MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 22 59 19 2 1 73 - 21
2. Wisła Długie Pole 22 50 16 2 4 54 - 17
3. Sporting Leźno 22 44 14 2 6 73 - 41
4. Motława Suchy Dąb 22 39 12 3 7 49 - 36
5. Wisła Steblewo 22 37 12 1 9 47 - 40
6. Osiczanka Osice 22 34 10 4 8 49 - 42
7. Portowiec Gdańsk 22 33 10 3 9 59 - 41
8. GTS Rusocin 22 24 7 3 12 35 - 48
9. Królewscy Czapielsk 22 19 6 1 15 35 - 67
10. EPT Grabiny Zameczek 22 18 5 3 14 39 - 75
11. Fosfory Wiślinka 22 14 4 2 16 31 - 78
12. Bałtyk Sztutowo 22 11 3 2 17 34 - 72
Ostatni komentarz dodał wh1985 23.07.2011, 13:24:49
* Ilość drużyn spadających z ligi może ulec zmianie



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (84) 
1. Królewscy Czapielsk 2 - 5 GKS Kowale 28 sierpnia 2010 - 16:00
2. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 GTS Rusocin 28 sierpnia 2010 - 17:00
3. Fosfory Wiślinka 4 - 3 Motława Suchy Dąb 22 września 2010 - 17:30
4. EPT Grabiny Zameczek 2 - 3 Wisła Steblewo 29 sierpnia 2010 - 17:00
5. Wisła Długie Pole 4 - 0 Sporting Leźno 28 sierpnia 2010 - 17:00
6. Osiczanka Osice 0 - 3 Portowiec Gdańsk 29 sierpnia 2010 - 14:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
7. GKS Kowale 2 - 1 Portowiec Gdańsk 4 września 2010 - 12:00
8. Sporting Leźno 2 - 1 Osiczanka Osice 5 września 2010 - 11:00
9. Wisła Steblewo 0 - 5 Wisła Długie Pole 5 września 2010 - 13:00
10. Motława Suchy Dąb 6 - 1 EPT Grabiny Zameczek 4 września 2010 - 17:00
11. GTS Rusocin 3 - 1 Fosfory Wiślinka 4 września 2010 - 11:00
12. Królewscy Czapielsk 5 - 3 Bałtyk Sztutowo 4 września 2010 - 16:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
13. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 GKS Kowale 11 września 2010 - 17:00
14. Fosfory Wiślinka 2 - 3 Królewscy Czapielsk 11 września 2010 - 14:00
15. EPT Grabiny Zameczek 3 - 3 GTS Rusocin 11 września 2010 - 17:00
16. Wisła Długie Pole 0 - 0 Motława Suchy Dąb 11 września 2010 - 17:00
17. Osiczanka Osice 3 - 4 Wisła Steblewo 12 września 2010 - 12:00
18. Portowiec Gdańsk 2 - 4 Sporting Leźno 12 września 2010 - 11:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
19. GKS Kowale 3 - 1 Sporting Leźno 18 września 2010 - 12:00
20. Wisła Steblewo 2 - 0 Portowiec Gdańsk 19 września 2010 - 12:00
21. Motława Suchy Dąb 5 - 2 Osiczanka Osice 18 września 2010 - 17:00
22. GTS Rusocin 2 - 3 Wisła Długie Pole 19 września 2010 - 15:00
23. Królewscy Czapielsk 2 - 3 EPT Grabiny Zameczek 18 września 2010 - 16:00
24. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Fosfory Wiślinka 18 września 2010 - 16:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
25. Fosfory Wiślinka 0 - 6 GKS Kowale 25 września 2010 - 14:00
26. EPT Grabiny Zameczek 6 - 4 Bałtyk Sztutowo 26 września 2010 - 16:00
27. Wisła Długie Pole 3 - 1 Królewscy Czapielsk 25 września 2010 - 17:00
28. Osiczanka Osice 2 - 1 GTS Rusocin 25 września 2010 - 16:30
29. Portowiec Gdańsk 6 - 1 Motława Suchy Dąb 25 września 2010 - 17:00
30. Sporting Leźno 2 - 2 Wisła Steblewo 26 września 2010 - 11:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
31. GKS Kowale 1 - 0 Wisła Steblewo 2 października 2010 - 12:00
32. Motława Suchy Dąb 3 - 1 Sporting Leźno 2 października 2010 - 16:00
33. GTS Rusocin 1 - 3 Portowiec Gdańsk 3 października 2010 - 15:00
34. Królewscy Czapielsk 2 - 3 Osiczanka Osice 2 października 2010 - 16:00
35. Bałtyk Sztutowo 0 - 1 Wisła Długie Pole 2 października 2010 - 15:00
36. Fosfory Wiślinka 1 - 2 EPT Grabiny Zameczek 2 października 2010 - 14:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (46) 
37. EPT Grabiny Zameczek 1 - 4 GKS Kowale 10 października 2010 - 14:00
38. Wisła Długie Pole 5 - 0 Fosfory Wiślinka 9 października 2010 - 16:00
39. Osiczanka Osice 2 - 1 Bałtyk Sztutowo 10 października 2010 - 14:30
40. Portowiec Gdańsk 3 - 3 Królewscy Czapielsk 9 października 2010 - 15:00
41. Sporting Leźno 4 - 0 GTS Rusocin 10 października 2010 - 11:00
42. Wisła Steblewo 3 - 0 Motława Suchy Dąb 10 października 2010 - 13:00
vo,brak kart zdrowia drużyny gości
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
43. GKS Kowale 3 - 0 Motława Suchy Dąb 16 października 2010 - 12:00
44. GTS Rusocin 0 - 1 Wisła Steblewo 17 października 2010 - 13:00
45. Królewscy Czapielsk 3 - 2 Sporting Leźno 16 października 2010 - 14:00
46. Bałtyk Sztutowo 0 - 1 Portowiec Gdańsk 16 października 2010 - 12:00
47. Fosfory Wiślinka 2 - 7 Osiczanka Osice 16 października 2010 - 14:00
48. EPT Grabiny Zameczek 0 - 6 Wisła Długie Pole 17 października 2010 - 14:30
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
49. Wisła Długie Pole 2 - 0 GKS Kowale 23 października 2010 - 15:00
50. Osiczanka Osice 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 24 października 2010 - 14:00
51. Portowiec Gdańsk 1 - 1 Fosfory Wiślinka 23 października 2010 - 14:00
52. Sporting Leźno 4 - 2 Bałtyk Sztutowo 24 października 2010 - 11:00
53. Wisła Steblewo 6 - 0 Królewscy Czapielsk 24 października 2010 - 13:00
54. Motława Suchy Dąb 2 - 0 GTS Rusocin 23 października 2010 - 15:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
55. GKS Kowale 5 - 0 GTS Rusocin 30 października 2010 - 12:00
56. Królewscy Czapielsk 1 - 3 Motława Suchy Dąb 30 października 2010 - 14:00
57. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Wisła Steblewo 30 października 2010 - 14:00
58. Fosfory Wiślinka 1 - 4 Sporting Leźno 30 października 2010 - 13:00
59. EPT Grabiny Zameczek 2 - 7 Portowiec Gdańsk 31 października 2010 - 14:00
60. Wisła Długie Pole 0 - 0 Osiczanka Osice 30 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (63) 
61. Osiczanka Osice 2 - 2 GKS Kowale 7 listopada 2010 - 14:00
62. Portowiec Gdańsk 1 - 2 Wisła Długie Pole 6 listopada 2010 - 12:00
63. Sporting Leźno 4 - 3 EPT Grabiny Zameczek 7 listopada 2010 - 11:00
64. Wisła Steblewo 7 - 3 Fosfory Wiślinka 7 listopada 2010 - 13:00
65. Motława Suchy Dąb 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 6 listopada 2010 - 14:00
66. GTS Rusocin 3 - 1 Królewscy Czapielsk 7 listopada 2010 - 13:00
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (65) 
67. GKS Kowale 5 - 0 Królewscy Czapielsk 26 marca 2011 - 12:00
68. GTS Rusocin 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 27 marca 2011 - 11:00
69. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Fosfory Wiślinka 26 marca 2011 - 15:00
70. Wisła Steblewo 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 27 marca 2011 - 13:00
71. Sporting Leźno 2 - 1 Wisła Długie Pole 27 marca 2011 - 11:00
72. Portowiec Gdańsk 3 - 1 Osiczanka Osice 26 marca 2011 - 12:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
73. Portowiec Gdańsk 1 - 5 GKS Kowale 3 kwietnia 2011 - 14:00
74. Osiczanka Osice 2 - 4 Sporting Leźno 2 kwietnia 2011 - 17:00
75. Wisła Długie Pole 3 - 0 Wisła Steblewo 2 kwietnia 2011 - 16:00
76. EPT Grabiny Zameczek 0 - 3 Motława Suchy Dąb 3 kwietnia 2011 - 11:00
77. Fosfory Wiślinka 3 - 0 GTS Rusocin 3 kwietnia 2011 - 14:30
78. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Królewscy Czapielsk 2 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
79. GKS Kowale 8 - 1 Bałtyk Sztutowo 9 kwietnia 2011 - 12:00
80. Królewscy Czapielsk 3 - 2 Fosfory Wiślinka 9 kwietnia 2011 - 16:30
w Kowalach
81. GTS Rusocin 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 10 kwietnia 2011 - 11:00
82. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Wisła Długie Pole 9 kwietnia 2011 - 16:00
83. Wisła Steblewo 2 - 1 Osiczanka Osice 9 kwietnia 2011 - 17:00
84. Sporting Leźno 2 - 1 Portowiec Gdańsk 10 kwietnia 2011 - 14:00
w Gdańsku
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
