Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Pogoń Smętowo |
3 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
GKS Gardeja |
4 - 4 |
AP Malbork |
|
Błękitni Stare Pole |
9 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
|
Relax Ryjewo |
0 - 12 |
Olimpia Sztum |
|
Gryf 2009 Tczew |
10 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Pogoń Prabuty |
3 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wierzyca Pelplin |
11 - 3 |
Delta Miłoradz |
|
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Wisła Korzeniewo |
12 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
AP Malbork |
8 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (60) |
GKS Gardeja |
3 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 8 |
Pogoń Smętowo |
|
Relax Ryjewo |
0 - 23 |
AP Malbork |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
vo,brak wymaganej minimalnej ilości zawodników |
Delta Miłoradz |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 12 |
Wierzyca Pelplin |
|
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Olimpia Sztum |
10 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wisła Korzeniewo |
1 - 6 |
Delta Miłoradz |
|
AP Malbork |
3 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Pogoń Smętowo |
12 - 2 |
Relax Ryjewo |
|
GKS Gardeja |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 7 |
Pogoń Prabuty |
|
Relax Ryjewo |
0 - 14 |
GKS Gardeja |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 1 |
Pogoń Smętowo |
|
Delta Miłoradz |
3 - 3 |
AP Malbork |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Wierzyca Pelplin |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Wisła Korzeniewo |
1 - 8 |
Wierzyca Pelplin |
|
AP Malbork |
11 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pogoń Smętowo |
5 - 3 |
Delta Miłoradz |
|
GKS Gardeja |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Błękitni Stare Pole |
12 - 4 |
Relax Ryjewo |
|
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (106) |
Relax Ryjewo |
1 - 19 |
Pogoń Prabuty |
|
Gryf 2009 Tczew |
5 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Delta Miłoradz |
10 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 3 |
Pogoń Smętowo |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 3 |
AP Malbork |
|
Olimpia Sztum |
11 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Pogoń Prabuty |
10 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
|
AP Malbork |
5 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
GKS Gardeja |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 5 |
Delta Miłoradz |
|
Relax Ryjewo |
0 - 18 |
Gryf 2009 Tczew |
|
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 0:18 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Gryf 2009 Tczew |
6 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Delta Miłoradz |
28 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 6 |
Błękitni Stare Pole |
|
Wierzyca Pelplin |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Olimpia Sztum |
0 - 5 |
Pogoń Smętowo |
|
Wisła Korzeniewo |
1 - 7 |
AP Malbork |
|
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Pogoń Prabuty |
0 - 0 |
AP Malbork |
|
Pogoń Smętowo |
23 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
|
Relax Ryjewo |
1 - 16 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Gryf 2009 Tczew |
6 - 3 |
Delta Miłoradz |
|
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (101) |
Delta Miłoradz |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 6 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Wierzyca Pelplin |
3 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Olimpia Sztum |
7 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Wisła Korzeniewo |
2 - 7 |
GKS Gardeja |
|
AP Malbork |
4 - 2 |
Pogoń Smętowo |
|
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (91) |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Pogoń Smętowo |
|
AP Malbork |
8 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Wisła Korzeniewo |
3 - 10 |
Błękitni Stare Pole |
|
Olimpia Sztum |
9 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 8 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Delta Miłoradz |
4 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Relax Ryjewo |
5 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 5 |
AP Malbork |
|
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Pogoń Smętowo |
|
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Pogoń Smętowo |
4 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
AP Malbork |
7 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Wisła Korzeniewo |
1 - 13 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Olimpia Sztum |
4 - 3 |
Delta Miłoradz |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Wierzyca Pelplin |
1 - 5 |
Pogoń Prabuty |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Delta Miłoradz |
11 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
Gryf 2009 Tczew |
5 - 1 |
AP Malbork |
|
Relax Ryjewo |
1 - 10 |
Pogoń Smętowo |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (97) |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
GKS Gardeja |
3 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
goście nie przyjechali |
Pogoń Smętowo |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
AP Malbork |
10 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Wisła Korzeniewo |
1 - 8 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Olimpia Sztum |
4 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Wierzyca Pelplin |
9 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 3 |
AP Malbork |
|
Delta Miłoradz |
0 - 7 |
Pogoń Smętowo |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Relax Ryjewo |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (155) |
Pogoń Prabuty |
12 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 7 |
Gryf 2009 Tczew |
|
GKS Gardeja |
5 - 4 |
Delta Miłoradz |
|
Pogoń Smętowo |
7 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
AP Malbork |
7 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Wisła Korzeniewo |
- |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Wisła Korzeniewo |
3 - 9 |
Pogoń Prabuty |
|
Olimpia Sztum |
- |
AP Malbork |
|
Wierzyca Pelplin |
4 - 2 |
Pogoń Smętowo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
- |
GKS Gardeja |
|
Delta Miłoradz |
4 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Gryf 2009 Tczew |
19 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Pogoń Prabuty |
2 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Relax Ryjewo |
- |
Delta Miłoradz |
|
Błękitni Stare Pole |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
|
GKS Gardeja |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Pogoń Smętowo |
- |
Olimpia Sztum |
|
AP Malbork |
- |
Wisła Korzeniewo |
|
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (15) |
AP Malbork |
5 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Wisła Korzeniewo |
- |
Pogoń Smętowo |
|
Olimpia Sztum |
- |
GKS Gardeja |
|
Wierzyca Pelplin |
- |
Błękitni Stare Pole |
|
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Relax Ryjewo |
|
Delta Miłoradz |
- |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Pogoń Prabuty |
- |
Delta Miłoradz |
|
Gryf 2009 Tczew |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Relax Ryjewo |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
GKS Gardeja |
- |
Wisła Korzeniewo |
|
Pogoń Smętowo |
- |
AP Malbork |
|
|