ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 26 76 25 1 0 91 - 9
2. Arka Gdynia 26 68 22 2 2 142 - 13
3. Lechia Gdańsk 26 51 15 6 5 82 - 35
4. KP Starogard Gdański 26 45 14 3 9 44 - 51
5. Arka Gdynia SI 26 43 13 4 9 74 - 59
6. Bałtyk II Gdynia 26 38 12 2 12 54 - 54
7. Pomezania Malbork 26 35 10 5 11 53 - 39
8. Gryf 2009 Tczew 26 32 9 5 12 48 - 85
9. Lechia II Gdańsk 26 31 9 4 13 45 - 41
10. Polonia Gdańsk 26 26 8 2 16 34 - 57
11. Rodło Kwidzyn 26 23 7 2 17 34 - 84
12. Jantar Pruszcz Gdański 26 21 5 6 15 27 - 88
13. Jantar Ustka 26 16 4 4 18 20 - 81
14. Bytovia Bytów 26 14 4 2 20 29 - 87
Ostatni komentarz dodał Szymonn 24.06.2011, 11:33:43



Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
1. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 21 sierpnia 2010 - 11:00
2. Pomezania Malbork 3 - 2 Arka Gdynia SI 21 sierpnia 2010 - 10:00
3. Bałtyk Gdynia 5 - 0 KP Starogard Gdański 22 sierpnia 2010 - 15:00
4. Lechia II Gdańsk 3 - 4 Lechia Gdańsk 3 listopada 2010 - 16:00
5. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Bałtyk II Gdynia 21 sierpnia 2010 - 13:00
6. Arka Gdynia 16 - 0 Jantar Ustka 22 sierpnia 2010 - 13:00
7. Polonia Gdańsk 0 - 1 Bytovia Bytów 22 sierpnia 2010 - 14:00
Kolejka 2 - 25. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
8. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Bytovia Bytów 25 sierpnia 2010 - 13:30
9. Jantar Ustka 1 - 0 Polonia Gdańsk 25 sierpnia 2010 - 13:30
10. Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia 25 sierpnia 2010 - 11:00
11. Lechia Gdańsk 3 - 3 Rodło Kwidzyn 25 sierpnia 2010 - 11:00
12. KP Starogard Gdański 2 - 1 Lechia II Gdańsk 1 września 2010 - 17:00
13. Arka Gdynia SI 1 - 4 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia 2010 - 13:00
14. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork 25 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
15. Pomezania Malbork 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 29 sierpnia 2010 - 11:00
16. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2010 - 11:00
17. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI 8 września 2010 - 17:30
18. Rodło Kwidzyn 1 - 5 KP Starogard Gdański 28 sierpnia 2010 - 14:30
19. Arka Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk 2 września 2010 - 13:00
20. Polonia Gdańsk 1 - 5 Bałtyk II Gdynia 28 sierpnia 2010 - 14:00
21. Bytovia Bytów 2 - 0 Jantar Ustka 28 sierpnia 2010 - 11:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
22. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Jantar Ustka 5 września 2010 - 13:30
23. Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Bytovia Bytów 5 września 2010 - 13:00
24. Lechia Gdańsk 3 - 1 Polonia Gdańsk 5 września 2010 - 11:00
25. KP Starogard Gdański 0 - 6 Arka Gdynia 5 września 2010 - 13:00
26. Arka Gdynia SI 3 - 0 Rodło Kwidzyn 5 września 2010 - 15:00
27. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Lechia II Gdańsk 4 września 2010 - 11:00
28. Pomezania Malbork 2 - 3 Bałtyk Gdynia 5 września 2010 - 11:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
29. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 12 września 2010 - 11:00
30. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork 11 września 2010 - 11:00
31. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 11 września 2010 - 16:30
32. Arka Gdynia 7 - 0 Arka Gdynia SI 11 września 2010 - 11:00
33. Polonia Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 12 września 2010 - 14:00
34. Bytovia Bytów 0 - 7 Lechia Gdańsk 12 września 2010 - 11:00
35. Jantar Ustka 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 12 września 2010 - 13:30
Kolejka 6 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (50) 
36. Gryf 2009 Tczew 4 - 4 Bałtyk II Gdynia 19 września 2010 - 13:30
37. Lechia Gdańsk 9 - 0 Jantar Ustka 19 września 2010 - 13:30
38. KP Starogard Gdański 2 - 0 Bytovia Bytów 19 września 2010 - 13:00
39. Arka Gdynia SI 6 - 1 Polonia Gdańsk 19 września 2010 - 15:00
40. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 8 Arka Gdynia 18 września 2010 - 11:00
41. Pomezania Malbork 6 - 2 Rodło Kwidzyn 19 września 2010 - 11:00
42. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Lechia II Gdańsk 19 września 2010 - 11:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (55) 
43. Lechia II Gdańsk 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 26 września 2010 - 11:00
44. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Bałtyk Gdynia 25 września 2010 - 14:00
45. Arka Gdynia 2 - 0 Pomezania Malbork 25 września 2010 - 13:00
46. Polonia Gdańsk 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 25 września 2010 - 14:00
47. Bytovia Bytów 0 - 2 Arka Gdynia SI 26 września 2010 - 11:00
48. Jantar Ustka 1 - 2 KP Starogard Gdański 26 września 2010 - 13:30
49. Bałtyk II Gdynia 3 - 6 Lechia Gdańsk 26 września 2010 - 13:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
50. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Lechia Gdańsk 3 października 2010 - 13:30
51. KP Starogard Gdański 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 3 października 2010 - 13:00
52. Arka Gdynia SI 1 - 1 Jantar Ustka 3 października 2010 - 15:00
53. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Bytovia Bytów 3 października 2010 - 12:00
54. Pomezania Malbork 4 - 1 Polonia Gdańsk 3 października 2010 - 11:00
55. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Arka Gdynia 3 października 2010 - 11:00
56. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 2 października 2010 - 11:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
57. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 9 października 2010 - 15:30
58. Arka Gdynia 4 - 1 Lechia II Gdańsk 9 października 2010 - 13:00
59. Polonia Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 9 października 2010 - 14:00
60. Bytovia Bytów 2 - 1 Pomezania Malbork 10 października 2010 - 11:00
61. Jantar Ustka 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 10 października 2010 - 13:30
62. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Arka Gdynia SI 10 października 2010 - 11:00
63. Lechia Gdańsk 6 - 0 KP Starogard Gdański 9 października 2010 - 11:00
Kolejka 10 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (38) 
64. Gryf 2009 Tczew 2 - 4 KP Starogard Gdański 17 października 2010 - 13:30
65. Arka Gdynia SI 1 - 3 Lechia Gdańsk 17 października 2010 - 15:00
66. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 2 Bałtyk II Gdynia 17 października 2010 - 11:00
67. Pomezania Malbork 2 - 0 Jantar Ustka 17 października 2010 - 11:00
68. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Bytovia Bytów 17 października 2010 - 11:00
69. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Polonia Gdańsk 16 października 2010 - 11:00
70. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Arka Gdynia 16 października 2010 - 13:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
71. Arka Gdynia 10 - 0 Gryf 2009 Tczew 23 października 2010 - 13:00
72. Polonia Gdańsk 0 - 3 Rodło Kwidzyn 23 października 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
73. Bytovia Bytów 1 - 4 Lechia II Gdańsk 24 października 2010 - 11:00
74. Jantar Ustka 0 - 4 Bałtyk Gdynia 24 października 2010 - 13:30
75. Bałtyk II Gdynia 0 - 1 Pomezania Malbork 24 października 2010 - 11:00
76. Lechia Gdańsk 9 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 23 października 2010 - 11:00
77. KP Starogard Gdański 1 - 1 Arka Gdynia SI 24 października 2010 - 13:00
Kolejka 12 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
78. Gryf 2009 Tczew 5 - 5 Arka Gdynia SI 31 października 2010 - 13:30
79. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 3 KP Starogard Gdański 30 października 2010 - 11:00
80. Pomezania Malbork 2 - 2 Lechia Gdańsk 31 października 2010 - 11:00
81. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 31 października 2010 - 13:00
82. Lechia II Gdańsk 8 - 0 Jantar Ustka 31 października 2010 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:0
83. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Bytovia Bytów 30 października 2010 - 13:00
84. Arka Gdynia 9 - 0 Polonia Gdańsk 30 października 2010 - 13:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 9:0
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (53) 
85. Polonia Gdańsk 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 7 listopada 2010 - 14:00
vo,w druzynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0
86. Bytovia Bytów 0 - 7 Arka Gdynia 7 listopada 2010 - 11:00
87. Jantar Ustka 0 - 3 Rodło Kwidzyn 7 listopada 2010 - 13:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
88. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Lechia II Gdańsk 7 listopada 2010 - 11:00
89. Lechia Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 6 listopada 2010 - 11:00
90. KP Starogard Gdański 1 - 0 Pomezania Malbork 7 listopada 2010 - 13:00
91. Arka Gdynia SI 7 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 7 listopada 2010 - 15:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (97) 
92. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 19 marca 2011 - 11:00
93. Arka Gdynia SI 4 - 3 Pomezania Malbork 20 marca 2011 - 15:00
94. KP Starogard Gdański 0 - 1 Bałtyk Gdynia 20 marca 2011 - 11:00
95. Lechia Gdańsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 20 marca 2011 - 11:00
96. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Rodło Kwidzyn 20 marca 2011 - 11:00
nieuprawniony zawodnik (Pettke Marcin - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 3:1 (1:0)
97. Jantar Ustka 2 - 5 Arka Gdynia 20 marca 2011 - 13:30
98. Bytovia Bytów 1 - 4 Polonia Gdańsk 20 marca 2011 - 11:00
Kolejka 15 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (81) 
99. Bytovia Bytów 4 - 5 Gryf 2009 Tczew 27 marca 2011 - 13:00
100. Polonia Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka 27 marca 2011 - 11:00
101. Arka Gdynia 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 26 marca 2011 - 13:00
Nieuprawniony zawodnik (Pettke Marcin - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 1:0 (0:0)
102. Rodło Kwidzyn - - - Lechia Gdańsk 27 marca 2011 - 13:00
Obustronny walkower - wykreśleni zawodnicy przystąpili do gry jako rezerwowi;wynik na boisku 2:5 (0:1)
103. Lechia II Gdańsk 0 - 0 KP Starogard Gdański 26 marca 2011 - 11:00
104. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Arka Gdynia SI 27 marca 2011 - 11:00
105. Pomezania Malbork 8 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 27 marca 2011 - 12:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
106. Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Pomezania Malbork 2 kwietnia 2011 - 14:00
107. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Bałtyk Gdynia 3 kwietnia 2011 - 11:00
108. Arka Gdynia SI 0 - 3 Lechia II Gdańsk 3 kwietnia 2011 - 15:00
Nieuprawniony zawodnik (Sztandar Michał - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 6:1 (2:0)
109. KP Starogard Gdański 7 - 2 Rodło Kwidzyn 2 kwietnia 2011 - 13:00
110. Lechia Gdańsk 2 - 0 Arka Gdynia 3 kwietnia 2011 - 11:00
111. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Polonia Gdańsk 3 kwietnia 2011 - 11:00
Nieuprawniony zawodnik (Pettke Marcin - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 2:0 (1:0)
112. Jantar Ustka 6 - 0 Bytovia Bytów 3 kwietnia 2011 - 13:30
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
113. Jantar Ustka 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 10 kwietnia 2011 - 13:30
114. Bytovia Bytów 1 - 5 Bałtyk II Gdynia 10 kwietnia 2011 - 13:00
115. Polonia Gdańsk 1 - 2 Lechia Gdańsk 10 kwietnia 2011 - 11:00
116. Arka Gdynia 4 - 0 KP Starogard Gdański 9 kwietnia 2011 - 13:00
117. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Arka Gdynia SI 10 kwietnia 2011 - 13:00
118. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 9 kwietnia 2011 - 11:00
119. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Pomezania Malbork 10 kwietnia 2011 - 13:00
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (54) 
120. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Bałtyk Gdynia 16 kwietnia 2011 - 14:00
121. Pomezania Malbork 0 - 0 Lechia II Gdańsk 17 kwietnia 2011 - 12:00
122. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 0 Rodło Kwidzyn 17 kwietnia 2011 - 11:00
Nieuprawniony zawodnik (Szpakowski Mateusz - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 4:2 (3:2)
123. Arka Gdynia SI 0 - 6 Arka Gdynia 16 kwietnia 2011 - 14:00
124. KP Starogard Gdański 0 - 2 Polonia Gdańsk 16 kwietnia 2011 - 13:00
125. Lechia Gdańsk 5 - 1 Bytovia Bytów 17 kwietnia 2011 - 11:00
126. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Jantar Ustka 17 kwietnia 2011 - 11:00
Kolejka 19 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
127. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 23 kwietnia 2011 - 17:00
128. Jantar Ustka 0 - 1 Lechia Gdańsk 23 kwietnia 2011 - 13:30
129. Bytovia Bytów 1 - 2 KP Starogard Gdański 23 kwietnia 2011 - 12:00
130. Polonia Gdańsk 3 - 3 Arka Gdynia SI 23 kwietnia 2011 - 14:00
131. Arka Gdynia 8 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 23 kwietnia 2011 - 13:00
132. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Pomezania Malbork 23 kwietnia 2011 - 13:00
Nieuprawniony zawodnik (Szpakowski Mateusz - brak pauzy po 4 żk); wynik na boisku 3:0 (1:0)
133. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 26 maja 2011 - 16:00
Kolejka 20 - 30. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
134. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Lechia II Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 14:00
135. Bałtyk Gdynia 9 - 0 Rodło Kwidzyn 30 kwietnia 2011 - 13:00
136. Pomezania Malbork 1 - 3 Arka Gdynia 30 kwietnia 2011 - 10:00
137. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Polonia Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 15:00
138. Arka Gdynia SI 2 - 1 Bytovia Bytów 30 kwietnia 2011 - 17:00
139. KP Starogard Gdański 1 - 2 Jantar Ustka 30 kwietnia 2011 - 11:00
140. Lechia Gdańsk 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 30 kwietnia 2011 - 11:00
Kolejka 21 - 3. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
141. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 3 maja 2011 - 11:00
142. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 KP Starogard Gdański 3 maja 2011 - 15:00
143. Jantar Ustka 1 - 5 Arka Gdynia SI 3 maja 2011 - 14:00
144. Bytovia Bytów 7 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 3 maja 2011 - 12:00
145. Polonia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork 3 maja 2011 - 11:00
146. Arka Gdynia 1 - 1 Bałtyk Gdynia 3 maja 2011 - 13:00
147. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Lechia II Gdańsk 3 maja 2011 - 13:00
Kolejka 22 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
148. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Rodło Kwidzyn 7 maja 2011 - 14:00
149. Lechia II Gdańsk 1 - 4 Arka Gdynia 7 maja 2011 - 11:00
150. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Polonia Gdańsk 8 maja 2011 - 13:00
151. Pomezania Malbork 0 - 0 Bytovia Bytów 8 maja 2011 - 14:00
152. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 0 Jantar Ustka 8 maja 2011 - 12:00
153. Arka Gdynia SI 4 - 0 Bałtyk II Gdynia 8 maja 2011 - 17:00
154. KP Starogard Gdański 1 - 0 Lechia Gdańsk 7 maja 2011 - 13:00
Kolejka 23 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
155. KP Starogard Gdański 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 15 maja 2011 - 13:00
156. Lechia Gdańsk 6 - 0 Arka Gdynia SI 15 maja 2011 - 11:00
157. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 15 maja 2011 - 13:00
158. Jantar Ustka 1 - 0 Pomezania Malbork 15 maja 2011 - 13:00
159. Bytovia Bytów 1 - 10 Bałtyk Gdynia 15 maja 2011 - 13:00
160. Polonia Gdańsk 3 - 3 Lechia II Gdańsk 14 maja 2011 - 11:00
161. Arka Gdynia 11 - 1 Rodło Kwidzyn 14 maja 2011 - 13:00
Kolejka 24 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
162. Gryf 2009 Tczew 0 - 10 Arka Gdynia 21 maja 2011 - 14:00
163. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Polonia Gdańsk 25 maja 2011 - 15:00
164. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Bytovia Bytów 21 maja 2011 - 11:00
165. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Jantar Ustka 22 maja 2011 - 11:00
Goście nie stawili się na spotkanie w wyznaczonym terminie
166. Pomezania Malbork 6 - 0 Bałtyk II Gdynia 22 maja 2011 - 14:00
167. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 2 Lechia Gdańsk 21 maja 2011 - 15:00
168. Arka Gdynia SI 6 - 1 KP Starogard Gdański 22 maja 2011 - 15:00
Kolejka 25 - 28. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
169. Arka Gdynia SI 12 - 2 Gryf 2009 Tczew 28 maja 2011 - 11:00
170. KP Starogard Gdański 4 - 2 Jantar Pruszcz Gdański 28 maja 2011 - 11:00
171. Lechia Gdańsk 2 - 2 Pomezania Malbork 28 maja 2011 - 11:00
172. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 Bałtyk Gdynia 28 maja 2011 - 11:00
173. Jantar Ustka 0 - 1 Lechia II Gdańsk 28 maja 2011 - 11:00
174. Bytovia Bytów 3 - 4 Rodło Kwidzyn 28 maja 2011 - 11:00
175. Polonia Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia 28 maja 2011 - 11:00
Kolejka 26 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
176. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Polonia Gdańsk 4 czerwca 2011 - 11:00
177. Arka Gdynia 6 - 0 Bytovia Bytów 4 czerwca 2011 - 11:00
178. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Jantar Ustka 4 czerwca 2011 - 11:00
nieuprawniony zawodnik (Andrzej Kotłowski nie odbył pauzy po 4żk); wynik na boisku 3:1 (2:0)
179. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Bałtyk II Gdynia 4 czerwca 2011 - 11:00
180. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Lechia Gdańsk 1 czerwca 2011 - 16:00
181. Pomezania Malbork 3 - 0 KP Starogard Gdański 4 czerwca 2011 - 11:00
nieuprawniony zawodnik (Adrian Zając nie odbył pauzy po 4żk); wynik na boisku 1:1 (1:1)
182. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 5 Arka Gdynia SI 4 czerwca 2011 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE