
74. SSPN Malczkowo 4 - 2 Pomorze II Potęgowo 9 kwietnia 2011 - 17:00
75. Skotawa Budowo 6 - 1 WKS Nożyno 10 kwietnia 2011 - 14:00
76. Sokół Szczypkowice 1 - 1 Krokusy Stowięcino 10 kwietnia 2011 - 12:00
77. Baza 44 Siemirowice 1 - 5 Stal Jezierzyce 10 kwietnia 2011 - 12:00
78. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Smoki Podole Małe 10 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (29) 
79. Błękitni Motarzyno 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 16 kwietnia 2011 - 16:30
80. Smoki Podole Małe 1 - 1 Baza 44 Siemirowice 17 kwietnia 2011 - 12:00
81. Stal Jezierzyce 5 - 1 Sokół Szczypkowice 17 kwietnia 2011 - 15:00
82. Krokusy Stowięcino 1 - 2 Skotawa Budowo 17 kwietnia 2011 - 12:00
83. WKS Nożyno 1 - 6 SSPN Malczkowo 17 kwietnia 2011 - 14:00
84. Pomorze II Potęgowo 0 - 1 Start Łebień 17 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
85. Pomorze II Potęgowo 1 - 1 Błękitni Motarzyno 1 maja 2011 - 14:00
86. Start Łebień 3 - 0 WKS Nożyno 30 kwietnia 2011 - 17:00
87. SSPN Malczkowo 2 - 0 Krokusy Stowięcino 30 kwietnia 2011 - 17:00
88. Skotawa Budowo 0 - 1 Stal Jezierzyce 1 maja 2011 - 14:00
89. Sokół Szczypkowice 3 - 0 Smoki Podole Małe 1 maja 2011 - 12:00
w druzynie gości wystąpił zawodnik zdyskwalifikowany po 4 ż.k. (na boisku 0-2)
90. Baza 44 Siemirowice 2 - 7 GTS Czarna Dąbrówka 1 maja 2011 - 12:00
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
91. Błękitni Motarzyno 4 - 2 Baza 44 Siemirowice 7 maja 2011 - 16:30
92. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Sokół Szczypkowice 8 maja 2011 - 14:00
93. Smoki Podole Małe 2 - 1 Skotawa Budowo 8 maja 2011 - 13:00
94. Stal Jezierzyce 1 - 0 SSPN Malczkowo 7 maja 2011 - 17:00
95. Krokusy Stowięcino 2 - 0 Start Łebień 8 maja 2011 - 17:00
96. WKS Nożyno 1 - 2 Pomorze II Potęgowo 8 maja 2011 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
97. WKS Nożyno 2 - 1 Błękitni Motarzyno 15 maja 2011 - 14:00
98. Pomorze II Potęgowo 4 - 1 Krokusy Stowięcino 15 maja 2011 - 17:00
99. Start Łebień 1 - 1 Stal Jezierzyce 15 maja 2011 - 14:00
100. SSPN Malczkowo 1 - 1 Smoki Podole Małe 14 maja 2011 - 17:00
101. Skotawa Budowo 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 15 maja 2011 - 14:00
102. Sokół Szczypkowice 6 - 2 Baza 44 Siemirowice 14 maja 2011 - 16:00
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
103. Błękitni Motarzyno 1 - 0 Sokół Szczypkowice 21 maja 2011 - 16:30
104. Baza 44 Siemirowice 2 - 2 Skotawa Budowo 22 maja 2011 - 12:00
105. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 SSPN Malczkowo 22 maja 2011 - 14:00
106. Smoki Podole Małe 0 - 0 Start Łebień 22 maja 2011 - 13:00
107. Stal Jezierzyce 1 - 1 Pomorze II Potęgowo 21 maja 2011 - 17:00
108. Krokusy Stowięcino 0 - 1 WKS Nożyno 22 maja 2011 - 12:00
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
109. Krokusy Stowięcino 0 - 3 Błękitni Motarzyno 29 maja 2011 - 12:00
organizator zawodów nie zabezpieczył opieki medycznej
110. WKS Nożyno 0 - 5 Stal Jezierzyce 29 maja 2011 - 14:00
111. Pomorze II Potęgowo 4 - 1 Smoki Podole Małe 29 maja 2011 - 15:00
112. Start Łebień 6 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 29 maja 2011 - 14:00
113. SSPN Malczkowo 4 - 0 Baza 44 Siemirowice 28 maja 2011 - 17:00
114. Skotawa Budowo 3 - 1 Sokół Szczypkowice 29 maja 2011 - 14:00
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (73) 
115. Błękitni Motarzyno 0 - 1 Skotawa Budowo 4 czerwca 2011 - 16:30
116. Sokół Szczypkowice 1 - 2 SSPN Malczkowo 5 czerwca 2011 - 12:00
117. Baza 44 Siemirowice 3 - 3 Start Łebień 5 czerwca 2011 - 12:00
118. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Pomorze II Potęgowo 5 czerwca 2011 - 14:00
119. Smoki Podole Małe 3 - 0 WKS Nożyno 5 czerwca 2011 - 13:00
120. Stal Jezierzyce 6 - 0 Krokusy Stowięcino 5 czerwca 2011 - 17:00
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
121. Stal Jezierzyce 7 - 0 Błękitni Motarzyno 12 czerwca 2011 - 12:00
122. Krokusy Stowięcino 0 - 1 Smoki Podole Małe 12 czerwca 2011 - 12:00
123. WKS Nożyno 3 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 12 czerwca 2011 - 12:00
124. Pomorze II Potęgowo 9 - 0 Baza 44 Siemirowice 12 czerwca 2011 - 12:00
125. Start Łebień 7 - 0 Sokół Szczypkowice 12 czerwca 2011 - 12:00
126. SSPN Malczkowo 0 - 2 Skotawa Budowo 12 czerwca 2011 - 12:00
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
127. Błękitni Motarzyno 2 - 1 SSPN Malczkowo 19 czerwca 2011 - 12:00
128. Skotawa Budowo 2 - 2 Start Łebień 19 czerwca 2011 - 12:00
129. Sokół Szczypkowice 7 - 2 Pomorze II Potęgowo 19 czerwca 2011 - 12:00
130. Baza 44 Siemirowice 5 - 0 WKS Nożyno 19 czerwca 2011 - 12:00
131. GTS Czarna Dąbrówka 7 - 2 Krokusy Stowięcino 19 czerwca 2011 - 12:00
132. Smoki Podole Małe 1 - 2 Stal Jezierzyce 19 czerwca 2011 - 12:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE