ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 72 24 0 2 102 - 11
2. Lechia II Gdańsk 26 56 18 2 6 68 - 30
3. Pogoń Lębork 26 51 16 3 7 52 - 24
4. Bałtyk Gdynia 26 47 15 2 9 66 - 39
5. Lechia Gdańsk 26 46 14 4 8 70 - 30
6. Rodło Kwidzyn 26 40 13 1 12 45 - 57
7. Jantar Ustka 26 35 11 2 13 41 - 45
8. KP Starogard Gdański 26 35 11 2 13 51 - 58
9. Polonia Gdańsk 26 31 8 7 11 35 - 43
10. Cartusia Kartuzy 26 26 7 5 14 36 - 43
11. Gryf 2009 Tczew 26 26 7 5 14 47 - 90
12. Gedania Gdańsk 26 22 6 4 16 35 - 63
13. Chojniczanka Chojnice 26 21 6 3 17 31 - 82
14. Gedania II Gdańsk 26 16 4 4 18 28 - 92
Ostatni komentarz dodał byku92 12.06.2011, 22:01:16



Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (55) 
1. Gedania Gdańsk 6 - 4 Gryf 2009 Tczew 21 sierpnia 2010 - 17:00
2. Pogoń Lębork 0 - 0 Cartusia Kartuzy 22 sierpnia 2010 - 11:00
3. Bałtyk Gdynia 7 - 0 KP Starogard Gdański 22 sierpnia 2010 - 17:00
4. Lechia Gdańsk 0 - 3 Lechia II Gdańsk 21 sierpnia 2010 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0
5. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 21 sierpnia 2010 - 11:00
6. Arka Gdynia 5 - 0 Jantar Ustka 22 sierpnia 2010 - 11:00
7. Polonia Gdańsk 2 - 0 Gedania II Gdańsk 22 sierpnia 2010 - 11:00
Kolejka 2 - 25. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
8. Gryf 2009 Tczew 4 - 2 Gedania II Gdańsk 25 sierpnia 2010 - 11:00
9. Jantar Ustka 1 - 1 Polonia Gdańsk 25 sierpnia 2010 - 11:00
10. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Arka Gdynia 25 sierpnia 2010 - 17:00
11. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Rodło Kwidzyn 25 sierpnia 2010 - 13:00
12. KP Starogard Gdański 1 - 3 Lechia Gdańsk 1 września 2010 - 15:00
13. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Bałtyk Gdynia 26 sierpnia 2010 - 17:00
14. Gedania Gdańsk 0 - 3 Pogoń Lębork 25 sierpnia 2010 - 11:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
15. Pogoń Lębork 6 - 1 Gryf 2009 Tczew 28 sierpnia 2010 - 11:00
16. Bałtyk Gdynia 7 - 2 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2010 - 13:00
17. Lechia Gdańsk 0 - 3 Cartusia Kartuzy 29 sierpnia 2010 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
18. Rodło Kwidzyn 2 - 1 KP Starogard Gdański 28 sierpnia 2010 - 16:30
19. Arka Gdynia 5 - 1 Lechia II Gdańsk 28 sierpnia 2010 - 11:00
20. Polonia Gdańsk 6 - 1 Chojniczanka Chojnice 28 sierpnia 2010 - 11:00
21. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 28 sierpnia 2010 - 14:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
22. Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Jantar Ustka 5 września 2010 - 11:00
23. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gedania II Gdańsk 5 września 2010 - 15:00
24. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Polonia Gdańsk 5 września 2010 - 13:00
25. KP Starogard Gdański 1 - 2 Arka Gdynia 5 września 2010 - 11:00
26. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Rodło Kwidzyn 5 września 2010 - 11:00
27. Gedania Gdańsk 1 - 4 Lechia Gdańsk 4 września 2010 - 14:00
28. Pogoń Lębork 0 - 2 Bałtyk Gdynia 4 września 2010 - 11:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
29. Bałtyk Gdynia 10 - 1 Gryf 2009 Tczew 12 września 2010 - 13:00
30. Lechia Gdańsk 2 - 0 Pogoń Lębork 11 września 2010 - 13:00
31. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Gedania Gdańsk 11 września 2010 - 14:30
32. Arka Gdynia 5 - 0 Cartusia Kartuzy 12 września 2010 - 11:00
33. Polonia Gdańsk 0 - 4 KP Starogard Gdański 12 września 2010 - 11:00
34. Gedania II Gdańsk 0 - 9 Lechia II Gdańsk 12 września 2010 - 13:00
35. Jantar Ustka 7 - 0 Chojniczanka Chojnice 12 września 2010 - 11:00
Kolejka 6 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
36. Gryf 2009 Tczew 6 - 2 Chojniczanka Chojnice 19 września 2010 - 11:00
37. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Jantar Ustka 19 września 2010 - 15:30
38. KP Starogard Gdański 2 - 1 Gedania II Gdańsk 19 września 2010 - 11:00
39. Cartusia Kartuzy 6 - 2 Polonia Gdańsk 19 września 2010 - 11:00
40. Gedania Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia 18 września 2010 - 13:30
41. Pogoń Lębork 2 - 1 Rodło Kwidzyn 18 września 2010 - 11:00
42. Bałtyk Gdynia 0 - 6 Lechia Gdańsk 19 września 2010 - 13:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
