Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (208) |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
24 sierpnia 2010
24.08 - 18:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 3 |
Relax Ryjewo |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Ceramik Łubiana |
22 sierpnia 2010
22.08 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
21 sierpnia 2010
21.08 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
0 - 6 |
Radunia Stężyca |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
22 sierpnia 2010
22.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 5 |
Gryf 2009 II Tczew |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Centrum Pelplin |
28 sierpnia 2010
28.08 - 13:00 |
Wda Lipusz |
5 - 2 |
Weber Szprudowo |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
5 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
28 sierpnia 2010
28.08 - 15:30 |
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
28 sierpnia 2010
28.08 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Grom Nowy Staw |
28 sierpnia 2010
28.08 - 12:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
0 - 2 |
Delta Miłoradz |
29 sierpnia 2010
29.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 2 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Relax Ryjewo |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 10 |
Ceramik Łubiana |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
5 września 2010
5.09 - 13:30 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (110) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 4 |
Radunia Stężyca |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
4 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
2 - 0 |
Centrum Pelplin |
12 września 2010
12.09 - 15:30 |
Relax Ryjewo |
7 - 0 |
Weber Szprudowo |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
11 września 2010
11.09 - 12:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
12 września 2010
12.09 - 13:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 5 |
Grom Nowy Staw |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Grom Nowy Staw |
6 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 1 |
Delta Miłoradz |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 4 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
18 września 2010
18.09 - 13:00 |
Weber Szprudowo |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 1 |
Relax Ryjewo |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 2 |
Ceramik Łubiana |
19 września 2010
19.09 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 1 |
Wda Lipusz |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
25 września 2010
25.09 - 15:30 |
Relax Ryjewo |
4 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
25 września 2010
25.09 - 11:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
6 - 0 |
Weber Szprudowo |
26 września 2010
26.09 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (87) |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
2 października 2010
2.10 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
4 - 7 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
3 października 2010
3.10 - 12:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
3 października 2010
3.10 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Relax Ryjewo |
3 października 2010
3.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Ceramik Łubiana |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 4 |
Ceramik Łubiana |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
9 października 2010
9.10 - 11:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
4 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
10 października 2010
10.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 2 |
Centrum Pelplin |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Weber Szprudowo |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
5 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
3 - 7 |
KP Starogard Gdański |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 5 |
Grom Nowy Staw |
17 października 2010
17.10 - 12:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
17 października 2010
17.10 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
2 - 3 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
2 - 3 |
Relax Ryjewo |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 3 |
Relax Ryjewo |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Ceramik Łubiana |
23 października 2010
23.10 - 12:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
4 - 1 |
Wda Lipusz |
24 października 2010
24.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 4 |
Radunia Stężyca |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Centrum Pelplin |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 4 |
Weber Szprudowo |
23 października 2010
23.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Weber Szprudowo |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
30 października 2010
30.10 - 13:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 4 |
Grom Nowy Staw |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Wda Lipusz |
0 - 3 |
Delta Miłoradz |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Ceramik Łubiana |
1 - 2 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
30 października 2010
30.10 - 13:30 |
Relax Ryjewo |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (122) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
2 - 2 |
Relax Ryjewo |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
7 - 0 |
Ceramik Łubiana |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Wda Lipusz |
6 listopada 2010
6.11 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
6 listopada 2010
6.11 - 13:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
6 listopada 2010
6.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (157) |
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
14 listopada 2010
14.11 - 11:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 2 |
Weber Szprudowo |
14 listopada 2010
14.11 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
11 listopada 2010
11.11 - 13:00 |
Wda Lipusz |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
13 listopada 2010
13.11 - 13:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 1 |
Delta Miłoradz |
13 listopada 2010
13.11 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
13 listopada 2010
13.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (228) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 1 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
20 marca 2011
20.03 - 16:30 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
19 marca 2011
19.03 - 12:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 2 |
Grom Nowy Staw |
19 marca 2011
19.03 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
19 marca 2011
19.03 - 15:00 |
Wda Lipusz |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
20 marca 2011
20.03 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 4 |
Weber Szprudowo |
19 marca 2011
19.03 - 15:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
20 marca 2011
20.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
27 marca 2011
27.03 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
26 marca 2011
26.03 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Relax Ryjewo |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 5 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (199) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
3 kwietnia 2011
3.04 - 16:30 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
1 - 0 |
Grom Nowy Staw |
3 kwietnia 2011
3.04 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
2 kwietnia 2011
2.04 - 12:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
2 kwietnia 2011
2.04 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
1 - 2 |
Weber Szprudowo |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Wda Lipusz |
2 - 0 |
Centrum Pelplin |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
6 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (125) |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
10 kwietnia 2011
10.04 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 5 |
Ceramik Łubiana |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
0 - 0 |
Relax Ryjewo |
9 kwietnia 2011
9.04 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
9 kwietnia 2011
9.04 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 1 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Delta Miłoradz |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
16 kwietnia 2011
16.04 - 11:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
4 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
17 kwietnia 2011
17.04 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Weber Szprudowo |
16 kwietnia 2011
16.04 - 12:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 0 |
Centrum Pelplin |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:00 |
Ceramik Łubiana |
6 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:00 |
Wda Lipusz |
0 - 0 |
Radunia Stężyca |
17 kwietnia 2011
17.04 - 13:00 |
Kolejka 19 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Wda Lipusz |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
23 kwietnia 2011
23.04 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
7 - 2 |
Ceramik Łubiana |
23 kwietnia 2011
23.04 - 14:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 6 |
Relax Ryjewo |
23 kwietnia 2011
23.04 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
23 kwietnia 2011
23.04 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 4 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 2 |
Delta Miłoradz |
23 kwietnia 2011
23.04 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
23 kwietnia 2011
23.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
1 maja 2011
1.05 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
7 - 4 |
Weber Szprudowo |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
0 - 1 |
Centrum Pelplin |
1 maja 2011
1.05 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 maja 2011
1.05 - 12:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 3 |
Radunia Stężyca |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
30 kwietnia 2011
30.04 - 13:00 |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Ceramik Łubiana |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
7 maja 2011
7.05 - 15:00 |
Wda Lipusz |
4 - 1 |
Relax Ryjewo |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 4 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
8 maja 2011
8.05 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
5 - 2 |
Delta Miłoradz |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Weber Szprudowo |
4 - 3 |
Grom Nowy Staw |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
8 maja 2011
8.05 - 12:00 |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
14 maja 2011
14.05 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Weber Szprudowo |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Centrum Pelplin |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
15 maja 2011
15.05 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 2 |
Wda Lipusz |
14 maja 2011
14.05 - 12:00 |
Relax Ryjewo |
4 - 1 |
Ceramik Łubiana |
14 maja 2011
14.05 - 15:00 |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Relax Ryjewo |
1 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
21 maja 2011
21.05 - 15:00 |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wda Lipusz |
0 - 0 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
22 maja 2011
22.05 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
4 - 0 |
Grom Nowy Staw |
22 maja 2011
22.05 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (87) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 4 |
Weber Szprudowo |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
5 - 0 |
Centrum Pelplin |
28 maja 2011
28.05 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
4 - 2 |
Ceramik Łubiana |
29 maja 2011
29.05 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
29 maja 2011
29.05 - 12:00 |
Kolejka 25 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 6 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 |
Wda Lipusz |
5 - 2 |
Grom Nowy Staw |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 9 |
Wisła Korzeniewo |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Weber Szprudowo |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (103) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 10 |
Centrum Pelplin |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 4 |
Gryf 2009 II Tczew |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
6 - 1 |
Radunia Stężyca |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 1 |
Ceramik Łubiana |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 2 |
Relax Ryjewo |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 |
|