Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
MKS Debrzno |
2 - 5 |
Czarni Czarne |
22 sierpnia 2010
22.08 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 4 |
Sparta Sycewice |
1 września 2010
1.09 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
29 sierpnia 2010
29.08 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Bytovia II Bytów |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:30 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 5 |
Diament Trzebielino |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
28 sierpnia 2010
28.08 - 18:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
28 sierpnia 2010
28.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (87) |
MKS Debrzno |
0 - 3 |
Gryf 95 II Słupsk |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
5 września 2010
5.09 - 13:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 6 |
Czarni Czarne |
5 września 2010
5.09 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
4 września 2010
4.09 - 16:30 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 2 |
Sparta Sycewice |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
5 września 2010
5.09 - 15:00 |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
4 września 2010
4.09 - 14:00 |
vo,w drużynie gości brak wymaganej ilości młodzieżowców,na boisku 1:1 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (109) |
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 1 |
Anioły Garczegorze |
12 września 2010
12.09 - 15:00 |
Piast Człuchów |
0 - 2 |
Urania Udorpie |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 2 |
Bytovia II Bytów |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Diament Trzebielino |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
12 września 2010
12.09 - 15:00 |
vo,w drużynie gości brak wymaganej ilości młodzieżowców,na boisku 3:1 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 4 |
Gryf 95 II Słupsk |
18 września 2010
18.09 - 17:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 2 |
MKS Debrzno |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
18 września 2010
18.09 - 16:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
19 września 2010
19.09 - 15:00 |
Urania Udorpie |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
18 września 2010
18.09 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 2 |
Piast Człuchów |
19 września 2010
19.09 - 14:30 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
26 września 2010
26.09 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
25 września 2010
25.09 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
MKS Debrzno |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
26 września 2010
26.09 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
26 września 2010
26.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (117) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 4 |
Gryf 95 II Słupsk |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 października 2010
2.10 - 16:30 |
Chrobry Charbrowo |
8 - 0 |
MKS Debrzno |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
3 października 2010
3.10 - 15:00 |
Urania Udorpie |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
2 października 2010
2.10 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
3 października 2010
3.10 - 14:30 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
10 października 2010
10.10 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
9 października 2010
9.10 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Urania Udorpie |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
0 - 3 |
Bytovia II Bytów |
10 października 2010
10.10 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
10 października 2010
10.10 - 16:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (123) |
Diament Trzebielino |
3 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
16 października 2010
16.10 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
7 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
11 listopada 2010
11.11 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
17 października 2010
17.10 - 15:00 |
Urania Udorpie |
5 - 1 |
MKS Debrzno |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
16 października 2010
16.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Sparta Sycewice |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
3 - 6 |
Anioły Garczegorze |
24 października 2010
24.10 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
24 października 2010
24.10 - 12:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
31 października 2010
31.10 - 15:00 |
Urania Udorpie |
4 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
30 października 2010
30.10 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
4 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Gryf 95 II Słupsk |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Anioły Garczegorze |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
6 listopada 2010
6.11 - 14:30 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 3 |
Bytovia II Bytów |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (125) |
Bytovia II Bytów |
2 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 |
Urania Udorpie |
1 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
14 listopada 2010
14.11 - 12:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 3 |
Diament Trzebielino |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 |
Piast Człuchów |
6 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
6 - 2 |
MKS Debrzno |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
13 listopada 2010
13.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (94) |
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 3 |
Pogoń Lębork |
27 marca 2011
27.03 - 15:00 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
27 marca 2011
27.03 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
26 marca 2011
26.03 - 12:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
27 marca 2011
27.03 - 14:00 |
Urania Udorpie |
3 - 5 |
Bytovia II Bytów |
26 marca 2011
26.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Urania Udorpie |
2 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 1 |
Anioły Garczegorze |
3 kwietnia 2011
3.04 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 1 |
Piast Człuchów |
2 kwietnia 2011
2.04 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Sparta Sycewice |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
2 kwietnia 2011
2.04 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
2 kwietnia 2011
2.04 - 17:00 |
MKS Debrzno |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
3 kwietnia 2011
3.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
10 kwietnia 2011
10.04 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Piast Człuchów |
0 - 0 |
Bytovia II Bytów |
9 kwietnia 2011
9.04 - 12:00 |
Anioły Garczegorze |
4 - 0 |
Urania Udorpie |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
16 kwietnia 2011
16.04 - 17:00 |
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik na boisku 3:3 |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
8 - 2 |
Sparta Sycewice |
17 kwietnia 2011
17.04 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
16 kwietnia 2011
16.04 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
16 kwietnia 2011
16.04 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:30 |
Kolejka 18 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
23 kwietnia 2011
23.04 - 12:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
23 kwietnia 2011
23.04 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
23 kwietnia 2011
23.04 - 14:00 |
Czarni Czarne |
1 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 4 |
Bytovia II Bytów |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Urania Udorpie |
23 kwietnia 2011
23.04 - 16:00 |
Piast Człuchów |
0 - 0 |
Anioły Garczegorze |
23 kwietnia 2011
23.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
30 kwietnia 2011
30.04 - 12:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 2 |
Sparta Sycewice |
1 maja 2011
1.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 2 |
Czarni Czarne |
1 maja 2011
1.05 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
7 - 0 |
MKS Debrzno |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
30 kwietnia 2011
30.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
8 maja 2011
8.05 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 1 |
Diament Trzebielino |
7 maja 2011
7.05 - 16:30 |
MKS Debrzno |
1 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 1 |
Anioły Garczegorze |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Sparta Sycewice |
5 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
14 maja 2011
14.05 - 12:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
14 maja 2011
14.05 - 11:00 |
Urania Udorpie |
0 - 6 |
Pogoń Lębork |
15 maja 2011
15.05 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
6 - 0 |
MKS Debrzno |
14 maja 2011
14.05 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Gryf 95 II Słupsk |
4 - 0 |
Diament Trzebielino |
22 maja 2011
22.05 - 15:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
21 maja 2011
21.05 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
22 maja 2011
22.05 - 12:00 |
MKS Debrzno |
4 - 3 |
Urania Udorpie |
22 maja 2011
22.05 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Anioły Garczegorze |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 3 |
Sparta Sycewice |
21 maja 2011
21.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 2 |
Czarni Czarne |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
28 maja 2011
28.05 - 12:00 |
Anioły Garczegorze |
7 - 0 |
MKS Debrzno |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
4 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
29 maja 2011
29.05 - 15:30 |
Bytovia II Bytów |
7 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
29 maja 2011
29.05 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
5 czerwca 2011
5.06 - 15:00 |
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
Bytovia II Bytów |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 1 |
Urania Udorpie |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 2 |
Anioły Garczegorze |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:30 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
5 czerwca 2011
5.06 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
7 - 0 |
Sparta Sycewice |
5 czerwca 2011
5.06 - 14:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
4 czerwca 2011
4.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Czarni Czarne |
5 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 4 |
Pogoń Lębork |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 5 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
Urania Udorpie |
1 - 6 |
Diament Trzebielino |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
11 czerwca 2011
11.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 18. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (124) |
Gryf 95 II Słupsk |
5 - 1 |
Bytovia II Bytów |
18 czerwca 2011
18.06 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 4 |
Urania Udorpie |
18 czerwca 2011
18.06 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Anioły Garczegorze |
18 czerwca 2011
18.06 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
18 czerwca 2011
18.06 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
18 czerwca 2011
18.06 - 16:00 |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
18 czerwca 2011
18.06 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
18 czerwca 2011
18.06 - 16:00 |
|