ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
Trójmiejska Liga Juniorów - TURNIEJE POD OGRZEWANYM BALONEM - PAŹDZIERNIK 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 26 74 24 2 0 189 - 11
2. Sapa Rumia Janowo 26 65 21 2 3 110 - 27
3. FC Gowidlino 26 51 16 3 7 86 - 42
4. Victoria Kaliska 26 47 15 2 9 63 - 42
5. Bałtyk Gdynia 26 45 13 6 7 70 - 38
6. Rodło Kwidzyn 26 43 13 4 9 55 - 44
7. Bytovia Bytów 26 36 11 3 12 67 - 68
8. Polonia Gdańsk 26 34 11 1 14 60 - 68
9. Chojniczanka Chojnice 26 30 9 3 14 43 - 74
10. GOSRiT Luzino 26 29 8 5 13 61 - 76
11. Pomezania Malbork 26 25 7 4 15 24 - 54
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 22 5 7 14 42 - 84
13. Mewa Gniew 26 14 4 2 20 58 - 176
14. Cisowa Gdynia 26 8 2 2 22 41 - 165
Ostatni komentarz dodał bytovia!!!!!!!! 13.06.2011, 15:26:02

Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (18) 
1. Arka Gdynia SI 8 - 0 Polonia Gdańsk
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 1 Cisowa Gdynia 28 sierpnia 2010 - 11:00
3. Bytovia Bytów 2 - 4 Victoria Kaliska
4. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Sapa Rumia Janowo
5. Mewa Gniew 3 - 13 FC Gowidlino
6. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Pomezania Malbork
7. GOSRiT Luzino 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
8. Polonia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 5 września 2010 - 11:00
9. Pomezania Malbork 2 - 2 GOSRiT Luzino 5 września 2010 - 13:00
10. FC Gowidlino 3 - 0 Rodło Kwidzyn 5 września 2010 - 14:30
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 3:4
11. Sapa Rumia Janowo 12 - 0 Mewa Gniew 5 września 2010 - 11:00
12. Victoria Kaliska 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 4 września 2010 - 11:00
13. Cisowa Gdynia 1 - 5 Bytovia Bytów 4 września 2010 - 11:30
14. Arka Gdynia SI 13 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 września 2010 - 11:00
Kolejka 3 - 8. września 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Polonia Gdańsk 8 września 2010 - 18:00
16. Bytovia Bytów 0 - 6 Arka Gdynia SI 8 września 2010 - 17:00
17. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Cisowa Gdynia 8 września 2010
18. Mewa Gniew 3 - 4 Victoria Kaliska 8 września 2010 - 16:00
19. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Sapa Rumia Janowo 8 września 2010 - 16:30
20. GOSRiT Luzino 1 - 4 FC Gowidlino 8 września 2010 - 17:00
21. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Pomezania Malbork 8 września 2010 - 16:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
22. Polonia Gdańsk 2 - 1 Pomezania Malbork 12 września 2010 - 17:00
23. FC Gowidlino 3 - 0 Bałtyk Gdynia 12 września 2010 - 14:30
24. Sapa Rumia Janowo 6 - 0 GOSRiT Luzino 12 września 2010 - 12:00
25. Victoria Kaliska 2 - 5 Rodło Kwidzyn 11 września 2010 - 11:00
26. Cisowa Gdynia 4 - 4 Mewa Gniew 11 września 2010 - 11:30
27. Arka Gdynia SI 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 11 września 2010 - 15:00
28. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Bytovia Bytów 12 września 2010 - 12:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
29. Bytovia Bytów 4 - 2 Polonia Gdańsk 19 września 2010 - 11:00
30. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
31. Mewa Gniew 1 - 21 Arka Gdynia SI 18 września 2010 - 12:00
32. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Cisowa Gdynia 18 września 2010 - 11:00
33. GOSRiT Luzino 0 - 4 Victoria Kaliska 18 września 2010 - 11:00
34. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Sapa Rumia Janowo 19 września 2010 - 15:00
35. Pomezania Malbork 2 - 1 FC Gowidlino 19 września 2010 - 13:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
36. Polonia Gdańsk 2 - 4 FC Gowidlino 25 września 2010 - 17:00
37. Sapa Rumia Janowo 3 - 0 Pomezania Malbork 26 września 2010 - 12:00
38. Victoria Kaliska 1 - 5 Bałtyk Gdynia 25 września 2010 - 11:00
39. Cisowa Gdynia 1 - 7 GOSRiT Luzino 25 września 2010 - 11:30
40. Arka Gdynia SI 3 - 0 Rodło Kwidzyn 25 września 2010 - 15:00
41. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 Mewa Gniew 25 września 2010 - 10:00
42. Bytovia Bytów 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 września 2010 - 13:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
43. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Polonia Gdańsk 2 października 2010 - 15:00
44. Mewa Gniew 3 - 5 Bytovia Bytów 3 października 2010 - 13:00
45. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 października 2010 - 11:00
46. GOSRiT Luzino 0 - 11 Arka Gdynia SI 2 października 2010 - 11:00
47. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Cisowa Gdynia 3 października 2010 - 17:00
48. Pomezania Malbork 1 - 0 Victoria Kaliska 3 października 2010 - 13:00
49. FC Gowidlino 3 - 3 Sapa Rumia Janowo 3 października 2010 - 14:30
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
50. Polonia Gdańsk 1 - 5 Sapa Rumia Janowo 10 października 2010 - 11:00
51. Victoria Kaliska 2 - 1 FC Gowidlino 9 października 2010 - 11:00
52. Cisowa Gdynia 1 - 3 Pomezania Malbork 9 października 2010 - 11:30
53. Arka Gdynia SI 4 - 1 Bałtyk Gdynia 10 października 2010 - 13:00
54. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 GOSRiT Luzino 10 października 2010 - 11:00
55. Bytovia Bytów 2 - 0 Rodło Kwidzyn 10 października 2010 - 13:00
56. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Mewa Gniew 9 października 2010 - 13:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
57. Mewa Gniew 2 - 4 Polonia Gdańsk 17 października 2010 - 12:00
58. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 17 października 2010 - 11:00
59. GOSRiT Luzino 3 - 3 Bytovia Bytów 16 października 2010 - 11:00
60. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 października 2010 - 17:00
61. Pomezania Malbork 0 - 0 Arka Gdynia SI 17 października 2010 - 13:00
62. FC Gowidlino 8 - 0 Cisowa Gdynia 17 października 2010 - 14:30
63. Sapa Rumia Janowo 4 - 1 Victoria Kaliska 17 października 2010 - 11:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
64. Polonia Gdańsk 0 - 1 Victoria Kaliska
65. Cisowa Gdynia 1 - 10 Sapa Rumia Janowo
66. Arka Gdynia SI 7 - 0 FC Gowidlino 23 października 2010
67. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
68. Bytovia Bytów 1 - 1 Bałtyk Gdynia
69. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 GOSRiT Luzino
70. Mewa Gniew 4 - 8 Rodło Kwidzyn
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
71. Rodło Kwidzyn 4 - 2 Polonia Gdańsk
72. GOSRiT Luzino 11 - 0 Mewa Gniew
73. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
74. Pomezania Malbork 2 - 0 Bytovia Bytów
75. FC Gowidlino 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
76. Sapa Rumia Janowo 0 - 3 Arka Gdynia SI
77. Victoria Kaliska 5 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
78. Polonia Gdańsk 10 - 3 Cisowa Gdynia
79. Arka Gdynia SI 3 - 0 Victoria Kaliska
80. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 4 Sapa Rumia Janowo
81. Bytovia Bytów 0 - 1 FC Gowidlino
82. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Pomezania Malbork
83. Mewa Gniew 4 - 2 Bałtyk Gdynia
84. Rodło Kwidzyn 3 - 1 GOSRiT Luzino
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
85. GOSRiT Luzino 3 - 4 Polonia Gdańsk
86. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Rodło Kwidzyn
87. Pomezania Malbork 5 - 2 Mewa Gniew
88. FC Gowidlino 4 - 2 Chojniczanka Chojnice
89. Sapa Rumia Janowo 8 - 0 Bytovia Bytów
90. Victoria Kaliska 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
91. Cisowa Gdynia 0 - 9 Arka Gdynia SI
Kolejka 14 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
92. Polonia Gdańsk 1 - 4 Arka Gdynia SI 30 marca 2011 - 17:00
93. Cisowa Gdynia 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 marca 2011 - 11:00
94. Victoria Kaliska 3 - 0 Bytovia Bytów 19 marca 2011 - 11:00
95. Sapa Rumia Janowo 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 20 marca 2011 - 11:00
96. FC Gowidlino 9 - 1 Mewa Gniew
97. Pomezania Malbork 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Pomezania wycofana z rozgrywek
98. Bałtyk Gdynia 4 - 0 GOSRiT Luzino 19 marca 2011 - 11:00
Kolejka 15 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
99. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Polonia Gdańsk 26 marca 2011 - 11:00
100. GOSRiT Luzino 3 - 0 Pomezania Malbork
Pomezania wycofana z rozgrywek
101. Rodło Kwidzyn 0 - 2 FC Gowidlino 26 marca 2011 - 11:00
102. Mewa Gniew 1 - 3 Sapa Rumia Janowo 26 marca 2011 - 13:30
103. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Victoria Kaliska 27 marca 2011 - 11:00
104. Bytovia Bytów 12 - 2 Cisowa Gdynia 27 marca 2011 - 11:00
105. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 12 Arka Gdynia SI 27 marca 2011 - 11:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
106. Polonia Gdańsk 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 kwietnia 2011 - 11:00
107. Arka Gdynia SI 6 - 1 Bytovia Bytów 2 kwietnia 2011 - 13:00
108. Cisowa Gdynia 4 - 6 Chojniczanka Chojnice 4 kwietnia 2011 - 18:00
109. Victoria Kaliska 4 - 0 Mewa Gniew 2 kwietnia 2011 - 11:00
110. Sapa Rumia Janowo 9 - 0 Rodło Kwidzyn 3 kwietnia 2011 - 11:00
111. FC Gowidlino 1 - 2 GOSRiT Luzino 3 kwietnia 2011 - 15:00
112. Pomezania Malbork 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Pomezania wycofana z rozgrywek
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