43. Lechia Gdańsk 11 - 0 Gryf 2009 Tczew 26 września 2010 - 13:00
44. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Bałtyk Gdynia 25 września 2010 - 16:00
45. Arka Gdynia 3 - 0 Pogoń Lębork 25 września 2010 - 11:00
46. Polonia Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 25 września 2010 - 11:00
47. Gedania II Gdańsk 1 - 5 Cartusia Kartuzy 25 września 2010 - 14:30
48. Jantar Ustka 4 - 1 KP Starogard Gdański 26 września 2010 - 11:00
49. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Lechia II Gdańsk 26 września 2010 - 11:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
50. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Lechia II Gdańsk 3 października 2010 - 11:00
51. KP Starogard Gdański 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 października 2010 - 11:00
52. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Jantar Ustka 3 października 2010 - 11:00
53. Gedania Gdańsk 3 - 1 Gedania II Gdańsk 2 października 2010 - 13:30
54. Pogoń Lębork 2 - 0 Polonia Gdańsk 2 października 2010 - 11:00
55. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia 3 października 2010 - 13:00
56. Lechia Gdańsk 7 - 0 Rodło Kwidzyn 2 października 2010 - 13:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
57. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Gryf 2009 Tczew 9 października 2010 - 13:30
58. Arka Gdynia 2 - 0 Lechia Gdańsk 9 października 2010 - 11:00
59. Polonia Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia 9 października 2010 - 11:00
60. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Pogoń Lębork 9 października 2010 - 13:00
61. Jantar Ustka 3 - 0 Gedania Gdańsk 10 października 2010 - 11:00
62. Chojniczanka Chojnice 1 - 5 Cartusia Kartuzy 10 października 2010 - 11:00
63. Lechia II Gdańsk 3 - 1 KP Starogard Gdański 9 października 2010 - 13:00
Kolejka 10 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
64. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 KP Starogard Gdański 17 października 2010 - 11:00
65. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Lechia II Gdańsk 17 października 2010 - 11:00
66. Gedania Gdańsk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 16 października 2010 - 13:30
67. Pogoń Lębork 0 - 2 Jantar Ustka 17 października 2010 - 11:00
68. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Gedania II Gdańsk 17 października 2010 - 13:00
69. Lechia Gdańsk 5 - 2 Polonia Gdańsk 16 października 2010 - 13:00
70. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Arka Gdynia 16 października 2010 - 11:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
71. Arka Gdynia 10 - 0 Gryf 2009 Tczew 23 października 2010 - 11:00
72. Polonia Gdańsk 1 - 2 Rodło Kwidzyn 23 października 2010 - 11:00
73. Gedania II Gdańsk 1 - 6 Lechia Gdańsk 23 października 2010 - 13:00
74. Jantar Ustka 0 - 2 Bałtyk Gdynia 24 października 2010 - 11:00
75. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Lębork 24 października 2010 - 11:00
76. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 23 października 2010 - 13:00
77. KP Starogard Gdański 1 - 2 Cartusia Kartuzy 24 października 2010 - 11:00
Kolejka 12 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
78. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Cartusia Kartuzy 31 października 2010 - 11:00
79. Gedania Gdańsk 1 - 3 KP Starogard Gdański 30 października 2010 - 13:00
80. Pogoń Lębork 2 - 0 Lechia II Gdańsk 31 października 2010 - 11:00
81. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 31 października 2010 - 11:00
82. Lechia Gdańsk 3 - 1 Jantar Ustka 31 października 2010 - 13:00
83. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Gedania II Gdańsk 30 października 2010 - 11:00
84. Arka Gdynia 4 - 0 Polonia Gdańsk 30 października 2010 - 11:00
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
85. Polonia Gdańsk 4 - 0 Gryf 2009 Tczew 7 listopada 2010 - 11:00
86. Gedania II Gdańsk 0 - 8 Arka Gdynia 6 listopada 2010 - 11:00
87. Jantar Ustka 2 - 0 Rodło Kwidzyn 7 listopada 2010 - 11:00
88. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Lechia Gdańsk 7 listopada 2010 - 11:00
89. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 6 listopada 2010 - 13:00
90. KP Starogard Gdański 1 - 0 Pogoń Lębork 7 listopada 2010 - 11:00
91. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Gedania Gdańsk 7 listopada 2010 - 11:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
92. Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Gedania Gdańsk 19 marca 2011 - 13:30
93. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Pogoń Lębork 20 marca 2011 - 11:00
94. KP Starogard Gdański 2 - 1 Bałtyk Gdynia 20 marca 2011 - 13:00
95. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Lechia Gdańsk 19 marca 2011 - 11:00
96. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Rodło Kwidzyn 19 marca 2011 - 11:00
97. Jantar Ustka 0 - 3 Arka Gdynia 20 marca 2011 - 11:00
98. Gedania II Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk 19 marca 2011 - 15:30
Kolejka 15 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
99. Gedania II Gdańsk 3 - 3 Gryf 2009 Tczew 26 marca 2011 - 13:00
100. Polonia Gdańsk 1 - 2 Jantar Ustka 27 marca 2011 - 13:30
101. Arka Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 26 marca 2011 - 11:00
102. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Lechia II Gdańsk 27 marca 2011 - 11:00
103. Lechia Gdańsk 4 - 1 KP Starogard Gdański 26 marca 2011 - 13:00
104. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Cartusia Kartuzy 27 marca 2011 - 13:00
105. Pogoń Lębork 3 - 2 Gedania Gdańsk 27 marca 2011 - 11:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
106. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Pogoń Lębork 2 kwietnia 2011 - 11:30
107. Gedania Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia 2011 - 11:00
108. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Lechia Gdańsk 3 kwietnia 2011 - 11:00
109. KP Starogard Gdański 5 - 2 Rodło Kwidzyn 2 kwietnia 2011 - 11:00
110. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia 2 kwietnia 2011 - 13:00
111. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Polonia Gdańsk 3 kwietnia 2011 - 11:00
112. Jantar Ustka 3 - 2 Gedania II Gdańsk 3 kwietnia 2011 - 11:00
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
113. Jantar Ustka 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 10 kwietnia 2011 - 11:00
114. Gedania II Gdańsk 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 10 kwietnia 2011 - 10:30
115. Polonia Gdańsk 0 - 1 Lechia II Gdańsk 10 kwietnia 2011 - 13:30
116. Arka Gdynia 4 - 0 KP Starogard Gdański 9 kwietnia 2011 - 11:00
117. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Cartusia Kartuzy 10 kwietnia 2011 - 15:00
118. Lechia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk 9 kwietnia 2011 - 13:00
119. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Pogoń Lębork 10 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
120. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Bałtyk Gdynia 16 kwietnia 2011 - 11:30
121. Pogoń Lębork 0 - 0 Lechia Gdańsk 16 kwietnia 2011 - 11:00
122. Gedania Gdańsk 0 - 2 Rodło Kwidzyn 16 kwietnia 2011 - 10:00
123. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Arka Gdynia 17 kwietnia 2011 - 11:00
124. KP Starogard Gdański 2 - 2 Polonia Gdańsk 16 kwietnia 2011 - 11:00
125. Lechia II Gdańsk 7 - 0 Gedania II Gdańsk 16 kwietnia 2011 - 13:00
126. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Jantar Ustka 17 kwietnia 2011 - 11:00
Kolejka 19 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
127. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 23 kwietnia 2011 - 11:00
128. Jantar Ustka 0 - 3 Lechia II Gdańsk 23 kwietnia 2011 - 11:00
129. Gedania II Gdańsk 1 - 3 KP Starogard Gdański 23 kwietnia 2011 - 14:30
130. Polonia Gdańsk 1 - 1 Cartusia Kartuzy 23 kwietnia 2011 - 16:30
131. Arka Gdynia 6 - 0 Gedania Gdańsk 23 kwietnia 2011 - 11:00
132. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Pogoń Lębork 23 kwietnia 2011 - 11:00
133. Lechia Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 11 maja 2011 - 14:30
Kolejka 20 - 30. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
134. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Lechia Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 11:30
135. Bałtyk Gdynia 8 - 4 Rodło Kwidzyn 30 kwietnia 2011 - 11:00
136. Pogoń Lębork 0 - 1 Arka Gdynia 30 kwietnia 2011 - 11:00
137. Gedania Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 1 maja 2011 - 11:00
138. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Gedania II Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 14:00
139. KP Starogard Gdański 3 - 1 Jantar Ustka 30 kwietnia 2011 - 13:00
140. Lechia II Gdańsk 5 - 2 Chojniczanka Chojnice 30 kwietnia 2011 - 13:00
Kolejka 21 - 3. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
141. Lechia II Gdańsk 6 - 2 Gryf 2009 Tczew 3 maja 2011 - 13:00
142. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 KP Starogard Gdański 3 maja 2011 - 15:00
143. Jantar Ustka 2 - 1 Cartusia Kartuzy 3 maja 2011 - 12:00
144. Gedania II Gdańsk 0 - 4 Gedania Gdańsk 3 maja 2011 - 11:00
145. Polonia Gdańsk 3 - 0 Pogoń Lębork 3 maja 2011 - 13:30
nieuprawniony zawodnik (Haraszczuk Bartosz - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 1:2 (0:1)
146. Arka Gdynia 2 - 4 Bałtyk Gdynia 3 maja 2011 - 11:00
147. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Lechia Gdańsk 3 maja 2011 - 11:00
Kolejka 22 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
148. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Rodło Kwidzyn 7 maja 2011 - 11:30
149. Lechia Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia 7 maja 2011 - 13:00
150. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Polonia Gdańsk 8 maja 2011 - 13:00
151. Pogoń Lębork 8 - 0 Gedania II Gdańsk 8 maja 2011 - 11:00
152. Gedania Gdańsk 2 - 0 Jantar Ustka 7 maja 2011 - 13:30
153. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 8 maja 2011 - 11:00
154. KP Starogard Gdański 0 - 2 Lechia II Gdańsk 7 maja 2011 - 11:00
Kolejka 23 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
155. KP Starogard Gdański 2 - 2 Gryf 2009 Tczew 15 maja 2011 - 11:00
156. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 15 maja 2011 - 17:00
157. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Gedania Gdańsk 15 maja 2011 - 11:00
158. Jantar Ustka 1 - 4 Pogoń Lębork 15 maja 2011 - 11:00
159. Gedania II Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia 14 maja 2011 - 13:00
160. Polonia Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk 14 maja 2011 - 13:30
161. Arka Gdynia 7 - 0 Rodło Kwidzyn 14 maja 2011 - 11:00
Kolejka 24 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
162. Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Arka Gdynia 21 maja 2011 - 11:30
163. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Polonia Gdańsk 25 maja 2011 - 15:00
164. Lechia Gdańsk 5 - 1 Gedania II Gdańsk 21 maja 2011 - 13:00
165. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Jantar Ustka 22 maja 2011 - 13:00
166. Pogoń Lębork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 21 maja 2011 - 11:00
167. Gedania Gdańsk 1 - 4 Lechia II Gdańsk 22 maja 2011 - 15:00
168. Cartusia Kartuzy 2 - 1 KP Starogard Gdański 22 maja 2011 - 11:00
Kolejka 25 - 28. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
169. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 28 maja 2011 - 13:00
170. KP Starogard Gdański 5 - 2 Gedania Gdańsk 28 maja 2011 - 13:00
171. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Pogoń Lębork 28 maja 2011 - 13:00
172. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Bałtyk Gdynia 28 maja 2011 - 13:00
wstawienie do gry nieuprawnionych zawodników; wynik na boisku 1:0 (1:0)
173. Jantar Ustka 2 - 0 Lechia Gdańsk 28 maja 2011 - 13:00
174. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Rodło Kwidzyn 28 maja 2011 - 13:00
175. Polonia Gdańsk 0 - 4 Arka Gdynia 28 maja 2011 - 13:00
Kolejka 26 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
176. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Polonia Gdańsk 4 czerwca 2011 - 13:00
177. Arka Gdynia 6 - 0 Gedania II Gdańsk 4 czerwca 2011 - 13:00
178. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Jantar Ustka 4 czerwca 2011 - 13:00
179. Lechia Gdańsk 8 - 2 Chojniczanka Chojnice 3 czerwca 2011 - 17:30
180. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Lechia II Gdańsk 4 czerwca 2011 - 13:00
181. Pogoń Lębork 7 - 2 KP Starogard Gdański 1 czerwca 2011 - 17:00
182. Gedania Gdańsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 4 czerwca 2011 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE