MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Morena Gdańsk 22 54 17 3 2 106 - 26
2. Jaguar Gdańsk 22 54 17 3 2 82 - 20
3. Karlikowo Sopot 22 47 15 2 5 84 - 43
4. Orzeł Straszyn 22 46 15 1 6 89 - 34
5. Orzeł Jasień 22 45 15 0 7 67 - 32
6. EX Siedlce Gdańsk 22 27 8 3 11 61 - 58
7. Osiczanka II Osice 22 25 8 1 13 54 - 64
8. UKS Klukowo 22 24 7 3 12 38 - 46
9. Spartakus Stogi 22 20 6 2 14 43 - 83
10. Champion Kokoszki 22 20 6 2 14 41 - 89
11. Rozstaje Gdańsk 22 13 4 1 17 48 - 138
12. Ogniwo Borkowo 22 10 3 1 18 45 - 125
Ostatni komentarz dodał Valencianistas 19.06.2011, 22:17:18



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (38) 
1. UKS Klukowo 1 - 0 Champion Kokoszki 29 sierpnia 2010 - 11:00
2. Osiczanka II Osice 2 - 1 Orzeł Straszyn 29 sierpnia 2010 - 16:30
3. EX Siedlce Gdańsk 3 - 2 Spartakus Stogi 28 sierpnia 2010 - 16:00
4. Morena Gdańsk 8 - 0 Rozstaje Gdańsk 29 sierpnia 2010 - 17:00
5. Karlikowo Sopot 1 - 0 Orzeł Jasień 29 sierpnia 2010 - 11:00
6. Jaguar Gdańsk 9 - 2 Ogniwo Borkowo 29 sierpnia 2010 - 11:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
7. Champion Kokoszki 5 - 5 Ogniwo Borkowo 5 września 2010 - 11:00
8. Orzeł Jasień 1 - 4 Jaguar Gdańsk 4 września 2010 - 17:00
9. Rozstaje Gdańsk 2 - 12 Karlikowo Sopot 5 września 2010 - 12:00
10. Spartakus Stogi 0 - 6 Morena Gdańsk 5 września 2010 - 12:30
11. Orzeł Straszyn 3 - 1 EX Siedlce Gdańsk 4 września 2010 - 16:00
12. UKS Klukowo 3 - 0 Osiczanka II Osice 5 września 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
13. Osiczanka II Osice 5 - 0 Champion Kokoszki 12 września 2010 - 14:30
14. EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 UKS Klukowo 11 września 2010 - 16:00
15. Morena Gdańsk 1 - 2 Orzeł Straszyn 11 września 2010 - 11:00
16. Karlikowo Sopot 7 - 0 Spartakus Stogi 12 września 2010 - 11:00
17. Jaguar Gdańsk 6 - 1 Rozstaje Gdańsk 11 września 2010 - 16:00
18. Ogniwo Borkowo 0 - 3 Orzeł Jasień 11 września 2010 - 16:00
vo,nieprzygotowane boisko
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
19. Champion Kokoszki 3 - 9 Orzeł Jasień 19 września 2010 - 11:00
20. Rozstaje Gdańsk 4 - 5 Ogniwo Borkowo 19 września 2010 - 12:00
21. Spartakus Stogi 1 - 1 Jaguar Gdańsk 19 września 2010 - 12:30
22. Orzeł Straszyn 0 - 2 Karlikowo Sopot 18 września 2010 - 16:00
23. UKS Klukowo 1 - 1 Morena Gdańsk 19 września 2010 - 14:00
24. Osiczanka II Osice 3 - 3 EX Siedlce Gdańsk 18 września 2010 - 10:30
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
25. EX Siedlce Gdańsk 5 - 0 Champion Kokoszki 26 września 2010 - 11:00
26. Morena Gdańsk 4 - 2 Osiczanka II Osice 25 września 2010 - 11:00
27. Karlikowo Sopot 4 - 1 UKS Klukowo 26 września 2010 - 11:00
28. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Orzeł Straszyn 26 września 2010 - 11:00
29. Ogniwo Borkowo 3 - 4 Spartakus Stogi 26 września 2010 - 12:00
30. Orzeł Jasień 5 - 1 Rozstaje Gdańsk 25 września 2010 - 16:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
31. Champion Kokoszki 3 - 6 Rozstaje Gdańsk 3 października 2010 - 11:00
32. Spartakus Stogi 0 - 6 Orzeł Jasień 3 października 2010 - 12:30
33. Orzeł Straszyn 8 - 0 Ogniwo Borkowo 2 października 2010 - 16:00
34. UKS Klukowo 0 - 2 Jaguar Gdańsk 3 października 2010 - 14:00
35. Osiczanka II Osice 3 - 2 Karlikowo Sopot 3 października 2010 - 14:00
36. EX Siedlce Gdańsk 0 - 6 Morena Gdańsk 3 października 2010 - 11:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (38) 
37. Morena Gdańsk 9 - 1 Champion Kokoszki 9 października 2010 - 11:00
38. Karlikowo Sopot 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk 10 października 2010 - 11:00
39. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Osiczanka II Osice 9 października 2010 - 15:00
40. Ogniwo Borkowo 0 - 6 UKS Klukowo 9 października 2010 - 15:00
41. Orzeł Jasień 3 - 1 Orzeł Straszyn 9 października 2010 - 16:00
42. Rozstaje Gdańsk 3 - 1 Spartakus Stogi 10 października 2010 - 12:30
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (58) 
43. Champion Kokoszki 5 - 6 Spartakus Stogi 17 października 2010 - 11:00
44. Orzeł Straszyn 8 - 1 Rozstaje Gdańsk 16 października 2010 - 16:00
45. UKS Klukowo 1 - 4 Orzeł Jasień 17 października 2010 - 14:00
46. Osiczanka II Osice 4 - 5 Ogniwo Borkowo 17 października 2010 - 13:00
47. EX Siedlce Gdańsk 0 - 5 Jaguar Gdańsk 17 października 2010 - 11:00
48. Morena Gdańsk 6 - 0 Karlikowo Sopot 16 października 2010 - 11:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
49. Karlikowo Sopot 7 - 1 Champion Kokoszki 24 października 2010 - 11:00
50. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Morena Gdańsk 23 października 2010 - 15:00
51. Ogniwo Borkowo 2 - 6 EX Siedlce Gdańsk 24 października 2010 - 12:00
52. Orzeł Jasień 2 - 0 Osiczanka II Osice 24 października 2010 - 10:30
53. Rozstaje Gdańsk 5 - 4 UKS Klukowo 24 października 2010 - 12:00
54. Spartakus Stogi 2 - 12 Orzeł Straszyn 24 października 2010 - 12:30
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (72) 
55. Champion Kokoszki 3 - 13 Orzeł Straszyn 31 października 2010 - 11:00
56. UKS Klukowo 1 - 4 Spartakus Stogi 31 października 2010 - 14:00
57. Osiczanka II Osice 9 - 2 Rozstaje Gdańsk 31 października 2010 - 13:00
58. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Orzeł Jasień 31 października 2010 - 11:00
59. Morena Gdańsk 11 - 2 Ogniwo Borkowo 30 października 2010 - 11:00
60. Karlikowo Sopot 4 - 3 Jaguar Gdańsk 31 października 2010 - 15:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (68) 
61. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Champion Kokoszki 7 listopada 2010 - 11:00
62. Ogniwo Borkowo 1 - 9 Karlikowo Sopot 7 listopada 2010 - 12:00
63. Orzeł Jasień 1 - 5 Morena Gdańsk 7 listopada 2010 - 11:00
64. Rozstaje Gdańsk 3 - 9 EX Siedlce Gdańsk 7 listopada 2010 - 12:00
65. Spartakus Stogi 3 - 0 Osiczanka II Osice 7 listopada 2010 - 12:30
vo,niestawienie się na zawody
66. Orzeł Straszyn 4 - 2 UKS Klukowo 6 listopada 2010 - 13:00
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
67. Champion Kokoszki 1 - 0 UKS Klukowo 27 marca 2011 - 12:00
68. Orzeł Straszyn 3 - 1 Osiczanka II Osice 26 marca 2011 - 15:30
69. Spartakus Stogi 2 - 4 EX Siedlce Gdańsk 27 marca 2011 - 14:00
70. Rozstaje Gdańsk 1 - 6 Morena Gdańsk 27 marca 2011 - 12:00
71. Orzeł Jasień 1 - 2 Karlikowo Sopot 27 marca 2011 - 11:00
72. Ogniwo Borkowo 1 - 2 Jaguar Gdańsk 27 marca 2011 - 13:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
73. Ogniwo Borkowo 3 - 7 Champion Kokoszki 3 kwietnia 2011 - 13:00
74. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Orzeł Jasień 3 kwietnia 2011 - 12:00
75. Karlikowo Sopot 7 - 1 Rozstaje Gdańsk 2 kwietnia 2011 - 15:00
76. Morena Gdańsk 4 - 1 Spartakus Stogi 2 kwietnia 2011 - 11:00
77. EX Siedlce Gdańsk 0 - 1 Orzeł Straszyn 2 kwietnia 2011 - 16:00
78. Osiczanka II Osice 0 - 2 UKS Klukowo 3 kwietnia 2011 - 16:30
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
79. Champion Kokoszki 2 - 1 Osiczanka II Osice 9 kwietnia 2011 - 13:30
80. UKS Klukowo 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk 10 kwietnia 2011 - 13:00
81. Orzeł Straszyn 0 - 1 Morena Gdańsk 9 kwietnia 2011 - 15:30
82. Spartakus Stogi 2 - 4 Karlikowo Sopot 10 kwietnia 2011 - 11:00
83. Rozstaje Gdańsk 0 - 11 Jaguar Gdańsk 10 kwietnia 2011 - 12:00
84. Orzeł Jasień 3 - 0 Ogniwo Borkowo 10 kwietnia 2011 - 11:00
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (83) 
85. Orzeł Jasień 2 - 0 Champion Kokoszki 17 kwietnia 2011 - 11:00
86. Ogniwo Borkowo 4 - 5 Rozstaje Gdańsk 17 kwietnia 2011 - 13:00
87. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Spartakus Stogi 16 kwietnia 2011 - 16:00
88. Karlikowo Sopot 1 - 3 Orzeł Straszyn 16 kwietnia 2011 - 11:00
89. Morena Gdańsk 5 - 1 UKS Klukowo 25 maja 2011 - 18:00
90. EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 Osiczanka II Osice 16 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (53) 
91. Champion Kokoszki 2 - 2 EX Siedlce Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 15:00
92. Osiczanka II Osice 0 - 8 Morena Gdańsk 1 maja 2011 - 13:00
93. UKS Klukowo 0 - 1 Karlikowo Sopot 1 maja 2011 - 13:00
94. Orzeł Straszyn 0 - 4 Jaguar Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 15:30
95. Spartakus Stogi 5 - 1 Ogniwo Borkowo 30 kwietnia 2011 - 14:00
96. Rozstaje Gdańsk 0 - 11 Orzeł Jasień 1 maja 2011 - 12:00
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
97. Rozstaje Gdańsk 1 - 2 Champion Kokoszki 8 maja 2011 - 12:00
98. Orzeł Jasień 4 - 1 Spartakus Stogi 8 maja 2011 - 11:00
99. Ogniwo Borkowo 1 - 12 Orzeł Straszyn 8 maja 2011 - 13:00
100. Jaguar Gdańsk 0 - 0 UKS Klukowo 8 maja 2011 - 12:00
101. Karlikowo Sopot 9 - 2 Osiczanka II Osice 8 maja 2011 - 11:00
102. Morena Gdańsk 6 - 3 EX Siedlce Gdańsk 7 maja 2011 - 11:00
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
103. Champion Kokoszki 1 - 5 Morena Gdańsk 15 maja 2011 - 12:00
104. EX Siedlce Gdańsk 2 - 2 Karlikowo Sopot 14 maja 2011 - 16:00
105. Osiczanka II Osice 0 - 4 Jaguar Gdańsk 15 maja 2011 - 13:00
106. UKS Klukowo 2 - 3 Ogniwo Borkowo 15 maja 2011 - 13:00
107. Orzeł Straszyn 3 - 1 Orzeł Jasień 14 maja 2011 - 15:30
108. Spartakus Stogi 4 - 2 Rozstaje Gdańsk 15 maja 2011 - 13:00
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
109. Spartakus Stogi 0 - 1 Champion Kokoszki 22 maja 2011 - 11:00
110. Rozstaje Gdańsk 1 - 6 Orzeł Straszyn 22 maja 2011 - 12:00
111. Orzeł Jasień 2 - 1 UKS Klukowo 22 maja 2011 - 11:00
112. Ogniwo Borkowo 2 - 4 Osiczanka II Osice 22 maja 2011 - 13:00
113. Jaguar Gdańsk 5 - 1 EX Siedlce Gdańsk 22 maja 2011 - 17:00
114. Karlikowo Sopot 2 - 2 Morena Gdańsk 21 maja 2011 - 11:00
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
115. Champion Kokoszki 1 - 0 Karlikowo Sopot 29 maja 2011 - 12:00
116. Morena Gdańsk 2 - 4 Jaguar Gdańsk 28 maja 2011 - 11:00
117. EX Siedlce Gdańsk 8 - 1 Ogniwo Borkowo 28 maja 2011 - 16:00
118. Osiczanka II Osice 0 - 2 Orzeł Jasień 29 maja 2011 - 14:30
119. UKS Klukowo 3 - 3 Rozstaje Gdańsk 29 maja 2011 - 13:00
120. Orzeł Straszyn 1 - 1 Spartakus Stogi 28 maja 2011 - 15:30
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
121. Orzeł Straszyn 4 - 1 Champion Kokoszki 4 czerwca 2011 - 16:30
122. Spartakus Stogi 2 - 3 UKS Klukowo 5 czerwca 2011 - 11:00
123. Rozstaje Gdańsk 4 - 7 Osiczanka II Osice 19 czerwca 2011 - 12:00
124. Orzeł Jasień 1 - 0 EX Siedlce Gdańsk 5 czerwca 2011 - 11:00
125. Ogniwo Borkowo 0 - 3 Morena Gdańsk 5 czerwca 2011
126. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Karlikowo Sopot 4 czerwca 2011 - 17:00
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
127. Champion Kokoszki 2 - 3 Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2011 - 19:00
128. Karlikowo Sopot 5 - 4 Ogniwo Borkowo 11 czerwca 2011 - 15:00
129. Morena Gdańsk 6 - 3 Orzeł Jasień 11 czerwca 2011 - 11:00
130. EX Siedlce Gdańsk 7 - 2 Rozstaje Gdańsk 11 czerwca 2011 - 16:00
131. Osiczanka II Osice 8 - 2 Spartakus Stogi 12 czerwca 2011 - 12:30
132. UKS Klukowo 1 - 2 Orzeł Straszyn 12 czerwca 2011 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE