II liga - grupa zachodnia - sezon 2010/2011

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Grudziądz 34 71 21 8 5 66 - 30
2. Zawisza Bydgoszcz 34 66 18 12 4 56 - 24
3. GKS Tychy 34 65 19 8 7 63 - 30
4. Miedź Legnica 34 56 16 8 10 45 - 31
5. Zagłębie Sosnowiec 34 55 14 13 7 49 - 36
6. Ruch Zdzieszowice 34 54 14 12 8 45 - 32
7. Chojniczanka Chojnice 34 53 13 14 7 45 - 34
8. Bałtyk Gdynia 34 53 15 8 11 40 - 31
9. Nielba Wągrowiec 34 50 13 11 10 61 - 51
10. Elana Toruń 34 47 12 11 11 42 - 43
11. Czarni Żagań 34 46 12 10 12 54 - 44
12. Górnik Wałbrzych 34 46 11 13 10 41 - 34
13. Jarota Jarocin 34 45 11 12 11 40 - 34
14. Raków Częstochowa 34 44 10 14 10 42 - 40
15. Tur Turek 34 30 8 6 20 51 - 71
16. Lechia Zielona Góra 34 22 5 7 22 25 - 66
17. Polonia Nowy Tomyśl 34 15 4 3 27 23 - 87
18. Polonia Słubice 34 10 2 4 28 11 - 87
Ostatni komentarz dodał KibicBklasa 12.06.2011, 19:05:41
* Polonia Nowy Tomyśl wycofała się z rozgrywek po 27. kolejce
* Polonia Słubice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej


 Baner


Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz 31 lipca 2010 - 19:00
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 5 Jarota Jarocin 31 lipca 2010 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 2 - 3 Bałtyk Gdynia 31 lipca 2010 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Polonia Słubice 31 lipca 2010 - 17:00
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Nielba Wągrowiec 31 lipca 2010 - 17:00
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Raków Częstochowa 31 lipca 2010 - 17:00
Elana Toruń 1 - 1 GKS Tychy 31 lipca 2010 - 15:00
Tur Turek 1 - 3 Miedź Legnica 31 lipca 2010 - 17:00
Czarni Żagań 2 - 2 Górnik Wałbrzych 4 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica 0 - 2 Czarni Żagań
GKS Tychy 2 - 0 Tur Turek
Raków Częstochowa 1 - 1 Elana Toruń
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Lechia Zielona Góra
Polonia Słubice 2 - 5 Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 7 sierpnia 2010 - 19:00
Jarota Jarocin 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Polonia Nowy Tomyśl
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Jarota Jarocin 14 sierpnia 2010 - 17:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Bałtyk Gdynia 14 sierpnia 2010 - 17:00
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Polonia Słubice
Elana Toruń 2 - 2 Nielba Wągrowiec
Tur Turek 6 - 2 Raków Częstochowa
Czarni Żagań 1 - 2 GKS Tychy
Górnik Wałbrzych 3 - 2 Miedź Legnica 1 września 2010
Kolejka 4 - 18. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Miedź Legnica
GKS Tychy 0 - 0 Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa 3 - 1 Czarni Żagań
Nielba Wągrowiec 4 - 1 Tur Turek
Polonia Słubice 0 - 1 Elana Toruń
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Lechia Zielona Góra 18 sierpnia 2010 - 18:00
Jarota Jarocin 0 - 3 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia 2010 - 19:00
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
Kolejka 5 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Polonia Nowy Tomyśl 22 sierpnia 2010 - 17:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Lechia Zielona Góra 1 - 4 Jarota Jarocin
Elana Toruń 2 - 1 Bałtyk Gdynia 21 sierpnia 2010 - 16:00
Tur Turek 4 - 1 Polonia Słubice
Czarni Żagań 3 - 3 Nielba Wągrowiec
Górnik Wałbrzych 0 - 1 Raków Częstochowa 22 września 2010 - 16:00
Miedź Legnica 1 - 0 GKS Tychy
Kolejka 6 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 GKS Tychy
Raków Częstochowa 2 - 2 Miedź Legnica
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Górnik Wałbrzych
Polonia Słubice 1 - 5 Czarni Żagań
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Tur Turek
Jarota Jarocin 2 - 0 Elana Toruń
Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Lechia Zielona Góra
Polonia Nowy Tomyśl 1 - 3 Olimpia Grudziądz
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 7 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
Lechia Zielona Góra 0 - 3 Polonia Nowy Tomyśl
Elana Toruń 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Tur Turek 1 - 2 Jarota Jarocin 7 września 2010
Czarni Żagań 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Górnik Wałbrzych 1 - 0 Polonia Słubice
Miedź Legnica 5 - 2 Nielba Wągrowiec
GKS Tychy 2 - 0 Raków Częstochowa
Kolejka 8 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Raków Częstochowa
Nielba Wągrowiec 2 - 2 GKS Tychy
Polonia Słubice 0 - 2 Miedź Legnica
Jarota Jarocin 0 - 1 Czarni Żagań
Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Tur Turek
Polonia Nowy Tomyśl 1 - 1 Elana Toruń 15 września 2010
w Toruniu
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Lechia Zielona Góra
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 9 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Lechia Zielona Góra 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 18 września 2010 - 16:00
Elana Toruń 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
Tur Turek 1 - 1 Polonia Nowy Tomyśl
Czarni Żagań 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Jarota Jarocin
Miedź Legnica 0 - 1 Bałtyk Gdynia 18 września 2010 - 17:00
GKS Tychy 1 - 0 Polonia Słubice
Raków Częstochowa 1 - 1 Nielba Wągrowiec
Kolejka 10 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
Zawisza Bydgoszcz 5 - 1 Nielba Wągrowiec
Polonia Słubice 0 - 5 Raków Częstochowa
Bałtyk Gdynia 3 - 1 GKS Tychy 26 września 2010 - 16:30
Jarota Jarocin 0 - 0 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Górnik Wałbrzych
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 2 Czarni Żagań
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Tur Turek
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Elana Toruń 25 września 2010 - 16:00
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Lechia Zielona Góra
Kolejka 11 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Tur Turek 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 października 2010 - 15:00
Czarni Żagań 2 - 3 Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych 5 - 1 Polonia Nowy Tomyśl
Miedź Legnica 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy 0 - 0 Jarota Jarocin
Raków Częstochowa 1 - 0 Bałtyk Gdynia 2 października 2010 - 15:00
Nielba Wągrowiec 3 - 0 Polonia Słubice
Kolejka 12 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Polonia Słubice
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Nielba Wągrowiec 9 października 2010 - 17:30
Jarota Jarocin 1 - 2 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 GKS Tychy
Polonia Nowy Tomyśl 1 - 2 Miedź Legnica
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Górnik Wałbrzych
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Czarni Żagań 9 października 2010 - 16:00
Olimpia Grudziądz 3 - 0 Tur Turek
Lechia Zielona Góra 2 - 2 Elana Toruń
Kolejka 13 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
Elana Toruń 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Tur Turek 3 - 1 Lechia Zielona Góra
Czarni Żagań 0 - 1 Olimpia Grudziądz
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 października 2010 - 15:00
Miedź Legnica 2 - 0 Ruch Zdzieszowice
GKS Tychy 8 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
Raków Częstochowa 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Jarota Jarocin
Polonia Słubice 2 - 1 Bałtyk Gdynia 16 października 2010 - 14:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Bałtyk Gdynia 23 października 2010 - 14:00
Jarota Jarocin 3 - 1 Polonia Słubice
Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Nielba Wągrowiec
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 2 Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Miedź Legnica 23 października 2010 - 15:00
Olimpia Grudziądz 3 - 0 Górnik Wałbrzych
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Czarni Żagań
Elana Toruń 2 - 0 Tur Turek
Kolejka 15 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
Tur Turek 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Czarni Żagań 1 - 1 Elana Toruń
Górnik Wałbrzych 2 - 0 Lechia Zielona Góra
Miedź Legnica 1 - 1 Olimpia Grudziądz
GKS Tychy 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 października 2010 - 14:30
Raków Częstochowa 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
Nielba Wągrowiec 5 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
Polonia Słubice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Jarota Jarocin 29 października 2010 - 18:15
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Jarota Jarocin
Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Bałtyk Gdynia 6 listopada 2010 - 17:00
Polonia Nowy Tomyśl 3 - 1 Polonia Słubice
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Nielba Wągrowiec
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Raków Częstochowa 6 listopada 2010 - 14:00
Olimpia Grudziądz 2 - 3 GKS Tychy
Lechia Zielona Góra 0 - 1 Miedź Legnica
Elana Toruń 2 - 2 Górnik Wałbrzych
Tur Turek 2 - 4 Czarni Żagań
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
Czarni Żagań 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz
Górnik Wałbrzych 2 - 1 Tur Turek
Miedź Legnica 2 - 0 Elana Toruń
GKS Tychy 4 - 0 Lechia Zielona Góra
Raków Częstochowa 0 - 1 Olimpia Grudziądz
Nielba Wągrowiec 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 13 listopada 2010 - 14:00
Polonia Słubice 0 - 0 Ruch Zdzieszowice
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Polonia Nowy Tomyśl 14 listopada 2010 - 15:30
Jarota Jarocin 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 18 - 5/6. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Jarota Jarocin 1 - 0 Polonia Nowy Tomyśl 6 kwietnia 2011
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 4 marca 2011 - 18:00
Polonia Słubice 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Nielba Wągrowiec 1 - 5 Olimpia Grudziądz 6 kwietnia 2011
Raków Częstochowa 1 - 0 Lechia Zielona Góra 6 kwietnia 2011
GKS Tychy 0 - 3 Elana Toruń 6 kwietnia 2011
Miedź Legnica 3 - 0 Tur Turek
Górnik Wałbrzych 0 - 0 Czarni Żagań
Kolejka 19 - 12/13. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Wałbrzych 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Czarni Żagań 0 - 0 Miedź Legnica
Tur Turek 0 - 1 GKS Tychy 13 kwietnia 2011
Elana Toruń 0 - 1 Raków Częstochowa
Lechia Zielona Góra 0 - 5 Nielba Wągrowiec
Olimpia Grudziądz 3 - 0 Polonia Słubice
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Bałtyk Gdynia 12 marca 2011 - 14:00
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Jarota Jarocin
Polonia Nowy Tomyśl 1 - 4 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 20 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Ruch Zdzieszowice
Jarota Jarocin 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 marca 2011 - 15:00
Bałtyk Gdynia 2 - 3 Olimpia Grudziądz 19 marca 2011 - 17:00
Polonia Słubice 0 - 3 Lechia Zielona Góra
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Elana Toruń
Raków Częstochowa 1 - 3 Tur Turek
GKS Tychy 1 - 2 Czarni Żagań
Miedź Legnica 1 - 0 Górnik Wałbrzych
Kolejka 21 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Miedź Legnica 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Górnik Wałbrzych 1 - 2 GKS Tychy
Czarni Żagań 3 - 0 Raków Częstochowa
Tur Turek 1 - 2 Nielba Wągrowiec
Elana Toruń 3 - 0 Polonia Słubice
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Bałtyk Gdynia 26 marca 2011 - 15:30
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Jarota Jarocin
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 26 marca 2011 - 15:00
Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Polonia Nowy Tomyśl
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 2 kwietnia 2011 - 15:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin 1 - 0 Lechia Zielona Góra
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Elana Toruń 2 kwietnia 2011 - 17:00
Polonia Słubice 0 - 3 Tur Turek
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Czarni Żagań
Raków Częstochowa 0 - 0 Górnik Wałbrzych
GKS Tychy 3 - 2 Miedź Legnica
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Tychy 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Miedź Legnica 1 - 0 Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Nielba Wągrowiec
Czarni Żagań 3 - 0 Polonia Słubice
Tur Turek 2 - 2 Bałtyk Gdynia 9 kwietnia 2011 - 16:00
Elana Toruń 0 - 2 Jarota Jarocin
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz 4 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Ruch Zdzieszowice 9 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 24 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 16 kwietnia 2011 - 19:00
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Olimpia Grudziądz
Polonia Nowy Tomyśl 2 - 0 Lechia Zielona Góra
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Elana Toruń
Jarota Jarocin 2 - 2 Tur Turek
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Czarni Żagań 16 kwietnia 2011 - 18:00
Polonia Słubice 0 - 3 Górnik Wałbrzych
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Miedź Legnica
Raków Częstochowa 0 - 2 GKS Tychy
Kolejka 25 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Górnik Wałbrzych 21 kwietnia 2011 - 17:30
Raków Częstochowa 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz
GKS Tychy 0 - 1 Nielba Wągrowiec
Miedź Legnica 3 - 0 Polonia Słubice
Czarni Żagań 2 - 0 Jarota Jarocin
Tur Turek 0 - 4 Zagłębie Sosnowiec
Elana Toruń 2 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Ruch Zdzieszowice
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Lechia Zielona Góra 30 kwietnia 2011 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Elana Toruń
Polonia Nowy Tomyśl 3 - 2 Tur Turek
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Czarni Żagań
Jarota Jarocin 0 - 1 Górnik Wałbrzych
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Miedź Legnica 29 kwietnia 2011 - 18:00
Polonia Słubice 0 - 3 GKS Tychy
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Raków Częstochowa
Kolejka 27 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
Raków Częstochowa 3 - 0 Polonia Słubice
GKS Tychy 1 - 3 Bałtyk Gdynia 7 maja 2011 - 16:00
Miedź Legnica 1 - 0 Jarota Jarocin
Górnik Wałbrzych 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Czarni Żagań 2 - 1 Polonia Nowy Tomyśl
Tur Turek 2 - 1 Ruch Zdzieszowice
Elana Toruń 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 7 maja 2011 - 17:00
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 28 - 11. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Lechia Zielona Góra
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Elana Toruń
Chojniczanka Chojnice 3 - 5 Tur Turek 11 maja 2011 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Czarni Żagań
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 3 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Miedź Legnica
Jarota Jarocin 1 - 3 GKS Tychy
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Raków Częstochowa 10 maja 2011 - 18:00
Polonia Słubice 0 - 3 Nielba Wągrowiec
Kolejka 29 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Słubice 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Bałtyk Gdynia 14 maja 2011 - 15:00
Raków Częstochowa 1 - 1 Jarota Jarocin
GKS Tychy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica 3 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
Górnik Wałbrzych 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
Czarni Żagań 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 14 maja 2011 - 19:00
Tur Turek 2 - 2 Olimpia Grudziądz
Elana Toruń 1 - 0 Lechia Zielona Góra
Kolejka 30 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Elana Toruń
Lechia Zielona Góra 1 - 0 Tur Turek
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Czarni Żagań
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Górnik Wałbrzych 21 maja 2011 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Miedź Legnica
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 3 GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Raków Częstochowa
Jarota Jarocin 3 - 1 Nielba Wągrowiec
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Polonia Słubice
Kolejka 31 - 25. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 24 maja 2011 - 18:00
Polonia Słubice 0 - 3 Jarota Jarocin
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa 3 - 0 Polonia Nowy Tomyśl
GKS Tychy 3 - 2 Ruch Zdzieszowice
Miedź Legnica 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 25 maja 2011 - 17:00
Górnik Wałbrzych 0 - 2 Olimpia Grudziądz
Czarni Żagań 2 - 1 Lechia Zielona Góra
Tur Turek 3 - 2 Elana Toruń
Kolejka 32 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Tur Turek
Elana Toruń 2 - 2 Czarni Żagań 23 marca 2011
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Górnik Wałbrzych
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 GKS Tychy 28 maja 2011 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Raków Częstochowa
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 3 Nielba Wągrowiec
Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Polonia Słubice
Jarota Jarocin 0 - 0 Bałtyk Gdynia 29 maja 2011 - 16:00
Kolejka 33 - 5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jarota Jarocin 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 5 czerwca 2011 - 17:00
Polonia Słubice - - - Polonia Nowy Tomyśl
Nielba Wągrowiec 3 - 1 Ruch Zdzieszowice
Raków Częstochowa 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca 2011 - 17:00
GKS Tychy 4 - 0 Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica 0 - 1 Lechia Zielona Góra
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Elana Toruń
Czarni Żagań 4 - 0 Tur Turek
Kolejka 34 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Czarni Żagań
Tur Turek 1 - 2 Górnik Wałbrzych
Elana Toruń 4 - 2 Miedź Legnica
Lechia Zielona Góra 0 - 5 GKS Tychy
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Raków Częstochowa
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Nielba Wągrowiec 12 czerwca 2011 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Polonia Słubice
Polonia Nowy Tomyśl 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Jarota Jarocin