ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2010/2011




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orzeł Subkowy 20 46 14 4 2 65 - 24
2. Zawisza Czarne Dolne 20 38 11 5 4 44 - 28
3. Powiśle Stary Targ 20 36 11 3 6 37 - 34
4. Jurand Lasowice 20 34 11 1 8 36 - 37
5. Powiśle II Dzierzgoń 20 30 8 6 6 35 - 26
6. Spójnia Sadlinki 20 30 9 3 8 25 - 25
7. Sokół Lubichowo 20 25 7 4 9 34 - 29
8. Świt Radostowo 20 24 6 6 8 25 - 25
9. LKS Waplewo 20 23 6 5 9 30 - 35
10. Ruch Gościszewo 20 12 2 6 12 19 - 48
11. Restal Agri Kulice 20 8 1 5 14 17 - 56
12. Mewa Gniew 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Mogłaj_Czernin 25.07.2011, 00:07:15
* Ilość drużyn spadających z ligi może ulec zmianie

Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (117) 
1. Ruch Gościszewo 1 - 1 Jurand Lasowice 29 sierpnia 2010 - 17:00
2. Sokół Lubichowo 1 - 1 Spójnia Sadlinki 28 sierpnia 2010 - 17:00
3. LKS Waplewo 1 - 1 Restal Agri Kulice 28 sierpnia 2010 - 17:00
4. Świt Radostowo - Mewa Gniew 29 sierpnia 2010 - 16:00
anulowany, było 1-1
5. Orzeł Subkowy 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 28 sierpnia 2010 - 17:00
6. Powiśle Stary Targ 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne 28 sierpnia 2010 - 12:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
7. Jurand Lasowice 1 - 4 Zawisza Czarne Dolne 4 września 2010 - 16:00
8. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Powiśle Stary Targ 4 września 2010 - 17:00
9. Mewa Gniew - Orzeł Subkowy 4 września 2010 - 16:00
anulowany, było 4-2
10. Restal Agri Kulice 0 - 3 Świt Radostowo 5 września 2010 - 16:00
11. Spójnia Sadlinki 2 - 1 LKS Waplewo 4 września 2010 - 12:00
12. Ruch Gościszewo 1 - 1 Sokół Lubichowo 4 września 2010 - 16:30
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (67) 
13. Sokół Lubichowo 6 - 1 Jurand Lasowice 11 września 2010 - 15:00
14. LKS Waplewo 3 - 2 Ruch Gościszewo 11 września 2010 - 17:00
15. Świt Radostowo 1 - 0 Spójnia Sadlinki 12 września 2010 - 15:00
16. Orzeł Subkowy 4 - 2 Restal Agri Kulice 11 września 2010 - 16:00
17. Powiśle Stary Targ - Mewa Gniew 11 września 2010 - 17:00
anulowany, było 2-3
18. Zawisza Czarne Dolne 0 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 11 września 2010 - 17:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
19. Jurand Lasowice 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 18 września 2010 - 17:00
20. Mewa Gniew - Zawisza Czarne Dolne 18 września 2010 - 14:30
anulowany, było 3-3
21. Restal Agri Kulice 0 - 2 Powiśle Stary Targ 19 września 2010 - 16:00
22. Spójnia Sadlinki 0 - 4 Orzeł Subkowy 18 września 2010 - 15:00
23. Ruch Gościszewo 0 - 0 Świt Radostowo 18 września 2010 - 16:00
24. Sokół Lubichowo 3 - 2 LKS Waplewo 18 września 2010 - 16:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
25. LKS Waplewo 2 - 1 Jurand Lasowice 25 września 2010 - 16:00
26. Świt Radostowo 1 - 0 Sokół Lubichowo 26 września 2010 - 15:00
27. Orzeł Subkowy 6 - 1 Ruch Gościszewo 25 września 2010 - 15:00
28. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Spójnia Sadlinki
29. Zawisza Czarne Dolne 5 - 0 Restal Agri Kulice 25 września 2010 - 14:30
30. Powiśle II Dzierzgoń - Mewa Gniew 25 września 2010 - 16:00
anulowany, było 1-2
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (59) 
31. Jurand Lasowice - Mewa Gniew 2 października 2010 - 15:00
anulowany, było 4-0
32. Restal Agri Kulice 1 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 3 października 2010 - 14:00
33. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne 2 października 2010 - 12:00
34. Ruch Gościszewo 0 - 4 Powiśle Stary Targ 2 października 2010 - 15:30
35. Sokół Lubichowo 1 - 1 Orzeł Subkowy 2 października 2010 - 15:00
36. LKS Waplewo 2 - 6 Świt Radostowo 2 października 2010 - 15:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (62) 
37. Świt Radostowo 1 - 3 Jurand Lasowice 10 października 2010 - 14:00
38. Orzeł Subkowy 3 - 1 LKS Waplewo 9 października 2010 - 15:00
39. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Sokół Lubichowo
40. Zawisza Czarne Dolne 2 - 0 Ruch Gościszewo 9 października 2010 - 15:00
41. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 0 Spójnia Sadlinki 9 października 2010 - 15:00
42. Mewa Gniew - Restal Agri Kulice 10 października 2010 - 13:00
anulowany, było 1-2
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (70) 
43. Jurand Lasowice 3 - 1 Restal Agri Kulice 16 października 2010 - 15:00
44. Spójnia Sadlinki - Mewa Gniew 16 października 2010 - 15:00
anulowany, było 3-0
45. Ruch Gościszewo 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 16 października 2010 - 14:30
46. Sokół Lubichowo 2 - 4 Zawisza Czarne Dolne 16 października 2010 - 14:30
47. LKS Waplewo 2 - 1 Powiśle Stary Targ 16 października 2010 - 15:00
48. Świt Radostowo 1 - 2 Orzeł Subkowy 17 października 2010 - 13:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (53) 
49. Orzeł Subkowy 2 - 3 Jurand Lasowice 23 października 2010 - 14:00
50. Powiśle Stary Targ 1 - 1 Świt Radostowo 23 października 2010 - 14:00
51. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 LKS Waplewo 23 października 2010 - 15:00
52. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Sokół Lubichowo 23 października 2010 - 14:00
53. Mewa Gniew - Ruch Gościszewo 23 października 2010 - 14:00
anulowany, było 0-3 vo,niestawienie się na zawody
54. Restal Agri Kulice 0 - 3 Spójnia Sadlinki 24 października 2010 - 14:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
55. Jurand Lasowice 0 - 2 Spójnia Sadlinki 30 października 2010 - 14:00
56. Ruch Gościszewo 2 - 2 Restal Agri Kulice 30 października 2010 - 14:30
57. Sokół Lubichowo - Mewa Gniew 30 października 2010 - 14:00
anulowany, było 3-4
58. LKS Waplewo 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 30 października 2010 - 14:00
59. Świt Radostowo 0 - 0 Zawisza Czarne Dolne 31 października 2010 - 13:00
60. Orzeł Subkowy 6 - 0 Powiśle Stary Targ 30 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
61. Powiśle Stary Targ 2 - 1 Jurand Lasowice 6 listopada 2010 - 13:00
62. Zawisza Czarne Dolne 3 - 3 Orzeł Subkowy 6 listopada 2010 - 14:00
63. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Świt Radostowo 6 listopada 2010 - 14:00
64. Mewa Gniew - LKS Waplewo 7 listopada 2010 - 11:00
anulowany, było 0-3 vo
65. Restal Agri Kulice 0 - 2 Sokół Lubichowo 7 listopada 2010 - 12:00
66. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Ruch Gościszewo 6 listopada 2010 - 14:30
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (122) 
67. Jurand Lasowice 5 - 2 Ruch Gościszewo
68. Spójnia Sadlinki 0 - 0 Sokół Lubichowo
69. Restal Agri Kulice 0 - 0 LKS Waplewo 26 marca 2011 - 15:00
71. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Orzeł Subkowy
72. Zawisza Czarne Dolne 2 - 3 Powiśle Stary Targ
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (52) 
73. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Jurand Lasowice
74. Powiśle Stary Targ 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
76. Świt Radostowo 3 - 0 Restal Agri Kulice 3 kwietnia 2011 - 14:00
v.o gra nieuprawnionego zawodnika 4żk Raniszewski Piotr na boisku 1-1
77. LKS Waplewo 1 - 1 Spójnia Sadlinki
78. Sokół Lubichowo 2 - 0 Ruch Gościszewo
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (24) 
79. Jurand Lasowice 2 - 1 Sokół Lubichowo
80. Ruch Gościszewo 0 - 3 LKS Waplewo 9 kwietnia 2011 - 17:00
81. Spójnia Sadlinki 3 - 1 Świt Radostowo 9 kwietnia 2011 - 13:00
82. Restal Agri Kulice 3 - 5 Orzeł Subkowy 9 kwietnia 2011 - 16:00
84. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne 9 kwietnia 2011 - 15:00
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
85. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 2 Jurand Lasowice
87. Powiśle Stary Targ 4 - 0 Restal Agri Kulice
88. Orzeł Subkowy 3 - 0 Spójnia Sadlinki 16 kwietnia 2011 - 16:00
89. Świt Radostowo 0 - 2 Ruch Gościszewo
90. LKS Waplewo 1 - 0 Sokół Lubichowo
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (67) 
91. Jurand Lasowice 2 - 1 LKS Waplewo
92. Sokół Lubichowo 2 - 0 Świt Radostowo
93. Ruch Gościszewo 0 - 5 Orzeł Subkowy
94. Spójnia Sadlinki 1 - 2 Powiśle Stary Targ 30 kwietnia 2011 - 15:00
95. Restal Agri Kulice 2 - 2 Zawisza Czarne Dolne 30 kwietnia 2011 - 17:00
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
98. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Restal Agri Kulice 7 maja 2011 - 16:00
99. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Spójnia Sadlinki 7 maja 2011 - 16:00
100. Powiśle Stary Targ 1 - 3 Ruch Gościszewo 7 maja 2011 - 16:00
101. Orzeł Subkowy 4 - 0 Sokół Lubichowo 7 maja 2011 - 17:00
102. Świt Radostowo 2 - 0 LKS Waplewo 7 maja 2011 - 17:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
103. Jurand Lasowice 2 - 0 Świt Radostowo
104. LKS Waplewo 2 - 2 Orzeł Subkowy
105. Sokół Lubichowo 2 - 3 Powiśle Stary Targ 14 maja 2011 - 14:00
106. Ruch Gościszewo 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
107. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 15 maja 2011 - 12:00
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (46) 
109. Restal Agri Kulice 3 - 4 Jurand Lasowice 21 maja 2011 - 17:00
111. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Ruch Gościszewo 21 maja 2011
112. Zawisza Czarne Dolne 4 - 2 Sokół Lubichowo 21 maja 2011 - 16:00
113. Powiśle Stary Targ 3 - 2 LKS Waplewo 21 maja 2011 - 16:00
114. Orzeł Subkowy 2 - 0 Świt Radostowo 21 maja 2011 - 17:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (80) 
115. Jurand Lasowice 1 - 0 Orzeł Subkowy
116. Świt Radostowo 2 - 2 Powiśle Stary Targ 29 maja 2011 - 16:00
117. LKS Waplewo 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne 28 maja 2011 - 17:00
118. Sokół Lubichowo 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 28 maja 2011 - 14:00
120. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Restal Agri Kulice 28 maja 2011 - 15:00
goście nie przyjechali
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 21 - 5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (24) 
121. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Jurand Lasowice 5 czerwca 2011 - 17:00
122. Restal Agri Kulice 2 - 1 Ruch Gościszewo 5 czerwca 2011 - 17:00
124. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 LKS Waplewo 5 czerwca 2011 - 17:00
125. Zawisza Czarne Dolne 1 - 0 Świt Radostowo 5 czerwca 2011 - 17:00
126. Powiśle Stary Targ 2 - 2 Orzeł Subkowy 5 czerwca 2011 - 17:00
Pauza: Sokół Lubichowo,
Kolejka 22 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (60) 
127. Jurand Lasowice 2 - 1 Powiśle Stary Targ 12 czerwca 2011 - 17:00
128. Orzeł Subkowy 6 - 2 Zawisza Czarne Dolne 12 czerwca 2011 - 17:00
129. Świt Radostowo 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 12 czerwca 2011 - 17:00
131. Sokół Lubichowo 5 - 0 Restal Agri Kulice 12 czerwca 2011 - 17:00
132. Ruch Gościszewo 0 - 3 Spójnia Sadlinki 12 czerwca 2011 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.21