SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Liga Juniorów D1 - grupa I - rocznik 1992 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cisowa Gdynia 20 51 16 3 1 70 - 10
2. Stolem Gniewino 20 45 14 3 3 88 - 25
3. GKS Sierakowice 20 43 14 1 5 62 - 43
4. Cartusia Kartuzy 20 38 12 2 6 51 - 32
5. Ratusz Lębork 20 35 11 2 7 42 - 29
6. SWSiEMP Arka II Gdynia 20 34 11 1 8 72 - 32
7. KP Sopot 20 28 8 4 8 62 - 36
8. Polonia II Gdańsk 20 17 5 2 13 26 - 61
9. Korona Żelistrzewo 20 12 3 3 14 37 - 63
10. Sporting Leźno 20 10 3 1 16 28 - 72
11. Zapro Gdańsk 20 6 2 0 18 18 - 127

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Stolem Gniewino 8 - 0 Sporting Leźno
2. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Cartusia Kartuzy
3. Ratusz Lębork 2 - 2 Cisowa Gdynia
4. Zapro Gdańsk 0 - 7 KP Sopot
5. SWSiEMP Arka II Gdynia 8 - 2 GKS Sierakowice
Pauza: Polonia II Gdańsk,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Sporting Leźno 1 - 4 GKS Sierakowice
8. KP Sopot 2 - 3 SWSiEMP Arka II Gdynia
9. Cisowa Gdynia 10 - 0 Zapro Gdańsk
10. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Polonia II Gdańsk
11. Stolem Gniewino 10 - 1 Korona Żelistrzewo
Pauza: Ratusz Lębork,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Korona Żelistrzewo 5 - 3 Sporting Leźno
14. Polonia II Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino
15. Ratusz Lębork 2 - 2 Cartusia Kartuzy
16. SWSiEMP Arka II Gdynia 1 - 2 Cisowa Gdynia
17. GKS Sierakowice 1 - 0 KP Sopot
Pauza: Zapro Gdańsk,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Sporting Leźno 2 - 1 KP Sopot
20. Cisowa Gdynia 6 - 1 GKS Sierakowice
21. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Zapro Gdańsk
22. Stolem Gniewino 3 - 0 Ratusz Lębork
23. Korona Żelistrzewo 3 - 4 Polonia II Gdańsk
Pauza: SWSiEMP Arka II Gdynia,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Polonia II Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno
26. Ratusz Lębork 5 - 1 Korona Żelistrzewo
27. Zapro Gdańsk 0 - 13 Stolem Gniewino
28. SWSiEMP Arka II Gdynia 2 - 0 Cartusia Kartuzy
29. KP Sopot 0 - 3 Cisowa Gdynia
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Sporting Leźno 0 - 2 Cisowa Gdynia
32. Cartusia Kartuzy 2 - 1 GKS Sierakowice
33. Stolem Gniewino 5 - 1 SWSiEMP Arka II Gdynia
34. Korona Żelistrzewo 8 - 2 Zapro Gdańsk
35. Polonia II Gdańsk 1 - 3 Ratusz Lębork
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Ratusz Lębork 3 - 0 Sporting Leźno
38. Zapro Gdańsk 0 - 6 Polonia II Gdańsk
39. SWSiEMP Arka II Gdynia 4 - 1 Korona Żelistrzewo
40. GKS Sierakowice 1 - 0 Stolem Gniewino
41. KP Sopot 3 - 1 Cartusia Kartuzy
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Cisowa Gdynia
44. Stolem Gniewino 2 - 2 KP Sopot
45. Korona Żelistrzewo 3 - 4 GKS Sierakowice
46. Polonia II Gdańsk 0 - 3 SWSiEMP Arka II Gdynia
47. Ratusz Lębork 7 - 0 Zapro Gdańsk
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Zapro Gdańsk 0 - 8 Sporting Leźno
50. SWSiEMP Arka II Gdynia 1 - 2 Ratusz Lębork
51. GKS Sierakowice 5 - 0 Polonia II Gdańsk
52. KP Sopot 2 - 3 Korona Żelistrzewo
53. Cisowa Gdynia 1 - 1 Stolem Gniewino
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Sporting Leźno 0 - 2 Cartusia Kartuzy
56. Korona Żelistrzewo 1 - 3 Cisowa Gdynia
57. Polonia II Gdańsk 0 - 0 KP Sopot
58. Ratusz Lębork 0 - 1 GKS Sierakowice
59. Zapro Gdańsk 1 - 14 SWSiEMP Arka II Gdynia
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. SWSiEMP Arka II Gdynia 7 - 1 Sporting Leźno
62. GKS Sierakowice 15 - 0 Zapro Gdańsk
63. KP Sopot 2 - 1 Ratusz Lębork 5 kwietnia 2005 - 16:00
64. Cisowa Gdynia 6 - 0 Polonia II Gdańsk
65. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Stolem Gniewino
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Sporting Leźno 0 - 8 Stolem Gniewino
68. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Korona Żelistrzewo
70. Cisowa Gdynia 0 - 1 Ratusz Lębork
71. KP Sopot 18 - 0 Zapro Gdańsk
72. GKS Sierakowice 3 - 2 SWSiEMP Arka II Gdynia
Pauza: Polonia II Gdańsk,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GKS Sierakowice 4 - 1 Sporting Leźno
74. SWSiEMP Arka II Gdynia 0 - 0 KP Sopot
75. Zapro Gdańsk 1 - 6 Cisowa Gdynia
77. Polonia II Gdańsk 0 - 5 Cartusia Kartuzy
78. Korona Żelistrzewo 2 - 4 Stolem Gniewino
Pauza: Ratusz Lębork,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Sporting Leźno 1 - 1 Korona Żelistrzewo
80. Stolem Gniewino 3 - 0 Polonia II Gdańsk
vo
81. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Ratusz Lębork
83. Cisowa Gdynia 2 - 0 SWSiEMP Arka II Gdynia
84. KP Sopot 5 - 1 GKS Sierakowice
Pauza: Zapro Gdańsk,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. KP Sopot 4 - 2 Sporting Leźno
86. GKS Sierakowice 1 - 1 Cisowa Gdynia
88. Zapro Gdańsk 1 - 4 Cartusia Kartuzy
89. Ratusz Lębork 0 - 1 Stolem Gniewino
90. Polonia II Gdańsk 1 - 1 Korona Żelistrzewo
Pauza: SWSiEMP Arka II Gdynia,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Sporting Leźno 2 - 4 Polonia II Gdańsk
92. Korona Żelistrzewo 0 - 3 Ratusz Lębork
93. Stolem Gniewino 8 - 1 Zapro Gdańsk
94. Cartusia Kartuzy 4 - 2 SWSiEMP Arka II Gdynia
96. Cisowa Gdynia 6 - 0 KP Sopot
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Cisowa Gdynia 6 - 0 Sporting Leźno
99. GKS Sierakowice 1 - 5 Cartusia Kartuzy
100. SWSiEMP Arka II Gdynia 1 - 3 Stolem Gniewino
101. Zapro Gdańsk 4 - 3 Korona Żelistrzewo
102. Ratusz Lębork 2 - 1 Polonia II Gdańsk
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Sporting Leźno 1 - 3 Ratusz Lębork
104. Polonia II Gdańsk 4 - 1 Zapro Gdańsk
105. Korona Żelistrzewo 0 - 2 SWSiEMP Arka II Gdynia
106. Stolem Gniewino 3 - 4 GKS Sierakowice
107. Cartusia Kartuzy 3 - 1 KP Sopot
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. Cisowa Gdynia 3 - 1 Cartusia Kartuzy
111. KP Sopot 3 - 3 Stolem Gniewino
112. GKS Sierakowice 2 - 1 Korona Żelistrzewo
113. SWSiEMP Arka II Gdynia 9 - 0 Polonia II Gdańsk
114. Zapro Gdańsk 3 - 0 Ratusz Lębork
vo (na boisku 9-0)
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Sporting Leźno 3 - 1 Zapro Gdańsk
116. Ratusz Lębork 3 - 0 SWSiEMP Arka II Gdynia
117. Polonia II Gdańsk 1 - 3 GKS Sierakowice
118. Korona Żelistrzewo 1 - 4 KP Sopot
119. Stolem Gniewino 0 - 5 Cisowa Gdynia
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Sporting Leźno
123. Cisowa Gdynia 1 - 0 Korona Żelistrzewo
124. KP Sopot 5 - 0 Polonia II Gdańsk
125. GKS Sierakowice 3 - 1 Ratusz Lębork
126. SWSiEMP Arka II Gdynia 10 - 0 Zapro Gdańsk
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Sporting Leźno 1 - 2 SWSiEMP Arka II Gdynia
128. Zapro Gdańsk 3 - 5 GKS Sierakowice
129. Ratusz Lębork 4 - 3 KP Sopot
130. Polonia II Gdańsk 0 - 2 Cisowa Gdynia
132. Stolem Gniewino 7 - 0 Cartusia Kartuzy
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03