ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk II Gdynia 18 44 14 2 2 83 - 17
2. Eko-Prod Szemud 18 41 13 2 3 72 - 31
3. Celtic Reda 18 32 10 2 6 56 - 30
4. Dragon Bojano 18 32 9 5 4 33 - 26
5. Damor Rumia 17 25 8 1 8 28 - 46
6. KP Gdynia 17 22 7 1 9 34 - 44
7. Murkam II Przodkowo 18 21 6 3 9 34 - 46
8. KKS Koleczkowo 18 20 6 2 10 33 - 50
9. OKS Janowo 18 18 6 0 12 37 - 58
10. Kamionka Sopot 18 3 1 0 17 32 - 94
Ostatni komentarz dodał OR-12 07.07.2011, 14:45:10



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
1. Murkam II Przodkowo 0 - 5 Bałtyk II Gdynia 5 września 2010 - 15:00
2. Dragon Bojano 5 - 2 Kamionka Sopot 4 września 2010 - 17:00
3. Eko-Prod Szemud 7 - 3 KKS Koleczkowo 5 września 2010 - 11:00
4. Damor Rumia 2 - 1 OKS Janowo 4 września 2010 - 16:00
5. Celtic Reda 5 - 1 KP Gdynia 4 września 2010 - 17:00
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
6. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 KP Gdynia 12 września 2010 - 17:00
7. OKS Janowo 5 - 0 Celtic Reda 12 września 2010 - 15:00
8. KKS Koleczkowo 1 - 3 Damor Rumia 11 września 2010 - 16:00
9. Kamionka Sopot 4 - 9 Eko-Prod Szemud 12 września 2010 - 13:00
10. Murkam II Przodkowo 0 - 2 Dragon Bojano 15 września 2010 - 17:00
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
11. Dragon Bojano 0 - 0 Bałtyk II Gdynia 18 września 2010 - 16:00
12. Eko-Prod Szemud 7 - 3 Murkam II Przodkowo 19 września 2010 - 13:00
13. Damor Rumia 2 - 5 Kamionka Sopot 19 września 2010 - 13:00
14. Celtic Reda 5 - 2 KKS Koleczkowo 18 września 2010 - 17:00
15. KP Gdynia 2 - 1 OKS Janowo 18 września 2010 - 19:00
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
16. Bałtyk II Gdynia 14 - 1 OKS Janowo 25 września 2010 - 11:00
17. KKS Koleczkowo 3 - 3 KP Gdynia 25 września 2010 - 16:00
18. Kamionka Sopot 0 - 7 Celtic Reda 26 września 2010 - 16:00
19. Murkam II Przodkowo 0 - 1 Damor Rumia 26 września 2010 - 15:30
20. Dragon Bojano 1 - 0 Eko-Prod Szemud 25 września 2010 - 15:30
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
21. Eko-Prod Szemud 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 2 października 2010 - 14:00
22. Damor Rumia 0 - 2 Dragon Bojano 3 października 2010 - 13:00
23. Celtic Reda 4 - 0 Murkam II Przodkowo 2 października 2010 - 16:30
24. KP Gdynia 5 - 2 Kamionka Sopot 2 października 2010 - 19:00
25. OKS Janowo 0 - 3 KKS Koleczkowo 2 października 2010 - 15:00
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
26. Bałtyk II Gdynia 7 - 1 KKS Koleczkowo 10 października 2010 - 17:00
27. Kamionka Sopot 2 - 3 OKS Janowo 9 października 2010 - 12:00
28. Murkam II Przodkowo 4 - 1 KP Gdynia 10 października 2010 - 14:00
29. Dragon Bojano 0 - 0 Celtic Reda 9 października 2010 - 14:30
30. Eko-Prod Szemud 6 - 3 Damor Rumia 10 października 2010 - 11:00
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
31. Damor Rumia 0 - 6 Bałtyk II Gdynia 17 października 2010 - 14:00
32. Celtic Reda 1 - 2 Eko-Prod Szemud 16 października 2010 - 15:30
33. KP Gdynia 2 - 0 Dragon Bojano 16 października 2010 - 19:00
34. OKS Janowo 4 - 0 Murkam II Przodkowo 16 października 2010 - 15:00
35. KKS Koleczkowo 4 - 2 Kamionka Sopot 16 października 2010 - 15:00
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
36. Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Kamionka Sopot 24 października 2010 - 11:00
37. Murkam II Przodkowo 0 - 0 KKS Koleczkowo 24 października 2010 - 14:00
38. Dragon Bojano 0 - 1 OKS Janowo 23 października 2010 - 14:00
39. Eko-Prod Szemud 5 - 2 KP Gdynia 24 października 2010 - 11:00
40. Damor Rumia 2 - 1 Celtic Reda 23 października 2010 - 14:00
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
41. Celtic Reda 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 30 października 2010 - 14:00
42. KP Gdynia 1 - 0 Damor Rumia 30 października 2010 - 19:00
43. OKS Janowo 2 - 4 Eko-Prod Szemud 30 października 2010 - 15:00
44. KKS Koleczkowo 1 - 2 Dragon Bojano 30 października 2010 - 14:00
45. Kamionka Sopot 1 - 6 Murkam II Przodkowo 31 października 2010 - 12:00
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
46. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Murkam II Przodkowo 3 kwietnia 2011 - 17:00
47. Kamionka Sopot 3 - 4 Dragon Bojano 2 kwietnia 2011 - 11:00
48. KKS Koleczkowo 0 - 7 Eko-Prod Szemud 2 kwietnia 2011 - 11:00
49. OKS Janowo 2 - 3 Damor Rumia 2 kwietnia 2011 - 15:00
50. KP Gdynia 0 - 4 Celtic Reda 2 kwietnia 2011 - 19:00
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
51. KP Gdynia 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 10 kwietnia 2011 - 17:00
52. Celtic Reda 3 - 2 OKS Janowo 9 kwietnia 2011 - 17:00
53. Damor Rumia 0 - 3 KKS Koleczkowo 10 kwietnia 2011 - 16:00
nieprzygotowane boisko
54. Eko-Prod Szemud 4 - 0 Kamionka Sopot 10 kwietnia 2011 - 11:00
55. Dragon Bojano 2 - 2 Murkam II Przodkowo 9 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
56. Bałtyk II Gdynia 3 - 3 Dragon Bojano 17 kwietnia 2011 - 17:00
57. Murkam II Przodkowo 1 - 1 Eko-Prod Szemud 17 kwietnia 2011 - 14:00
58. Kamionka Sopot 0 - 3 Damor Rumia 16 kwietnia 2011 - 11:00
59. KKS Koleczkowo 2 - 0 Celtic Reda 16 kwietnia 2011 - 11:00
60. OKS Janowo 2 - 4 KP Gdynia 16 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
61. OKS Janowo 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 30 kwietnia 2011 - 17:00
62. KP Gdynia 2 - 0 KKS Koleczkowo 28 kwietnia 2011 - 20:30
63. Celtic Reda 11 - 2 Kamionka Sopot 23 kwietnia 2011 - 18:30
64. Damor Rumia 4 - 0 Murkam II Przodkowo 1 maja 2011 - 14:00
65. Eko-Prod Szemud 3 - 1 Dragon Bojano 1 maja 2011 - 11:00
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
66. Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Eko-Prod Szemud 8 maja 2011 - 17:00
67. Dragon Bojano 1 - 1 Damor Rumia 7 maja 2011 - 17:00
68. Murkam II Przodkowo 1 - 3 Celtic Reda 8 maja 2011 - 14:00
69. Kamionka Sopot 5 - 7 KP Gdynia 7 maja 2011 - 11:00
70. KKS Koleczkowo 2 - 3 OKS Janowo 7 maja 2011 - 11:00
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
71. KKS Koleczkowo 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 14 maja 2011 - 11:00
72. OKS Janowo 3 - 1 Kamionka Sopot 14 maja 2011 - 17:00
73. KP Gdynia 1 - 2 Murkam II Przodkowo 14 maja 2011 - 19:00
74. Celtic Reda 4 - 2 Dragon Bojano 14 maja 2011 - 17:00
75. Damor Rumia 1 - 5 Eko-Prod Szemud 15 maja 2011 - 17:00
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
76. Bałtyk II Gdynia 10 - 0 Damor Rumia 21 maja 2011 - 17:00
77. Eko-Prod Szemud 2 - 2 Celtic Reda 22 maja 2011 - 11:00
78. Dragon Bojano 4 - 2 KP Gdynia 21 maja 2011 - 17:00
79. Murkam II Przodkowo 4 - 1 OKS Janowo 22 maja 2011 - 14:00
80. Kamionka Sopot 1 - 2 KKS Koleczkowo 21 maja 2011 - 11:00
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
81. Kamionka Sopot 0 - 10 Bałtyk II Gdynia 28 maja 2011 - 11:00
82. KKS Koleczkowo 3 - 5 Murkam II Przodkowo 28 maja 2011 - 11:00
83. OKS Janowo 2 - 3 Dragon Bojano 28 maja 2011 - 17:00
84. KP Gdynia 0 - 2 Eko-Prod Szemud 28 maja 2011 - 19:00
85. Celtic Reda 2 - 3 Damor Rumia 28 maja 2011 - 17:00
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
86. Bałtyk II Gdynia 2 - 3 Celtic Reda 1 czerwca 2011 - 19:00
87. Damor Rumia - KP Gdynia 5 czerwca 2011 - 17:00
88. Eko-Prod Szemud 7 - 3 OKS Janowo 5 czerwca 2011 - 11:00
89. Dragon Bojano 1 - 0 KKS Koleczkowo 4 czerwca 2011 - 17:00
90. Murkam II Przodkowo 4 - 2 Kamionka Sopot 5 czerwca 2011 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE