ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C1 - grupa A - wiosna 2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 9 25 8 1 0 37 - 4
2. Lechia II Gdańsk 9 20 6 2 1 33 - 9
3. Arka Gdynia SI 9 19 6 1 2 34 - 12
4. Bałtyk Gdynia 9 17 5 2 2 22 - 12
5. Gryf 95 Słupsk 9 14 4 2 3 25 - 19
6. Kolejarz Chojnice 9 13 4 1 4 20 - 20
7. Rodło Kwidzyn 9 12 4 0 5 12 - 23
8. Pomezania Malbork 9 7 2 1 6 17 - 34
9. AP Malbork 9 3 1 0 8 10 - 43
10. Zatoka Puck 9 0 0 0 9 2 - 36
Ostatni komentarz dodał marianBG 25.06.2010, 22:22:59



Kolejka 1 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (29) 
1. Lechia II Gdańsk 4 - 0 AP Malbork
2. Arka Gdynia SI 4 - 0 Rodło Kwidzyn
3. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Kolejarz Chojnice
vo,niestawienie się na zawody
4. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Pomezania Malbork
5. Zatoka Puck 0 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 2 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (23) 
6. AP Malbork 1 - 12 Lechia Gdańsk 19 maja 2010 - 15:00
7. Pomezania Malbork 3 - 0 Zatoka Puck
8. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
9. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Bałtyk Gdynia 17 czerwca 2010 - 13:00
10. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 3 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
11. Arka Gdynia SI 5 - 1 AP Malbork
12. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Lechia II Gdańsk 6 maja 2010 - 19:00
13. Gryf 95 Słupsk 6 - 2 Rodło Kwidzyn
14. Zatoka Puck 1 - 5 Kolejarz Chojnice
15. Lechia Gdańsk 6 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 4 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (60) 
16. AP Malbork 0 - 2 Pomezania Malbork
17. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Lechia Gdańsk
18. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Zatoka Puck
19. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Gryf 95 Słupsk
20. Arka Gdynia SI 5 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 5 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
21. Bałtyk Gdynia 4 - 0 AP Malbork
22. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Arka Gdynia SI
23. Zatoka Puck 0 - 11 Lechia II Gdańsk
24. Lechia Gdańsk 5 - 0 Rodło Kwidzyn
25. Pomezania Malbork 2 - 3 Kolejarz Chojnice
Kolejka 6 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (93) 
26. AP Malbork 2 - 6 Kolejarz Chojnice
27. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Pomezania Malbork
28. Lechia II Gdańsk 1 - 4 Lechia Gdańsk
29. Arka Gdynia SI 3 - 0 Zatoka Puck
30. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 7 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
31. Gryf 95 Słupsk 7 - 3 AP Malbork
32. Zatoka Puck 0 - 3 Bałtyk Gdynia
33. Lechia Gdańsk 2 - 0 Arka Gdynia SI 16 czerwca 2010 - 16:00
34. Pomezania Malbork 3 - 3 Lechia II Gdańsk
35. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 8 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
36. AP Malbork 0 - 3 Rodło Kwidzyn 28 maja 2010 - 13:30
vo,niestawienie się na zawody
37. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Kolejarz Chojnice
38. Arka Gdynia SI 10 - 1 Pomezania Malbork
39. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Lechia Gdańsk
40. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 9 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
41. Zatoka Puck 0 - 3 AP Malbork
42. Lechia Gdańsk 2 - 0 Gryf 95 Słupsk
43. Pomezania Malbork 2 - 4 Bałtyk Gdynia
44. Kolejarz Chojnice 1 - 5 Arka Gdynia SI
45. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Lechia II Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE