POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Tęcza Siwiałka 22 56 18 2 2 83 - 30
2. Świt Dąbrówka Tczewska 22 49 15 4 3 94 - 31
3. GTS Rokitnica 22 48 16 0 6 75 - 36
4. GLKS Różyny 22 42 13 3 6 75 - 40
5. GTS Rotmanka 22 37 11 4 7 53 - 43
6. GTS Juszkowo 22 31 10 1 11 49 - 55
7. Potok II Pszczółki 21 26 8 2 11 54 - 56
8. GTS Mokry Dwór 22 25 8 1 13 46 - 49
9. Bursztyn Gniszewo 22 24 8 0 14 63 - 76
10. GTS Goszyn 21 22 7 1 13 58 - 77
11. Styna Godziszewo 22 12 4 0 18 31 - 61
12. Delta Małżewko 22 6 2 0 20 35 - 174
13. Jaguar Malenin 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał perez770 06.08.2011, 23:17:19
* Styna Godziszewo wycofała się po rundzie jesiennej.



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
1. GTS Mokry Dwór 3 - 0 GTS Goszyn 28 sierpnia 2010 - 17:00
vo,w druzynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:3
3. Delta Małżewko 3 - 0 GTS Rotmanka
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:12
4. Jaguar Malenin - Tęcza Siwiałka 29 sierpnia 2010 - 17:00
anulowany,na boisku 2:11
5. Bursztyn Gniszewo 2 - 4 GTS Juszkowo
6. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 4 GLKS Różyny 28 sierpnia 2010
7. Styna Godziszewo 3 - 0 GTS Rokitnica 28 sierpnia 2010 - 15:30
vo,w drużynie gości brak wymaganej ilości młodzieżowców,na boisku 2:2
Pauza: Potok II Pszczółki,
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
8. GTS Goszyn 2 - 6 GTS Rokitnica 4 września 2010 - 16:00
9. GLKS Różyny 2 - 0 Styna Godziszewo 5 września 2010 - 16:30
w Pszczólkach
10. GTS Juszkowo 1 - 4 Świt Dąbrówka Tczewska 4 września 2010 - 16:00
11. Tęcza Siwiałka 2 - 5 Bursztyn Gniszewo 5 września 2010 - 14:00
12. GTS Rotmanka - Jaguar Malenin 4 września 2010 - 16:00
anulowany,na boisku 8:0
13. Potok II Pszczółki 5 - 0 Delta Małżewko 5 września 2010 - 14:00
Pauza: GTS Mokry Dwór,
Kolejka 3 - 8. września 2010 [szczegóły] Komentarze (69) 
16. Delta Małżewko 1 - 2 GTS Mokry Dwór 8 września 2010 - 17:00
17. Jaguar Malenin - Potok II Pszczółki 29 września 2010 - 16:00
anulowany,na boisku 3:10
18. Bursztyn Gniszewo 3 - 4 GTS Rotmanka 8 września 2010
19. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 Tęcza Siwiałka 8 września 2010
20. Styna Godziszewo 5 - 1 GTS Juszkowo 8 września 2010 - 17:00
21. GTS Rokitnica 2 - 0 GLKS Różyny 8 września 2010
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
22. GTS Goszyn 2 - 6 GLKS Różyny 11 września 2010 - 16:00
23. GTS Juszkowo 2 - 4 GTS Rokitnica 11 września 2010
24. Tęcza Siwiałka 2 - 0 Styna Godziszewo 12 września 2010 - 14:00
25. GTS Rotmanka 4 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska 11 września 2010
26. Potok II Pszczółki 7 - 5 Bursztyn Gniszewo
27. GTS Mokry Dwór - Jaguar Malenin 11 września 2010 - 16:00
anulowany,na boisku 7:0
Pauza: Delta Małżewko,
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (50) 
29. Delta Małżewko 1 - 8 GTS Goszyn 19 września 2010 - 13:00
31. Bursztyn Gniszewo 2 - 1 GTS Mokry Dwór 19 września 2010 - 11:00
32. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 3 Potok II Pszczółki 18 września 2010 - 17:00
33. Styna Godziszewo 1 - 7 GTS Rotmanka 18 września 2010 - 15:30
34. GTS Rokitnica 4 - 1 Tęcza Siwiałka 18 września 2010 - 16:00
35. GLKS Różyny 4 - 1 GTS Juszkowo 19 września 2010 - 11:00
Pauza: Jaguar Malenin,
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (53) 
36. GTS Goszyn 8 - 1 GTS Juszkowo 25 września 2010 - 16:00
37. Tęcza Siwiałka 2 - 1 GLKS Różyny 26 września 2010 - 14:00
38. GTS Rotmanka 1 - 3 GTS Rokitnica 25 września 2010 - 16:00
39. Potok II Pszczółki 3 - 1 Styna Godziszewo
40. GTS Mokry Dwór 0 - 5 Świt Dąbrówka Tczewska 25 września 2010 - 16:00
mecz w Dąbrówce Tczewskiej
42. Delta Małżewko - Jaguar Malenin 26 września 2010 - 13:00
anulowany,na boisku 3:4
Pauza: Bursztyn Gniszewo,
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (32) 
43. Jaguar Malenin - GTS Goszyn
anulowany,na boisku 3:7
44. Bursztyn Gniszewo 4 - 3 Delta Małżewko
46. Styna Godziszewo 1 - 0 GTS Mokry Dwór
47. GTS Rokitnica 3 - 2 Potok II Pszczółki
48. GLKS Różyny 2 - 2 GTS Rotmanka
49. GTS Juszkowo 0 - 6 Tęcza Siwiałka
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
50. GTS Goszyn 1 - 4 Tęcza Siwiałka
51. GTS Rotmanka 3 - 0 GTS Juszkowo
vo,brak minimalnej liczby zawodników drużyny gości
52. Potok II Pszczółki 1 - 1 GLKS Różyny
53. GTS Mokry Dwór 0 - 4 GTS Rokitnica
55. Delta Małżewko 2 - 9 Świt Dąbrówka Tczewska 10 października 2010 - 13:00
56. Jaguar Malenin - Bursztyn Gniszewo
anulowany,na boisku 2:6
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
57. Bursztyn Gniszewo 1 - 2 GTS Goszyn
58. Świt Dąbrówka Tczewska - Jaguar Malenin
anulowany,na boisku 21:0
59. Styna Godziszewo 17 - 2 Delta Małżewko
61. GLKS Różyny 4 - 2 GTS Mokry Dwór
62. GTS Juszkowo 7 - 3 Potok II Pszczółki
63. Tęcza Siwiałka 1 - 0 GTS Rotmanka
Pauza: GTS Rokitnica,
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
64. GTS Goszyn 3 - 0 GTS Rotmanka
65. Potok II Pszczółki 1 - 2 Tęcza Siwiałka
66. GTS Mokry Dwór 2 - 1 GTS Juszkowo
68. Delta Małżewko 1 - 10 GTS Rokitnica 24 września 2010 - 13:00
70. Bursztyn Gniszewo 1 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska
Pauza: Styna Godziszewo, GLKS Różyny,
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
71. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 0 GTS Goszyn
72. Styna Godziszewo 1 - 2 Bursztyn Gniszewo
74. GLKS Różyny 10 - 2 Delta Małżewko
76. Tęcza Siwiałka 3 - 0 GTS Mokry Dwór
77. GTS Rotmanka 3 - 2 Potok II Pszczółki
Pauza: GTS Juszkowo, GTS Rokitnica,
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (97) 
78. GTS Goszyn 5 - 6 Potok II Pszczółki
79. GTS Mokry Dwór 1 - 2 GTS Rotmanka
81. Delta Małżewko 2 - 5 GTS Juszkowo 7 listopada 2010 - 13:00
83. Bursztyn Gniszewo 1 - 3 GTS Rokitnica
84. Świt Dąbrówka Tczewska 6 - 2 Styna Godziszewo
Pauza: GLKS Różyny, Tęcza Siwiałka,
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (70) 
85. Styna Godziszewo - - - GTS Goszyn
obustronny vo,w drużynie gospodarzy i gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 5:2
86. GTS Rokitnica 1 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska
87. GLKS Różyny 6 - 1 Bursztyn Gniszewo
89. Tęcza Siwiałka 10 - 2 Delta Małżewko
91. Potok II Pszczółki 3 - 1 GTS Mokry Dwór
Pauza: GTS Rotmanka, GTS Juszkowo,
Kolejka 14 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (73) 
92. GTS Goszyn 0 - 13 GTS Mokry Dwór
93. GTS Rotmanka 6 - 2 Delta Małżewko
94. GTS Juszkowo 4 - 0 Bursztyn Gniszewo
95. GLKS Różyny 0 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska 3 maja 2011
96. GTS Rokitnica 3 - 0 Styna Godziszewo
97. Tęcza Siwiałka 6 - 0 Potok II Pszczółki
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
98. GTS Goszyn 8 - 2 Bursztyn Gniszewo
99. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 GTS Rotmanka
100. Potok II Pszczółki 0 - 1 GTS Juszkowo
101. Tęcza Siwiałka 4 - 1 GTS Rokitnica
102. Styna Godziszewo 0 - 3 GLKS Różyny
103. GTS Mokry Dwór 4 - 0 Delta Małżewko
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
104. Potok II Pszczółki 6 - 3 GTS Rokitnica
105. Tęcza Siwiałka 2 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska
106. Bursztyn Gniszewo 1 - 6 GLKS Różyny
107. GTS Juszkowo 7 - 2 Delta Małżewko
108. GTS Rotmanka 2 - 2 GTS Goszyn
109. GTS Mokry Dwór 3 - 0 Styna Godziszewo
Kolejka 17 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
110. GTS Rotmanka 2 - 1 GTS Mokry Dwór 16 kwietnia 2011 - 16:00
111. GTS Juszkowo 2 - 0 GTS Goszyn 16 kwietnia 2011 - 16:00
112. Delta Małżewko 1 - 4 GLKS Różyny 17 kwietnia 2011 - 13:00
113. Bursztyn Gniszewo 1 - 2 Tęcza Siwiałka 17 kwietnia 2011 - 16:00
114. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 0 GTS Rokitnica 16 kwietnia 2011 - 15:00
115. Styna Godziszewo 0 - 3 Potok II Pszczółki
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
116. GTS Rokitnica 1 - 0 GTS Mokry Dwór
117. GLKS Różyny 1 - 4 Potok II Pszczółki
118. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 1 GTS Juszkowo
119. GTS Rotmanka 4 - 1 Bursztyn Gniszewo
120. GTS Goszyn 10 - 3 Delta Małżewko
121. Styna Godziszewo 0 - 3 Tęcza Siwiałka
Kolejka 19 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
122. GTS Mokry Dwór 1 - 0 Potok II Pszczółki 10 maja 2011 - 18:00
123. GTS Rokitnica 4 - 1 Bursztyn Gniszewo 7 maja 2011 - 15:00
124. Delta Małżewko 1 - 9 Tęcza Siwiałka 8 maja 2011 - 13:00
125. GLKS Różyny 7 - 1 GTS Goszyn 8 maja 2011 - 16:00
126. GTS Juszkowo 2 - 2 GTS Rotmanka 7 maja 2011 - 16:00
127. Styna Godziszewo 0 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska
Kolejka 20 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
128. GTS Juszkowo 3 - 0 GTS Mokry Dwór 14 maja 2011 - 16:00
129. GTS Rotmanka 1 - 2 GLKS Różyny
130. Tęcza Siwiałka 3 - 2 GTS Goszyn
131. GTS Rokitnica 12 - 1 Delta Małżewko
132. Potok II Pszczółki 2 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 15 maja 2011 - 13:00
133. Bursztyn Gniszewo 3 - 0 Styna Godziszewo
Kolejka 21 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
134. Świt Dąbrówka Tczewska 6 - 1 GTS Mokry Dwór
135. Bursztyn Gniszewo 4 - 1 Potok II Pszczółki
136. GTS Rokitnica 6 - 1 GTS Goszyn
137. GTS Rotmanka 3 - 5 Tęcza Siwiałka
138. GTS Juszkowo 3 - 1 GLKS Różyny
139. Delta Małżewko 3 - 0 Styna Godziszewo
Kolejka 22 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
140. GTS Mokry Dwór 3 - 6 Tęcza Siwiałka
141. GLKS Różyny 5 - 1 GTS Rokitnica
142. Potok II Pszczółki 2 - 3 GTS Rotmanka
143. GTS Goszyn 0 - 4 Świt Dąbrówka Tczewska
144. Delta Małżewko 3 - 17 Bursztyn Gniszewo
145. GTS Juszkowo 3 - 0 Styna Godziszewo
Kolejka 23 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
146. GTS Mokry Dwór 4 - 4 GLKS Różyny
147. Tęcza Siwiałka 4 - 0 GTS Juszkowo
148. GTS Rokitnica 3 - 0 GTS Rotmanka
149. Delta Małżewko - - - Potok II Pszczółki
obustronny vo
150. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 5 Bursztyn Gniszewo
151. GTS Goszyn 3 - 0 Styna Godziszewo
Kolejka 24 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
152. GTS Mokry Dwór 4 - 1 Bursztyn Gniszewo
153. Świt Dąbrówka Tczewska 22 - 0 Delta Małżewko
154. Potok II Pszczółki - GTS Goszyn
155. GTS Rokitnica 1 - 0 GTS Juszkowo
156. GLKS Różyny 2 - 5 Tęcza Siwiałka
157. GTS Rotmanka 3 - 0 Styna Godziszewo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE