MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korner Korne 22 47 15 2 5 66 - 38
2. KS Rozłazino 22 46 14 4 4 61 - 28
3. FC Gowidlino 22 46 15 1 6 69 - 38
4. GKS II Sierakowice 22 42 13 3 6 58 - 28
5. Atlas Goręczyno 22 41 12 5 5 45 - 24
6. Orzeł Gołubie 22 35 10 5 7 41 - 39
7. Gwiazda Karsin 22 29 8 5 9 47 - 51
8. Słupia Sulęczyno 22 29 9 2 11 43 - 59
9. KS Dziemiany 22 27 9 0 13 53 - 77
10. KS Kamienica Królewska 22 24 7 3 12 54 - 70
11. KS Mściszewice 22 8 2 2 18 33 - 78
12. Potęga Węsiory 22 6 2 0 20 27 - 67
Ostatni komentarz dodał szopik89 16.07.2011, 18:19:29



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
1. Słupia Sulęczyno 2 - 3 KS Rozłazino 29 sierpnia 2010 - 13:00
2. Atlas Goręczyno 1 - 0 Korner Korne 28 sierpnia 2010 - 11:00
3. GKS II Sierakowice 5 - 0 KS Kamienica Królewska 29 sierpnia 2010 - 14:00
4. Potęga Węsiory 1 - 3 FC Gowidlino 28 sierpnia 2010 - 17:00
5. Gwiazda Karsin 3 - 3 KS Mściszewice 29 sierpnia 2010 - 14:00
6. KS Dziemiany 7 - 1 Orzeł Gołubie 28 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
7. KS Rozłazino 3 - 3 Orzeł Gołubie 5 września 2010 - 14:00
8. KS Mściszewice 3 - 5 KS Dziemiany 5 września 2010 - 16:00
9. FC Gowidlino 0 - 3 Gwiazda Karsin 5 września 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:2
10. KS Kamienica Królewska 4 - 2 Potęga Węsiory 5 września 2010 - 16:00
11. Korner Korne 1 - 2 GKS II Sierakowice 5 września 2010 - 17:00
12. Słupia Sulęczyno 1 - 2 Atlas Goręczyno 5 września 2010 - 16:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
13. Atlas Goręczyno 0 - 1 KS Rozłazino 11 września 2010 - 15:00
14. GKS II Sierakowice 0 - 3 Słupia Sulęczyno 12 września 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:0
15. Potęga Węsiory 2 - 4 Korner Korne 11 września 2010 - 17:00
16. Gwiazda Karsin 2 - 2 KS Kamienica Królewska 12 września 2010 - 14:00
17. KS Dziemiany 1 - 7 FC Gowidlino 11 września 2010 - 16:00
18. Orzeł Gołubie 5 - 2 KS Mściszewice 11 września 2010 - 16:30
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
19. KS Rozłazino 3 - 0 KS Mściszewice 19 września 2010 - 14:00
vo,w druzynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
20. FC Gowidlino 3 - 1 Orzeł Gołubie 19 września 2010 - 16:00
21. KS Kamienica Królewska 6 - 4 KS Dziemiany 19 września 2010 - 16:00
22. Korner Korne 7 - 2 Gwiazda Karsin 19 września 2010 - 16:00
23. Słupia Sulęczyno 4 - 1 Potęga Węsiory 19 września 2010 - 16:00
24. Atlas Goręczyno 1 - 2 GKS II Sierakowice 13 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
25. GKS II Sierakowice 0 - 2 KS Rozłazino 26 września 2010 - 14:00
26. Potęga Węsiory 2 - 4 Atlas Goręczyno 26 września 2010 - 11:00
27. Gwiazda Karsin 0 - 4 Słupia Sulęczyno 26 września 2010 - 14:00
28. KS Dziemiany 0 - 3 Korner Korne 25 września 2010 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
29. Orzeł Gołubie 4 - 1 KS Kamienica Królewska 25 września 2010 - 16:30
30. KS Mściszewice 2 - 7 FC Gowidlino 26 września 2010 - 13:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
31. KS Rozłazino 4 - 0 FC Gowidlino 3 października 2010 - 14:00
32. KS Kamienica Królewska 5 - 1 KS Mściszewice 3 października 2010 - 16:00
33. Korner Korne 3 - 3 Orzeł Gołubie 3 października 2010 - 15:00
34. Słupia Sulęczyno 3 - 2 KS Dziemiany 3 października 2010 - 16:00
35. Atlas Goręczyno 3 - 0 Gwiazda Karsin 3 października 2010 - 15:00
vo,niestawienie się na zawody
36. GKS II Sierakowice 2 - 0 Potęga Węsiory 3 października 2010 - 14:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
37. Potęga Węsiory 2 - 5 KS Rozłazino 10 października 2010 - 11:00
38. Gwiazda Karsin 1 - 0 GKS II Sierakowice 10 października 2010 - 14:00
39. KS Dziemiany 0 - 1 Atlas Goręczyno 9 października 2010 - 16:00
40. Orzeł Gołubie 3 - 2 Słupia Sulęczyno 10 października 2010 - 13:00
41. KS Mściszewice 0 - 3 Korner Korne 10 października 2010 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
42. FC Gowidlino 2 - 1 KS Kamienica Królewska 10 października 2010 - 15:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
43. KS Rozłazino 6 - 1 KS Kamienica Królewska 17 października 2010 - 14:00
44. Korner Korne 6 - 4 FC Gowidlino 17 października 2010 - 15:00
45. Słupia Sulęczyno 4 - 2 KS Mściszewice 17 października 2010 - 16:00
46. Atlas Goręczyno 1 - 1 Orzeł Gołubie 16 października 2010 - 14:00
47. GKS II Sierakowice 6 - 0 KS Dziemiany 17 października 2010 - 14:00
48. Potęga Węsiory 1 - 2 Gwiazda Karsin 17 października 2010 - 11:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
49. Gwiazda Karsin 4 - 1 KS Rozłazino 24 października 2010 - 14:00
50. KS Dziemiany 3 - 0 Potęga Węsiory 23 października 2010 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
51. Orzeł Gołubie 1 - 0 GKS II Sierakowice 24 października 2010 - 13:00
52. KS Mściszewice 0 - 1 Atlas Goręczyno 24 października 2010 - 14:00
53. FC Gowidlino 8 - 1 Słupia Sulęczyno 24 października 2010 - 15:00
54. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Korner Korne 24 października 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (66) 
55. KS Rozłazino 3 - 0 Korner Korne 31 października 2010 - 14:00
56. Słupia Sulęczyno 6 - 1 KS Kamienica Królewska 31 października 2010 - 15:00
57. Atlas Goręczyno 1 - 2 FC Gowidlino 30 października 2010 - 11:00
58. GKS II Sierakowice 5 - 1 KS Mściszewice 31 października 2010 - 14:00
59. Potęga Węsiory 1 - 0 Orzeł Gołubie 31 października 2010 - 11:00
60. Gwiazda Karsin 4 - 6 KS Dziemiany 31 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (131) 
61. KS Dziemiany 1 - 5 KS Rozłazino 7 listopada 2010 - 14:00
62. Orzeł Gołubie 4 - 1 Gwiazda Karsin 7 listopada 2010 - 13:00
63. KS Mściszewice 0 - 3 Potęga Węsiory 7 listopada 2010 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
64. FC Gowidlino 1 - 2 GKS II Sierakowice 7 listopada 2010 - 14:00
65. KS Kamienica Królewska 0 - 6 Atlas Goręczyno 7 listopada 2010 - 14:00
66. Korner Korne 5 - 1 Słupia Sulęczyno 7 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (48) 
67. KS Rozłazino 1 - 0 Słupia Sulęczyno 27 marca 2011 - 14:00
68. Korner Korne 2 - 3 Atlas Goręczyno 27 marca 2011 - 11:00
69. KS Kamienica Królewska 3 - 1 GKS II Sierakowice 18 maja 2011 - 18:00
70. FC Gowidlino 3 - 1 Potęga Węsiory 27 marca 2011 - 16:00
71. KS Mściszewice 1 - 5 Gwiazda Karsin 27 marca 2011 - 13:00
72. Orzeł Gołubie 0 - 1 KS Dziemiany 27 marca 2011 - 12:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
73. Orzeł Gołubie 1 - 0 KS Rozłazino 3 kwietnia 2011 - 12:00
74. KS Dziemiany 4 - 3 KS Mściszewice 2 kwietnia 2011 - 16:00
75. Gwiazda Karsin 1 - 1 FC Gowidlino 2 kwietnia 2011 - 16:00
76. Potęga Węsiory 1 - 2 KS Kamienica Królewska 3 kwietnia 2011 - 11:00
77. GKS II Sierakowice 3 - 3 Korner Korne 3 kwietnia 2011 - 14:00
78. Atlas Goręczyno 0 - 0 Słupia Sulęczyno 3 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
79. KS Rozłazino 1 - 1 Atlas Goręczyno 10 kwietnia 2011 - 14:00
80. Słupia Sulęczyno 0 - 3 GKS II Sierakowice 9 kwietnia 2011 - 17:00
81. Korner Korne 5 - 3 Potęga Węsiory 10 kwietnia 2011 - 12:00
82. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Gwiazda Karsin 9 kwietnia 2011 - 17:30
83. FC Gowidlino 5 - 2 KS Dziemiany 10 kwietnia 2011 - 17:00
84. KS Mściszewice 0 - 2 Orzeł Gołubie 10 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
85. KS Mściszewice 1 - 2 KS Rozłazino 17 kwietnia 2011 - 13:00
86. Orzeł Gołubie 3 - 1 FC Gowidlino 17 kwietnia 2011 - 12:00
87. KS Dziemiany 3 - 5 KS Kamienica Królewska 16 kwietnia 2011 - 16:00
88. Gwiazda Karsin 1 - 2 Korner Korne 16 kwietnia 2011 - 16:00
89. Potęga Węsiory 2 - 4 Słupia Sulęczyno 17 kwietnia 2011 - 11:00
90. GKS II Sierakowice 1 - 1 Atlas Goręczyno 17 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
91. KS Rozłazino 1 - 1 GKS II Sierakowice 30 kwietnia 2011 - 16:00
92. Atlas Goręczyno 3 - 0 Potęga Węsiory 30 kwietnia 2011 - 16:00
93. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Gwiazda Karsin 30 kwietnia 2011 - 17:00
94. Korner Korne 0 - 2 KS Dziemiany
95. KS Kamienica Królewska 2 - 3 Orzeł Gołubie 30 kwietnia 2011 - 17:30
96. FC Gowidlino 3 - 0 KS Mściszewice 1 maja 2011 - 17:00
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
97. FC Gowidlino 3 - 0 KS Rozłazino 8 maja 2011 - 17:00
98. KS Mściszewice 2 - 2 KS Kamienica Królewska 8 maja 2011 - 13:00
99. Orzeł Gołubie 0 - 1 Korner Korne 8 maja 2011 - 17:30
100. KS Dziemiany 2 - 3 Słupia Sulęczyno 7 maja 2011 - 16:00
101. Gwiazda Karsin 3 - 2 Atlas Goręczyno 7 maja 2011 - 16:00
102. Potęga Węsiory 1 - 2 GKS II Sierakowice 8 maja 2011 - 11:00
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
103. KS Rozłazino 5 - 1 Potęga Węsiory 15 maja 2011 - 14:00
104. GKS II Sierakowice 4 - 1 Gwiazda Karsin 15 maja 2011 - 14:00
105. Atlas Goręczyno 3 - 0 KS Dziemiany 14 maja 2011 - 16:00
goście nie przyjechali
106. Słupia Sulęczyno 0 - 0 Orzeł Gołubie 14 maja 2011 - 17:00
107. Korner Korne 4 - 3 KS Mściszewice
108. KS Kamienica Królewska 2 - 6 FC Gowidlino 15 maja 2011 - 17:00
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (55) 
109. KS Kamienica Królewska 0 - 3 KS Rozłazino 21 maja 2011 - 17:30
vo, na boisku 2-0
110. FC Gowidlino 1 - 3 Korner Korne 22 maja 2011 - 17:00
111. KS Mściszewice 3 - 0 Słupia Sulęczyno 22 maja 2011 - 13:00
112. Orzeł Gołubie 2 - 2 Atlas Goręczyno 22 maja 2011 - 12:00
113. KS Dziemiany 1 - 8 GKS II Sierakowice 21 maja 2011 - 16:00
114. Gwiazda Karsin 3 - 1 Potęga Węsiory 21 maja 2011 - 16:00
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
115. KS Rozłazino 1 - 1 Gwiazda Karsin 29 maja 2011 - 14:00
116. Potęga Węsiory 1 - 3 KS Dziemiany 29 maja 2011 - 11:00
117. GKS II Sierakowice 2 - 0 Orzeł Gołubie 29 maja 2011 - 14:00
118. Atlas Goręczyno 4 - 1 KS Mściszewice 28 maja 2011 - 16:00
119. Słupia Sulęczyno 0 - 3 FC Gowidlino 28 maja 2011 - 17:00
120. Korner Korne 3 - 0 KS Kamienica Królewska
vo, na boisku 3-2
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
121. Korner Korne 4 - 3 KS Rozłazino
122. KS Kamienica Królewska 13 - 2 Słupia Sulęczyno 4 czerwca 2011 - 17:30
123. FC Gowidlino 3 - 2 Atlas Goręczyno 5 czerwca 2011 - 17:00
124. KS Mściszewice 3 - 8 GKS II Sierakowice 5 czerwca 2011 - 12:00
125. Orzeł Gołubie 4 - 1 Potęga Węsiory 5 czerwca 2011 - 12:00
126. KS Dziemiany 4 - 2 Gwiazda Karsin 4 czerwca 2011 - 16:00
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
127. KS Rozłazino 8 - 2 KS Dziemiany 12 czerwca 2011 - 14:00
128. Gwiazda Karsin 5 - 0 Orzeł Gołubie 11 czerwca 2011 - 16:00
129. Potęga Węsiory 0 - 2 KS Mściszewice 12 czerwca 2011 - 11:00
130. GKS II Sierakowice 1 - 3 FC Gowidlino 12 czerwca 2011 - 14:00
131. Atlas Goręczyno 3 - 2 KS Kamienica Królewska 11 czerwca 2011 - 16:00
132. Słupia Sulęczyno 1 - 4 Korner Korne 11 czerwca 2011 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE