ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Pomorski Liga Juniorów C2 - Rocznik 1991 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 71 23 2 1 127 - 11
2. Polonia Gdańsk 26 62 19 5 2 97 - 29
3. Gedania Gdańsk 26 55 18 1 7 64 - 29
4. Wierzyca Starogard Gdański 26 46 14 4 8 56 - 27
5. Wisła Tczew 26 45 14 3 9 61 - 36
6. Lechia II Gdańsk 26 36 10 6 10 60 - 52
7. Chojniczanka Chojnice 26 33 10 3 13 57 - 63
8. SWSiEMP Arka Gdynia 26 32 10 2 14 44 - 51
9. Pomezania Malbork 25 32 10 2 13 51 - 74
10. Orkan Rumia 26 30 9 3 14 40 - 70
11. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 28 8 4 14 31 - 47
12. Borowiak Czersk 25 23 6 5 14 42 - 87
13. Bałtyk Gdynia 25 16 5 1 19 26 - 96
14. Brzeźno Gdańsk 25 9 2 3 20 22 - 107

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gedania Gdańsk 6 - 0 Orkan Rumia
2. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Bałtyk Gdynia
3. Lechia Gdańsk 10 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
4. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 4 Lechia II Gdańsk
5. Polonia Gdańsk 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
6. Wisła Tczew 5 - 1 Pomezania Malbork
7. Brzeźno Gdańsk 4 - 3 Borowiak Czersk
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Orkan Rumia 2 - 3 Borowiak Czersk
9. Pomezania Malbork 4 - 3 Brzeźno Gdańsk
10. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Wisła Tczew
11. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Polonia Gdańsk
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
13. Bałtyk Gdynia 0 - 12 Lechia Gdańsk
14. Gedania Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Orkan Rumia
16. Lechia Gdańsk 3 - 2 Gedania Gdańsk
17. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 2 Bałtyk Gdynia
18. Polonia Gdańsk 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
19. Wisła Tczew 1 - 2 Lechia II Gdańsk
20. Brzeźno Gdańsk 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
21. Borowiak Czersk 3 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Orkan Rumia 2 - 5 Pomezania Malbork
23. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Borowiak Czersk
24. Lechia II Gdańsk 7 - 1 Brzeźno Gdańsk
25. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Wisła Tczew
26. Bałtyk Gdynia 1 - 9 Polonia Gdańsk
27. Gedania Gdańsk 1 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
28. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Lechia Gdańsk 7 - 1 Orkan Rumia
30. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
31. Polonia Gdańsk 5 - 0 Gedania Gdańsk
32. Wisła Tczew 4 - 1 Bałtyk Gdynia
33. Brzeźno Gdańsk 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
34. Borowiak Czersk 1 - 1 Lechia II Gdańsk
35. Pomezania Malbork 0 - 8 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Orkan Rumia 1 - 5 Wierzyca Starogard Gdański
37. Lechia II Gdańsk 5 - 1 Pomezania Malbork
38. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 Borowiak Czersk
39. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Brzeźno Gdańsk
40. Gedania Gdańsk 1 - 1 Wisła Tczew
41. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Polonia Gdańsk
42. Lechia Gdańsk 5 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 0 Orkan Rumia
44. Polonia Gdańsk 2 - 1 Lechia Gdańsk
45. Wisła Tczew 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
46. Brzeźno Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
47. Borowiak Czersk 5 - 2 Bałtyk Gdynia
48. Pomezania Malbork 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
49. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Lechia II Gdańsk
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Orkan Rumia 3 - 3 Lechia II Gdańsk
51. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
52. Bałtyk Gdynia - Pomezania Malbork
53. Gedania Gdańsk 2 - 0 Borowiak Czersk
54. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Brzeźno Gdańsk
55. Lechia Gdańsk 3 - 1 Wisła Tczew
56. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Polonia Gdańsk 4 - 1 Orkan Rumia
58. Wisła Tczew 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
59. Brzeźno Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk
60. Borowiak Czersk 9 - 0 Chojniczanka Chojnice
61. Pomezania Malbork 4 - 2 Gedania Gdańsk
62. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Bałtyk Gdynia
63. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Orkan Rumia 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
65. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Lechia II Gdańsk
66. Gedania Gdańsk 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
67. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Pomezania Malbork
68. Lechia Gdańsk 6 - 0 Borowiak Czersk
69. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 0 Brzeźno Gdańsk
70. Polonia Gdańsk 4 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Wisła Tczew 2 - 0 Orkan Rumia
72. Brzeźno Gdańsk 0 - 6 Polonia Gdańsk
73. Borowiak Czersk 1 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
74. Pomezania Malbork 0 - 2 Lechia Gdańsk
75. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
76. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Gedania Gdańsk
77. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Orkan Rumia 2 - 1 Bałtyk Gdynia
79. Gedania Gdańsk 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
80. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Lechia II Gdańsk
81. Lechia Gdańsk 5 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
82. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Pomezania Malbork
83. Polonia Gdańsk 8 - 1 Borowiak Czersk
84. Wisła Tczew 7 - 1 Brzeźno Gdańsk
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Brzeźno Gdańsk 0 - 1 Orkan Rumia
86. Borowiak Czersk 1 - 4 Wisła Tczew
87. Pomezania Malbork 3 - 3 Polonia Gdańsk
88. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
89. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk
90. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
91. Bałtyk Gdynia 1 - 5 Gedania Gdańsk
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Orkan Rumia 1 - 3 Gedania Gdańsk
93. Bałtyk Gdynia 0 - 6 Chojniczanka Chojnice
94. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Lechia Gdańsk
95. Lechia II Gdańsk 1 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
96. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Polonia Gdańsk
97. Pomezania Malbork 1 - 3 Wisła Tczew
98. Borowiak Czersk - Brzeźno Gdańsk
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Borowiak Czersk 1 - 4 Orkan Rumia
100. Brzeźno Gdańsk 1 - 3 Pomezania Malbork
101. Wisła Tczew 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
102. Polonia Gdańsk 7 - 1 Lechia II Gdańsk
103. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
104. Lechia Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia
105. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Gedania Gdańsk
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Orkan Rumia 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
107. Gedania Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
108. Bałtyk Gdynia 0 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
109. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Polonia Gdańsk
110. Lechia II Gdańsk 0 - 5 Wisła Tczew
111. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 3 Brzeźno Gdańsk
112. Pomezania Malbork 8 - 1 Borowiak Czersk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Pomezania Malbork 2 - 2 Orkan Rumia
114. Borowiak Czersk 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
115. Brzeźno Gdańsk 1 - 9 Lechia II Gdańsk
116. Wisła Tczew 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
117. Polonia Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia
vo
118. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 2 Gedania Gdańsk
119. Lechia Gdańsk 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Orkan Rumia 0 - 7 Lechia Gdańsk
121. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
122. Gedania Gdańsk 5 - 0 Polonia Gdańsk
123. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wisła Tczew
124. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Brzeźno Gdańsk
125. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Borowiak Czersk
126. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Orkan Rumia
128. Pomezania Malbork 2 - 1 Lechia II Gdańsk
129. Borowiak Czersk 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
130. Brzeźno Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Gdynia
131. Wisła Tczew 0 - 2 Gedania Gdańsk
132. Polonia Gdańsk 7 - 1 Chojniczanka Chojnice
133. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 9 Lechia Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Orkan Rumia 2 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
135. Lechia Gdańsk 4 - 0 Polonia Gdańsk
136. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Wisła Tczew
137. Gedania Gdańsk 4 - 0 Brzeźno Gdańsk
138. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Borowiak Czersk
139. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork
140. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Orkan Rumia
142. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
143. Pomezania Malbork 3 - 0 Bałtyk Gdynia
vo
144. Borowiak Czersk 0 - 6 Gedania Gdańsk
145. Brzeźno Gdańsk 1 - 5 Chojniczanka Chojnice
146. Wisła Tczew 0 - 3 Lechia Gdańsk
147. Polonia Gdańsk 1 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Orkan Rumia 2 - 2 Polonia Gdańsk
149. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 3 Wisła Tczew
150. Lechia Gdańsk 5 - 0 Brzeźno Gdańsk
151. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Borowiak Czersk
152. Gedania Gdańsk 3 - 0 Pomezania Malbork
153. Bałtyk Gdynia 0 - 8 Wierzyca Starogard Gdański
154. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Lechia II Gdańsk
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Orkan Rumia
156. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia
157. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk
158. Pomezania Malbork 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
159. Borowiak Czersk 0 - 9 Lechia Gdańsk
160. Brzeźno Gdańsk 0 - 6 SWSiEMP Arka Gdynia
161. Wisła Tczew 0 - 2 Polonia Gdańsk
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Orkan Rumia 3 - 1 Wisła Tczew
163. Polonia Gdańsk 15 - 0 Brzeźno Gdańsk
164. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Borowiak Czersk
165. Lechia Gdańsk 9 - 0 Pomezania Malbork
166. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
167. Gedania Gdańsk 2 - 1 Lechia II Gdańsk
168. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk Gdynia 1 - 5 Orkan Rumia
170. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Gedania Gdańsk
171. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
172. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Lechia Gdańsk
173. Pomezania Malbork 3 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
174. Borowiak Czersk 0 - 0 Polonia Gdańsk
175. Brzeźno Gdańsk 1 - 6 Wisła Tczew
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Orkan Rumia 2 - 0 Brzeźno Gdańsk
177. Wisła Tczew 7 - 1 Borowiak Czersk
178. Polonia Gdańsk 4 - 2 Pomezania Malbork
179. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
180. Lechia Gdańsk 7 - 0 Lechia II Gdańsk
181. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
182. Gedania Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04