113. Pomezania Malbork 0 - 3 Polonia Gdańsk
Pomezania wycofana z rozgrywek
114. Bałtyk Gdynia 3 - 3 FC Gowidlino
115. GOSRiT Luzino 1 - 2 Sapa Rumia Janowo
116. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Victoria Kaliska
117. Mewa Gniew 10 - 2 Cisowa Gdynia
118. Chojniczanka Chojnice 1 - 8 Arka Gdynia SI
119. Bytovia Bytów 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
120. Polonia Gdańsk 2 - 0 Bytovia Bytów
121. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
122. Arka Gdynia SI 21 - 1 Mewa Gniew
123. Cisowa Gdynia 1 - 3 Rodło Kwidzyn
124. Victoria Kaliska 5 - 0 GOSRiT Luzino
125. Sapa Rumia Janowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia
126. FC Gowidlino 3 - 0 Pomezania Malbork
Pomezania wycofana z rozgrywek
Kolejka 19 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (59) 
127. FC Gowidlino 5 - 0 Polonia Gdańsk
128. Pomezania Malbork 0 - 3 Sapa Rumia Janowo
Pomezania wycofana z rozgrywek
129. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Victoria Kaliska
130. GOSRiT Luzino 5 - 1 Cisowa Gdynia
131. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Arka Gdynia SI
132. Mewa Gniew 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
133. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Bytovia Bytów
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
134. Polonia Gdańsk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
135. Bytovia Bytów 8 - 1 Mewa Gniew
136. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Rodło Kwidzyn
137. Arka Gdynia SI 7 - 1 GOSRiT Luzino 30 kwietnia 2011 - 18:00
138. Cisowa Gdynia 3 - 5 Bałtyk Gdynia
139. Victoria Kaliska 3 - 0 Pomezania Malbork
Pomezania wycofana z rozgrywek
140. Sapa Rumia Janowo 0 - 1 FC Gowidlino
Kolejka 21 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
141. Sapa Rumia Janowo 1 - 0 Polonia Gdańsk
142. FC Gowidlino 4 - 1 Victoria Kaliska
143. Pomezania Malbork 0 - 3 Cisowa Gdynia
Pomezania wycofana z rozgrywek
144. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia SI
145. GOSRiT Luzino 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
146. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Bytovia Bytów
147. Mewa Gniew 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 22 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
148. Polonia Gdańsk 5 - 4 Mewa Gniew
149. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Rodło Kwidzyn
150. Bytovia Bytów 3 - 2 GOSRiT Luzino
151. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia
152. Arka Gdynia SI 3 - 0 Pomezania Malbork
Pomezania wycofana z rozgrywek
153. Cisowa Gdynia 4 - 1 FC Gowidlino
154. Victoria Kaliska 1 - 2 Sapa Rumia Janowo
Kolejka 23 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
155. Victoria Kaliska 4 - 2 Polonia Gdańsk
156. Sapa Rumia Janowo 7 - 2 Cisowa Gdynia
157. FC Gowidlino 0 - 4 Arka Gdynia SI
158. Pomezania Malbork 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pomezania wycofana z rozgrywek
159. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Bytovia Bytów
160. GOSRiT Luzino 3 - 3 Chojniczanka Chojnice
161. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Mewa Gniew
Kolejka 24 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
162. Polonia Gdańsk 0 - 1 Rodło Kwidzyn
163. Mewa Gniew 2 - 7 GOSRiT Luzino
164. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Bałtyk Gdynia
165. Bytovia Bytów 3 - 0 Pomezania Malbork
Pomezania wycofana z rozgrywek
166. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 FC Gowidlino
167. Arka Gdynia SI 4 - 1 Sapa Rumia Janowo 28 maja 2011
168. Cisowa Gdynia 2 - 2 Victoria Kaliska
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
169. Cisowa Gdynia 2 - 7 Polonia Gdańsk 4 czerwca 2011
170. Victoria Kaliska 1 - 3 Arka Gdynia SI 4 czerwca 2011
171. Sapa Rumia Janowo 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 czerwca 2011 - 11:00
172. FC Gowidlino 5 - 1 Bytovia Bytów
173. Pomezania Malbork 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Pomezania wycofana z rozgrywek
174. Bałtyk Gdynia 16 - 0 Mewa Gniew 5 czerwca 2011
175. GOSRiT Luzino 2 - 2 Rodło Kwidzyn 4 czerwca 2011
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
176. Polonia Gdańsk 2 - 0 GOSRiT Luzino
177. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Bałtyk Gdynia
178. Mewa Gniew 3 - 0 Pomezania Malbork
Pomezania wycofana z rozgrywek
179. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 FC Gowidlino
180. Bytovia Bytów 2 - 6 Sapa Rumia Janowo
181. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Victoria Kaliska
182. Arka Gdynia SI 15 - 0 Cisowa Gdynia
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03