85. Sporting Leźno 1 - 2 GKS Kowale 17 kwietnia 2011 - 11:00
86. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Wisła Steblewo 16 kwietnia 2011 - 14:00
vo,nieuprawniony zawodnik drużyny gospodarzy, na boisku 2-2
87. Osiczanka Osice 3 - 0 Motława Suchy Dąb 17 kwietnia 2011 - 14:30
88. Wisła Długie Pole 1 - 0 GTS Rusocin 16 kwietnia 2011 - 16:00
89. EPT Grabiny Zameczek 2 - 1 Królewscy Czapielsk 17 kwietnia 2011 - 11:00
90. Fosfory Wiślinka 2 - 1 Bałtyk Sztutowo 16 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
91. GKS Kowale 2 - 1 Fosfory Wiślinka 30 kwietnia 2011 - 12:00
92. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 30 kwietnia 2011 - 17:00
93. Królewscy Czapielsk 0 - 3 Wisła Długie Pole 1 maja 2011 - 17:00
94. GTS Rusocin 2 - 2 Osiczanka Osice 30 kwietnia 2011 - 17:00
95. Motława Suchy Dąb 1 - 1 Portowiec Gdańsk 30 kwietnia 2011 - 16:00
96. Wisła Steblewo 3 - 4 Sporting Leźno 30 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (29) 
97. Wisła Steblewo 0 - 5 GKS Kowale 8 maja 2011 - 14:00
98. Sporting Leźno 2 - 2 Motława Suchy Dąb 8 maja 2011 - 11:00
99. Portowiec Gdańsk 3 - 4 GTS Rusocin 8 maja 2011 - 14:00
100. Osiczanka Osice 3 - 0 Królewscy Czapielsk 8 maja 2011 - 16:00
101. Wisła Długie Pole 1 - 0 Bałtyk Sztutowo 7 maja 2011 - 16:00
102. EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 Fosfory Wiślinka 8 maja 2011 - 11:00
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
103. GKS Kowale 1 - 1 EPT Grabiny Zameczek 14 maja 2011 - 12:00
104. Fosfory Wiślinka 1 - 5 Wisła Długie Pole 14 maja 2011 - 14:00
105. Bałtyk Sztutowo 1 - 5 Osiczanka Osice 14 maja 2011 - 17:00
106. Królewscy Czapielsk 0 - 4 Portowiec Gdańsk 14 maja 2011 - 16:30
107. GTS Rusocin 3 - 0 Sporting Leźno 15 maja 2011 - 11:00
108. Motława Suchy Dąb 0 - 1 Wisła Steblewo 14 maja 2011 - 16:00
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
109. Motława Suchy Dąb 1 - 2 GKS Kowale 21 maja 2011 - 16:00
110. Wisła Steblewo 0 - 2 GTS Rusocin 22 maja 2011 - 13:00
111. Sporting Leźno 5 - 1 Królewscy Czapielsk 22 maja 2011 - 11:00
112. Portowiec Gdańsk 4 - 3 Bałtyk Sztutowo 20 maja 2011 - 18:00
113. Osiczanka Osice 2 - 1 Fosfory Wiślinka 21 maja 2011 - 17:00
114. Wisła Długie Pole 4 - 2 EPT Grabiny Zameczek 21 maja 2011 - 16:00
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
115. GKS Kowale 1 - 0 Wisła Długie Pole 28 maja 2011 - 12:00
116. EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 Osiczanka Osice 29 maja 2011 - 11:00
117. Fosfory Wiślinka 0 - 6 Portowiec Gdańsk 28 maja 2011 - 14:00
118. Bałtyk Sztutowo 0 - 5 Sporting Leźno 28 maja 2011 - 17:00
119. Królewscy Czapielsk 3 - 0 Wisła Steblewo 28 maja 2011 - 16:30
120. GTS Rusocin 1 - 4 Motława Suchy Dąb 29 maja 2011 - 11:00
Kolejka 21 - 5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
121. GTS Rusocin 2 - 4 GKS Kowale 5 czerwca 2011 - 17:00
122. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Królewscy Czapielsk 5 czerwca 2011 - 17:00
123. Wisła Steblewo 6 - 1 Bałtyk Sztutowo 5 czerwca 2011 - 17:00
124. Sporting Leźno 10 - 0 Fosfory Wiślinka 5 czerwca 2011 - 17:00
125. Portowiec Gdańsk 6 - 1 EPT Grabiny Zameczek 5 czerwca 2011 - 17:00
126. Osiczanka Osice 3 - 1 Wisła Długie Pole 5 czerwca 2011 - 17:00
Kolejka 22 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
127. GKS Kowale 4 - 2 Osiczanka Osice 12 czerwca 2011 - 17:00
128. Wisła Długie Pole 3 - 2 Portowiec Gdańsk 12 czerwca 2011 - 17:00
129. EPT Grabiny Zameczek 2 - 10 Sporting Leźno 12 czerwca 2011 - 17:00
130. Fosfory Wiślinka 2 - 1 Wisła Steblewo 12 czerwca 2011 - 17:00
131. Bałtyk Sztutowo 2 - 7 Motława Suchy Dąb 11 czerwca 2011 - 18:00
132. Królewscy Czapielsk 0 - 3 GTS Rusocin 12 czerwca 2011 - 17:00
brak licencji




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE