ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Echo Biesowice 22 45 14 3 5 67 - 32
2. Wybrzeże Objazda 22 42 12 6 4 54 - 34
3. Granit Kończewo 22 39 11 6 5 57 - 29
4. KS Damnica 22 38 12 2 8 59 - 51
5. Rowokół Smołdzino 22 36 10 6 6 37 - 33
6. Barton Barcino 22 30 8 6 8 41 - 41
7. Jantaria Pobłocie 22 28 7 7 8 39 - 46
8. Leśnik Cewice 22 26 7 5 10 36 - 54
9. Garbarnia Kępice 22 24 6 6 10 42 - 39
10. LKS Łebunia 22 21 6 3 13 35 - 50
11. Unia Korzybie 22 20 5 5 12 45 - 69
12. Błękitni Główczyce 22 18 5 3 14 29 - 63
Ostatni komentarz dodał jaguar-80 05.06.2016, 15:54:35



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
1. Barton Barcino 1 - 3 Echo Biesowice 28 sierpnia 2010 - 16:00
2. Błękitni Główczyce 0 - 3 Jantaria Pobłocie 15 września 2010 - 17:00
3. Unia Korzybie 2 - 1 Garbarnia Kępice 29 sierpnia 2010 - 13:00
4. Leśnik Cewice 2 - 0 LKS Łebunia 29 sierpnia 2010 - 13:30
5. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Granit Kończewo 28 sierpnia 2010 - 16:00
6. Wybrzeże Objazda 5 - 3 KS Damnica 28 sierpnia 2010 - 16:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
7. Echo Biesowice 9 - 2 KS Damnica 4 września 2010 - 17:00
8. Granit Kończewo 2 - 2 Wybrzeże Objazda 4 września 2010 - 13:00
9. LKS Łebunia 3 - 1 Rowokół Smołdzino 5 września 2010 - 11:00
10. Garbarnia Kępice 0 - 2 Leśnik Cewice 4 września 2010 - 15:00
11. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Unia Korzybie 5 września 2010 - 13:00
12. Barton Barcino 2 - 2 Błękitni Główczyce 4 września 2010 - 16:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (74) 
13. Błękitni Główczyce 1 - 5 Echo Biesowice 12 września 2010 - 13:00
14. Unia Korzybie 3 - 3 Barton Barcino 11 września 2010 - 17:00
15. Leśnik Cewice 1 - 2 Jantaria Pobłocie 12 września 2010 - 13:30
16. Rowokół Smołdzino 3 - 3 Garbarnia Kępice 11 września 2010 - 16:00
17. Wybrzeże Objazda 2 - 0 LKS Łebunia 12 września 2010 - 12:00
18. KS Damnica 2 - 1 Granit Kończewo 11 września 2010 - 17:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (57) 
19. Echo Biesowice 2 - 0 Granit Kończewo 18 września 2010 - 17:00
20. LKS Łebunia 2 - 3 KS Damnica 19 września 2010 - 11:00
21. Garbarnia Kępice 2 - 4 Wybrzeże Objazda 18 września 2010 - 15:00
22. Jantaria Pobłocie 3 - 6 Rowokół Smołdzino 19 września 2010 - 13:00
23. Barton Barcino 0 - 0 Leśnik Cewice 18 września 2010 - 16:00
24. Błękitni Główczyce 1 - 1 Unia Korzybie 19 września 2010 - 13:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (55) 
25. Unia Korzybie 3 - 6 Echo Biesowice 26 września 2010 - 13:00
26. Leśnik Cewice 6 - 3 Błękitni Główczyce 26 września 2010 - 13:30
27. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Barton Barcino 25 września 2010 - 16:00
28. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Jantaria Pobłocie 26 września 2010 - 12:00
29. KS Damnica 1 - 0 Garbarnia Kępice 25 września 2010 - 17:00
30. Granit Kończewo 4 - 1 LKS Łebunia 25 września 2010 - 16:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
31. Echo Biesowice 6 - 2 LKS Łebunia 2 października 2010 - 16:00
32. Garbarnia Kępice 2 - 3 Granit Kończewo 2 października 2010 - 15:00
33. Jantaria Pobłocie 2 - 4 KS Damnica 3 października 2010 - 13:00
34. Barton Barcino 1 - 3 Wybrzeże Objazda 2 października 2010 - 15:00
35. Błękitni Główczyce 3 - 1 Rowokół Smołdzino 3 października 2010 - 13:00
36. Unia Korzybie 3 - 3 Leśnik Cewice 3 października 2010 - 13:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (74) 
37. Leśnik Cewice 1 - 3 Echo Biesowice 10 października 2010 - 13:30
38. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Unia Korzybie 9 października 2010 - 12:00
39. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Błękitni Główczyce 10 października 2010 - 12:00
40. KS Damnica 2 - 3 Barton Barcino 9 października 2010 - 16:00
41. Granit Kończewo 2 - 1 Jantaria Pobłocie 9 października 2010 - 16:00
42. LKS Łebunia 2 - 2 Garbarnia Kępice 10 października 2010 - 10:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
43. Echo Biesowice 5 - 2 Garbarnia Kępice 16 października 2010 - 16:00
44. Jantaria Pobłocie 4 - 1 LKS Łebunia 17 października 2010 - 13:00
45. Barton Barcino 1 - 1 Granit Kończewo 16 października 2010 - 14:00
46. Błękitni Główczyce 3 - 1 KS Damnica 17 października 2010 - 13:00
47. Unia Korzybie 2 - 6 Wybrzeże Objazda 17 października 2010 - 13:00
48. Leśnik Cewice 2 - 0 Rowokół Smołdzino 17 października 2010 - 13:30
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (55) 
49. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Echo Biesowice 23 października 2010 - 12:00
50. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Leśnik Cewice 24 października 2010 - 12:00
51. KS Damnica 8 - 1 Unia Korzybie 23 października 2010 - 16:00
52. Granit Kończewo 4 - 1 Błękitni Główczyce 24 października 2010 - 12:30
53. LKS Łebunia 1 - 2 Barton Barcino 24 października 2010 - 11:00
54. Garbarnia Kępice 5 - 0 Jantaria Pobłocie 23 października 2010 - 15:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (165) 
55. Echo Biesowice 6 - 0 Jantaria Pobłocie 30 października 2010 - 16:00
56. Barton Barcino 4 - 2 Garbarnia Kępice 30 października 2010 - 14:00
57. Błękitni Główczyce 3 - 2 LKS Łebunia 31 października 2010 - 13:00
58. Unia Korzybie 2 - 2 Granit Kończewo 31 października 2010 - 13:00
59. Leśnik Cewice 4 - 2 KS Damnica 31 października 2010 - 13:30
60. Rowokół Smołdzino 0 - 2 Wybrzeże Objazda 30 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (108) 
61. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Echo Biesowice 7 listopada 2010 - 12:00
62. KS Damnica 3 - 6 Rowokół Smołdzino 6 listopada 2010 - 14:00
63. Granit Kończewo 4 - 0 Leśnik Cewice 7 listopada 2010 - 13:00
64. LKS Łebunia 2 - 3 Unia Korzybie 7 listopada 2010 - 11:00
65. Garbarnia Kępice 1 - 2 Błękitni Główczyce 6 listopada 2010 - 14:00
66. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Barton Barcino 7 listopada 2010 - 13:00
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (91) 
67. Echo Biesowice 4 - 4 Barton Barcino 2 kwietnia 2011 - 16:00
68. Jantaria Pobłocie 5 - 0 Błękitni Główczyce 3 kwietnia 2011 - 13:00
69. Garbarnia Kępice 1 - 2 Unia Korzybie 2 kwietnia 2011 - 16:00
70. LKS Łebunia 3 - 0 Leśnik Cewice 3 kwietnia 2011 - 11:00
71. Granit Kończewo 5 - 0 Rowokół Smołdzino 3 kwietnia 2011 - 13:00
72. KS Damnica 4 - 2 Wybrzeże Objazda 2 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
73. KS Damnica 2 - 0 Echo Biesowice 9 kwietnia 2011 - 16:00
74. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Granit Kończewo 10 kwietnia 2011 - 12:00
75. Rowokół Smołdzino 0 - 0 LKS Łebunia 10 kwietnia 2011 - 11:00
76. Leśnik Cewice 0 - 4 Garbarnia Kępice 10 kwietnia 2011 - 13:30
77. Unia Korzybie 1 - 3 Jantaria Pobłocie 10 kwietnia 2011 - 13:00
78. Błękitni Główczyce 1 - 4 Barton Barcino 10 kwietnia 2011 - 13:00
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (86) 
79. Echo Biesowice 2 - 0 Błękitni Główczyce 16 kwietnia 2011 - 16:00
80. Barton Barcino 1 - 0 Unia Korzybie 17 kwietnia 2011 - 14:00
81. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Leśnik Cewice 17 kwietnia 2011 - 14:00
82. Garbarnia Kępice 1 - 2 Rowokół Smołdzino 16 kwietnia 2011 - 16:00
83. LKS Łebunia 1 - 2 Wybrzeże Objazda 17 kwietnia 2011 - 11:00
84. Granit Kończewo 2 - 5 KS Damnica 17 kwietnia 2011 - 13:00
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (62) 
85. Granit Kończewo 4 - 0 Echo Biesowice 1 maja 2011 - 13:00
86. KS Damnica 4 - 1 LKS Łebunia 30 kwietnia 2011 - 16:00
87. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Garbarnia Kępice 1 maja 2011 - 12:00
88. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Jantaria Pobłocie 1 maja 2011 - 11:00
89. Leśnik Cewice 2 - 0 Barton Barcino 1 maja 2011 - 13:30
90. Unia Korzybie 5 - 1 Błękitni Główczyce 1 maja 2011 - 13:00
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (58) 
91. Echo Biesowice 3 - 1 Unia Korzybie 7 maja 2011 - 16:00
92. Błękitni Główczyce 4 - 2 Leśnik Cewice 8 maja 2011 - 13:00
93. Barton Barcino 0 - 2 Rowokół Smołdzino 8 maja 2011 - 14:00
94. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Wybrzeże Objazda 8 maja 2011 - 13:00
95. Garbarnia Kępice 1 - 1 KS Damnica 7 maja 2011 - 16:00
96. LKS Łebunia 1 - 5 Granit Kończewo 8 maja 2011 - 11:00
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
97. LKS Łebunia 3 - 2 Echo Biesowice 15 maja 2011 - 11:00
98. Granit Kończewo 0 - 0 Garbarnia Kępice 15 maja 2011 - 13:00
99. KS Damnica 0 - 1 Jantaria Pobłocie 14 maja 2011 - 17:00
100. Wybrzeże Objazda 3 - 6 Barton Barcino 15 maja 2011 - 12:00
101. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Błękitni Główczyce 15 maja 2011 - 11:00
102. Leśnik Cewice 5 - 2 Unia Korzybie 15 maja 2011 - 13:30
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (47) 
103. Echo Biesowice 5 - 1 Leśnik Cewice 21 maja 2011 - 16:00
104. Unia Korzybie 1 - 2 Rowokół Smołdzino 22 maja 2011 - 13:00
105. Błękitni Główczyce 0 - 3 Wybrzeże Objazda 22 maja 2011 - 13:00
106. Barton Barcino 1 - 2 KS Damnica 22 maja 2011 - 14:00
107. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Granit Kończewo 22 maja 2011 - 14:00
108. Garbarnia Kępice 4 - 0 LKS Łebunia 21 maja 2011 - 16:00
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (98) 
109. Garbarnia Kępice 2 - 1 Echo Biesowice 28 maja 2011 - 16:00
110. LKS Łebunia 0 - 0 Jantaria Pobłocie 29 maja 2011 - 11:00
111. Granit Kończewo 1 - 1 Barton Barcino 29 maja 2011 - 13:00
112. KS Damnica 2 - 0 Błękitni Główczyce 28 maja 2011 - 17:00
113. Wybrzeże Objazda 6 - 2 Unia Korzybie 29 maja 2011 - 12:00
114. Rowokół Smołdzino 2 - 2 Leśnik Cewice 29 maja 2011 - 11:00
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (90) 
115. Echo Biesowice 1 - 1 Rowokół Smołdzino 4 czerwca 2011 - 16:00
116. Leśnik Cewice 0 - 0 Wybrzeże Objazda 5 czerwca 2011 - 13:30
117. Unia Korzybie 6 - 3 KS Damnica 5 czerwca 2011 - 13:00
118. Błękitni Główczyce 1 - 1 Granit Kończewo 5 czerwca 2011 - 13:00
119. Barton Barcino 0 - 3 LKS Łebunia 5 czerwca 2011 - 14:00
120. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Garbarnia Kępice 5 czerwca 2011 - 14:00
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (53) 
121. Jantaria Pobłocie 0 - 2 Echo Biesowice 12 czerwca 2011 - 16:00
122. Garbarnia Kępice 2 - 0 Barton Barcino 12 czerwca 2011 - 16:00
123. LKS Łebunia 5 - 1 Błękitni Główczyce 12 czerwca 2011 - 16:00
124. Granit Kończewo 5 - 2 Unia Korzybie 12 czerwca 2011 - 16:00
125. KS Damnica 4 - 0 Leśnik Cewice 12 czerwca 2011 - 16:00
126. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Rowokół Smołdzino 12 czerwca 2011 - 16:00
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (118) 
127. Echo Biesowice 1 - 1 Wybrzeże Objazda 19 czerwca 2011 - 16:00
128. Rowokół Smołdzino 1 - 1 KS Damnica 19 czerwca 2011 - 16:00
129. Leśnik Cewice 1 - 8 Granit Kończewo 19 czerwca 2011 - 16:00
130. Unia Korzybie 0 - 2 LKS Łebunia 19 czerwca 2011 - 16:00
131. Błękitni Główczyce 1 - 3 Garbarnia Kępice 19 czerwca 2011 - 16:00
132. Barton Barcino 4 - 1 Jantaria Pobłocie 19 czerwca 2011 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE