MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 Tczew 30 68 22 2 6 91 - 34
2. Koral Dębnica 30 56 17 5 8 73 - 36
3. Pomorze Potęgowo 30 55 16 7 7 47 - 29
4. Jantar Ustka 30 54 16 6 8 61 - 36
5. Murkam Przodkowo 30 51 14 9 7 55 - 32
6. Pomezania Malbork 30 46 13 7 10 40 - 30
7. Powiśle Dzierzgoń 30 46 12 10 8 48 - 39
8. Wietcisa Skarszewy 30 43 12 7 11 43 - 57
9. Wierzyca Pelplin 30 42 12 6 12 64 - 58
10. Olimpia Sztum 30 41 11 8 11 37 - 41
11. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 41 12 5 13 38 - 51
12. Grom Kleszczewo 30 40 12 4 14 40 - 47
13. GKS Kolbudy 30 37 10 7 13 50 - 57
14. Karol Pęplino 30 24 5 9 16 30 - 67
15. Start Mrzezino 30 16 4 4 22 24 - 68
16. Pogoń Prabuty 30 10 2 4 24 18 - 77
Ostatni komentarz dodał smacker_22 06.08.2011, 10:16:02
* W przypadku spadku Gryfa Słupsk drużyna z 10. miejsca powiększy strefę spadkową do 7 drużyn



Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (178) 
1. GKS Kolbudy 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 14 sierpnia 2010 - 18:00
2. Jantar Ustka 5 - 1 Olimpia Sztum 14 sierpnia 2010 - 17:00
3. Start Mrzezino 0 - 0 Pomorze Potęgowo 14 sierpnia 2010 - 17:00
4. Pogoń Prabuty 0 - 3 Pomezania Malbork 14 sierpnia 2010 - 17:00
5. Grom Kleszczewo 2 - 1 Wierzyca Pelplin 1 września 2010 - 18:00
6. Koral Dębnica 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 14 sierpnia 2010 - 15:00
7. Murkam Przodkowo 1 - 1 Karol Pęplino 14 sierpnia 2010 - 11:00
8. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
9. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 sierpnia 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
10. Karol Pęplino 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 21 sierpnia 2010 - 17:00
11. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Murkam Przodkowo 21 sierpnia 2010 - 17:00
12. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Koral Dębnica 21 sierpnia 2010 - 17:00
13. Pomezania Malbork 0 - 1 Grom Kleszczewo 21 sierpnia 2010 - 17:00
14. Pomorze Potęgowo 2 - 0 Pogoń Prabuty 21 sierpnia 2010 - 17:00
15. Olimpia Sztum 3 - 1 Start Mrzezino 21 sierpnia 2010 - 17:00
16. GKS Kolbudy 0 - 3 Jantar Ustka 21 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 3 - 25. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (69) 
17. Jantar Ustka 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 25 sierpnia 2010 - 17:00
vo,w druzynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:4
18. Start Mrzezino 0 - 2 GKS Kolbudy 25 sierpnia 2010 - 17:30
19. Pogoń Prabuty 1 - 1 Olimpia Sztum 25 sierpnia 2010 - 17:00
20. Grom Kleszczewo 0 - 2 Pomorze Potęgowo 25 sierpnia 2010 - 17:30
21. Koral Dębnica 1 - 1 Pomezania Malbork 25 sierpnia 2010 - 17:30
22. Murkam Przodkowo 1 - 1 Wierzyca Pelplin 25 sierpnia 2010 - 18:00
23. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 25 sierpnia 2010 - 17:00
24. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Karol Pęplino 25 sierpnia 2010 - 18:00
Kolejka 4 - 28. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (80) 
25. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Karol Pęplino 28 sierpnia 2010 - 17:00
26. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 sierpnia 2010 - 17:00
27. Wierzyca Pelplin 1 - 7 Gryf 2009 Tczew 28 sierpnia 2010 - 17:00
28. Pomezania Malbork 3 - 0 Murkam Przodkowo 28 sierpnia 2010 - 17:00
29. Pomorze Potęgowo 3 - 1 Koral Dębnica 28 sierpnia 2010 - 17:00
30. Olimpia Sztum 2 - 0 Grom Kleszczewo 28 sierpnia 2010 - 17:00
31. GKS Kolbudy 0 - 3 Pogoń Prabuty 28 sierpnia 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawnieni zawodnik,na boisku 1:0
32. Jantar Ustka 2 - 0 Start Mrzezino 28 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 5 - 4. września 2010 [szczegóły] Komentarze (66) 
33. Start Mrzezino 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 4 września 2010 - 17:00
34. Pogoń Prabuty 0 - 4 Jantar Ustka 4 września 2010 - 17:00
35. Grom Kleszczewo 0 - 2 GKS Kolbudy 4 września 2010 - 17:00
36. Koral Dębnica 3 - 0 Olimpia Sztum 4 września 2010 - 15:00
37. Murkam Przodkowo 3 - 1 Pomorze Potęgowo 4 września 2010 - 17:00
38. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Pomezania Malbork 4 września 2010 - 17:00
39. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Wierzyca Pelplin 4 września 2010 - 17:00
40. Karol Pęplino 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 4 września 2010 - 17:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (87) 
41. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 11 września 2010 - 11:00
42. Wierzyca Pelplin 5 - 2 Karol Pęplino 11 września 2010 - 16:00
43. Pomezania Malbork 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 września 2010 - 17:00
44. Pomorze Potęgowo 3 - 1 Gryf 2009 Tczew 11 września 2010 - 17:00
45. Olimpia Sztum 1 - 0 Murkam Przodkowo 11 września 2010 - 16:00
46. GKS Kolbudy 1 - 0 Koral Dębnica 11 września 2010 - 16:00
47. Jantar Ustka 3 - 1 Grom Kleszczewo 11 września 2010 - 16:00
48. Start Mrzezino 4 - 3 Pogoń Prabuty 11 września 2010 - 17:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
49. Pogoń Prabuty 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 18 września 2010 - 16:00
50. Grom Kleszczewo 1 - 0 Start Mrzezino 18 września 2010 - 16:00
51. Koral Dębnica 3 - 1 Jantar Ustka 18 września 2010 - 15:00
52. Murkam Przodkowo 3 - 0 GKS Kolbudy 19 września 2010 - 13:00
53. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Olimpia Sztum 18 września 2010 - 17:00
54. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pomorze Potęgowo 18 września 2010 - 16:00
55. Karol Pęplino 0 - 0 Pomezania Malbork 18 września 2010 - 16:00
56. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Wierzyca Pelplin 18 września 2010 - 17:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
57. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Wierzyca Pelplin 25 września 2010 - 16:00
58. Pomezania Malbork 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 25 września 2010 - 16:00
59. Pomorze Potęgowo 2 - 0 Karol Pęplino 25 września 2010 - 16:30
60. Olimpia Sztum 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 września 2010 - 16:00
61. GKS Kolbudy 3 - 2 Gryf 2009 Tczew 25 września 2010 - 15:00
62. Jantar Ustka 1 - 1 Murkam Przodkowo 25 września 2010 - 16:00
63. Start Mrzezino 0 - 1 Koral Dębnica 25 września 2010 - 16:00
64. Pogoń Prabuty 1 - 2 Grom Kleszczewo 25 września 2010 - 16:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (127) 
65. Grom Kleszczewo 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 2 października 2010 - 16:00
66. Koral Dębnica 4 - 1 Pogoń Prabuty 2 października 2010 - 14:00
67. Murkam Przodkowo 5 - 1 Start Mrzezino 2 października 2010 - 15:00
68. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Jantar Ustka 2 października 2010 - 12:00
69. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 GKS Kolbudy 2 października 2010 - 15:00
70. Karol Pęplino 4 - 2 Olimpia Sztum 2 października 2010 - 16:00
71. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Pomorze Potęgowo 2 października 2010 - 15:00
72. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Pomezania Malbork 2 października 2010 - 15:00
Kolejka 10 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (66) 
73. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Pomezania Malbork 9 października 2010 - 15:00
74. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Wierzyca Pelplin 9 października 2010 - 16:00
75. Olimpia Sztum 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 9 października 2010 - 13:00
76. GKS Kolbudy 3 - 3 Karol Pęplino 9 października 2010 - 14:00
77. Jantar Ustka 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 października 2010 - 15:00
78. Start Mrzezino 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 9 października 2010 - 15:00
79. Pogoń Prabuty 0 - 1 Murkam Przodkowo 9 października 2010 - 15:00
80. Grom Kleszczewo 5 - 2 Koral Dębnica 9 października 2010 - 15:30
Kolejka 11 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
81. Koral Dębnica 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 16 października 2010 - 14:00
82. Murkam Przodkowo 2 - 0 Grom Kleszczewo 16 października 2010 - 15:00
83. Gryf 2009 Tczew 9 - 0 Pogoń Prabuty 16 października 2010 - 16:00
84. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Start Mrzezino 16 października 2010 - 14:00
85. Karol Pęplino 0 - 3 Jantar Ustka 16 października 2010 - 15:00
86. Powiśle Dzierzgoń 3 - 4 GKS Kolbudy 16 października 2010 - 15:00
87. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Olimpia Sztum 16 października 2010 - 15:00
88. Pomezania Malbork 0 - 1 Pomorze Potęgowo 16 października 2010 - 15:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
89. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Pomorze Potęgowo 23 października 2010 - 15:00
90. Olimpia Sztum 2 - 2 Pomezania Malbork 23 października 2010 - 13:00
91. GKS Kolbudy 1 - 4 Wierzyca Pelplin 23 października 2010 - 14:00
92. Jantar Ustka 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 października 2010 - 15:00
93. Start Mrzezino 1 - 1 Karol Pęplino 23 października 2010 - 14:00
94. Pogoń Prabuty 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 października 2010 - 15:00
95. Grom Kleszczewo 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 23 października 2010 - 15:00
96. Koral Dębnica 2 - 0 Murkam Przodkowo 23 października 2010 - 14:00
Kolejka 13 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
97. Murkam Przodkowo 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 30 października 2010 - 14:00
98. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Koral Dębnica 30 października 2010 - 14:00
99. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Grom Kleszczewo 30 października 2010 - 14:00
100. Karol Pęplino 3 - 1 Pogoń Prabuty 30 października 2010 - 14:00
101. Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Start Mrzezino 30 października 2010 - 14:00
102. Wierzyca Pelplin 3 - 3 Jantar Ustka 30 października 2010 - 14:00
103. Pomezania Malbork 1 - 0 GKS Kolbudy 30 października 2010 - 14:00
104. Pomorze Potęgowo 2 - 0 Olimpia Sztum 30 października 2010 - 14:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
105. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Olimpia Sztum 6 listopada 2010 - 14:00
106. GKS Kolbudy 3 - 0 Pomorze Potęgowo 6 listopada 2010 - 14:00
107. Jantar Ustka 1 - 0 Pomezania Malbork 6 listopada 2010 - 13:00
108. Start Mrzezino 1 - 2 Wierzyca Pelplin 6 listopada 2010 - 14:00
109. Pogoń Prabuty 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 6 listopada 2010 - 14:00
110. Grom Kleszczewo 1 - 1 Karol Pęplino 6 listopada 2010 - 13:00
111. Koral Dębnica 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 listopada 2010 - 12:00
112. Murkam Przodkowo 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 6 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (92) 
113. Gryf 2009 Tczew 3 - 4 Wietcisa Skarszewy 13 listopada 2010 - 13:00
114. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Murkam Przodkowo 13 listopada 2010 - 13:00
115. Karol Pęplino 0 - 0 Koral Dębnica 13 listopada 2010 - 13:00
116. Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Grom Kleszczewo 13 listopada 2010 - 14:00
117. Wierzyca Pelplin 8 - 0 Pogoń Prabuty 13 listopada 2010 - 13:00
118. Pomezania Malbork 3 - 1 Start Mrzezino 13 listopada 2010 - 14:00
119. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Jantar Ustka 13 listopada 2010 - 13:30
120. Olimpia Sztum 2 - 0 GKS Kolbudy 13 listopada 2010 - 13:00
Kolejka 16 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (107) 
121. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 GKS Kolbudy 19 marca 2011 - 15:00
122. Olimpia Sztum 0 - 3 Jantar Ustka 19 marca 2011 - 13:00
123. Pomorze Potęgowo 0 - 3 Start Mrzezino 19 marca 2011 - 16:00
- nieuprawniony zawodnik (Henryk Patyk - brak opłaty za 3 żk) , na boisku 3-2 (1-2) . ZWIĄZKOWA KOMISJA ODWOŁAWCZA Pom.OZPN podjęła decyzję o oddaleniu wniesionego odwołania oraz utrzymaniu decyzji organu pierwszej instancji.
124. Pomezania Malbork 2 - 0 Pogoń Prabuty 19 marca 2011 - 15:00
125. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Grom Kleszczewo 19 marca 2011 - 15:00
126. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Koral Dębnica 19 marca 2011 - 16:00
127. Karol Pęplino 0 - 4 Murkam Przodkowo 19 marca 2011 - 14:00
128. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 6 Gryf 2009 Tczew 19 marca 2011 - 13:00
Kolejka 17 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (65) 
129. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 26 marca 2011 - 14:00
130. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Karol Pęplino 26 marca 2011 - 14:00
131. Murkam Przodkowo 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 26 marca 2011 - 12:00
132. Koral Dębnica 7 - 2 Wierzyca Pelplin 26 marca 2011 - 12:00
133. Grom Kleszczewo 2 - 0 Pomezania Malbork 26 marca 2011 - 15:00
134. Pogoń Prabuty 0 - 1 Pomorze Potęgowo 26 marca 2011 - 15:00
ZWIĄZKOWA KOMISJA ODWOŁAWCZA Pom.OZPN podjęła decyzję o uchyleniu decyzji organu pierwszej instancji oraz utrzymaniu wyniku uzyskanego na boisku.
135. Start Mrzezino 0 - 1 Olimpia Sztum 26 marca 2011 - 15:00
136. Jantar Ustka 4 - 2 GKS Kolbudy 26 marca 2011 - 16:00
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
137. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Jantar Ustka 2 kwietnia 2011 - 15:00
138. GKS Kolbudy 3 - 0 Start Mrzezino 2 kwietnia 2011 - 12:00
139. Olimpia Sztum 2 - 0 Pogoń Prabuty 2 kwietnia 2011 - 15:00
140. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Grom Kleszczewo 2 kwietnia 2011 - 16:00
141. Pomezania Malbork 0 - 2 Koral Dębnica 2 kwietnia 2011 - 15:00
142. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Murkam Przodkowo 2 kwietnia 2011 - 16:00
143. Powiśle Dzierzgoń 1 - 5 Gryf 2009 Tczew 2 kwietnia 2011 - 16:00
144. Karol Pęplino 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (92) 
145. Karol Pęplino 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 9 kwietnia 2011 - 16:00
146. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 9 kwietnia 2011 - 14:00
147. Gryf 2009 Tczew 5 - 0 Wierzyca Pelplin 9 kwietnia 2011 - 15:00
148. Murkam Przodkowo 1 - 2 Pomezania Malbork 9 kwietnia 2011 - 12:00
149. Koral Dębnica 0 - 0 Pomorze Potęgowo 9 kwietnia 2011 - 14:00
150. Grom Kleszczewo 0 - 0 Olimpia Sztum 9 kwietnia 2011 - 16:00
151. Pogoń Prabuty 0 - 2 GKS Kolbudy 10 kwietnia 2011 - 16:00
152. Start Mrzezino 0 - 3 Jantar Ustka 9 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 20 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (69) 
153. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Start Mrzezino 16 kwietnia 2011 - 16:00
154. Jantar Ustka 3 - 1 Pogoń Prabuty 16 kwietnia 2011 - 17:00
155. GKS Kolbudy 2 - 2 Grom Kleszczewo 16 kwietnia 2011 - 15:00
156. Olimpia Sztum 1 - 6 Koral Dębnica 16 kwietnia 2011 - 15:00
157. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Murkam Przodkowo 16 kwietnia 2011 - 17:00
158. Pomezania Malbork 3 - 1 Gryf 2009 Tczew 16 kwietnia 2011 - 15:00
159. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 kwietnia 2011 - 17:00
160. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Karol Pęplino 16 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 21 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (115) 
161. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 23 kwietnia 2011 - 14:00
162. Karol Pęplino 1 - 7 Wierzyca Pelplin 23 kwietnia 2011 - 15:00
163. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Pomezania Malbork 20 kwietnia 2011 - 17:00
164. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 Pomorze Potęgowo 23 kwietnia 2011 - 12:00
165. Murkam Przodkowo 1 - 0 Olimpia Sztum 23 kwietnia 2011 - 12:00
166. Koral Dębnica 2 - 1 GKS Kolbudy 23 kwietnia 2011 - 14:00
167. Grom Kleszczewo 2 - 1 Jantar Ustka 23 kwietnia 2011 - 16:00
168. Pogoń Prabuty 0 - 3 Start Mrzezino 23 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 22 - 30. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (77) 
169. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Pogoń Prabuty 30 kwietnia 2011 - 17:00
170. Start Mrzezino 1 - 0 Grom Kleszczewo 27 kwietnia 2011 - 18:00
171. Jantar Ustka 1 - 3 Koral Dębnica 30 kwietnia 2011 - 17:00
172. GKS Kolbudy 1 - 1 Murkam Przodkowo 30 kwietnia 2011 - 16:00
173. Olimpia Sztum 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 30 kwietnia 2011 - 16:00
174. Pomorze Potęgowo 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 kwietnia 2011 - 17:00
175. Pomezania Malbork 2 - 0 Karol Pęplino 30 kwietnia 2011 - 15:00
176. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 30 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 23 - 3. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
177. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 3 maja 2011 - 17:00
178. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Pomezania Malbork 3 maja 2011 - 17:00
179. Karol Pęplino 0 - 3 Pomorze Potęgowo 3 maja 2011 - 17:00
WGiE - nieuprawniony zawodnik (Wasylko Błażej - nie odbył kary dyskwalifikacji w wymiarze 1 miesiąca) , na boisku 0-2 (0-0)
180. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Olimpia Sztum 3 maja 2011 - 15:00
181. Gryf 2009 Tczew 3 - 2 GKS Kolbudy 3 maja 2011 - 16:00
182. Murkam Przodkowo 1 - 4 Jantar Ustka 3 maja 2011 - 17:00
183. Koral Dębnica 8 - 1 Start Mrzezino 3 maja 2011 - 17:00
184. Grom Kleszczewo 2 - 0 Pogoń Prabuty 3 maja 2011 - 17:00
Kolejka 24 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (132) 
185. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Grom Kleszczewo 7 maja 2011 - 17:00
186. Pogoń Prabuty 1 - 1 Koral Dębnica 7 maja 2011 - 17:00
187. Start Mrzezino 1 - 2 Murkam Przodkowo 7 maja 2011 - 17:00
188. Jantar Ustka 1 - 4 Gryf 2009 Tczew 7 maja 2011 - 17:00
189. GKS Kolbudy 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 maja 2011 - 16:00
190. Olimpia Sztum 3 - 0 Karol Pęplino 7 maja 2011 - 16:00
WGiE - nieuprawniony zawodnik (Wasylko Błażej nie odbył kary dyskwalifikacji w wymiarze 1 miesiąca) , na boisku 1-1 (0-1)
191. Pomorze Potęgowo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 7 maja 2011 - 17:00
192. Pomezania Malbork 1 - 3 Wierzyca Pelplin 7 maja 2011 - 16:00
Kolejka 25 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (83) 
193. Pomezania Malbork 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 14 maja 2011 - 16:00
194. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Pomorze Potęgowo 14 maja 2011 - 17:00
195. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Olimpia Sztum 14 maja 2011 - 17:00
196. Karol Pęplino 2 - 2 GKS Kolbudy 14 maja 2011 - 17:00
197. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Jantar Ustka 14 maja 2011 - 14:00
198. Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Start Mrzezino 14 maja 2011 - 17:00
199. Murkam Przodkowo 5 - 0 Pogoń Prabuty 14 maja 2011 - 12:00
200. Koral Dębnica 4 - 1 Grom Kleszczewo 14 maja 2011 - 12:00
Kolejka 26 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (101) 
201. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Koral Dębnica 21 maja 2011 - 17:00
202. Grom Kleszczewo 0 - 2 Murkam Przodkowo 22 maja 2011 - 13:00
203. Pogoń Prabuty 0 - 2 Gryf 2009 Tczew 21 maja 2011 - 17:00
204. Start Mrzezino 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 maja 2011 - 17:00
205. Jantar Ustka 1 - 2 Karol Pęplino 21 maja 2011 - 17:00
206. GKS Kolbudy 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 21 maja 2011 - 16:00
207. Olimpia Sztum 5 - 0 Wierzyca Pelplin 21 maja 2011 - 16:00
208. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Pomezania Malbork 21 maja 2011 - 17:00
Kolejka 27 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (76) 
209. Pomorze Potęgowo 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 28 maja 2011 - 17:00
210. Pomezania Malbork 0 - 0 Olimpia Sztum 28 maja 2011 - 16:00
211. Wierzyca Pelplin 0 - 0 GKS Kolbudy 28 maja 2011 - 17:00
212. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Jantar Ustka 28 maja 2011 - 17:00
213. Karol Pęplino 3 - 1 Start Mrzezino 28 maja 2011 - 17:00
214. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Pogoń Prabuty 28 maja 2011 - 16:00
215. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Grom Kleszczewo 28 maja 2011 - 17:00
216. Murkam Przodkowo 2 - 1 Koral Dębnica 28 maja 2011 - 12:00
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (101) 
217. Wietcisa Skarszewy 2 - 5 Murkam Przodkowo 4 czerwca 2011 - 17:00
218. Koral Dębnica 3 - 2 Gryf 2009 Tczew 4 czerwca 2011 - 14:00
219. Grom Kleszczewo 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 czerwca 2011 - 17:00
220. Pogoń Prabuty 3 - 2 Karol Pęplino 4 czerwca 2011 - 17:00
221. Start Mrzezino 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 4 czerwca 2011 - 17:00
222. Jantar Ustka 2 - 1 Wierzyca Pelplin 4 czerwca 2011 - 17:00
223. GKS Kolbudy 1 - 3 Pomezania Malbork 4 czerwca 2011 - 17:00
224. Olimpia Sztum 0 - 0 Pomorze Potęgowo 4 czerwca 2011 - 16:00
Kolejka 29 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (140) 
225. Olimpia Sztum 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 11 czerwca 2011 - 17:30
226. Pomorze Potęgowo 2 - 2 GKS Kolbudy 11 czerwca 2011 - 13:00
227. Pomezania Malbork 1 - 1 Jantar Ustka 11 czerwca 2011 - 17:30
228. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Start Mrzezino 11 czerwca 2011 - 17:30
229. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Pogoń Prabuty 11 czerwca 2011 - 17:30
230. Karol Pęplino 0 - 3 Grom Kleszczewo 11 czerwca 2011 - 17:30
231. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Koral Dębnica 11 czerwca 2011 - 17:30
232. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Murkam Przodkowo 11 czerwca 2011 - 17:30
Kolejka 30 - 18. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (276) 
233. Wietcisa Skarszewy 2 - 6 Gryf 2009 Tczew 18 czerwca 2011 - 17:30
234. Murkam Przodkowo 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 czerwca 2011 - 17:30
235. Koral Dębnica 7 - 0 Karol Pęplino 18 czerwca 2011 - 17:30
236. Grom Kleszczewo 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń 18 czerwca 2011 - 17:30
237. Pogoń Prabuty 1 - 3 Wierzyca Pelplin 18 czerwca 2011 - 17:30
238. Start Mrzezino 0 - 2 Pomezania Malbork 18 czerwca 2011 - 17:30
239. Jantar Ustka 1 - 0 Pomorze Potęgowo 18 czerwca 2011 - 17:30
240. GKS Kolbudy 5 - 2 Olimpia Sztum 18 czerwca 2011 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE