SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Liga Juniorów C2 - grupa I - rocznik 1991 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zatoka Puck 22 53 17 2 3 66 - 27
2. Gryf Wejherowo 22 48 15 3 4 89 - 26
3. Champion Gdańsk 22 47 15 2 5 76 - 30
4. Klif Chłapowo 20 42 13 3 4 71 - 24
5. Iskra Gdynia 22 42 12 6 4 62 - 23
6. Kaszubia Kościerzyna 21 34 10 4 7 50 - 33
7. Celtic Reda 22 22 6 4 12 46 - 46
8. Cisowa Gdynia 21 21 5 6 10 40 - 37
9. Polonia Gdańsk 21 20 5 5 11 38 - 49
10. Gedania II Gdańsk 22 19 5 4 13 34 - 64
11. Olimpia Osowa 21 16 5 1 15 22 - 77
12. Checz Gdynia 13 3 1 0 12 7 - 56
13. Królewski Gdańsk 11 3 1 0 10 4 - 113

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Kaszubia Kościerzyna -
anulowany(było12-0)
2. Królewski Gdańsk 3 - 0 Checz Gdynia
vo
3. Zatoka Puck 3 - 1 Gedania II Gdańsk
4. Klif Chłapowo 6 - 0 Polonia Gdańsk
5. Celtic Reda 1 - 3 Champion Gdańsk
6. Iskra Gdynia 1 - 0 Gryf Wejherowo
7. Cisowa Gdynia 9 - 0 Olimpia Osowa
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Gryf Wejherowo 4 - 0 Cisowa Gdynia
9. Champion Gdańsk 1 - 2 Iskra Gdynia
10. Polonia Gdańsk 1 - 0 Celtic Reda
11. Gedania II Gdańsk 2 - 1 Klif Chłapowo
12. Checz Gdynia 1 - 8 Zatoka Puck
13. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Królewski Gdańsk
vo
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Zatoka Puck 5 - 2 Kaszubia Kościerzyna
16. Klif Chłapowo 3 - 0 Checz Gdynia
vo
17. Celtic Reda 1 - 1 Gedania II Gdańsk
18. Iskra Gdynia 2 - 2 Polonia Gdańsk
19. Cisowa Gdynia 4 - 4 Champion Gdańsk
20. Olimpia Osowa 1 - 12 Gryf Wejherowo
Pauza: Królewski Gdańsk,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Champion Gdańsk 6 - 2 Olimpia Osowa
23. Polonia Gdańsk 1 - 0 Cisowa Gdynia
24. Gedania II Gdańsk 0 - 0 Iskra Gdynia
25. Checz Gdynia 1 - 6 Celtic Reda
26. Kaszubia Kościerzyna 2 - 4 Klif Chłapowo
27. Królewski Gdańsk 0 - 4 Zatoka Puck
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Klif Chłapowo 19 - 0 Królewski Gdańsk
30. Celtic Reda 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
vo
31. Iskra Gdynia 3 - 0 Checz Gdynia
vo
32. Cisowa Gdynia 2 - 2 Gedania II Gdańsk
33. Olimpia Osowa 0 - 8 Polonia Gdańsk
34. Gryf Wejherowo 2 - 1 Champion Gdańsk
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Polonia Gdańsk 1 - 4 Gryf Wejherowo
37. Gedania II Gdańsk 6 - 3 Olimpia Osowa
38. Checz Gdynia 1 - 2 Cisowa Gdynia
39. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Iskra Gdynia
40. Królewski Gdańsk 0 - 11 Celtic Reda
41. Zatoka Puck 1 - 0 Klif Chłapowo
Pauza: Champion Gdańsk,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Celtic Reda 1 - 4 Zatoka Puck
44. Iskra Gdynia 18 - 0 Królewski Gdańsk
45. Cisowa Gdynia 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
46. Olimpia Osowa 3 - 0 Checz Gdynia
vo
47. Gryf Wejherowo 8 - 0 Gedania II Gdańsk
48. Champion Gdańsk 3 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Champion Gdańsk
51. Checz Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
vo
52. Kaszubia Kościerzyna - Olimpia Osowa
53. Królewski Gdańsk 1 - 12 Cisowa Gdynia
54. Zatoka Puck 1 - 0 Iskra Gdynia
55. Klif Chłapowo 5 - 4 Celtic Reda
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Iskra Gdynia 1 - 1 Klif Chłapowo
58. Cisowa Gdynia 1 - 2 Zatoka Puck
59. Olimpia Osowa 4 - 0 Królewski Gdańsk
60. Gryf Wejherowo 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
61. Champion Gdańsk 3 - 0 Checz Gdynia
vo
62. Polonia Gdańsk 2 - 5 Gedania II Gdańsk
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Checz Gdynia 0 - 11 Polonia Gdańsk
65. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Champion Gdańsk
66. Królewski Gdańsk 0 - 20 Gryf Wejherowo
67. Zatoka Puck 4 - 0 Olimpia Osowa
68. Klif Chłapowo - Cisowa Gdynia
69. Celtic Reda 1 - 2 Iskra Gdynia
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Cisowa Gdynia 2 - 2 Celtic Reda
72. Olimpia Osowa 1 - 1 Klif Chłapowo
73. Gryf Wejherowo 2 - 2 Zatoka Puck
74. Champion Gdańsk 19 - 0 Królewski Gdańsk
75. Polonia Gdańsk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
76. Gedania II Gdańsk 2 - 4 Checz Gdynia
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Gedania II Gdańsk
79. Królewski Gdańsk - Polonia Gdańsk
80. Zatoka Puck 3 - 0 Champion Gdańsk
81. Klif Chłapowo 1 - 1 Gryf Wejherowo
82. Celtic Reda 6 - 2 Olimpia Osowa
83. Iskra Gdynia 2 - 1 Cisowa Gdynia
Pauza: Checz Gdynia,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Olimpia Osowa 0 - 1 Iskra Gdynia
86. Gryf Wejherowo 1 - 0 Celtic Reda
87. Champion Gdańsk 3 - 1 Klif Chłapowo
88. Polonia Gdańsk 0 - 2 Zatoka Puck
89. Gedania II Gdańsk 3 - 0 Królewski Gdańsk
vo
90. Checz Gdynia 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. Checz Gdynia - Królewski Gdańsk
94. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Zatoka Puck
95. Polonia Gdańsk 1 - 4 Klif Chłapowo
96. Champion Gdańsk 6 - 1 Celtic Reda
97. Gryf Wejherowo 2 - 5 Iskra Gdynia
98. Olimpia Osowa 0 - 2 Cisowa Gdynia
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Cisowa Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
101. Iskra Gdynia 0 - 3 Champion Gdańsk
102. Celtic Reda 1 - 1 Polonia Gdańsk
103. Klif Chłapowo 3 - 0 Gedania II Gdańsk
vo
104. Zatoka Puck - Checz Gdynia
105. Królewski Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Zatoka Puck
108. Checz Gdynia - Klif Chłapowo
109. Gedania II Gdańsk 2 - 4 Celtic Reda
110. Polonia Gdańsk 1 - 5 Iskra Gdynia
111. Champion Gdańsk 3 - 1 Cisowa Gdynia
112. Gryf Wejherowo 4 - 1 Olimpia Osowa
Pauza: Królewski Gdańsk,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Olimpia Osowa 1 - 3 Champion Gdańsk
115. Cisowa Gdynia 1 - 1 Polonia Gdańsk
116. Iskra Gdynia 9 - 1 Gedania II Gdańsk
117. Celtic Reda - Checz Gdynia
118. Klif Chłapowo 5 - 3 Kaszubia Kościerzyna
119. Zatoka Puck - Królewski Gdańsk
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Królewski Gdańsk - Klif Chłapowo
122. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Celtic Reda
123. Checz Gdynia - Iskra Gdynia
124. Gedania II Gdańsk 0 - 2 Cisowa Gdynia
125. Polonia Gdańsk 2 - 0 Olimpia Osowa
126. Champion Gdańsk 3 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Gryf Wejherowo 4 - 0 Polonia Gdańsk
129. Olimpia Osowa 2 - 0 Gedania II Gdańsk
130. Cisowa Gdynia - Checz Gdynia
131. Iskra Gdynia 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
132. Celtic Reda - Królewski Gdańsk
133. Klif Chłapowo 4 - 1 Zatoka Puck
Pauza: Champion Gdańsk,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Zatoka Puck 5 - 1 Celtic Reda
136. Królewski Gdańsk - Iskra Gdynia
137. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Cisowa Gdynia
138. Checz Gdynia - Olimpia Osowa
139. Gedania II Gdańsk 2 - 6 Gryf Wejherowo
140. Polonia Gdańsk 0 - 0 Champion Gdańsk
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Champion Gdańsk 2 - 0 Gedania II Gdańsk
143. Gryf Wejherowo 4 - 0 Checz Gdynia
144. Olimpia Osowa 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
145. Cisowa Gdynia - Królewski Gdańsk
146. Iskra Gdynia 3 - 3 Zatoka Puck
147. Celtic Reda 1 - 0 Klif Chłapowo
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Klif Chłapowo 2 - 1 Iskra Gdynia
150. Zatoka Puck 3 - 0 Cisowa Gdynia
vo
151. Królewski Gdańsk - Olimpia Osowa
152. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Gryf Wejherowo
153. Checz Gdynia - Champion Gdańsk
154. Gedania II Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Polonia Gdańsk - Checz Gdynia
157. Champion Gdańsk 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
158. Gryf Wejherowo - Królewski Gdańsk
159. Olimpia Osowa 0 - 4 Zatoka Puck
160. Cisowa Gdynia 0 - 2 Klif Chłapowo
161. Iskra Gdynia 1 - 0 Celtic Reda
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Celtic Reda 0 - 0 Cisowa Gdynia
164. Klif Chłapowo 5 - 0 Olimpia Osowa
165. Zatoka Puck 2 - 0 Gryf Wejherowo
166. Królewski Gdańsk - Champion Gdańsk
167. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Polonia Gdańsk
168. Checz Gdynia - Gedania II Gdańsk
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Gedania II Gdańsk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
171. Polonia Gdańsk - Królewski Gdańsk
172. Champion Gdańsk 5 - 0 Zatoka Puck
173. Gryf Wejherowo - Klif Chłapowo
174. Olimpia Osowa 1 - 0 Celtic Reda
175. Cisowa Gdynia 1 - 1 Iskra Gdynia
Pauza: Checz Gdynia,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Iskra Gdynia 4 - 0 Olimpia Osowa
178. Celtic Reda 2 - 3 Gryf Wejherowo
179. Klif Chłapowo 4 - 2 Champion Gdańsk
180. Zatoka Puck 6 - 2 Polonia Gdańsk
181. Królewski Gdańsk - Gedania II Gdańsk
182. Kaszubia Kościerzyna - Checz Gdynia
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03