MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 22 60 19 3 0 107 - 11
2. Lechia Gdańsk 19 48 15 3 1 67 - 6
3. Jedynka Reda 21 45 14 3 4 66 - 31
4. Concordia Wierciny 22 44 12 8 2 54 - 18
5. Jantar Pruszcz Gdański 22 35 11 2 9 67 - 38
6. Pogoń Lębork 21 31 9 4 8 36 - 34
7. Gedania Gdańsk 21 28 8 4 9 44 - 34
8. Borowiak Czersk 20 28 9 1 10 29 - 42
9. Bałtyk Gdynia 22 19 6 1 15 30 - 57
10. Błękitni Sobowidz 21 14 4 2 15 35 - 89
11. Olimpic Gdańsk 21 8 2 2 17 24 - 89
12. Radunia Stężyca 22 4 1 1 20 18 - 128
Ostatni komentarz dodał Gosteks-Radunia 13.06.2011, 15:08:36



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
1. Błękitni Sobowidz 10 - 2 Olimpic Gdańsk
2. Radunia Stężyca 0 - 9 Lechia Gdańsk
3. Concordia Wierciny 1 - 1 Arka Gdynia SI
4. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Jedynka Reda
5. Borowiak Czersk 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
6. Pogoń Lębork 1 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
7. Olimpic Gdańsk 0 - 7 Gedania Gdańsk
8. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 1 Pogoń Lębork
9. Jedynka Reda 4 - 1 Borowiak Czersk
10. Arka Gdynia SI 3 - 0 Bałtyk Gdynia
11. Lechia Gdańsk 4 - 1 Concordia Wierciny
12. Błękitni Sobowidz 4 - 1 Radunia Stężyca
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
13. Radunia Stężyca 3 - 5 Olimpic Gdańsk
14. Concordia Wierciny 3 - 0 Błękitni Sobowidz
15. Bałtyk Gdynia 0 - 7 Lechia Gdańsk
16. Borowiak Czersk 0 - 5 Arka Gdynia SI
17. Pogoń Lębork 1 - 1 Jedynka Reda
18. Gedania Gdańsk 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
19. Olimpic Gdańsk 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
20. Jedynka Reda 4 - 3 Gedania Gdańsk
21. Arka Gdynia SI 5 - 0 Pogoń Lębork
22. Lechia Gdańsk 5 - 0 Borowiak Czersk
23. Błękitni Sobowidz 1 - 4 Bałtyk Gdynia
24. Radunia Stężyca 2 - 7 Concordia Wierciny
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
25. Concordia Wierciny 1 - 1 Olimpic Gdańsk
26. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Radunia Stężyca
27. Borowiak Czersk 3 - 1 Błękitni Sobowidz
28. Pogoń Lębork 0 - 2 Lechia Gdańsk
29. Gedania Gdańsk 0 - 4 Arka Gdynia SI
30. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 3 Jedynka Reda
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
31. Olimpic Gdańsk 1 - 4 Jedynka Reda
32. Arka Gdynia SI 6 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
33. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
34. Błękitni Sobowidz 2 - 3 Pogoń Lębork
35. Radunia Stężyca 0 - 3 Borowiak Czersk
36. Concordia Wierciny 7 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
37. Bałtyk Gdynia 7 - 0 Olimpic Gdańsk
38. Borowiak Czersk 0 - 0 Concordia Wierciny
39. Pogoń Lębork 3 - 0 Radunia Stężyca
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
40. Gedania Gdańsk 2 - 0 Błękitni Sobowidz
41. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Lechia Gdańsk
42. Jedynka Reda 2 - 5 Arka Gdynia SI
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
43. Olimpic Gdańsk 0 - 8 Arka Gdynia SI
44. Lechia Gdańsk 3 - 0 Jedynka Reda
45. Błękitni Sobowidz 3 - 6 Jantar Pruszcz Gdański
46. Radunia Stężyca 0 - 11 Gedania Gdańsk
47. Concordia Wierciny 3 - 1 Pogoń Lębork
48. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Borowiak Czersk
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
49. Borowiak Czersk 6 - 0 Olimpic Gdańsk
50. Pogoń Lębork 2 - 0 Bałtyk Gdynia
51. Gedania Gdańsk 1 - 1 Concordia Wierciny
52. Jantar Pruszcz Gdański 17 - 0 Radunia Stężyca
53. Jedynka Reda 1 - 1 Błękitni Sobowidz
54. Arka Gdynia SI 2 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
55. Olimpic Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
56. Błękitni Sobowidz 0 - 7 Arka Gdynia SI
57. Radunia Stężyca 0 - 8 Jedynka Reda
58. Concordia Wierciny 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
59. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Gedania Gdańsk
60. Borowiak Czersk 3 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
61. Pogoń Lębork 2 - 1 Olimpic Gdańsk
62. Gedania Gdańsk 2 - 0 Borowiak Czersk
63. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 Bałtyk Gdynia
64. Jedynka Reda 2 - 2 Concordia Wierciny
65. Arka Gdynia SI 14 - 0 Radunia Stężyca
66. Lechia Gdańsk 10 - 0 Błękitni Sobowidz
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
67. Olimpic Gdańsk 1 - 2 Błękitni Sobowidz
68. Lechia Gdańsk 7 - 0 Radunia Stężyca
69. Arka Gdynia SI 1 - 1 Concordia Wierciny
70. Jedynka Reda 8 - 0 Bałtyk Gdynia
71. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Borowiak Czersk
72. Gedania Gdańsk 2 - 2 Pogoń Lębork
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
73. Gedania Gdańsk 4 - 0 Olimpic Gdańsk
74. Pogoń Lębork 6 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
75. Borowiak Czersk 0 - 3 Jedynka Reda
76. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia SI
77. Concordia Wierciny 0 - 0 Lechia Gdańsk
78. Radunia Stężyca 0 - 4 Błękitni Sobowidz
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
79. Olimpic Gdańsk 8 - 2 Radunia Stężyca
80. Błękitni Sobowidz 0 - 5 Concordia Wierciny
81. Lechia Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia
82. Arka Gdynia SI 7 - 0 Borowiak Czersk
83. Jedynka Reda 2 - 0 Pogoń Lębork
84. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
85. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 1 Olimpic Gdańsk
86. Gedania Gdańsk 1 - 2 Jedynka Reda
87. Pogoń Lębork 0 - 1 Arka Gdynia SI
88. Borowiak Czersk 0 - 3 Lechia Gdańsk
89. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Błękitni Sobowidz
90. Concordia Wierciny 3 - 0 Radunia Stężyca
goście nie przyjechali
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
91. Olimpic Gdańsk 0 - 5 Concordia Wierciny
92. Radunia Stężyca 1 - 4 Bałtyk Gdynia
93. Błękitni Sobowidz 1 - 5 Borowiak Czersk
94. Lechia Gdańsk 3 - 0 Pogoń Lębork
95. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gedania Gdańsk
96. Jedynka Reda 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
97. Jedynka Reda 3 - 1 Olimpic Gdańsk
98. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 5 Arka Gdynia SI
99. Gedania Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk
100. Pogoń Lębork 8 - 1 Błękitni Sobowidz
101. Borowiak Czersk 2 - 0 Radunia Stężyca
102. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Concordia Wierciny
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
103. Olimpic Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
104. Concordia Wierciny 3 - 0 Borowiak Czersk
105. Radunia Stężyca 3 - 3 Pogoń Lębork
106. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Gedania Gdańsk
107. Lechia Gdańsk 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
108. Arka Gdynia SI 3 - 1 Jedynka Reda
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
109. Arka Gdynia SI 8 - 0 Olimpic Gdańsk
110. Jedynka Reda - Lechia Gdańsk
111. Jantar Pruszcz Gdański 7 - 0 Błękitni Sobowidz
112. Gedania Gdańsk 3 - 1 Radunia Stężyca
113. Pogoń Lębork 0 - 2 Concordia Wierciny
114. Borowiak Czersk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
115. Olimpic Gdańsk 1 - 2 Borowiak Czersk
116. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Pogoń Lębork
117. Concordia Wierciny 2 - 0 Gedania Gdańsk
118. Radunia Stężyca 1 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
119. Błękitni Sobowidz 1 - 9 Jedynka Reda
120. Lechia Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia SI
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
121. Lechia Gdańsk - Olimpic Gdańsk
122. Arka Gdynia SI 6 - 1 Błękitni Sobowidz
123. Jedynka Reda 5 - 2 Radunia Stężyca
124. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 1 Concordia Wierciny
125. Gedania Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
126. Pogoń Lębork - Borowiak Czersk
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
127. Olimpic Gdańsk 1 - 1 Pogoń Lębork
128. Borowiak Czersk - Gedania Gdańsk
129. Bałtyk Gdynia 2 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
130. Concordia Wierciny 4 - 2 Jedynka Reda
131. Radunia Stężyca 1 - 3 Arka Gdynia SI
132. Błękitni Sobowidz - Lechia Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE