POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk VI - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Konarzyny 24 59 19 2 3 93 - 33
2. Victoria II Kaliska 24 58 19 1 4 107 - 32
3. Zieloni Łąg 24 48 15 3 6 60 - 29
4. MKP Szlachta 24 48 15 3 6 51 - 33
5. Brda Rytel 24 44 13 5 6 69 - 35
6. Agra Ostrowite 24 44 14 2 8 59 - 40
7. Brda Wielkie Chełmy 24 32 10 2 12 44 - 53
8. Orkan Huta 24 29 9 2 13 52 - 54
9. Olimpia Czersk 24 29 9 2 13 55 - 61
10. Perła Czyczkowy 24 28 9 1 14 58 - 73
11. Unia Klawkowo 24 22 7 1 16 52 - 106
12. Kamionka Moszczenica 24 8 2 2 20 17 - 77
13. WKS Ciechocin 24 6 2 0 22 24 - 115
Ostatni komentarz dodał GruszekHuta 22.08.2011, 15:21:44
* Kamionka Moszczenica wycofała się po rundzie jesiennej
* WKS Ciechocin został wycofany po 23. kolejce



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (46) 
2. WKS Ciechocin 0 - 3 Victoria II Kaliska 29 sierpnia 2010 - 14:00
vo,brak kart zdrowia i kart zawodniczych
3. Agra Ostrowite 1 - 1 Zieloni Łąg 28 sierpnia 2010 - 16:00
4. Brda Rytel 6 - 3 Unia Klawkowo 29 sierpnia 2010 - 14:00
5. Kamionka Moszczenica 0 - 0 MKP Szlachta 28 sierpnia 2010 - 17:00
6. Olimpia Czersk 0 - 5 Sparta Konarzyny 29 sierpnia 2010 - 14:00
7. Orkan Huta 3 - 1 Perła Czyczkowy 29 sierpnia 2010 - 16:00
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (67) 
9. Sparta Konarzyny 3 - 1 Orkan Huta 5 września 2010 - 14:00
10. MKP Szlachta 1 - 1 Olimpia Czersk 5 września 2010 - 15:00
11. Unia Klawkowo 2 - 2 Kamionka Moszczenica 5 września 2010 - 14:00
12. Zieloni Łąg 1 - 1 Brda Rytel 5 września 2010 - 15:00
13. Victoria II Kaliska 3 - 1 Agra Ostrowite 4 września 2010 - 16:00
14. Brda Wielkie Chełmy 3 - 2 WKS Ciechocin 5 września 2010 - 14:00
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 3 - 8. września 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
16. Agra Ostrowite 2 - 0 Brda Wielkie Chełmy 8 września 2010 - 18:00
17. Brda Rytel 4 - 1 Victoria II Kaliska 8 września 2010 - 17:00
18. Kamionka Moszczenica 1 - 4 Zieloni Łąg 8 września 2010 - 17:15
19. Olimpia Czersk 7 - 1 Unia Klawkowo 8 września 2010 - 17:00
20. Orkan Huta 0 - 2 MKP Szlachta 8 września 2010 - 17:00
21. Perła Czyczkowy 2 - 3 Sparta Konarzyny 8 września 2010 - 17:00
Pauza: WKS Ciechocin,
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (92) 
23. MKP Szlachta 7 - 0 Perła Czyczkowy 12 września 2010 - 15:00
24. Unia Klawkowo 6 - 1 Orkan Huta 12 września 2010 - 14:00
25. Zieloni Łąg 2 - 0 Olimpia Czersk 12 września 2010 - 15:00
26. Victoria II Kaliska 3 - 0 Kamionka Moszczenica 11 września 2010 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
27. Brda Wielkie Chełmy 1 - 2 Brda Rytel 12 września 2010 - 14:00
28. WKS Ciechocin 0 - 6 Agra Ostrowite 12 września 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawnieni zawodnik,na boisku 2:6
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (61) 
30. Brda Rytel 10 - 0 WKS Ciechocin 19 września 2010 - 14:00
31. Kamionka Moszczenica 1 - 5 Brda Wielkie Chełmy 18 września 2010 - 16:30
32. Olimpia Czersk 1 - 5 Victoria II Kaliska 19 września 2010 - 13:00
33. Orkan Huta 1 - 0 Zieloni Łąg 19 września 2010 - 15:00
34. Perła Czyczkowy 5 - 6 Unia Klawkowo 19 września 2010 - 14:00
35. Sparta Konarzyny 6 - 2 MKP Szlachta 19 września 2010 - 15:00
Pauza: Agra Ostrowite,
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (98) 
37. Unia Klawkowo 1 - 11 Sparta Konarzyny 26 września 2010 - 14:00
38. Zieloni Łąg 1 - 2 Perła Czyczkowy 26 września 2010 - 15:00
39. Victoria II Kaliska 3 - 5 Orkan Huta 25 września 2010 - 16:00
40. Brda Wielkie Chełmy 5 - 2 Olimpia Czersk 26 września 2010 - 14:00
41. WKS Ciechocin 1 - 4 Kamionka Moszczenica 26 września 2010 - 14:00
42. Agra Ostrowite 2 - 2 Brda Rytel 25 września 2010 - 16:00
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (124) 
44. Kamionka Moszczenica 2 - 4 Agra Ostrowite 3 października 2010 - 14:00
45. Olimpia Czersk 3 - 1 WKS Ciechocin 3 października 2010 - 13:00
46. Orkan Huta 2 - 3 Brda Wielkie Chełmy 3 października 2010 - 15:00
47. Perła Czyczkowy 4 - 3 Victoria II Kaliska 3 października 2010 - 14:00
48. Sparta Konarzyny 2 - 1 Zieloni Łąg 2 października 2010 - 14:00
49. MKP Szlachta 4 - 2 Unia Klawkowo 3 października 2010 - 15:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (181) 
51. Zieloni Łąg 3 - 0 MKP Szlachta 10 października 2010 - 15:00
52. Victoria II Kaliska 3 - 2 Sparta Konarzyny 9 października 2010 - 16:00
53. Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Perła Czyczkowy 10 października 2010 - 14:00
54. WKS Ciechocin 6 - 8 Orkan Huta 10 października 2010 - 14:00
55. Agra Ostrowite 3 - 0 Olimpia Czersk 9 października 2010 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
56. Brda Rytel 4 - 1 Kamionka Moszczenica 10 października 2010 - 14:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (59) 
58. Olimpia Czersk 0 - 3 Brda Rytel 17 października 2010 - 12:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
59. Orkan Huta 3 - 4 Agra Ostrowite 17 października 2010 - 14:30
60. Perła Czyczkowy 2 - 0 WKS Ciechocin 17 października 2010 - 14:00
61. Sparta Konarzyny 4 - 2 Brda Wielkie Chełmy 16 października 2010 - 15:00
62. MKP Szlachta 1 - 3 Victoria II Kaliska 17 października 2010 - 15:00
63. Unia Klawkowo 1 - 5 Zieloni Łąg 17 października 2010 - 14:00
Pauza: Kamionka Moszczenica,
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
65. Victoria II Kaliska 6 - 1 Unia Klawkowo 23 października 2010 - 16:00
66. Brda Wielkie Chełmy 0 - 1 MKP Szlachta 24 października 2010 - 14:00
67. WKS Ciechocin 1 - 5 Sparta Konarzyny 24 października 2010 - 13:00
68. Agra Ostrowite 6 - 3 Perła Czyczkowy 23 października 2010 - 15:30
69. Brda Rytel 0 - 0 Orkan Huta 24 października 2010 - 14:00
70. Kamionka Moszczenica 3 - 0 Olimpia Czersk 24 października 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości brak wymaganej ilości młodzieżowców,na boisku 3:3
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (125) 
72. Orkan Huta 2 - 0 Kamionka Moszczenica 31 października 2010 - 14:00
73. Perła Czyczkowy 3 - 6 Brda Rytel 31 października 2010 - 14:00
74. Sparta Konarzyny 4 - 2 Agra Ostrowite 30 października 2010 - 15:00
75. MKP Szlachta 12 - 0 WKS Ciechocin 31 października 2010 - 13:30
76. Unia Klawkowo 1 - 2 Brda Wielkie Chełmy 31 października 2010 - 14:00
77. Zieloni Łąg 1 - 7 Victoria II Kaliska 31 października 2010 - 13:30
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (96) 
79. Brda Wielkie Chełmy 1 - 2 Zieloni Łąg 7 listopada 2010 - 14:00
80. WKS Ciechocin 5 - 0 Unia Klawkowo 7 listopada 2010 - 13:00
81. Agra Ostrowite 0 - 1 MKP Szlachta 7 listopada 2010 - 13:30
82. Brda Rytel 1 - 2 Sparta Konarzyny 7 listopada 2010 - 14:00
83. Kamionka Moszczenica 3 - 5 Perła Czyczkowy 7 listopada 2010 - 14:00
84. Olimpia Czersk 2 - 2 Orkan Huta 7 listopada 2010 - 11:00
Pauza: Victoria II Kaliska,
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
86. Perła Czyczkowy 2 - 3 Olimpia Czersk 14 listopada 2010 - 14:00
87. Sparta Konarzyny 11 - 0 Kamionka Moszczenica 13 listopada 2010 - 14:00
88. MKP Szlachta 2 - 1 Brda Rytel 14 listopada 2010 - 13:00
89. Unia Klawkowo 0 - 6 Agra Ostrowite 14 listopada 2010 - 14:00
90. Zieloni Łąg 6 - 1 WKS Ciechocin 14 listopada 2010 - 13:00
91. Victoria II Kaliska 6 - 0 Brda Wielkie Chełmy 14 listopada 2010 - 14:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 14 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
93. Victoria II Kaliska 12 - 0 WKS Ciechocin 19 marca 2011 - 15:30
94. Zieloni Łąg 1 - 2 Agra Ostrowite 20 marca 2011 - 15:00
95. Unia Klawkowo 2 - 3 Brda Rytel 20 marca 2011 - 15:00
96. MKP Szlachta 3 - 0 Kamionka Moszczenica
97. Sparta Konarzyny 5 - 1 Olimpia Czersk 20 marca 2011 - 14:00
98. Perła Czyczkowy 4 - 0 Orkan Huta 20 marca 2011 - 14:00
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 15 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
100. Orkan Huta 2 - 3 Sparta Konarzyny 27 marca 2011 - 15:00
101. Olimpia Czersk 2 - 3 MKP Szlachta 26 marca 2011 - 16:00
102. Kamionka Moszczenica 0 - 3 Unia Klawkowo
103. Brda Rytel 5 - 1 Zieloni Łąg 27 marca 2011 - 16:00
104. Agra Ostrowite 1 - 6 Victoria II Kaliska 27 marca 2011 - 16:00
105. WKS Ciechocin 3 - 6 Brda Wielkie Chełmy 27 marca 2011 - 14:00
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (44) 
107. Brda Wielkie Chełmy 1 - 2 Agra Ostrowite 3 kwietnia 2011 - 15:00
108. Victoria II Kaliska 5 - 1 Brda Rytel 2 kwietnia 2011 - 16:00
109. Zieloni Łąg 3 - 0 Kamionka Moszczenica
110. Unia Klawkowo 6 - 5 Olimpia Czersk 3 kwietnia 2011 - 14:00
111. MKP Szlachta 2 - 1 Orkan Huta 3 kwietnia 2011 - 15:00
112. Sparta Konarzyny 5 - 2 Perła Czyczkowy 3 kwietnia 2011 - 14:00
Pauza: WKS Ciechocin,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (69) 
114. Perła Czyczkowy 2 - 1 MKP Szlachta 10 kwietnia 2011 - 14:00
115. Orkan Huta 5 - 0 Unia Klawkowo 10 kwietnia 2011 - 15:30
116. Olimpia Czersk 2 - 3 Zieloni Łąg 10 kwietnia 2011 - 16:00
117. Kamionka Moszczenica 0 - 3 Victoria II Kaliska
118. Brda Rytel 1 - 1 Brda Wielkie Chełmy 10 kwietnia 2011 - 16:00
119. Agra Ostrowite 3 - 0 WKS Ciechocin 10 kwietnia 2011 - 16:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
121. WKS Ciechocin 0 - 9 Brda Rytel 17 kwietnia 2011 - 14:00
122. Brda Wielkie Chełmy 3 - 0 Kamionka Moszczenica
123. Victoria II Kaliska 3 - 1 Olimpia Czersk 16 kwietnia 2011 - 16:00
124. Zieloni Łąg 2 - 1 Orkan Huta 17 kwietnia 2011 - 15:00
125. Unia Klawkowo 4 - 3 Perła Czyczkowy 17 kwietnia 2011 - 14:00
126. MKP Szlachta 0 - 0 Sparta Konarzyny 17 kwietnia 2011 - 15:00
Pauza: Agra Ostrowite,
Kolejka 19 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
128. Sparta Konarzyny 7 - 3 Unia Klawkowo 23 kwietnia 2011 - 15:00
129. Perła Czyczkowy 0 - 5 Zieloni Łąg 23 kwietnia 2011 - 16:00
130. Orkan Huta 2 - 5 Victoria II Kaliska 23 kwietnia 2011 - 15:30
131. Olimpia Czersk 5 - 1 Brda Wielkie Chełmy 23 kwietnia 2011 - 16:00
132. Kamionka Moszczenica 0 - 3 WKS Ciechocin
133. Brda Rytel 1 - 0 Agra Ostrowite 23 kwietnia 2011 - 16:00
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
135. Agra Ostrowite 3 - 0 Kamionka Moszczenica
136. WKS Ciechocin 1 - 5 Olimpia Czersk 1 maja 2011 - 14:00
137. Brda Wielkie Chełmy 2 - 1 Orkan Huta 1 maja 2011 - 16:00
138. Victoria II Kaliska 4 - 3 Perła Czyczkowy 30 kwietnia 2011 - 16:00
139. Zieloni Łąg 2 - 0 Sparta Konarzyny 1 maja 2011 - 15:00
140. Unia Klawkowo 1 - 2 MKP Szlachta 1 maja 2011 - 15:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (65) 
142. MKP Szlachta 0 - 1 Zieloni Łąg 8 maja 2011 - 16:30
143. Sparta Konarzyny 3 - 2 Victoria II Kaliska 8 maja 2011 - 14:00
144. Perła Czyczkowy 5 - 0 Brda Wielkie Chełmy 8 maja 2011 - 14:00
145. Orkan Huta 3 - 0 WKS Ciechocin 8 maja 2011 - 16:00
zawieszona licencja
146. Olimpia Czersk 2 - 1 Agra Ostrowite 8 maja 2011 - 16:00
147. Kamionka Moszczenica 0 - 3 Brda Rytel
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (53) 
149. Brda Rytel 1 - 3 Olimpia Czersk 15 maja 2011 - 16:00
150. Agra Ostrowite 3 - 2 Orkan Huta 14 maja 2011 - 16:00
151. WKS Ciechocin 0 - 3 Perła Czyczkowy 15 maja 2011 - 14:00
zawieszona licencja
152. Brda Wielkie Chełmy 1 - 1 Sparta Konarzyny 15 maja 2011 - 16:00
153. Victoria II Kaliska 9 - 0 MKP Szlachta 14 maja 2011 - 16:00
154. Zieloni Łąg 9 - 0 Unia Klawkowo 15 maja 2011 - 15:00
Pauza: Kamionka Moszczenica,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (58) 
156. Unia Klawkowo 0 - 7 Victoria II Kaliska 22 maja 2011 - 14:00
157. MKP Szlachta 1 - 0 Brda Wielkie Chełmy 22 maja 2011 - 16:00
158. Sparta Konarzyny 3 - 0 WKS Ciechocin 21 maja 2011 - 15:00
zawieszona licencja
159. Perła Czyczkowy 1 - 2 Agra Ostrowite 22 maja 2011 - 14:00
160. Orkan Huta 0 - 2 Brda Rytel 22 maja 2011 - 16:00
161. Olimpia Czersk 3 - 0 Kamionka Moszczenica
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
163. Kamionka Moszczenica 0 - 3 Orkan Huta
164. Brda Rytel 2 - 2 Perła Czyczkowy 29 maja 2011 - 16:00
165. Agra Ostrowite 3 - 1 Sparta Konarzyny 29 maja 2011 - 16:00
166. WKS Ciechocin 0 - 3 MKP Szlachta 29 maja 2011 - 14:00
167. Brda Wielkie Chełmy 4 - 2 Unia Klawkowo 29 maja 2011 - 16:00
168. Victoria II Kaliska 1 - 1 Zieloni Łąg 28 maja 2011 - 16:00
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
170. Zieloni Łąg 2 - 0 Brda Wielkie Chełmy 5 czerwca 2011 - 15:00
171. Unia Klawkowo 3 - 0 WKS Ciechocin 5 czerwca 2011 - 14:00
172. MKP Szlachta 2 - 1 Agra Ostrowite 5 czerwca 2011 - 15:00
173. Sparta Konarzyny 4 - 1 Brda Rytel 5 czerwca 2011 - 12:00
174. Perła Czyczkowy 3 - 0 Kamionka Moszczenica
175. Orkan Huta 4 - 1 Olimpia Czersk 5 czerwca 2011 - 16:00
Pauza: Victoria II Kaliska,
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (341) 
177. Olimpia Czersk 6 - 0 Perła Czyczkowy 11 czerwca 2011 - 16:00
178. Kamionka Moszczenica 0 - 3 Sparta Konarzyny
179. Brda Rytel 0 - 1 MKP Szlachta 12 czerwca 2011 - 16:00
180. Agra Ostrowite 1 - 4 Unia Klawkowo 12 czerwca 2011 - 16:00
181. WKS Ciechocin 0 - 3 Zieloni Łąg
182. Brda Wielkie Chełmy 0 - 4 Victoria II Kaliska 12 czerwca 2011 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE