Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 4 |
Orzeł Subkowy |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
vo,brak kart zdrowia |
Weber Szprudowo |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Weber Szprudowo |
|
Centrum Pelplin |
15 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Orzeł Subkowy |
9 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 7 |
Pomezania Malbork |
|
Olimpia Sztum |
0 - 13 |
Orzeł Subkowy |
|
Weber Szprudowo |
7 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 5 |
Gryf 2009 II Tczew |
18 września 2010
18.09 - 11:00 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Centrum Pelplin |
5 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
Weber Szprudowo |
|
Pomezania Malbork |
16 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Gryf 2009 II Tczew, |
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Weber Szprudowo |
4 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
2 października 2010
2.10 - 13:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
6 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 11 |
Weber Szprudowo |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Weber Szprudowo |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Centrum Pelplin |
0 - 6 |
Orzeł Subkowy |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 8 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Weber Szprudowo |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 3:3 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Gryf 2009 II Tczew |
5 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Centrum Pelplin |
2 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Weber Szprudowo, |
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Orzeł Subkowy |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Centrum Pelplin |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
goście nie przyjechali |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 2 |
Weber Szprudowo |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Weber Szprudowo |
4 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Centrum Pelplin |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Pomezania Malbork |
9 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Centrum Pelplin |
0 - 1 |
Weber Szprudowo |
|
Gryf 2009 II Tczew |
5 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
30 kwietnia 2011
30.04 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Gryf 2009 II Tczew, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pomezania Malbork |
4 - 2 |
Weber Szprudowo |
|
Orzeł Subkowy |
5 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
18 maja 2011
18.05 |
Centrum Pelplin |
0 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
|
Bałtyk Sztutowo |
2 - 4 |
Pomezania Malbork |
|
Weber Szprudowo |
12 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Rodło Kwidzyn |
6 - 2 |
Weber Szprudowo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pomezania Malbork |
11 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Orzeł Subkowy |
6 - 3 |
Centrum Pelplin |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Centrum Pelplin |
5 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Gryf 2009 II Tczew |
14 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Weber Szprudowo |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 5 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 5 |
Centrum Pelplin |
|
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Orzeł Subkowy |
|
Pauza: Weber Szprudowo, . |
|